23 Ekim 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

23 Ekim 2015 Cuma günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 23 Ekim  2015 burç yorumları

Ekim 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 00:22 Merkür-Pluto mücadeleci görünümü Cuma günümüzün ilk etkili enerjisidir. Astrolojik olarak ilişkiniz, iş hayatınızla alakalı konularda mevcut durum ve şartlar nedeniyle birileriyle iyi geçinmek, temkinli hareket etmek ve konuşmak zorundayız. Bu zorunluluk işinize gelmeyebilir. Hatta üzerinizdeki ağırlık  nedeniyle zincirlerinizden bir an önce kurtulmayı arzu edebilirsiniz. Kendinizi bu cendereden kurtarmak için gizli gizli planlar bile yapabilirsiniz. Ancak söz ve davranışlarınıza bu saatlerde mutlaka dikkat etmemiz gereklidir.

Saat 08:18 Ay-Balık burcu seyir etkinliği altında sevgi birliğini ruhumuzun derinliklerinde hissetmemiz bizim için çok önemli hale geliyor. Aşkı tenimizde, ruhumuzda ve dört bir yanımızda görme arzumuz büyüyor. Bir insana güvenmenin, sevgiyle büyümenin ne kadar özel bir duygu olduğunu düşünüyoruz.

Saat 10:43 Venüs-Pluto olumlu görünümü, iş ilişkilerinizi, durumunuzu, sağlığınızı, kariyer hayatınızla ilgili konuları derinlikli bir şekilde gözden geçirmenizde, düzenlemelerde bulunmanız anlamında  faydalıdır.

Saat 11:48 Mars-Chiron karşıtlığı, çalışma hayatımız ve bizim için şu anda en fazla hangi konu önemlisi onun üzerinde yoğunlaşırız. Biz verimli bir şekilde çalışmak, sağlıklı yaşamak, kararlarımızı uygulamak, sorunlarımızı çözmekten yanayız. Tabii ki bu isteklerimiz gayet doğaldır. Ancak kontrol dışı gelişmelerle karşılaştığımızda,  yani evdeki hesabımız çarşıya uymadığında kendimize yüklenmememiz olumsuz düşünmemiz, sinirli tepkilerde bulunmamamız, hayata pes etmememiz lazım.  Hele bir de kader kurbanı gibi kendimizi görürsek, o zaman nasıl verimli çalışabilir, sağlıklı olabilir, gerekli düzenlemeleri yapabiliriz ki? İşte bu karşıtlık bize sakin olmamızı, sorunlarımızı bilinçli bir şekilde ele almamızı söylemektedir.

Saat 13:34 Ay-Satürn görünümünde,  ruh dünyamız gayet hassas ve hayatı uhrevi yönüyle ele aldığımız için mücadele etmek istemiyoruz. Ancak sorumluluklarımız var ve bunları yerine getirmek için, bilgilenmemiz, kendimizi geliştirmemiz gerekiyor. Bu iki farklı ele alış biçimi, bizi duygusal anlamda zorluyor.

23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Güneş-Akrep burcunda ilerleyecek. Ortaklaşa bir paranın, bir mülkün pay edilmesi, sözgelimi eşinizin, iş ortağınızın mali durumu sizi bir hayli yakından ilgilendirecektir. Çünkü sonuçta evin geçimi ve huzurun temini için gelir gayet önemlidir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 00:22 Merkür-Pluto mücadeleci görünümüyle Cuma gününe adım atıyoruz. Bu enerji, iş hayatınızda, ilişkilerinizde tansiyonun yükselmesine sebep olabilir. Zoraki bir uyumlulukla elinizden geldiğince anlaşmaya çalıştığınız halde sizin doğrularınız başkalarıyla çakışabilir.  Arzu ettiğiniz gelişimi sağlamakta, ilerlemekte zorluk yaşayabilirsiniz. Görülüyor ki bugün dengemizi sağlamakta zorlanabiliriz.

Saat 08:18 itibariyle, Balık burcunda ilerleyecek Ay, hem duygularımızı hem bakış açımızı pozitif yönde destekliyor. Toplum içindeki yerimiz, ailemizle olan irtibatımız, büyüklerimizle olan sevgi alışverişimiz, inancımız güçleniyor. Değerlerimizin hayatımızdaki yerini, onlara olan sevgi ve saygımızı bu görünümün yüceliği sayesinde yükseliyor.

Saat 10:43 Venüs-Pluto olumlu görünümü aşk hayatınızla ilgili konularda destekleyicidir. İlişkinizi gayet titiz bir şekilde gözden geçirmenizi sağlar. Bu sayede kendinizi güçlenmiş, sağlam ilkeler çerçevesinde seçimlerinizi değerlendirmiş olursunuz.

Saat 11:48 Mars-Chiron karşıtlığı, aşk hayatımız, çocuklarımızla ilgili meseleleri, ince eleyici sık dokuyucu bir şekilde ele alacağız. Her şeyin kendi içinde doğru ve düzgün bir şekilde sonuçlanmasını arzu edeceğiz.  Aşkı hissetmekten, yaşamaktan hoşlanırız fakat arkadaşlarımız veya partnerimiz istediğimiz gibi davranmadığında sinirlenebilir, tepki gösterebiliriz. Bazılarımız bu etki altında, birileri kendisini sevsin diye, elimizden geleni yapar. Kimileri ise, kendi derdine çare bulamadığı halde, başkalarının yarasına merhem olmaya çalışabilir. Ancak genel olarak dikkat edilmesi gereken nokta, her şeyi dengeli olmasına dikkat etmektir.

Saat 13:34 Ay-Satürn görünümü, toplumsal ilişkilerimizde şefkatli, sevecen ve başkalarına karşı yardımcı olmaya çalışacağız.  Çünkü maddi ve manevi anlamdaki ihtiyaçlarımız için desteğe ihtiyacım var.

23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Güneş-Akrep burcunda seyrini sürdürecek. Ciddi ilişkilerde özellikle tutkular ön planda. Ya hep ya hiç tarzında yaklaşımda bulunabiliriz. Partnerin hakimiyetçi tavırlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu eğer sevgiden kaynaklanıyorsa hoşumuza gider. Ancak baskı kurmak amacıyla yapıyorsa buna izin vermeyiz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 00:22  Merkür-Pluto mücadeleci görünüm etkisi altında Cuma gününe merhaba diyoruz. Bu enerji, başkalarına ihtiyaç duyduğunuz her konuda daha dikkatli ve dengeli konuşmanız gerektiğinin işaretidir. Bazen sözcükler keskindir ve insanı oldukça zor duruma sokar, bazen de sözcükler sihirli bir güçtür, mucizeler yaratır. İşte bugün siz de politik tarzda ve oldukça akıllı bir şekilde iletişimde bulunmaya çalışınız. Böylece isteklerinizi daha kolay elde edebilirsiniz.

Saat 08:18 Ay-Balık burcunda ilerlemeye başladığında, hayatın güzelliğini, anlam ve önemini ruhsal anlamda hissederiz. Engin duygularımız, koruyucu ve olumlu bir duygusal hassasiyet içinde birbiriyle harmanlanır. Böylesi bir görünüm güçlü bir sinerjinin ruhumuzda oluşması anlamına gelir ki, hakikaten son derece rahatlatıcıdır. İç derinliklerimizle temasa geçmemizi sağlar. Bu enerji sayesinde ayrılıklar ortadan kalkar, küslükler son bulur. Kırgınlıklarımız bir müddetliğine bile olsa kaybolur gider.

Saat 10:43 Venüs-Pluto olumlu görünümü her türlü ilişkide titiz düşündüğünüzü gösteriyor. İşin içinden çıkmakta zorlandığınız meseleleri ölüm kalım savaşı haline getirmemek lazım. Gelir-gider, mali konular, cinsel yaşamınız, ailenizle olan ilişkinizde biraz daha ılımlı olmalısınız.

Saat 11:48 itibariyle gerçekleşecek Mars-Chiron karşıtlığında, kendinizi güvende hissetmek için,  her durumu enine boyuna tetkik edebilirsiniz. Amacınız tekdüze yaşamamak, kararlarınızı bir an önce sonuçlandırarak geleceğinizi teminat altına almaktır. Bu istekleriniz gayet doğaldır. Ancak siz bu kadar itinalı düşündüğünüz halde genel olarak iş hayatınız ve toplumsal ilişkilerinizde gereğinden fazla özverili davranıyorsanız,  başkalarının sizden yararlanmasına göz yumuyorsanız o zaman kendinizi şanssız biri olarak görmeniz yanlış olur. Böyle davranmak yerine size uymayan durumları bilinçli bir şekilde ele almalı, iş hayatınızla ilgili mevzularda daha dikkatli hareket etmelisiniz. Kendinize lütfen iyi davranınız.

Saat 13:34 Ay-Satürn görünümü, iş hayatımızla ilgili konularda hassasız. Sorumluluklarımız bir hayli yoğun. Dışarıda ılımlı bir şekilde davranmaya çalışıyoruz. Ancak iş ortaklığı veya ilişkilerimizde şu aralar üzerimizde bir hayli baskı var. Anlayış ve sevgi ihtiyacımız bir hayli yoğun olacak.

23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında, Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, önümüzdeki bir aylık süreçte çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda durumunuzu gözden geçirmeniz gerektiğini gösteriyor. Aklınıza bir problem gelmesin. Sadece gerekli olanla olmayan arasındaki farkı belirleyip, zamanı iyi bir şekilde değerlendirmek, verimli bir şekilde çalışmak için bu gereklidir. Beslenmemiz, uyku düzenimiz kısaca sağlığımızı ihmal etmemeliyiz. Şikayetlerimizi mutlaka bir doktora göstermeli, tedavilerimizi ihmal etmemeliyiz. Astrolojik geçişler bize yol gösteren trafik ışıkları gibidir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 00:22  Merkür-Pluto mücadeleci görünüm etkisi altında Cuma günümüzü karşılıyoruz. Bu enerji,  türlü nedenlerle ev içinde, ailevi konularda ve ilişkinizle ilgili meselelerde  düşüncelerinizi açıklamaktan çekinmenize neden olabilir. Hatta sırf  uyumlu davranayım diye, sabır gösterebilirsiniz. Bu durum sizi yorabilir.

Saat 08:18 Ay-Balık burcu geçişi, başkalarının duygularını anlamınızda, sizinle aynı düşünmeseler de, onları sevgiyle kucaklamanızda ulvi bir enerjidir. Empati gücünüzü yükseltir, insanlara destek olmanızı sağlar. Gün boyu birilerinin dertlerini dinleyebilir, kendi sorunlarınızı bile unutabilirsiniz. Fırsat bulduğunuzda deniz kenarında yürümek kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Maneviyat yönünüz bu enerji sayesinde bir hayli yoğundur. Her şeye rağmen yaşamı sevgiyle kucaklayabilirsiniz.

Saat 10:43 Venüs-Pluto olumlu görünümü, gün boyu partneriniz ve ilişkinizi ilgilendiren konular üzerinde bir hayli düşünürsünüz. Neler yapılmalı, neler aksamakta, nelere ihtiyaç var gibi. Bunları eğer birlikte ele alırsanız  sonuç olumlu olabilir.

Saat 11:48 Mars-Chiron karşıtlık etkisi, fikirlerinizi, isteklerinizi, hedeflerinizi titiz ve gayet pratik bir şekilde ortaya koymak istersiniz. Çünkü artık bir şeylerin yoluna girmesini istiyorsunuz. Ancak bazı insanlar buna pek fırsat vermeyebilir. Hatta sizin iyi niyetinizi görmek istemeyebilirler. Bu durum, sizi kimi zaman hayallerinizden vazgeçirmeye, birilerinin kurbanı olmaya, susmaya ve olana bitene razı olmaya zorlayabilir. Sanki ödenmesi gereken bir günahınız varmış gibi sinip kalabilirsiniz.  İşte bu durum bazı Yengeçlerin sinirli davranmasına yol açarken,y  kimi Yengeçlerin pes etmesine ve hayallerinden vazgeçmesine neden olabilir. Oysaki yapılması gereken kendinizden ne olursa olsun emin olmak, başka kişilerin davranışları ve sözleri karşısında kendinizi yaralanmış ve çaresiz hissetmemektir.

Saat 13:34 Ay-Satürn görünümü, sevilmeye, ilgi görmeye, ılımlı davranışlara olan ihtiyacımızın göstergesidir. Bu saatlerde çalışma hayatımızda, günlük yaşantımızda bunu bulmakta zorlanabiliriz. Bu bizi yorabilir.

23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında kazanç evinizin yöneticisi Güneş-Akrep burcunda ilerleyecek. Ne arzuluyorsak onu elde etmek adına verilen mücadelenin işaretçisidir. Ancak bu mücadelenin sonucunda elde edebileceklerimizi sürekli kılabilmek için gerçekçi olmamız gerekiyor. Önümüzdeki bir ay boyunca sevdiğimiz, bağlılık duyduğumuz insanların üstüne titreyeceğiz. Onlara bir zarar gelmesin isteriz. Bizi yoran, üzen ne varsa onları da düşünüceğiz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 00:22  itibariyle etkili olacak  Merkür-Pluto mücadeleci görünümüyle Cuma gününü karşılayacağız. Bu enerji,  yakın çevreniz ve zorunluluklarınız konusunda sözcükleri iyi seçmenin yararlı olduğunu göstermektedir.

Saat 08:18 Ay-Balık burcunda seyrine başladığında, sevgi hissiyatımız güçleniyor. Birlik-beraberlik arzumuz ön plana geçiyor. -Her şeye rağmen hayat güzel diyerek canla başla, güzel dileklerle günün geri kalanını geçirelim. İnancımızı yükselterek aldığımız her nefesin ne kadar kıymetli olduğunu anlamamızı sağlayan bu enerjinin ruhumuzu okşamasına izin verelim.

Saat 10:43 Venüs-Pluto olumlu görünümü hem maddi hem  çalışma hayatınız hem sağlığınızla ilgili konularda güçlü olmak isteğinizi işaret ediyor. Titizlikle hesaplamalarda bulunmak, birilerinin üstünüzde baskı kurmaması için alttan almaya çalışmak sizi yorabilir.

Saat 11:48 Mars-Chiron karşıtlığı, maddi konularda daha dikkatli davranmamız gerektiğini işaret ediyor. Bazı Aslanlar bu dikkati gösterdikleri halde, bir kısım Aslanlar, birileri tarafından yanlış şekilde yönlendirilebilirler. Kazanacağım diye düşünürken kaybedebilirler. Pazarlamak  istediğiniz bir ürün veya çaba sarf ettiğiniz bir mesele,  başkaları tarafından hafife alınabilir, hakkınız olanı tahsil etmekte zorlanabilirsiniz. Ne kadar kendinizi göstermeye çalışsanız da, başkalarına uymak zorunda kalabilirsiniz. İşte bütün bu aksilikler kendinizden şüpheye düşmenize ve sanki hep kaybedecekmişsiniz gibi hissetmenize yol açabilir. Oysaki yapmanız gereken,  maddi konularda da kimsenin kulu kurbanı olmamak için akıllı davranmanızdır. Paranıza dikkat ediniz.

Saat 13:34 Ay-Satürn görünümü, hassasiyeti yükseltiyor. Duygusal anlamda başkalarından beklediğimiz ilgiyi, sevgiyi hissetmekte ve bulmakta zorlandığımızı işaret ediyor. Aşk hayatımızda, çocuk meselelerinde üzerimize düşen sorumluluklar bizi yorabilir.

23 Ekim tarihinde, Güneş-Akrep burcunda ilerleyecek.  Ailevi ilişkiler ön planda olacak. Kendinizi her anlamda güvende hissetmek isteyeceğiz. Aileniz, yuvanız, miras, mal, mülk, emlak ile alakalı konularla yakından ilgilenebilirsiniz. Kişi bu istekle, ilerisi adına bir yer satın almayı ve oraya yerleşmeyi düşünebilir. Ailemizle karşılıklı konuşacağız, neler yapacağımızı tespit edeceğiz. Şartları gözden geçireceğiz. Ilımlı ve paylaşımcı düşüneceğiz. Kendi geleceğimizi ilgilendiren bir durum söz konusu ise, evden ayrılmak, tekrar evimize dönmek v.b. Bunları da gözden geçireceğiz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 00:22 Merkür-Pluto mücadeleci görünüm etkisi altında Cuma gününe adım atacağız. Bu enerji,  parasal ilişkiniz olan kişilerle doğru bir iletişimde bulunmanın çıkarlarımızı koruma anlamında etkili olduğunu göstermektedir. Belki içimizden başka şeyler geçiyor olabilir. Ancak deyim yerindeyse çam devirmenin alemi yoktur. Ortalama konuşmak akıllı bir iletişim ve anlaşma sağlamada size güç katabilir.

Saat 08:18 Ay-Balık burcu geçişi, hoşgörülü yaklaşımlarımızla insanları etkilememizi sağlamakta. Duygularımızı sözle ve şefkatli tavırlarımızla karşımızdakine hissettirmeye çalışabiliriz. Sakinlik ve huzur arzumuz da oldukça yoğundur. Bu enerji,  partnerimizle aramızdaki ilişkiyi güçlendirir, empatide bulunmamızı sağlar, birbirimizden ne kadar farklı olsak da, aşkın birleştirici gücüne tanık olmamıza vesiledir.

Saat 10:43 Venüs-Pluto olumlu görünümü ilişki konusunda sizi rahatlatıyor. Kafanızın içindeki sorulara güçlü bir şekilde yanıt bulmanız mümkün. Evet belki sorunlar var. Ancak bu saatlerde bunları halledebiliriz diye düşünüyoruz. Bu görünümü ilişki ve iş anlamında sabaha göre buluyorum.

Saat 11:48 itibariyle gerçekleşen Mars-Chiron karşıtlığı elinizden geldiğince partnerinizle iletişimde bulunmak istediğinizi, taviz vermek gibi bir niyetiniz olmadığını gösteriyor. Benim hedeflerim, hayata bakış açım budur diyerek ne düşündüğünüzü ortaya koyarsınız. Ancak bu durum partnerinizle aranızda bir takım kopukluklara neden olabilir. Partneriniz öyle davranır ki, sanki kendine göre bir dünyası vardır ve gitmeye gayet meyillidir. Bu durum canınızı sıktığı için doğal olarak tepki gösterirsiniz. Onun bu pasif hali sizi kızdırabilir.  Yapılması gereken birbirinizi üzmek yerine, ilişkiyi düzene sokmak için sakin bir şekilde beraberliğinizi analiz etmektir. Güven sorununuz veya birbirinizle ilgili şikayetleriniz varsa,  bütün bunları çatışarak veya tümüyle yok sayarak gidermeniz zordur.

Saat 13:34 Ay-Satürn görünümü, partnerimizle sevgi bağı kurmak, duygularımızı paylaşmak, ondan ilgi görmek isteğimizi işaret ediyor.  Buna ihtiyacımız var. Çünkü şu aralar sorumluluklarımız bizi yoruyor. Her iki alanda da hassasiyetimizin bir hayli yüksek şekilde sabaha uyanıyoruz.

23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, eğitim hayatı, çevre ilişkileri, iletişim, kendinizi ifade edişiniz, yolculuklar, haberleşme, günlük koşuşturma, işlerinizin takibi, ticaret, kardeş ve yakın akrabalarınızla alakalı konuların gözden geçirilmesi ve bulunduğunuz durumun ciddiyet ve sorumluluk duygusu çerçevesinde ele alınması gerekebilir. Bu süreçte, çevrenizde bazı değişimler, düzenlemeler, yenilenmeler özellikle yakınlarınızla, dostlarınızla, ilişkinizle ilgili konularda görülebilir. Bunları anlamakta zorlanabilirsiniz. Fakat gerçekçi bir gözle bakarsanız, ilerisi adına sağlam olanı fark eder, kurtulmanız gerekeni tespit edersiniz. Sizin nasıl baktığınız çok önemli.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 00:22  Merkür-Pluto mücadeleci görünüm etkisi altında Cuma günümüz başlayacak. Bu enerji,  ailenize yönelik konularda sizin o meşhur adil ve tarafsız, mantıklı düşünmenizi gerektiricidir. Evet geri planda sizi bir çok mesele zorluyor. Ancak sabırlı olunuz lütfen ve planlarınızı tekrar gözden geçirin.

Saat 08:18 Ay-Balık burcunda ilerlediğinde, insanların gönlünü kazanmak, yeri geldiğinde onları yüreklendirmekte yarar var. Aynı şekilde biz de bunu bekleyeceğiz. Mantıklı biri olmamıza rağmen duygusal düşünebiliriz. Eğer birileri haksız yere bizi suçlarsa veya iyi niyetimizi kullanırsa buna göz yummayız.

Saat 10:43 Venüs-Pluto olumlu görünümü şu aralar problemlerin mutlaka çözülmesi, hayatınızın düzene konulması, gücünüzü yeniden kazanmanız yönünde sizi zorlamakta. Ancak 8 Kasım tarihinde Venüs,  burcunuzda ilerlemeye başladığında işler yavaş yavaş yoluna girebilir.

Saat 11:48 Mars-Chiron karşıtlığında, kafamız bazı meselelere takılabilir. Bir şeyleri düzenlemeye çalışırken, kendi kendimize dağılabiliriz. İçimizdeki ses, kendi gerçeğine sahip çık, öteni berini topla düzenle ve bir an önce hallet derken, diğer bir ses bütün bunları yapsak bile hayatın bize karşı pek şefkatli davranmayacağını söyler. Bu iç sesleri arasındaki uyumsuzluk bizi hakikaten rahatsız edicidir. Hangi yana dönsek bir kıskaç altında gibiyizdir. Peki ne yapmalıyız? Amacımızdan emin olacağız, kendimize güveneceğiz, zamanla bunların yerine oturacağını bilerek sakin olacağız.

Saat 13:34 Ay-Satürn görünümü, günlük hayatta elimizden geldiğince anlayışlı olmaya, insanlara destek olmaya çalışıyoruz. Ancak bulunduğumuz yer, ortam şartları ve karşılaştığımız insanlar bizi bazen öyle yoruyor ki, güne adım atarken, acaba neler olacak diye düşünmeden edemiyoruz. Sezgilerimiz bugün bir hayli yüksek. Bazı insanların hiç de iyi niyetli olmadıklarını görmek canımızı sıkıyor.

23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, maddi-manevi anlamdaki tüm kazançlarımız üzerindeki kişisel etkimizi, alacaklarımızı, borçlarımızı, kendimizi yeniden güçlü hissetmek adına yapılacakları ele almak yönünde önem taşıyor. Her önümüze gelen kişiyi dost sanmayacağız. Hele yaşamımız söz konusuysa. İnceleyeceğiz, düşüneceğiz. Eğer bir borcumuz varsa, bunu nasıl ödeyebiliriz, gücümüz var mı bunlara bir bakacağız. Bir yatırım düşünüyorsak, enine boyuna ele alacağız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 00:22  Merkür-Pluto mücadeleci görünüm etkisi altında Cuma gününe adım atacağız. Bu enerji,  ortak paylaşım konularında etliye sütlüye dokunmadan, sakince ilerlemenin işareti. Merkür Terazi burcunda  sizi anlaşmaya, uzlaşmaya çağırıyor. Huzursuzluktan uzak durmak için bu sese kulak vermek zorunda kalıyorsunuz.   İyi mi yapıyoruz? Bence akıllıca. Neden? Çünkü Pluto burcunuzla uyumlu görünüm yapıyor. Yani yöneticiniz sizden yana. Akıllıca hareket etmekte yarar var.

Saat 08:18 Ay-Balık burcu geçişi, sevginin ne kadar büyük bir güç olduğunu, yüreğimizin derinliklerinde hissetmemizi sağlıyor. Ayrıca bağımlısı olduğumuz şeylerin bazen bizi ne kadar  yorduğunu düşünmemizde de etkili oluyor. Güzellikleri düşünüyor, olumlu dilekler içinde karşılıyoruz günü. İstiyoruz ki, ayrılık dargınlık uzlaşmazlık ve kötülükler olmasın. İnsanlar sevgi içinde yaşasınlar.

Saat 10:43 Venüs-Pluto olumlu görünümü işinize yarayabilecek bir enerji. Sizi ileriye dönük hedefler belirlemenizde, bunları ele almanızda yardımcı oluyor. Durumunuzu gözden geçirmenizde ışığınız oluyor.

Saat 11:48 Mars-Chiron karşıtlığı, ileriye yönelik olarak düşündüğünüz konular üzerinde hesap kitap yapabilirsiniz. Hayata katılımdan yanasınız. Kaos yaratan durumları bir önce çözüme kavuşturmak niyetindesiniz. Belki de bu yüzden ince eleyip sık dokuyabilirsiniz. İleride güvencesiz kalmamak, amacınızdan şaşmamak için artık aklı başında düşünmeniz gerektiğinin gayet iyi farkındasınız. Aşk hayatınız veya çocuklarınızla ilgili meseleler üzerinde bir hayli durabilirsiniz. Burada dikkat edeceğiniz nokta, ayrıntılara önem vermek, ancak kendinize de fazla yüklenmemektir.

Saat 13:34 Ay-Satürn görünümü, hayatın tüm güzelliklerini huzurla, sevgiyle yaşamak varken, para kazanmaya ve hayatımızı garanti altına almaya çalışıyoruz. Buna mecbur olmak dahi bizi yoruyor çoğu zaman.  Sabah saatlerinde duygusal anlamda sıkıntılı olabiliriz.

23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Güneş, burcunuzda ilerleyecek. Bu sizler açısından özünüze uygun şekilde hareket etmenin, isteklerinizi dışa yansıtmanın işaretçisidir. Karşı cins üzerindeki etkiniz yükselmeye başlar. Gücünüz artar, hakimiyetiniz yükselir. Kararlarınızı en sağlıklı bir şekilde verebilirsiniz. Gözden geçirmelerde bulunduğunuz ve gerçekten doğru olduğuna inandığınız yolda ilerlersiniz. Çıkarlarınızı gözetirsiniz ve fırsatları en iyi şekilde değerlendirirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 00:22  Merkür-Pluto mücadeleci görünümü, Cuma günümüzün ilk etkili görünümüdür. Bu enerji,  işlevini yitirmiş veya artık anlamı, önemi kalmamış her şeyin  devre dışı bırakılması anlamındadır. Kazancımızla alakalı konularda endişeli olabiliriz.  Gecikmiş bir alacağın tahsilat zamanı artık gelmiştir veya beklediğimiz bir haberin gelmeyişi nedeniyle vakit kaybetmektesinizdir. Bu durum nedeniyle gerilirsiniz ancak   mecburen birilerine uymak zorunda kalırsınız. Konuşsanız olmaz, sussanız kimsenin kılını kıpırdatacağı yoktur. Gerginlikten uzak durmanın yolu, kibar bir şekilde görüşmektir. Baktınız ki, anlayacakları yok. En azından birkaç gün daha beklemek yararlıdır.

Saat 08:18 Ay-Balık burcunda seyrine başladığında, ailemiz ve değerlerimiz söz konusu olduğunda hassas düşünürüz. Ay, Balık burcunda yücelir. Kişi ne kadar olumsuz şartlar altında olsa da, iyimser düşünmesi kolaylaşır. Sadece kendinizi değil, size ait olan sınırları, kişileri ve inandıklarınızı sevgiyle donatabilmenizde destekleyicidir. Size göre sevdikleriniz kutsaldır ve sizden başka hiç kimse onları sevemez. Bu enerji, gizlide kalmış henüz açığa çıkmamış yeteneklerinizi kullanabilmeniz ve keşfedebilmenizde destekleyicidir. Kişi bu etki altında güzel bir yuva hayal eder.

Saat 10:43 Venüs-Pluto olumlu görünümü, iş ve parasal konularda çok iyi düşünmek lazım. Çok çalışmaktasınız. Bir yandan işin gereklerine uygun şekilde insanlarla anlaşmak diğer taraftan finansal açıdan güçlenmek için mücadele etmek kolay değil.

Saat 11:48 itibariyle Mars-Chiron karşıt görünümünde, bir yandan iş hayatımız ile ilgili mevzularda titizleniyoruz. Diğer yandan elimizi kolumuzu bağlayan durumlar bizi sıkıştırıyor. Hak ettiğimizi düşündüğümüz ancak almakta zorlandığımız öyle çok şey var ki. Bazen hayata katılmak dahi istemiyoruz. Çünkü elimizden gelmeyen durumlar nedeniyle pek tadımız tuzumuz yok gibi. Oysaki kendimize lütfen iyi davranalım. Hem iş hem iç dünyamızla ilgili konularda krizlerin üstesinden gelmek istiyorsak özgüvenimizi ayakta tutalım.

Saat 13:34 Ay-Satürn görünümü, ailemizden beklendiğimiz sevgi ve ilginin işaretçisidir. Duygusal anlamda bizi anlayacak, hassasiyetimizin farkında olan insanlara ihtiyacımız var. Sorumluluklarımız bizi yoruyor. Bu saatlerde  pek keyifli olmayabiliriz.

23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, geriye çekilip olan bitene ve bundan sonra yapmanız gerekenlere bakabilme zamanıdır. Bu bir yüzleşme zamanıdır. Kendinizi toparlamak şöyle bir kafanızı dinlemek, sizi rahatsız eden meseleleri tekrar gözden geçirmek tabii ki faydalıdır. Ancak her Yay burcu böyle hissetmeyebilir. Hayata bakış açınız, bugüne dek yaşadığınız deneyimler, içinde bulunduğunuz şartlar veya karakter yapınız gereği süreci zorlu geçirmeniz de mümkündür. Bazı kişilerle aranıza mesafe girebilir. Hafta sonuna doğru, iş hayatımız ile ilgili mevzularda titizleneceğiz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 00:22  itibariyle etkili olacak  Merkür-Pluto mücadeleci görünümü zorlayıcı olabilir. Ancak burcunuzda ilerleyen Pluto sizden yana.  Tek sorun, birilerine veya sisteme uyma mecburiyeti. Bir yandan tarafsız düşüneceksiniz diğer yandan gücü elde etmek için yoğun bir çalışmayı kabul edeceksiniz. Bunlar zor gibi görünebilir. Ancak şu aralar hünerli, önündeki şartlara göre hareket edebilen kişiler kazanacak. Size üç şey gerekli. Kendinize güvenmek, iyi iz sürmek ve şartlara göre belli oranda esneklik göstermek. İşte o zaman kazanırsınız.

Saat 08:18 itibariyle Balık burcunda ilerleyen Ay, sizi diğerlerinden farklı kılan niteliklerinizi dışa yansıtmanızda, hoş ve yumuşak yönlerinizle insanları kucaklamanızda ışığınız oluyor. Kişi inandığı yolun üzerindeki pürüzleri kolayca aşabileceğini hisseder. Her anlamda dostluk, inanç, saygı ve sevgi ilkesini benimseyerek bunların tekine bile zarar gelmemesi için çaba sarf edebiliriz.

Saat 10:43 Venüs-Pluto olumlu görünümü sizler için gayet faydalı. Güçlenmenizi, başarılı olmanızı sağlıyor. Sizi hiç bir şeyin yıkamayacağını hissetmenizde yardımcı. Sezgileriniz gayet yüksek. Bir çok alanda söz sahibi olabilirsiniz.

Saat 11:48 Mars-Chiron karşıtlığı,  bir an önce hayatımızı düzenleme arzumuzun simgesidir. Bazen öyle dağılıyoruz ki, hangi konuya eğilip hangi meseleyi çözmemiz gerektiğini bilemiyoruz. Zaman öylesine su gibi akıyor ki, farkında bile olmuyoruz kimi zaman.  Peki ortada ne var? Yine çabalamışız, yine bazı kişilere kendimizi ifade etmeye çalışmışız. Hak ettiğimiz halde, hakkımız olanı almak için bin dereden bin su getirmişiz. Artık sabır taşımız deyim yerindeyse çatlamak üzere. İki yakamızı bir araya getirecek, gerçekten değerimizi bilecek insanlarla bir arada olmak niyetindeyiz. İşte bu karşıtlık etkisi altında korkularımıza yenik düşmemek ve mağdur olmamak için bu denli olumsuz, hayattan umudumuzu kesmiş gibi hareket etmeyelim. Her şeyin bir hal çaresi mutlak bulunur.

Saat 13:34 Ay-Satürn görünümü, çevremizde bulunan kişilerle ilişkimizi ılımlı, sevgi dolu şekilde düzenlemeye çalışsak da, bir şeyler mecbur olmak, sorumluluklar bizi bir hayli yoruyor.

23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, ilişkilerinizi, hedeflerinizi derinlikli bir şekilde gözden geçirmeniz yönünde gayet olumludur. İdeallerinizi yeniden ele alacağınız, projelerinizi veya yapmak istediklerinizi kafanızın içinde tasarlayacağınız bir süreçtesiniz. Güven ihtiyacınız bir hayli yüksek olacak. Ancak bu güveni, kendi içinizde oluşturmayı öğreneceksiniz. Kıskançlıklar, paylaşımsızlık, öfke ve önyargılı davranmaktan uzak duracağız. Problemler karşısında yılmayacağız. Bilakis bunları çözebilmek adına formüller geliştireceğiz. Sosyal ilişkilerimizde veya karşı cinsle olan her türlü bağlantımızda birleştirici, bütünleştirici tarzda davranan kişilere yöneleceğiz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 00:22  Merkür-Pluto  mücadeleci görünüm etkisi altında Cuma gününe adım atıyoruz. Bu enerji,  beklenmedik durumlar yaşama riskinizi işaret ediyor. Ortağınız veya hiç ummadığınız bir kişi, desteğini geriye çekebilir. Böyle bir halde oyunu kuralına göre oynayarak geri adım atmanız gerekebilir. Bu görünüm,  tatlı dil ve işbirliğinde bulunmanın önemli olduğunu işaret ediyor.

Saat 08:18 Ay-Balık burcunda ilerlemeye başladığında, dünyanın çirkinliklerine karşın güzelliklerinin de var olduğunu düşünüyoruz. Bu durum hayata karşı olan  güven duygumuzu yükseltiyor. Para-aşk-kariyer  gibi konuları mercek altına alıyoruz. Hayallerimiz neler, hangisini gerçekleştirebiliriz gibi soruları cevaplama günündeyiz. Maddi konularda şans veren Balık günleri, çift kısmetliliğin işaretidir. Bir yerden bir şekilde imdadınıza birinin yetişmesi mümkündür.

Saat 10:43 Venüs-Pluto olumlu görünümü ilişkinizle ilgili konularda her bir detayı önemsediğinizi gösteriyor. Aslında bu kadar düşünmek sizi çoğu zaman yoruyor. O zaman biraz rahat olun lütfen.

Saat 11:48 Mars-Chiron karşıtlığı, maddi konularda tabii ki gayet akıllıca hareket etmemiz gerektiğini gösteriyor. Ortaklaşa paylaşımlar, iş yaptığımız insanlar, yatırım konularında rehavete kapılmak kadar, kuruntulu davranmak da yanlış olacaktır. Tedbirli olalım. Ne yaptığımız bilelim yeterlidir.

Saat 13:34 Ay-Satürn görünümü, maddi konularda hesap kitap yapmadan şöyle gönlümüzce yaşamak arzumuzu işaret ediyor. Yeni bir yıla adım atmak üzere olduğumuz şu günlerde ciddi anlamda bu konu üzerinde daha fazla duracağız. Hayatımızı garanti altına almak için mücadele edeceğiz. Artık boş muhabbetlerden, hiçbir yararı olmayan kişilerden uzak durmak isteyeceğiz.

23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş süresince, çalıştığınız yerdeki insanlarla, otoritelerle ılımlı şekildeki ilişkilerinizi sürdürünüz. Kimlerle iş veya özel ilişkileriniz varsa, bunları gözden geçiriniz. Kıskançlıklar, güç uygulayan insanlar, negatif kişilerden, onlara kızıp yanlış kararlar almaktan kaçınınız. Bu dönem, hiç kimsenin kimse üzerinde baskı uygulayacak hali yok. Birileriyle karşı karşıya gelirseniz boş yere zaman kaybedebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 00:22  Merkür-Pluto mücadeleci görünümüyle Cuma günümüz başlıyor. Maddi konularda akıllıca hareket etmenin konuşmanın önemini işaret ediyor.  Evet Pluto sizden yana. Ancak şu aralar Merkür-Terazi geçişi nedeniyle ortaklaşa işlerde zorlanıyoruz. Hatta birileri yüzünden borç altına giriyoruz veya bu konularda zayıf duruma düşüyoruz. Uyuşmazlıklar doğal olarak ilişkilerde de sabırsızlığa neden oluyor. Özellikle mahkeme, soruşturma, tahkikat, mal mülk alacak ve verecek konularında akıllıca hareket etmeye çalışmak,  anlaşma yollarını kapalı tutmamak gerekiyor.

Saat 08:18 itibariyle Ay burcunuzda ilerlemeye başladığında, nazik, yumuşak, koruyucu ve hoşgörülü, çok hassas oluruz. Empati duygumuz yüksek, başkalarının dünyasında olan ve bitenleri sezme gücümüz ön plandadır. Kendimizden ziyade başkalarını önemsediğimiz böyle günlerde şefkat olgusu her işin başında yer alır. Bencillikten uzak bir tutumla insanları önemseriz hem de dünyaya pembe gözlüklerle bakmaktan yanayızdır.

Saat 10:43 Venüs-Pluto olumlu görünümü partnerinizin bu ilişkide değişken tavırlarından hoşlanmadığınızı gösteriyor. Kayıtsız tavırlardan hoşlanmıyorsunuz. Sizin gücünüzün gayet iyi farkında. Ancak kendine dönük düşünmeye devam ederse, buna katlanamazsınız.

Saat 11:48 Mars-Chiron karşıtlığı etkisinde,  hayatın bizi özellikle ilişki konularında sınadığını düşünebiliriz. Bir türlü ortak noktada buluşamıyor olmak, hatta savaşan askerler gibi birbirimizin ruhuna, inandıklarına kastetmek canımızı sıkabilir.  Bazı Balıklar ise,  hem geçmişte yaşadıkları ilişkilerini hem de şu andaki durumlarını gözden geçirebilirler. İster istemez gerginleşebilir hatta tepkisel davranabilirler. Bazılarımız ise tam tersine alışkanlıkları veya başka bir çıkış yolu bulamadıkları için mevcut duruma razı olmak zorunda kalabilirler.

Saat 13:34 Ay-Satürn görünümü, iş hayatında bizimle aynı görüşte olmayan kişilerin üzerimizdeki baskısı bizi yorabilir. Aynı dilden konuşmadığımızı fark edebiliriz. Ancak bu düzenin içinde yer aldığımız için mecburen katlanmaya çalışıyoruz.

23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş dönemi, büyümek, farklı deneyimler yaşamak, gelişmek, hayatımızı yönlendirmek için kararlar veriyoruz. Hayat önümüze fırsatlar çıkarıyor veya mecburen uymamız gerekiyor. Fakat şu var ki, hepsi bizim gelişimimiz anlamında önemli oluyor. Tabii ki kimimiz bunun farkında bazılarımız zamanla anlıyor. Bu dönemde yüksek hedefler belirlemek, her şeye sıfırdan başlamak, kendinizi hangi alanda ortaya koymak istiyorsanız, lütfen o konuda gelişimi önemseyiniz. Eksiklerinizi tamamlayınız.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.