23 Haziran burç yorumları

Venüs İkizler Burcuna Geçiyor...Astrolog Demet Baltacı^dan 23 Haziran burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 23 Haziran Pazartesi…Ay günündeyiz…

Boğa burcunda ilerleyen Ay maddi manevi güvenlik arayışını öne çıkartıyor. Günün ilk yarısı maddi kavramlar ve sorumluluklar karamsarlık yaratabilir.

Günlük işlerimizde bazı engel ve kısıtlamalarla karşılaşmamız mümkün. Otorite kavramları ve aile büyükleri olan ilişkilerde dengeyi korumaya çalışmalıyız. Fazla iyimser beklentiler bizi yanıltabilir.

Bugün Venüs İkizler burcuna geçecek.

Venüs 19 Temmuz’a kadar İkizler burcunda kalacak. Aşk, sevgi, ilişkiler ile ilgili kavramlarda duygulardan daha fazla zihinsel iletişime önem verebiliriz.

Sosyal olaylar biraz daha hareketlenirken, iletişim, eğitim, seyahatler daha fazla ilgi alanımızda olabilir.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Seyahate çıkma düşünceleriniz yavaş yavaş eyleme geçirebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde kısa veya uzun yolculuk şansınız artıyor. Bu seyahatin maddi yönleri ile ilgilenip, bütçenizde ayarlamalar yapmaya başlayabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Kendinizi daha dinç hissetmenizi sağlayacak uygulamalara yönelebilirsiniz. Spor veya daha iyi bir beslenme ya da uyku düzeni gibi konularla ilgili olarak çeşitli girişimleriniz olabilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Gününüzün sessiz geçmesini arzu edebilir ve kendinizi dış çevreden geriye çekme eğiliminde olabilirsiniz. Hiçbir şey düşünmeden zihninizi boşaltıp dinlendirmek isteyebilirsiniz . Kısa bir süre sonra sorunların çözüme kavuşacağına dair hisleriniz güçleniyor. İşaretleri takip edin.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bir arkadaşınızla ilgili kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Sizin güveninizi sarsan davranışları karşısında bir süre kendisinden uzak durmayı isteyebilirsiniz. Bu şekilde onun hayatınızdaki önemini daha iyi sorgulayabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Görev ve sorumluluklar güne karamsar başlamanıza neden olabilir. Bugünden itibaren özellikle yaptığınız işle bağlantılı sosyal imkanların biraz daha güçlenmesini bekleyebilirsiniz. Bu durum günlerinizin daha hareketli ve renkli geçmesine de imkan verecek.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Detaylara önem veren yönünüz, çevrenizdeki olayların ayrıntılarında bazı ilginç noktalar yakalayabilir. Bunları değerlendirmeye alarak gelişmelerin farklı boyutlarını da keşfedebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Bazı arkadaşlarınızla yapmış olduğunuz bir yatırımın ufak tefek getirilerini almaya başlayabilirsiniz. Bu yatırımı genişletmek düşüncesi zihninizde ağırlık kazanmaya başlayabilir. Ancak gereksiz risklere de girmemelisiniz. Tecrübeli kişilerin önerilerini dikkate alın.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Evlilik hayatınızla ilgili etkiler bugün de baskın olabilir ve eşinizle aranızdaki güveni sağlamlaştırmak için bazı adımlar atabilirsiniz. Birbirinize açmaya çekindiğiniz şeyleri dile getirebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde yakınlığınız daha da artabilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Sağlık uygulamaları gündeminizde yer alabilir. Ufak tefek tedavilere başlayabilir veya kaplıca ya da ılıca gibi yerlerde bazı sıkıntılarınızı giderecek şifalar aramaya karar verebilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Vaktinizi kendinize ayırabileceğiniz sakin bir gün geçirmeniz mümkündür. Hobilerinize yönelmek en büyük isteğiniz olabilir ve tüm zamanınızı sevdiğiniz bu uğraşlara verebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Aile bireyleriyle bir araya gelip keyifli saatler geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Bir ev toplantısına da, lüks bir restoranda kalabalık bir aile yemeğine de davet alabilirsiniz. Geri çevirmeyin.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Dikkatiniz çevrenizdeki kişiler üzerinde yoğunlaşabilir ve yaşadıkları meseleleri çözümlemek konusunda kararlı olabilirsiniz. Kardeşiniz veya komşunuzun bazı sorunlarına çözüm bulma konusunda çaba gösterebilirsiniz.

Astrolog Demet BALTACI

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.