23 Ağustos 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

23 Ağustos 2015 Pazar günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 23 Ağustos  2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Pazar günümüz saat 04:30 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde başlıyor. Bir yanıyla özgürce günü geçirme arzumuzun işaretçisi olurken,  diğer yanıyla bir çok meseleyi kritik etmemize neden olabilir. Fiziksel sağlığımızı önemsememiz, kilo kontrolümüzü mutlaka sağlamamız gerekir. Çünkü bunlara önem vermediğimizde rahat etmemiz mümkün olmaz.

23 Ağustos saat 13:37-23 Eylül saat 11:20 arasında Güneş-Başak burcunda ilerleyecek. Bu süreç her yıl olduğu gibi,  iş hayatınız başta olmak üzere sağlığınızla ilgili konular üzerinde odaklanmak ve düzenlemelerde bulunmak anlamı taşır. Birçok pürüz ayıklanır, aksaklıklar ortadan kaldırılarak işlerlik kazanılır, verimlilik esas alınır. Kendiniz için gerekli veya gereksiz olanların  tespiti yönünde önemlidir. Bu süreçte iş veya aşk hayatınızla ilgili konularda akılcı bir şekilde düşünmeli, iyi niyet ve fedakarlığın ölçüsü iyi ayarlanmalıdır. Çocuklarınız  veya  yakın çevrenizle ilişkiler, eğitim hayatınızla ilgili konuların da titizlikle ele alınacağı bir dönemdir.

Saat 16:08 Ay-Neptün zorlu görünümü gerçekleşiyor. Her şeyin iyi olacağına, yolunda gideceğine inanmak istiyor insan. Hayallerinin onu sürüklediği yerde olmaktan yana. Belki bazı şeyler ters gidecekmiş gibi düşünüyor. Ancak bir yandan da iyimser düşünmeye gayret gösteriyor. Beklenmedik durumlardan uzak kalmak istiyor. Beklentileriniz bir hayli yüksek olacaktır.

Saat 17:37 Ay-Mars olumlu görünüm etkisinde, hem duygusal hissedişleriniz yoğun hem de  fiziksel hareketliliğiniz üykselir.  Özgür hareket etmek ve arzu ettiğimizi ele geçirmekten zevk alacağız. İnandıklarımızı, düşüncelerimizi, hayata bakış açımıza göre ifade edebilecek gücümüz gayet yüksek olacaktır. Kas gücüne dayalı sporla uğraşanlar için bu görünüm aktif saatleri işaret ediyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Pazar günümüz saat 04:30 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde başlıyor. Maddi ve manevi anlamda zenginleşmek, gelişmek, büyümek  ve bu sayede rahat etmek arzumuzu  belirgin hale getiriyor. Bu enerj gezmeyi, görmeyi, tanımayı, iş ve özel ilişkilerimizde önemsememizi sağlayacak.

23 Ağustos saat 13:37-23 Eylül saat 11:20 tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Başak burcu seyri, her yıl bu tarihlerde aşk hayatınızla ilgili yaşam alanınızda ilerler. Kusursuz olanı istememiz,  mükemmeli arzu etmemiz anlamı taşır. Bu enerji özünde titizlik içerir. Çünkü elle tutulur, gözle görülür olanı arzularız. Endişelerimiz olabilir. Öyle kolay kolay her insanı beğenmeyebiliriz.  Mevcut ilişkinizi, partnerinizi veya bekarsanız karşınıza çıkan kişiyi bir hayli inceleriz.  Ancak bizim de aşka bakış açımızı, hayatı ele alış şeklimizi gerçekçi bir şekilde ele almamızda yarar var. Güneş-Başak geçişi, ev, ailevi konular, çocuklarınızla ilgili iş veya özel meselelerin de ele alınacağı bu süreçtir. Bu süreç sadece aşk hayatınız değil, eviniz, aileniz ve maddi konular üzerinde de titizlikle durulmasını sağlayıcıdır.

Saat 16:08 Ay-Neptünle zorlu bir görünüm yapacak. Hedefine odaklanan kişi başarı  özlemiyle yanıp tutuşuyor. Çevresiyle olan  ilişkisini önemsiyor ve ileriye dönük olarak düşünülen işlerde  yanılmak istemiyor. Doğru ve net bir şekilde olayları görmekten yana olmamızda yarar var. Benim günlük aktivitede size tavsiyem her zaman bir  açık bir kapı bırakmanızdır. Bu sizi yanılmaktan koruyabilir.

Saat 17:37 Ay-Mars olumlu görünümü, özel veya iş anlamında kurulacak ortaklıklarda kazançlı çıkma arzumuzun göstergesidir. Eğer şu aralar problemlerimiz varsa, bunun mutlaka çözüme kavuşmasını istiyoruz. Duygusal anlamda kimseye güvenmeyebiliriz. Karşımızdaki kişinin niyetinden emin olmak isteyeceğiz. Ev alanı içinde  veya ev-ofis tarzı çalışıyorsanız bulunduğunuz mekanda liderlik gücünüz bir hayli yüksek olduğundan, bir başkasının sizi hafife almasına izin vermezsiniz. Yapılacak işleri bizzat yöneten kişi olmayı tercih edersiniz. Parasal ve ailevi konular üzerinde, bu görünüm sizi aktif hale getirir. Ancak başkalarını da ciddiye almamızda yarar var. Ne fazla endişeli ne de gereğinden çok baskın davranmayınız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Pazar günümüzün ilk enerjisi olan,  saat 04:30 Ay-Jüpiter görünümü, başta ailemiz olmak üzere iş veya özel ilişkimizle alakalı konuları incememizin işaretçisidir. Huzur ve güvenlik adına düşünürüz. Açık ve net, samimiyetin, hoşgörünün olduğu bir dünyada yaşamak isteriz. Bu olgular hayatımızda yoksa, huzursuz oluruz. İnce eleriz, sık dokuruz. Bu kendimizi rahat hissetmek ihtiyacımızın göstergesidir.

23 Ağustos saat 13:37-23 Eylül saat 11:20 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Güneş, eviniz alanı içinde tadilat-bakım-onarım, hijyen, bebek bakımı,  el işi veya ev-ofis tarzı çalışmaların işaretçisidir.  Ayrıca eğitim ve iş hayatınızla ilgili konular ön plana gelecektir. Ev veya ofis yeri kiralamak bu süreçte etkilidir.  Ev alanı içinde bu konularla ilgili konuşmalar, düzenlemeler yapılabilir. Bu dönem, her şey titizlikle gözden geçirilir. İster Ailenizle olan ilişkinizi ılımlı bir şekilde sürdürmek, onlara hizmette bulunmak, düzenlemeler nedeniyle her şeyin yerli yerine oturtulması anlamında sabırlı olmak gerekir. Mükemmellik arzusu bir hayli yoğundur veya şartlar gereği ister istemez her şeyin iyisi arzu edilebilir.

Saat 16:08 Ay-Neptünle zorlu bir görünüm yapıyor. Bu görünüm düzeltmeye çalıştığınız ve işin içinden çıkamadığınız konularda sizi zorluyor. Bir yandan sorumluluklarınız var, diğer yandan yapmak istedikleriniz. Her ikisinde de başarılı olmaya çalışmak zorlayıcıdır.

Saat 17:37 Ay-Mars olumlu görünüm etkisinde, partnerinizle aranızda bir problem varsa, birbirinize karşı dikkatli davranmakta yarar var. Çünkü o, duygularını, düşüncelerini  ifade etmekten çekinmeyecektir. Siz de,  baskın şekilde hareket ederseniz anlaşmak mümkün olmaz.  İlişkisi olumlu çiftler bu enerji altında hem duygusal hem de fiziki anlamda birbirlerine arzu duyarlar.  Genel olarak bu saatte, isteklerinizi elde etmek için enerjiniz gayet yüksek.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler,  saat 04:30 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde Pazar gününe adım atıyoruz. Bu enerji, çevremizle olan bağlantılarımızın, seçiciliğimizin, tercihlerimizi doğru yapmak arzumuzun göstergesidir. Bizi bağlayan, denetim altına alan, yoran ve zorlayan meselelerden uzak durmayı isteriz. Bazen de fazlasıyla endişeli düşünürüz. Temizlik ve sağlık konularını önemseriz.

23 Ağustos saat 13:37-23 Eylül saat 11:20 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Güneş, eviniz alanı içinde tadilat-bakım-onarım, hijyen, bebek bakımı,  el işi veya ev-ofis tarzı çalışmaların işaretçisidir.  Ayrıca eğitim ve iş hayatınızla ilgili konular ön plana gelecektir. Ev veya ofis yeri kiralamak bu süreçte etkilidir.  Ev alanı içinde bu konularla ilgili konuşmalar, düzenlemeler yapılabilir. Bu dönem, her şey titizlikle gözden geçirilir. İster Ailenizle olan ilişkinizi ılımlı bir şekilde sürdürmek, onlara hizmette bulunmak, düzenlemeler nedeniyle her şeyin yerli yerine oturtulması anlamında sabırlı olmak gerekir. Mükemmellik arzusu bir hayli yoğundur veya şartlar gereği ister istemez her şeyin iyisi arzu edilebilir.

Saat 16:08 Ay, Neptün ile  zorlu görünüm yaptığında, yüreğinizin sesi her türlü olumsuzluğu geride bırakarak isteklerinizin peşinden gidebileceğinizi söylüyor. Yanlış olsa dahi, içinizdeki sesi dinlemeye hazırsınız. Ancak o sese kulak verirken, önümüze ardımıza iyi bakalım.

Saat 17:37 Ay-Mars olumlu görünüm etkisinde, detayları gözden kaçırmamak gerekiyor. Etrafımızda olan bitene kulak verelim. Kazançlı çıkmak istiyorsak, planlı çalışmamız lazım. Belli bir mesafeyi korumak, gerektiğinde sevimli olmayı bilmek çok önemli. Bunların ayarını bilirsek verimli bir gün geçirebiliriz. -Her şeyi bilirim  demek yerine, -Bildiğim kadarıyla diyerek tevazu göstermek,  akıllıca bir duruş olabilir. Eğer karşımıza bir teklif çıkarsa, işimize göre verilecek ücrete bir bakalım. Mali konularda hesaplarımızı mutlaka kontrol edelim.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Pazar gününe,  saat 04:30 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde adım atıyoruz. Para kazanmak, üretmek, büyütmek arzumuz bir hayli yoğun. Bir yanımız özgür olmak istiyor. Çünkü hayatın güzelliklerini yaşamaktan yanayız. Ancak rahat edebilmemiz için,  işimize, gücümüze önem vermemiz lazım. Ne gibi işler düşünebiliriz, neler yapabiliriz, bunları ele almalıyız.

23 Ağustos saat 13:37-23 Eylül saat 11:20 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Güneş, parasal durumun ele alınması, hedef olarak belirlediğiniz işlerin yürürlüğe konması, gözden geçirilmesi anlamında etkilidir. Maddi açıdan doyurucu bir yaşam sürmek, arzu ettiğiniz yatırımları gerçekleştirmek istersiniz. Paranızı nereye harcadığınızın hesabını çok iyi bilirsiniz. Eğer bir iş girişiminiz varsa, bunun kazandırıcı olmasını istersiniz. İşe göre maaşınızı almak, kazandığınıza göre bütçenizi düzenlemek zamanıdır. Sosyal hayatınız, ilişkilerinizde seçici davranırsınız. Karşınızdaki insanı inceler, tutarsızlıktan hoşlanmazsınız.

Saat 16:08 Ay, Neptün ile  zorlu görünüm yaptığında iç dünyamızda yaşadığımız gelgitlerin, anlaşılması zor olan duygularımızın, ideal bir yaşam arzumuzun peşine düşüyoruz. Birileri ne derse desin, yanlış veya doğru hiç fark etmiyor. Bizim ne gördüğümüz önemli hale geliyor. Yanılsak  bilsek bile  bu saatlerde pek umurumuzda olmaz.  Yeter ki biraz olsun rahatlamamızı sağlasın. -Gerçek olan, benim yüreğimde hissettiğimdir diyerek ilerliyoruz.

Saat 17:37 Ay-Mars olumlu görünümü, sizi aktif kıldığı gibi, yükselen güven duygunuzla isteklerinizi elde etmenizde hırs kazandırır. Bireysel anlamda moral gücünüz yüksek olur. Başkaları üzerindeki etkiniz bir hayli olumludur. Duygularınızı jestlerle ifade edebilirsiniz. Sizi güçlü, sempatik ve neşeli bir insan olarak gördükleri için, söylediklerinizi doğru bulurlar.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Pazar günümüz saat 04:30 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde başlıyor. En iyi, en verimli, en sağlıklı olana ulaşma arzumuzun işaretçisidir. Ailevi konulardan, ev yerleşimiyle ilgili meselelere kadar geniş bir alanda düşüneceğiz. Bizi baskı altına alan hiçbir şeyden hoşlanmayız.

23 Ağustos saat 13:37-23 Eylül saat 11:20 tarihleri arasında burcunuz üzerinde  ilerleyecek Güneş, özgüven duygunuzun yükselişidir. Bu tabii ki, gayet olumludur. Böylece hem kişisel girişimleriniz hem mesleki hem de duygusal bir takım meseleler üzerinde bilinçli düşünmenizi sağlar. Akıllıca hareket edebileceğiniz bir zaman dilimidir. Bir yıl sonra yeni bir yaşa girme, yeni kararlar verme anlamında olumludur. Ayrıca iyi niyetinizi kullanan, ancak hem dostluk hem de iş anlamında verimsiz olan ilişkilerin gözden geçirilme ve bugüne dek görülmeyen, bilinmeyen durumların aydınlığa kavuşturulması yönünde de ilginç bir süreçtir.

Saat 16:08 Ay-Neptün görünümü,  hayata  güven dolu  sarılmamızı sağlayacak birine  ihtiyaç  duyduğumuzun göstergesidir.  Her şeyi  oluruna bırak diyen  iç sesiniz nedeniyle,  yanlış birinin bile peşinden gitmeye hazır olursunuz. Sizin arzunuz rahatlamak ve huzur bulmaktır. Ancak dikkatli olmayı da bilelim dostlarım.

Saat 17:37 Ay-Mars olumlu görünümü, bulunduğumuz alanda hareketliliğin, aktivitelerin, yoğunluğun  işaretçisi olarak önem taşıyor. Sanki birileri  arkanızdan itekliyor gibidir. Ancak sizin mücadele etmeye, koşturmaya pek gücünüz yok gibidir.  Oysaki başarılı olabilirsiniz. Bu enerji bir hayli güçlendiricidir. Arzularına ulaşmak isteyenler için yardımcıdır. Size tavsiyem, yaşadığınız tatsız olayların etkisi altında kalmadan önünüzdeki işinize odaklanınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Pazar günümüz saat 04:30 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde başlıyor. Ruhsal anlamda kendimizi, hayatımızı, yaşantımızı, çevremizi gözlemleyeceğiz. Bazı kişilerle anlaşmanın, bir araya gelmenin ne kadar zor olduğunu düşünebiliriz. Detaylara bir hayli önem veririz. Bazen de gereğinden fazla endişeli düşünürüz.

23 Ağustos saat 13:37-23 Eylül saat 11:20 tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Başak burcu seyri, hem geçmişi hem hedeflerinizi hem de hayata bakış açınızı gözden geçirebileceğiniz bir mola zamanıdır. Hangi konularda fedakarlık yapıyor, hangi konularda yanılıyor, üzülüyorsunuz. Bunları ele alacağınız bir süreçtesiniz. Ayrıca bir proje üzerinde sakin ve oldukça sıkı çalışabileceğiniz bir dönem olduğunu da belirteyim. İşlerinizi belirli bir sistem içinde düzenli yapınız. Eksiklerinizi tamamlamak için uğraşınız. Abartılı davranmadan,  kendinizi  yetersiz görmeden düşününüz.  Sabır gerektiren konular bu dönemde karşınıza çıkabilir. Sağlığınıza özen gösteriniz. Sizi tedirgin eden bazı durumlar gözünüzde büyüyebilir ama unutmayınız ki, bilinçli düşünen her zaman kazanır.

Saat 16:08 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, gerçekler yerine düşlerinizi, yanlışlar yerine kendi doğrularınızı koyarak rahatlamanızı sağlıyor. Huzur bulmak, sıkıntılar olsa bile biraz olsun bunlardan uzak durmak arzumuz yoğun olacaktır.

Saat 17:37 Ay-Mars olumlu görünüm etki,  çevrenizdeki hareketliliğin, iletişimin, aktif gelişmelerin işaretçisidir. Hem duygularınız coşkulu hem de fiziksel anlamda gücünüz yerindedir. Önceden planlanmış işler kolayca halledilir ve başarı şansınız yüksektir. Etrafınızdaki her durumu gayet akıllıca gözlemleyerek, nasıl konuşacağınızı, davranacağınızı tespit edebilirsiniz. İşinizi şansa bırakmazsınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Pazar günümüzün ilk işaretçisi olan enerjimiz,  saat 04:30 Ay-Jüpiter görünümüdür. Maddi konularda harcamalar, işlerimiz, planlarımız üzerinde dururuz. Elimizdeki miktarın yetersizliği söz konusu ise, endişeleniriz. İsteklerimizi elde etmek isteriz. Kısıtlanmaktan hoşlanmayız.

23 Ağustos saat 13:37-23 Eylül saat 11:20 tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Başak burcu seyri, iş hayatınız başta olmak üzere, ilişki, maddi konuların ileriye dönük bir şekilde gözden geçirdiği, kararlar alındığı bir süreçtir. Gayet kıymetlidir. İnce eleyip sık dokunur. Kimlerle ne gibi ilişkimiz var bunları bilinçli bir şekilde ele almalıyız. Amacımızı belirlemeli, bu amaca göre hayatımızı düzenlemeliyiz. Hedefimiz ile gittiğimiz yol aynı olmalı. Verimli olana yönelmeli, kısır bir döngü içinde dolanıp durmamalıyız. İşimizde mutlu muyuz? Hayatımızdan memnun muyuz? Nasıl dostlara sahibiz? Bunlara bir bakalım. İşlerimizi organize edelim. Becerilerimizi geliştirelim ve kazanalım. Güçlü ve bizi destekleyecek kişilere yönelim. Ivır zıvır işlerle vakit kaybetmeyelim. Yaşamınızı yakından ilgilendiren her konuya önem verelim. Birilerine endeksli yaşamak yerine, kendi ayaklarımızın üzerinde duralım. O nedenle yeteneklerinizi mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

Saat 16:08 Ay-Neptün görünümü, aşka yeniden şans vermemizi sağlıyor. -Evet belki yanıldım veya aradığımı bulamıyorum ancak aşksız da duramam  diyerek tutkularımızın  peşinden gitmemiz  için bizi  destekliyor. Bazen masumuz bazen de şüpheci. Ancak bütün bu halleriniz hoşunuza gidebilir. Doğal davranmaktan hoşlanırsınız.

Saat 17:37 Ay-Mars olumlu görünümü, hem parasal hem de iş konularında derinlikli düşünmenin simgesidir. Hem duygularınız coşkuludur hem de kazanma arzunuz yüksektir.  Önünüzdeki haftaki iş görüşmelerinde tecrübeniz göz önüne alınır ve buna göre bir değerlendirmede bulunulur. Eğer referansınız kuvvetliyse sizi tercih edebilirler. Parasal konularda harcamalara dikkat etmek lazımdır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Pazar gününe,  saat 04:30 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde adım atacağız. Bir yanıyla özgür olmak isteğimiz yoğun. Bu özgürlüğü işimizle alakalı konularda da düşüneceğiz. Gelişim, büyüme ve zenginleşmeyi sağlayan projelere, işlere yöneleceğiz. Bu konular üzerinde düşüneceğiz.

23 Ağustos saat 13:37-23 Eylül saat 11:20 tarihleri arasında, Başak burcunda seyredecek Güneş, iş hayatınızla ilgili konular üzerinde titiz düşünmenin, sıkı çalışmanın, araştırmacı ve organize bir şekilde hareket etmenin son derece önemli olduğu zaman dilimidir. Ayrıca yüksek eğitim, inanç, akademik ihtisas, gelişim, büyüme ve verimlilik anlamında kıymet taşır. Siz artık becerilerinizi iş hayatında göstermek istiyorsanız, ustalaşmak ve toplum içindeki yerinizi belirlemekten yana iseniz, ben derim ki artık dağınıklığı bırakıp bol bol çalışın. Birilerine hizmet etmeniz mi gerekiyor, bundan gocunmayın. Çok fazla çaba sarf etmeniz mi gerekiyor, bunu geleceğinizi düşünerek yapın. İş ortamında gayret gösterin.

Saat 16:08 Ay-Neptün görünümü, başkalarının düş kırıklığına uğratmak istemediğiniz için, sizi rahatsız eden konuları dile getirmekten yanasınız. Çünkü bunları içinizde tuttuğunuz sürece üzüleceğinizin farkındasınız. Hayatın anlamını keşfetmek istiyorsunuz. İdeallerinizi ancak bu şekilde gerçekleştireceğini düşünebilirsiniz. Ancak gerçekten özgür müsünüz? Bazı şeylere dur diyebilir misiniz bunları tekrar düşünmekte fayda var.

Saat 17:37 Ay-Mars olumlu görünümü, yenilik hevesinizin bir hayli yüksek olduğunu gösteriyor. Burcunuzda ilerlemekte olan Ay, sizi pozitif yönde destekleyicidir. Hem çevrenizdeki insanlarla hem de bulunduğunuz ortamda kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Düşündüklerinizi uygulayabilirsiniz.  Problemleri dert etmezsiniz. Çünkü çözebileceğinize dair inancınız vardır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Pazar günümüzün ilk enerjisi,  saat 04:30 Ay-Jüpiter görünümüdür. Her anlamda yaşantımızı gözden geçiririz. Nelere ihtiyacımız olduğunu, bunları nasıl elde edeceğimizi düşünürüz. Bilgilenmek, araştırmak yönünde etkili olan bu enerji, karşımıza çıkabilecek tekliflerin, fırsatların göstergesidir. Yeniliklere açık olmak gerekiyor. Bu yönde şansımız yüksek. Yeter ki, endişeli olmayalım. Kendimize güvenelim.

23 Ağustos saat 13:37-23 Eylül saat 11:20 tarihleri arasında, Başak burcunda ilerleyecek Güneş, dünya görüşünüzü, fikirlerinizi geliştireceğiniz bir zaman dilimidir.  Eğitimden girişimlerinize kadar geniş bir alanda sıkı çalışmanın işaretçisidir. Her durum titizlikle gözden geçirilir ve yaş tahtaya ayak basılmaz. Bu süreç, maddi ortaklıklar, bölüşümler, parasal konuların da gündeme gelmesini sağlar. Ayrıca sağlığınızı güçlendirici, çalışma hayatında verimliliği yükselticidir. Çevremizle olan ilişkimizde dikkatli olmamız gerekebilir. Bir sorun çıkmaz. Malumunuz üzere Eylül ayı, okulların açılacak oluşu,  iş hayatının aktif hale gelmesi nedeniyle tüm burçlar olarak analizde bulunacağız. Hayatımızı gözden geçireceğiz, işlerimizi yoluna koymaya çalışacağız. Yazın rehaveti gerilerde kalacak, yavaş yavaş sonbahara adım atacağız.  Titizliğiniz sadece yaptığınız işlerde değil, neredeyse her konuda etkili olacaktır. İş tercihlerinde  bulunurken hizmet, sağlık, hukuk, iletişim, eğitmenlik, pazarlama, bilgi işlem alanları öne çıkacaktır.  Mecburi hizmet konusu, uzmanlaşma sınavları ve yabancı dil gibi konular da yine bu dönem içinde yoğunluk kazanacaktır.

Saat 16:08 Ay-Neptün  görünüm etkisi altında,   iç sesiniz,  –Huzurlu ol çağrısı yapıyor. Her şeyi denetlemekten, yoluna koymaktan, düzenlemekten vazgeç. Önünde duran yaşama bak ve rahatla diyor.  İlişkisinde problemi olanlar, iş hayatında ve ailevi konularda zorluklar yaşayanlar bu sese kulak veriniz olur mu?

Saat 17:37 Ay-Mars olumlu görünüm etkisinde, pek göz önünde olmak istemeyiz. Bize karışılmasından hoşlanmadığımız için, insanlarla aramıza mesafe koyabiliriz. Eğer kafamıza bir şey takmışsak, sürekli onun üzerinde düşünebiliriz. Fakat bir sonuca varmamız, karar almamız zor olabilir. Mali konularda,  şu sıralar kimseye eğilmekten yana değiliz. Ancak bizi sıkıştıran borçlarımız yüzünden bir çıkış yolu aramaktayız. Bu görünüm cinsel anlamda kuvvetlendiricidir. Partnerinizle aranızdaki paylaşımda arzular baş roldedir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Pazar gününe,  saat 04:30 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde adım atacağız. Bu enerji, ortaklaşa yapılacak işler, projeler veya kişisel anlamdaki girişimlerimiz üzerinde düşünmemizi sağlıyor. Her ayrıntıyı önemseyeceğiz. Aslında isteğimiz özgür olmak. Fakat gerekiyorsa, başkalarından da destek isteyebiliriz.

23 Ağustos saat 13:37-23 Eylül saat 11:20 tarihleri arasında, etkili olacak Güneş-Başak burcu dönemi başkalarıyla, iş veya özel  anlamdaki ilişkileriniz üzerinde incelemede bulunma anlamında etkili olan bu dönemdir. Özellikle aşk hayatınız, çocuklarınız ve ciddi beraberlik anlamındaki tüm mevzular bu süreçte mercek altına alınır. Kimi Kovalar için bütün bunlar ruhsal anlamda etkili olurken, bazı Kovalar için oldukça hayati bir değer taşır. Çünkü bu süreçte meseleler bizzat önünüze gelir ve ilgilenmenizi gerektirecek durumlar söz konusu olur. Ortağınız, partneriniz finansal, sağlık  ve işiyle alakalı konularda sizin desteğinize ihtiyaç duyabilir veyahut ilişkinizi dikkatlice gözden geçirmeniz gerekebilir.  Çocuğunuzun bir sorunu varsa, ona yardımcı olmanız gerekebilir. Riskli işlerden uzak durulması, önemli meselelerin masaya yatırılması gerekir. Biraz önce belirttiğim gibi öyle bir dönemdir ki, insanlar tarafından test edildiğinizi düşünürsünüz. Parasal konularda çok dikkatli olunmalı, önünüzü görmediğiniz bir iş veya girişimde bulunmamalısınız.

Saat 16:08 Ay-Neptün görünüm etkisi altında yepyeni ve hiç denenmemiş olanı isteyeceğiz.  Ruhumuz kendince akmaktan yana. Başkalarının bizi nasıl gördüğü veya değerlendirdiğinin önemli yok.  Biz kendimizle barışık olmaktan yanayız.

Saat 17:37 Ay-Mars olumlu görünüm etkisinde, hedefimiz her ne ise, onu kuvvetlice arzulayacağız. Eğer ilişkimizde sorunlar varsa, bu enerjinin desteğiyle çözebilmemiz kolay gibi gözüküyor. Genel olarak ilişkilerde arzuların bir hayli yoğun olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bu yoğunluk taraflardan birinin  diğeri üzerinde baskın davranmasına yol açabilir. Tabii ki ilişkinizin durumuna göre hareket edilmesinde yarar var. Bu enerjiden olumlu yönde istifade edebiliriz. Sözgelimi, bir projemize güveniyorsak, biriyle ortaklaşa çalışabiliriz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Pazar günümüz saat 04:30 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde başlıyor. Bu enerji, iş veya özel anlamda başkalarıyla aramızda ne gibi bir bağımız var, bunlar üzerinde duracağız. Yararlı olanı istiyoruz. Verimli ve işler olanı tercih edeceğiz. Neden ince eleyip sık dokuyoruz? Çünkü artık aklımız başımızda. Bir şeyin faydası ve zararını ölçüp tartabilecek deneyimimiz var.

23 Ağustos saat 13:37-23 Eylül saat 11:20 tarihleri arasında, Güneş-Başak burcunda ilerleyecek. Bu dönem, ilişkiniz-iş hayatınız-ailevi konular üzerinde  dikkatlice durulan zaman dilimidir. Hayatınızda verimli olmayan her ne varsa gözden geçirilir, titizlikle üzerinde durulur. İlişkinizde eğer sorunlar varsa, bunların sebepleri bulunmalı, düzeltilmesi mümkünse karşılıklı olarak çaba sarf edilmelidir. İlişki düzgün şekilde yürüyorsa, bu dönemde evlenmek gibi bir kararın verilmesi, bu meselenin aileyle görüşülmesi, olur veya olmazları üzerinde durulması faydalı olur. İlişki yeni başlamışsa, her iki tarafın da, birbirine karşı açık ve dürüst bir şekilde yanaşmasında yarar vardır. Bu süreçte iş ortaklığı meselelerinde dikkatlice durulmalıdır. Sözleşmesiz çalışmamak gerekir.

Saat 16:08 Ay-Neptün  zorlu görünüm etkisi altında, iç dünyamızda olan biteni  birilerinin anlaması pek mümkün değil. Duygusal açıdan  toparlanmak, olumsuzlukları geride bırakmak için biraz geriye çekilebiliriz. Bu gayet doğaldır. Böylece  olayları farklı bir açıdan görebilmemiz mümkün olur.

Saat 17:37 Ay-Mars olumlu görünümde,  eğer kafamıza bir şeyi  koyarsak, onu elde edebilecek gücümüz yüksek. Yeter ki, zamanı gayet verimli bir şekilde kullanmayı bilelim.  Bu enerji, Balıklar için, gayet olumludur. Fakat etki altında kalabilen kişiler için bir söz, bir bakış veya ufak bir problem dahi gerginlik yaratabilir. Mücadeleci olmak gerekiyor. Kendimize güvenmek durumundayız.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.