23 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

23 Eylül 2015 Çarşamba günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 23 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, arefe gününe, saat 02:13-saat 20:51 arasında etkili Ay-boşluk etkisinde adım atıyoruz. Bu zaman diliminde, önemli girişim ve ilk adım niteliği taşıyan kararları mutlaka gözden geçirelim. Ani kararlar vermeyelim.

Saat 07:00 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, özgür yaşama arzunuzu ve yeniliklerde bulunma hevesliliğinizi gösteriyor. İlişkilerinizde, bunları ön planda tutuyorsunuz. Ancak Ay-boşluk etkisi altındayız. Bir çok konuda, mutlaka bir daha düşünmekte yarar var.

23 Eylül saat 11:20-23 Ekim saat 20:47 tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek Güneş, genel anlamıyla, evlilik, uzun süreli ilişkiler, iş ortaklıkları, aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde etkili olup, sizin istek ve arzularınız ile partnerimizin beklentileri arasındaki farklılığın ortaya konduğu, her iki kişinin de birbirine ayna olduğu zamandır. Sağlam ilişkilerde birlik ve beraberlik içinde bütünlük sağlanır. Ancak problemli çiftlerde uyumsuzluk rahatsız edici olabilir.

Saat 20:51 Ay-Kova burcu geçişi, sorunlara gayet  pratik ve akılcı bir şekilde yaklaşmamızı sağlıyor. Bulduğumuz çıkış yolları hakikaten ilgi çekicidir.  Ancak herhangi bir engelle karşılaştığınızda hiç pes etmeyiniz. Çünkü her engel, kişiyi daha fazla cesaret aşılayıcıdır. İnancınızı koruyunuz. Bazen rutin hayatın neden olduğu baskılar durdurucu olsa da, biz kendimize inanıyorsak hiçbir şey bizi yolumuzdan çeviremez.

Saat 21:34 Ay-Satürn olumlu görünümü, aileniz, eviniz ve çıkarlarınız söz konusu olan her durumda  güvencenizi ön plana alarak düşüneceksiniz. Çünkü huzur, sağlamlık ve rahat bir yaşam arzumuz bir hayli yüksek olacak.

Saat 21:36 Güneş-Satürn görünümü, ilişki konularında olumlu yönde ilerlemeyi sağlayıcıdır. Durumu net ve gayet gerçekçi bir şekilde görürüz. Bir ilişkiden beklentimiz nedir, neler yapmak istiyoruz, nelere fazlasıyla önem veriyoruz bunları tespit ederiz. Ciddiyet tabii ki önemlidir. Ancak hepsinden önemlisi, hayata aynı açıdan bakmak, aynı hedefe yol almak arzusu bizim için kıymetlidir. Geçmişte yaşadıklarımızı unutmayız. Artık farklı bir açıdan ele alıyoruz durumumuzu. Dengeli, ahenkli, gerçekten bizimle yol arkadaşlığı yapacak bir insanın önemi büyük olacak.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 02:13-saat 20:51 arası Ay-boşluk etkisi altında, arefe gününe atım atmaktayız. Bu zaman diliminde, her zaman belirttiğim gibi, meselelere bilinçli bir şekilde yaklaşalım. Yoksa yanılmamız mümkündür. Bu bakış açısı hem boşluktaki saatler içinde hem de genel anlamda sizi sıkıntılarınızdan koruyacak ve gününüzü sakin ve huzurlu geçirmenizi sağlayacaktır.

Saat 07:00 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, çalışma hayatınız,  günlük yaşamınız, eviniz ve ailenizle ilgili değişimleri işaret ediyor. Bunlar en başta sizi yorabilir  veya zorlayabilir. Ancak Ay-boşluk etkisindeyiz. Şartlara ve duruma göre bir daha düşünmekte, analiz etmekte yarar görüyorum.

23 Eylül saat 11:20-23 Ekim saat 20:47 tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu geçiş süresince, iş ortamında dengeli ve uyumlu davranmak zorunda kalırsınız. Kişisel anlamda enerjinizi en çok merkez aldığınız alan çalışma hayatı, sağlığınız, ortaklaşa işler, sanatsal faaliyetler veya günlük hayatta bir araya geldiğiniz insanlarla olan ilişkilerinizdir. Eğer gerçekten adil olmayan ve haklarımızın gözetilmediği bir ortamda yaşıyor ve çalışıyorsak kendimizi huzursuz hissedebiliriz. Hani o, sakin-sabırlı halimiz pek kalmayabilir. Uyumlu davranmayabiliriz. Çünkü, biz de doymak istiyoruz. Eh, problemlerimiz varsa, neden birileri idare etmek zorunda kalayım diye aklımızdan geçirebiliriz. Toleranslı davranmak istemeyebiliriz. İyi bir işimiz olsun, sağlığımız yerinde olsun, bulunduğumuz ortamda herkesin birbirinin özlük haklarına saygı göstermesini bekleyebiliriz.

Saat 20:51 itibariyle Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, dostlarınızla ve çevrenizle ilişkinizi önemsersiniz.  Partnerinizle  konuşmak, bazı meseleleri halletmeye çalışmak gayet faydalı olur. Eğer siz kendinizi sağlıklı bir şekilde ifade etmeyi başarırsanız problemlerinizi mantıklı bir şekilde çözmeniz de kolay olabilir. İçinde bulunduğunuz durum ne olursa olsun, gereksiz yere kuruntulu davranmaktansa anlaşmaya veya konuşmaya hazır bir kişi profili çizmek günü gayet hoş bir şekilde geçirmeniz açısından yararlı olabilir.

Saat 21:34  Ay-Satürn olumlu görünümü, yakın çevrenizle olan her türlü temasımızda güven ve huzur olgularını önemseyeceğiz. Ayrıca maddi-manevi değerlerimize bilhassa korumak isteyeceğiz.

Saat 21:36 Güneş-Satürn görünümü, genel olarak hayatımızda her şeyin ahenkli, dengeli, uzlaşı ve adil olmasını arzuladığımızın göstergesidir.  Varlık, yokluk hallerinin ne demek olduğunu gayet iyi öğrenmiş biri olarak, sağlıklı ve kimseye muhtaç olmadan ayaklarımızın üzerinde durmaktan yanayız. Bu yüzden bir çok meseleyi ciddiyetle, bazen de hassasiyetle ele alıyoruz. Yorgunuz ancak asla umutsuz değiliz.  Ne yollar aştık,  neler yaşadık. Yine başarılı olabiliriz. Maddi konular biraz zorlasa da, bunların da üstesinden gelebiliriz. Bu görünüm, bu yönde sizi destekleyicidir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, arefe günümüz, saat 02:13-saat 20:51 arası Ay-boşluk etkisi altında geçecek. Bu süre içinde elimiz kolumuz bağlıymış gibi hissederiz. Bir şeyler yapmak isteriz, fakat bir nedenle  sözümüzü tutamayız. İşte böyle durumlarda soğukkanlı olmak son derece önemlidir. Zaten  böyle olduğunuz zaman çıkış yolu  bulmanız kolaylaşır. Boşluktaki saat dilimi içinde sakinlik şart. Yeni bir girişimde bulunmak veya plansız hareket etmek gayet sakıncalı olabilir. Duygu dünyanızla alakalı konularda ise, bugün hafif bir karamsarlık hali veya sorumluluklarınızın yarattığı sıkıntılı durumlar ön planda olabilir.

Saat 07:00 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, fikirlerinizi hızlı, değişik, yenilikçi tarzda dışa sunmanızı sağlarken, grup çalışmaları, sosyal faaliyetler anlamında hızlılık kazandırıyor.  Sizi dışarıya, değişime çağırıyor. Ancak Ay-boşluk etkisi altındayız. Her durumu bir daha gözden geçirmek yararlıdır.

23 Eylül saat 11:20-23 Ekim saat 20:47 tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Terazi burcu geçişinde, aşk hayatınız, sosyal aktiviteler, çocuklarınız, hobileriniz, enerjinizi odakladığınız alanlardır. Estetik, güzellik, bakım, nezaket, uyum ve dengenin aşkta bilhassa öne alındığı zamandır. Hayatın keyifli ve güzel yanlarının tadını çıkarabilmeniz, düzenlemelerde bulunarak yaşamınıza olumlu anlamda bir yön çizebilmeniz gayet kolaydır. İster yeni tanışmalarda, ister uzun süredir birlikte olanlarda fiziksel güzellik veya çekicilik bir hayli önemsenir.

Saat 20:51 itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay, istediğiniz şekilde hareket etmek, kendi yolunuzu çizmek, ideallerinize sahip çıkmak, dünyadan, ülkenizden bahsetmek, hayatın eğlenceli oyunlu yanlarından konuşmak sizi keyiflendiricidir. Her kesimden insanla sözel olarak anlaşmanız mümkündür. Din, dil, kültür, ülke farkı gözetmeksiniz herkesi kucaklayabilirsiniz. Yeter ki karşınızdaki kişi iyi niyetli olsun, dürüst davransın ve arkadan vurmasın.

Saat 21:34 Ay-Satürn olumlu görünümü, maddi konular üzerinde durabiliriz. Hiç kimsenin bizi baskı altına almasına izin vermeyiz.

Saat 21:36 Güneş-Satürn görünümü, aşkın o eşsiz güzelliklerini, anlaşmanın ne kadar kıymetli olduğunu hissetmemizi sağlayan bir kuvvettir. Bir ilişkinin ciddiyete dönüşmesini, problemlerin kolayca çözümlenmesini destekleyicidir. Çocuklarımız, sevdiklerimiz, değerlerimiz bu görünüm sayesinde gözümüzde yücelir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 02:13-saat 20:51 arasındaki Ay-boşluk etkisi altında arefe gününe uyanıyoruz. Günlük temponuzda önceden düşünülmüş rutin işler önceliklidir.  Malum bayramın bir gün öncesi hazırlıktır. Tam da boşluk etkisine uygun şekilde, eksikleri tamamlamak yararlıdır. Ancak fikir değiştirmek, hiç düşünmeden önemli bir karar değişikliğinde bulunmak sakıncalıdır. Eğer ilişkinizde bir sorun varsa, küslükleri bu bayramda unutalım derim.

Saat 07:00 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, maddi anlamda rahat yaşama arzusunu işaret ederken, parasal açıdan tatmin edici işlere yönelmenizi de teşvik edicidir. Kişi kazanmak, ilerlemek, rahat yaşamak ister. İş hayatının sorumlulukları, zorlukları yıldırdığı için, yeni değişimlere açıktır. Ancak Ay-boşluk etkisindeyiz. Ne yapmak istediğimiz  iyice incelemekte yarar görüyorum.

23 Eylül saat 11:20-23 Ekim saat 20:47 tarihleri arasında, Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Ailevi yaşantımız evimizin içindeki huzur ve uyum arzumuz, dengeleri yerli yerine oturmuş bir ortamda yaşamak isteyeceğiz. Eğer sorunlarımız varsa, ev içinde rahatsızsak bunlara susmak yerine ılımlı bir şekilde konuşmak, sıkıntılarınızı dile getirmek, birbirinizi dinlemek faydalı olacaktır. Bu geçiş,  finansal konularda da etkilidir. Güzel görünmek, modayı takip etmek, kaliteli ürünler satın almak amacıyla kesenin ağzını bir hayli açabilirsiniz. Partnerinize hediyeler sunmak, jestler yapmak, ne kadar kibar ve zarif biri olduğunuzu göstermek istersiniz. Evinizle ilgili alışverişlerde bulunabilirsiniz. Bütçenizin dengelerini bozmamaya gayret ediniz.

Saat 20:51 itibariyle, Kova burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında kendinize olan güveniniz yükseliştedir.  Güzel konuşma ve yazma yeteneğiniz, teknolojik konularda bilgilenme hevesiniz, dış dünya ile temasınız gün boyunca ön plandadır. İletişim kurmak sizin için gayet değerlidir.  Yeni şeyler keşfetmek ve öğrenmek peşinde olursunuz. Çevrenizdeki dünya ile ilgili her şeyi keşfetmek arzunuz yoğunlaşır. Okumayı ve düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmayı arzularsınız. Hazırcevap haliniz gözlerden kaçmaz, iyi bir öğretici ve konuşmacı olarak çevrenizde dikkat çekersiniz.

Saat 21:34 Ay-Satürn olumlu görünümü, kendinize ve sevdiklerinize olan düşkünlüğünüz yükseliyor. Onları koruyup sakınmak ve aranızdaki bağı güçlendirmek isteyebilirsiniz.

Saat 21:36 Güneş-Satürn görünümü, evimizin içindeki ahengin, paylaşımın, güzelliklerin yeniden tesis edilmesi anlamına gelir. Artık bir şeyleri sürekli didikleyip, endişelenmek istemiyoruz. Bu enerji size, bazı meseleleri çözüme kavuşturmanız, düzenlemeniz, toparlanmanız adına yardımcı oluyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 02:13-saat 20:51 arasında Ay-Yay burcunda boşlukta ilerleyecektir. Arefe günümüz bu şekilde başlıyor. Bu zaman diliminde bazı tersliklerle karşılaşabiliriz. Bunlar bizim  elinizde olmayan sorunlardır ve uğraştırıcıdır.  Sakin ve bilinçli hareket etmek lazım.

Saat 07:00 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, hayata yenilikçi tarzda bakmanızı sağlayan, yeni olana hevesle yönelmenizde yardımcı olan, ilişkilerinizi tazeleyen, eğitimden ticari faaliyetlerinize kadar her konuda yenileştiren güçlü bir enerjidir. Ancak Ay-boşluk etkisindeyiz. Mali konularda, yatırımlarda, girişimlerde analizde bulunmak faydalıdır.

23 Eylül saat 11:20-23 Ekim saat 20:47 tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek Güneş,  uyum ve denge çerçevesinde, nezaket ölçülerinde, huzurlu paylaşımlarda bulunmanın zamanıdır. Yakın çevrenizdeki kişilerle ilişkiniz önem kazanır. Bir problem olduğunda, can bildiğimiz kişilerin bize destek olmasını bekleriz. Bu dönemde Aslanlar, karşıt görüşte olan kişilerle çatışmadan, belli bir uyum ve denge çerçevesinde, yapılarında bulunan cömertlik, sıcak yüreklilikle ilişki kurmaya çalışırlar. Ancak her zaman bu böyle olmayabilir. Bazen arzularımız, hayata bakış açımız gereği veya geçtiğimiz süreç nedeniyle biz de insanlardan anlayış, samimiyet bekleriz. Bir problem olduğunda, tek başımıza altından kalkmaya çalışsak da, başkalarının da bize destek olmasını, anlayış göstermesini bekleriz. Çünkü bizim de arzularımız ve isteklerimiz vardır.

Saat 20:51 itibariyle Kova burcu üzerinde ilerleyen Ay etkisinde, kırgın olduğunuz bazı insanlar ve sizde yer etmiş önemli olaylar üzerinde düşünme gereği duyabilirsiniz. Bu etki altında  özgürlük duygunuz, hayatın zorluklarından kaçış isteğiniz ruhsal anlamda kendinizi toplum içinde bir birey olarak hissetme isteğiniz ön plandadır. Ne olursa olsun duyguların sizi esir almasına veya gerçeklerden uzaklaştırmasına izin vermemeye çalışmanız en doğrusudur.

Saat 21:34 Ay-Satürn olumlu görünümü, maddi ve manevi açıdan huzur ve güven içinde yaşama arzumuz yükselecek. Kapalı yerlerde bulunmak, sevdiklerimizden uzak olmak, baskı altına alınmak istemeyeceğiz. Tanıdığımız insanlar, rahat ettiğimiz ortamlarda bulunmak isteyeceğiz.

Saat 21:36 Güneş-Satürn görünümü, kendimizi güçlü bir şekilde ifade edebilmemizde yardımcıdır. Ne istediğimizi gayet iyi biliyoruz. Aşkı, paylaşmayı, eğlenceli bir hayatı ve yeri geldiğinde ciddiyetle hareket etmeyi bilecek olgunluktayız. Bizim arzumuz, hakikaten mutlu olmak, huzur bulmak ve ilerlemek. Bu enerji, moral verici, kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacaktır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar arefe gününe, saat 02:13-saat 20:51 arasında etkili Ay-boşluk etkisinde merhaba diyoruz. Bu süre içinde, gereksiz yere bazı meseleleri kafamıza takabiliriz. Oysaki, olayları sakin ve mantıklı karşılamanız gayet önemlidir. Her şeyi kendi akışı içinde değerlendirmeli, sakin olunmalıdır.

Saat 07:00 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, finansal açıdan iş veya özel anlamda ortaklık içinde bulunduğunuz kişilerle alakalı konularda artık çok dikkatli olmanız gerektiğini hatırlatıyor. Bu insanlar, bu ortaklıklar bir çok kez beklenmedik sorunlara yol açtıysa, lütfen artık girişimlerinizde, ilişkilerinizde dikkatli olunuz. Ay-boşluk etkisindeyiz. Bu konularda analizde bulunmak yararlıdır.

23 Eylül saat 11:20-23 Ekim saat 20:47 tarihleri arasındaki etkili Güneş-Terazi geçişi, parasal konularda strateji belirleme zamanıdır.  Dengeli bir bütçe için bu şarttır. Harcamaların bir kısmı kişisel ihtiyaçlarımızın alımı ve sevdiklerimizi memnun etmek isteğimizle yapılır. Ancak hesapta olmayan giderler de görülebilir. Ek kazançlarda eş veya ortaklarınızdan destek görebilirsiniz. Bu geçişte Başaklar,  hem ilişkilerinde hem de kazanç konularında bir strateji belirleme gereği duyacaktır. Çünkü huzur bulmak, hayatla uyum sağlamak, geleceği kurmak istiyorsa bu şarttır. Sadece maddi ve manevi anlamda değil, bu yıl ki geçiş fiziksel ve psikolojik yönde de tesirli olup kendimizi huzura kavuşturmak arzumuzun da birebir göstergesidir.

Saat 20:51 itibariyle, Kova burcunda ilerleyen  Ay etkisinde, bazı insanlarla anlaşabilmek zor olabilir. Sizin doğrularınızla diğerlerinin bakış açısı arasındaki fark kimi gerginliğe neden olabilir.  Böyle durumlarda sabırlı olmak tabii ki kolay değil. Ancak çatışarak akşamı keyifsiz geçirmektense, her zamanki gibi mantıklı düşünmekte fayda var.

Saat 21:34 Ay-Satürn olumlu görünümü, konuşmalarımız ve  davranışlarımızda,   kendimize duyduğumuz güven gayet bellidir. İşlerimizi düzgün bir şekilde yoluna koyabiliriz.

Saat 21:36 Güneş-Satürn görünümü, maddi konularda adil ve hakikaten güven verici olana yönelmemizi sağlayan bir kuvvet. Ailemizin geleceği, ideallerimiz, beklentilerimiz önemli. Bunları ne olursa olsun en başarılı şekilde yoluna koymak için, tüm gücümüzle mücadele edebiliriz. Bu görünüm, ayaklarımızın üzerinde sağlam durmanın, kendimize inanmanın göstergesi olarak umutlarımızı yükseltiyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, saat 02:13-saat 20:51 arasında etkili, Ay-Boşluk etkisinde arefe gününe adım atarken, hayati anlamda önem taşıyan konularda hemen karar vermeyelim.  Yeni bir ev kiralamak, satın almak veya hesapta yokken evinizle alakalı bir değişime karar vermemek gerekir. Sakin ve sabırlı olmak, özel yaşamınızı ilgilendiren her mevzuda iyice düşünmek faydalıdır.

Saat 07:00 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, özel ilişkiniz, evliliğiniz, iş ortaklığınızla ilgili konular üzerinde ileriye dönük ve yenilikçi tarzda hareket etmenizi sağlayıcıdır. Temeli sağlam olan beraberlikleri olumlu yöndeki değişimle canlandırır. Ancak zorlayıcı, baskıcı ve sadece kendisini düşünen, rutinleşmiş, gelişmeyen beraberliklere tahammül etmeyeceğinizin işaretçisidir. Ay-boşluk etkisinde gerçekleştiği için, benim size tavsiyem, aceleyle kararlar vermeden önce her şeyi bir daha analiz etmenizdir.

23 Eylül saat 11:20-23 Ekim saat 20:47 tarihleri arasında Güneş burcunuzda ilerleyecek. Dış dünyada kişisel anlamda kendimizi merkeze almak ihtiyacı duyabiliriz. Bir yaş daha büyümek, ister istemez hüzün veya heyecan yaratır. İlişkilerimizi doğru şekilde yönlendirmek isteyeceğiz. Uyum ve paylaşımdan yana olacağız. Tabii ki bu süreç genel anlamıyla olumludur. Ne de olsa bir yaş daha almak, kendimizce kararlar vermek, şöyle bir geçmişte yaşadıklarımıza bakmak, geleceğimizi, ilişkilerimizi doğru şekilde yönlendirmek isteyeceğiz. Bu dönemde bizim için önemli olan, kimseyle çatışmadan, gerilmeden, uyum ve paylaşımdan yana bir süreç geçirmektir. Bu sizin doğanızda zaten var olan bir olgudur.

Saat 20:51 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, sınırsızlığı keşfetme arzusu içindeyiz.  Bu enerji altında -Dünya farklı bir yer olmalı, saçma sapan kurallarla çevrili olmamalı, hayata madem bir kez geliniyor, o zaman gönlümüzce yaşanmalı tarzında düşünebiliriz. Özgürlük ihtiyacının yükselmesi gayet doğaldır. Dışarıdan bakıldığında her an isyan etmeye hazır haliniz ancak dostlarınızla bir aradayken çok daha farklıdır. Çünkü orada paylaşım vardır. Paylaşım ise tek başınıza olmaktan çok daha fazla sizi rahatlatabilir.

Saat 21:34 Ay-Satürn olumlu görünümü, mesleki konularda ve sorumluluklarımız anlamında ister istemez hassas düşünmemizi sağlıyor.  Güven içinde yaşamak istiyoruz. Kazanç-kayıp hesabımızı iyi yapmaktan yanayız.

Saat 21:36 Güneş-Satürn görünümü, tüm çekiciliğimizle çevremiz üzerindeki etkimizin işaretçisidir. Fikirlerimiz, duruşumuz, yaklaşım tarzımızla insanların dikkatinden kaçmayız. Görüş yapımıza uygun insanlarla iletişimde bulunmaktan hoşlanırız. Malum bayram geldi. Belki de kısa bir seyahat, dostlarla birlikte sohbetler, yazışmak, konuşmak bir hayli mutlu edici olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, arefe gününe, saat 02:13-saat 20:51 arasında etkin, Ay-boşluk ilerleyişi altında atım atıyoruz. Bu zaman dilimi, bayram hazırlıklarını tamamlamak, bir yere gideceksek, eksikler var mı diye kontrol etmek yararlıdır. Ancak  bir sorunu çözebilmek için tartışmaya kalkışmak yanlış olur.

Saat 07:00 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, çalışma hayatınız ve üst zirveye ulaşma yolunda hem sıkı çalışma hem yeniliklere açık olma, sorumluluk üstlenmenin önemini büyük.  İlgi duyduğunuz ve yetenekli olduğunuz alanlar hakkında mesleki bilgilenmeyi, takipçi olmayı, araştırmayı ve şartlara göre kendinizi hazırlamayı, ilişkiler kurmayı, yöntemler öğrenmeyi bilmelisiniz. Ay-boşluk etkisinde,  hedeflerinizi gözden geçirmeniz yararlıdır.

23 Eylül saat 11:20-23 Ekim saat 20:47 tarihleri arasında, Terazi burcunda ilerleyecek Güneş, fiziksel ve ruhsal anlamda huzur ve uyum arzumuzun işaretçisidir. Bir takım olaylar nedeniyle belli bir güvensizlik, çelişki ve kararsızlık hissedebiliriz.  Ortayı bulayım derken, yoruluruz. Bulmadığımızda tadımız kaçar. Fiziksel ve ruhsal anlamda, huzur ve ilişkilerde denge gayet kıymetlidir.  Ancak işin ilginç yanı, bunları istememize rağmen, hayata öyle ikilemli bir tavır içinde bakarız ki,  dış dünyadan ziyade kendi içimizdeki çelişkiler bizi zorlayabilir. Bazen oldukça bilinçli davranırken, bir anda bilinçsizce, öylesine tepkilerde bulunabilir, kararlar alabiliriz. Ortayı bulayım derken, yoruluruz. Bulmadığımızda tatmin olmayız.

Saat 20:51 itibariyle Ay-Kova burcu seyrinde, ortak düşünebilme olgunluğu kolay değildir. Ancak denememizde yarar var. İşte bunu başarabilen çiftler gün boyu lezzetli paylaşımlarda bulunabilirler. Soğukkanlı düşünmenin, olayları büyütmeden akışına bırakmanın pes etme anlamına gelmediğini her iki tarafın da bilmesi gereken bugün, amacınız ilişkinizi sürdürmekse problemleri  arkadaşça çözmeye çalışmak, dürüst yaklaşımlarda bulunmak en güzelidir.

Saat 21:34 Ay-Satürn olumlu görünümü, ailevi, kişisel ve dünyevi meseleler üzerinde derinlemesine düşüneceğiz.  Dışa pek belli etmesek de,  çevrenizdeki kişilerin bizi güçlü görmelerini isteyeceğiz.

Saat 21:36 Güneş-Satürn görünümü, belki ilişki veya parasal nedenlerle keyifsizlik yaratsa da, bu görünüm aslında kuvvet verir insana. Yeter ki biz, takılıp kalmayalım bazı meselelere. Bunların bizi içten içe yormasına izin vermeyelim. Zor günler yaşadık biliyorum. Ancak umutsuz değiliz. Yeter ki, sağlığımız yerinde olsun dostlarım. Tüm zorlukları aşabiliriz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, saat 02:13-saat 20:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Arefe günümüz bu şekilde başlıyor. Hangi konuda olursa olsun yarar-zarar hesabınızı iyi yapmanız, sonucunu tahmin edemediğiniz kararlardan kaçınmanız yerinde olacaktır.

Saat 07:00 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, yenilikleri hevesle, arzuyla ve değişimi canla başla isteyen bireyin,  özgürce yaşama isteğinin işaretçisidir. Eğitimden ticarete kadar geniş bir alanda, yaratıcı düşünmeyi sağlayan bu enerjiyle,  hayatınızı  olumlu yönde değiştirecek aşklara, gelişmelere açık olursunuz. Bu görünüm Ay-boşlukta oluştuğu için, benim size çok iyi düşünmeniz ve analiz yapmanızdır.

23 Eylül saat 11:20-23 Ekim saat 20:47 tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek Güneş, sosyal yaşamda birebir bağlantımız olan kişilerle ilişkimize önem verdiğimiz zamandır. Uyumlu ve dengeli insanlarla bir arada olmak isteriz. Kaprisli, bencil insanlardan uzak dururuz. Yeni kişilerle tanışırız. Bu da dönemin hoş etkileri arasındadır. Elit, kaliteli, popüler mekanları tercih ederiz. Özellikle davetler, organizasyonlar, insanların bir araya geldiği sanat mekanları ilgimizi çeker. Genel olarak bu dönemde, sosyal hayatta kurulan ilişkiler, yeni insanlarla tanışmak, beraberliklerimizde uyum ve paylaşımdan yana düşünmek kolaylaşır. Maddi konularda girişim arzumuz yoğundur, hedefimize varmamızı sağlayacak insanlara ulaşma ihtiyacımız bir hayli yüksektir. Aşka kapılarımız açıktır. Başkaları bizden farklı düşünse de, bu farklılıkları adil ve nazik biçimde dengeye oturtmak isteğimiz ön plandadır.

Saat 20:51 itibariyle etkili Ay-Kova burcu geçişinde, kendinizi özgürce dışa ifade edersiniz. Bu size doğal bir çekicilik kazandırır. Kafanızın içinde ilginç fikirler ve yöntemler belirebilir. Bunlar, başkaları tarafından benimsenmese de, dert etmezsiniz.

Saat 21:34 Ay-Satürn olumlu görünümü, finansal meseleler-ilişkilerimiz-güven-huzur ilkeleri çerçevesinde düşüneceğiz. Her durumu, ciddi anlamda ele alacağız. Üzerinde derinlikli bir şekilde analiz yapacağız.

Saat 21:36 Güneş-Satürn görünümü, her durumu ciddiyetle gözden geçirmemiz ve yarınlarımızı garanti altına almamız yönünde destekleyicidir. Bize kuvvet verir ve umutlarımızı yükseltir. Yaşça büyük kişilerden yardım görürüz. Projemizi, fikirlerimizi onaylayan kişilerle karşılaşırız. Bir işi en başarılı şekilde halledebilecek gücümüz artar.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, arefe gününe, saat 02:13-saat 20:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altında adım atıyoruz. Bu süreçte kararlarımızı uygulamak,  veya bir mesele üzerinde yön belirlemek zor olabilir. Mantıklı ve  sakin düşünmeniz, gündelik normal seyirde giden işlerinizle ilgilenmeniz yeterlidir.

Saat 07:00 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, eviniz ve aile yaşamınızdaki değişimlerin işaretçisi olurken, ilişkilerinizden finansal ortaklıklarınıza kadar geniş bir alanda yenilikçi düşünmenin önemini vurguluyor. Sizin hedeflerinizi yeniden gözden geçirerek, dar kalıplar içinde kendinizi hapsetmemeniz gerekiyor. Ay-boşluk etkisinde gerçekleşen bu görünüm,  iyi bir analizde bulunmanın önemini vurguluyor.

23 Eylül saat 11:20-23 Ekim saat 20:47 tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. İş hayatında uyum, huzur, iş birliğinin önemsendiği zamandır. Otoritelerle aramızda belli bir ölçü, mesafe vardır. Sorumluluklar yerine getirilir. Fakat bunun karşılığında değer bilirlik bizim için önemlidir. Ortama uyarız. Nazik davranmaya çalışırız. İstersiniz ki, insanlar hiçbir şeyi çarpıtmasınlar, iyi niyetimizden istifade etmeye kalkışmasınlar. Sizler bu dönemde, çalıştığınız ekip içinde  veya yer aldığınız ortamlarda bencil tavırlardan hoşlanmadığınız gibi,  sizi umursamayan kişilerden de pek hoşlanmazsınız.  İstersiniz ki, insanlar hiçbir şeyi çarpıtmasınlar, iyi niyetimizden istifade etmeye kalkışmasınlar.

Saat 20:51 itibariyle etkili olacak  Ay-Kova burcu geçişinde, sesinizi duyurmak sizin için gayet önemlidir. Işıl ışıl parlayan gözleriniz, her istediğinizi sevgilinize kabul ettirebilmenizi sağlayabilir. Ancak burada aklınızın size rehberlik ettiğini de söylemek lazımdır. Çünkü Uranüs etkisi altındaki Ay günlerinde zekanız, fiziksel  çekiciliğinizle aynı paraleldedir. Farklı seçenekleri iş veya özel yaşamınızda ele alarak, şu anki mevcut meselelerinizi kolayca çözüme bağlayabilirsiniz.

Saat 21:34 Ay-Satürn olumlu görünümü, her türlü zorluğun üstesinden gelebilme, neyin üzerinde yürüdüğümüzün farkında olarak kararlarımızı gözden geçireceğiz.

Saat 21:36 Güneş-Satürn görünümü, tecrübelerimiz, bilgimiz ve deneyimlerimizi bir iş alanında güçlü şekilde ortaya koymamızı destekleyicidir. Hayat bazen insanı nasıl da yoruyor. Hatta umutsuz düşünmemize yol açıyor. Ancak bu görünüm, kendinizden asla şüpheye düşmeden, tüm gücünüzle ileri adımlar atmanızda yardımcı oluyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, arefe günümüz, saat 02:13-saat 20:51 arası Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor.  Bu süre içinde, düşündüğünüz bazı yenilik ve değişimler varsa, bunları yürürlüğe koymadan önce etraflıca düşünelim. Maddi bir sıkıntı veya partnerinizle aranızdaki bir sorun sizi  daha fazla zorlar. Kendi içimize dönüp düşünürüz, çare bulmaya  çalışırız. Fakat istediğimiz olmuyorsa, beklemede kalmak gerekir.

Saat 07:00 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, gerek ilişki gerekse çevresel konulardaki değişimlerin size gayet iyi geleceğini  işaret ediyor. Sizin, fikirlerinizi dış dünyada yenilikçi tarzda sunabilmeniz önemli. Cesaretiniz bu enerji sayesinde yükseliyor ve sizi yetenekli olduğunuz alanlarda güçlendiriyor.

23 Eylül saat 11:20-23 Ekim saat 20:47 tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek Güneş süresince, farklı görüşten insanlarla karşılaşabilir, tanışabilir, iş birliğinde bulunabiliriz. Sanatsal ortamlar, sergiler, davetler, trend olan her şey, ilişkiler, yolculuklar, organizasyonlar, eğlenceli geziler, turlar, insanları bir araya getirici her şey hoşumuza gider. Kovalar bu dönemde bazı meseleler üzerinde ikilemde kalsalar da,  bir çıkış yolu mutlaka bulunur diye düşünürler.  Artıları, eksileri bir kefeye koyarak problemlerin üstesinden gelmeye çalışırlar. Yenilik ve değişik ihtiyacınız bu süreçte  bir hayli yüksektir.

Saat 20:51 itibariyle burcunuz üzerinde seyredecek Ay etkisinde, haksızlıklara karşı bilginizle, deneyimlerinizle ve duruşunuzla boyun eğmediğinizin işaretçisidir. Giyim tarzınız size özeldir.  Bir yönünüzle hemen dikkati çekebilirsiniz. Bugün partnerinizle ortaklaşa düşünmek, birlikte hoşça bir akşam geçirmek hoşunuza gidecektir.

Saat 21:34  Ay-Satürn olumlu görünümünde, içimizden geldiği gibi kendimizi ifade ederiz. Hayata ne kadar farklı baktığımızı, yeniliklere açık olduğumuzu net bir şekilde göstermekten kaçınmayız.

Saat 21:36 Güneş-Satürn görünümü, aynı görüş, hayata bakış açısına sahip kişilerle bir ideali gerçekleştirmek arzunuzun işaretçisidir. Düşündüklerinizi hayata geçirebilirsiniz. Başkalarının dikkatini kolaylıkla çekebilirsiniz. Tecrübelerinizin öğreticisi olabilirsiniz. Bu görünüm, dışa açılmanın, yeni insanlarla karşılaşmanın, el ele vermenin göstergesidir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 02:13-saat 20:51 arası Ay-Boşluk etkisi altında arefe gününe adım atıyoruz.  Herhangi bir konuda net olarak konuşmak kolay değil. Sabırlı olacağız. Malum bayramın bir gün öncesindeyiz. Tatlı bir heyecan bu. Eksiklerimizi tamamlamak, alışveriş, düzenleme gibi rutin işlerimizi yapabiliriz.

Saat 07:00 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, maddi konular ve çalışma hayatınızı ilgilendiren meselelerde olur olmaz kararlar vermemek gerektiğini söylüyor. Akıllıca düşünmenin, yeteneklerinize göre iş tercihinde bulunmanın önemi büyük. İşinizde yenilikleri mutlaka takip etmeli, ilişkilerinize de dikkat etmelisiniz. Malum Ay-Boşluk etkisinde,  çok iyi bir analizde bulunmak yararlıdır.

23 Eylül saat 11:20-23 Ekim saat 20:47 tarihleri arasında, Terazi burcunda ilerleyecek Güneş süresince, ortaklaşa kazançların adil biçimde pay edilmesini bekleriz. Eş veya iş ortağımızla finansal konular üzerinde görüşürüz.  Kazançlı çıkmak isteriz ancak bencil bir hırs değildir bu. Birleşmek, bütün oluşturmak adına bir arzudur. Ancak bu geçişte birileri bizim gibi düşünmeyebilir veya şartlar gereği biz, birilerine ayak uydurmak zorunda kalabiliriz. İsteriz ki, elimizi uzattığımız, gönlümüzce sarmaş dolaş olduğumuz kişi veya kişiler adil ve tarafsız bir şekilde bize doğru yönelsinler.

Saat 20:51 itibariyle Ay-Kova burcunda seyrine başlayacak. Bazı konularda dertleşme ihtiyacı duyabilirsiniz.  Ancak ne gariptir ki, gerçekten sizi anlayabilecek tarafsız düşünebilecek insan sayısının az olduğunu düşünürsünüz.

Saat 21:34  Ay-Satürn olumlu görünümü, huzur ve güven arzumuz her konuda ön planda. Biraz duygusalız biraz endişeliyiz. Fakat hiçbir şeyi risk altına almamamız gerektiğinin de farkındayız.

Saat 21:36 Güneş-Satürn görünümü, mevcut parasal durum veya toplumsal konumunuz anlamında verilen mücadelenin göstergesidir. Belki tam anlamıyla tatmin edici bir kazancınız yok. Bu sizi yoruyor, zorluyor. Hani değerinizin bilinmesini, fark edilmenizi bekliyorsunuz. Ancak rahat olunuz. Bu görünüm umut verici, her şeye rağmen ayaklarınızın üstünde durarak başarıya ulaşmanızda destekleyicidir.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.