22 Nisan günlük burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bakalım burcunuza göre sizi ne gibi sürprizler bekliyor…İşte 22 Nisan günlük burç yorumları

Koç Burcu

Sevgili Koçlar saat 00:35 Mars-Pluto olumlu görünümüyle Çarşamba günümüz başlıyor. Bu enerji maddi ve kariyer hayatınızla ilgili konularda kazançlı çıkmak, güçlenmek arzunuzu ve  sorumluluk bilinci içinde hareket etmenizi, ileriye dönük düşünmenizi sağlayıcıdır. Mesleki ve toplumsal anlamdaki hedeflerinizi gerçek hayatta uygulamanız adına güç elde etmiş oluyorsunuz.  Fakat bu gücü yanlış alanda değerlendirmemek için bilinçli davranmalısınız. Yeteneklerinizi ve bugüne dek öğrendiklerinizi toplum önünde ispat etmeye kendinizi hazırlamalısınız. Böylece maddi açıdan refaha kavuşabilirsiniz.

Saat 00:44 Ay-Jüpiter görünümü, günün bu saatlerini eğlenceli kılıyor. Hem yazışırız, konuşuruz hem de dilediğimiz gibi kendimizi ifade ederiz. İçimizdeki coşku bizi heveslendirir. Aşk hayatımız canlanır. Kısa sürse de, bu saatlerde keyfimiz yerindedir ve zamanı en aktif şekilde değerlendiririz. Güzel haberler alırız.

Saat 08:38-23 Nisan saat 07:25 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi iletişim, haberleşme, her türlü mesajlaşma, nakliye(kargo), ticari işler, basın, yayıncılık, internet,  uzun  seyahatlerde dikkatli olmamız tabii ki faydalıdır.

Saat 16:26  Merkür-Pluto görünümü, kendi paranızı kendiniz kazanabilme, iş veya toplumsal hayatta sorumluluklarınıza sahip çıkabilme anlamındaki önemini vurguluyor. İş başvurularında, görüşmelerinde, maddi anlamdaki düzenlemelerin işaretçisi oluyor.  Derinlikli düşünecek,  huzur ve güven içinde yaşamak adına neler yapılması gerektiğini belirleyeceksiniz.

Saat 21:41 Venüs-Jüpiter görünümü, yolculukların, aşkla sarmaş dolaş olmanın, iletişimin, yakın çevrenizle olan her türlü temasın işaretçisidir. İnsana yaşama sevinci verir, hareketlilik kazandırır, canlandırır, iyileştirici gelişmeleri simgeleyen bir enerjidir. Sosyal yaşam tazelenir, insan umutlanır, her şeye rağmen hayatın güzellikler getirici yanlarını keşfeder. Aşk için olumlu bir zamandır.

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar Çarşamba günümüz saat 00:35 Mars-Pluto olumlu görünümüyle başlayacak. Bu enerjinin gücü sizi koruyucudur.  Ancak  ne övgüler sizi şımartmalı, ne de baskılar  sizi yıldırmamalıdır. Bir takım nedenler karşınıza çıkarak sizi yolunuzdan çevirmeye kalksa da, eğer amacınız belli ve sizin için en doğrusu ise bilin ki, bu görünüm size destektir.  Eğer siz bütünlüğünüzü bozmadan yolunuzda ilerlemeye kararlı iseniz, biliniz şu anki konumunuzdan çok daha yüksek zirveye çıkabilirsiniz.

Saat 00:44 Ay-Jüpiter görünümü, yapılacak konuşmaların genel olarak ailemiz ve maddi konular etrafında gelişmesi demektir. Kendimizi geliştirmek, bilgilenmek ve bildiklerimizi paylaşmak isteriz. Kendimizi dış etkenlere karşı güçlendirmek adına düşünürüz.

Saat 08:38-23 Nisan saat 07:25 Ay-Boşluk etkisi altında paranızı güvenli bir yerde korumaya veya elinizde tutmaya çalışınız. Ticari faaliyetlerinizle ilgili yeni bir karar söz konusu olursa dikkatlice inceleyiniz. Bütçenize göre hareket etmek gayet faydalıdır.

Saat 16:26  Merkür-Pluto görünümü güvenli ve huzurlu bir hayat kurabilmek adına kendinizi geliştirmenizi, eksiklerinizi tamamlamanızı, güçlenmenizi sağlayacağını gösteriyor.  Size moral ve motivasyon anlamında güç kazandırıyor.  Kendinize ve hayata inanarak yol almanızda rehberlik ediyor.  İnsan bu etki altında kazançlı çıkabilmesini sağlayan işlere yönelecek, güvenmediği insanlara sırlarını açmayacak, son iki yıldır yaşananları unutmadan yol alabilecektir.

Saat 21:41 Venüs-Jüpiter görünümü, finansal anlamda olumlu bir etkidir. Sizin kazanç getirici işlere yönelmenizi, bu işlerden gelir etmenizi, yuvanız ve ailenizle ilgili konularda da sevindirici gelişmeleri destekleyicidir.

İkizler Burcu

Sevgili İkizler saat 00:35 Mars-Pluto olumlu görünüm etkisi altında Çarşamba günümüze adım atıyoruz. Para ve güç sahibi olmak, ortak işler veya eş kanalıyla toplum içinde bir yer edinmek, cinsel açıdan yüksek dürtülerinizi doyurmak isteyebilirsiniz.  Eğer kafanızın içindeki hedefleri doğru yönlendirebilir, ideallerinizi gerçekleştirmek adına sorumlu bir şekilde davranabilir, sabırlı olursanız yavaş ve emin adımlarla hayatınızı son derece olumlu bir şekilde yönlendirebilir, yüksek kazançları hem de hiç yorulmadan elde edebilir, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz.

Saat 00:44 Ay-Jüpiter görünümü sizleri heveslendirici, canlandırıcı, etrafınızdaki her insanı etkilemenizde yardımcı aktif bir enerjidir. Özünde hareketlilik, iletişim, bildiklerinizi paylaşmak ve takdir edilmek ihtiyacı vardır. İletişimde bulunursunuz, yazışırsınız, haberleşirsiniz. Bu saatler sizi bir hayli neşeli kılar. Enerjiniz epeyce yüksektir. Göz önünde olmaktan hoşlanırsınız.

Saat 08:38-23 Nisan saat 07:25 Ay-Boşluk etkisi altında iletişimde bulunmak isteğiniz yoğun, etrafınızla irtibata geçmek arzunuz yüksek olabilir. Yalnız bu saatler arasında, fikirlerinizi, duygularınızı çevrenizdeki insanlarla paylaşırken değişkenlikler göstermeniz, planladığınız bazı görüşmelerin iptali veya  yanlış anlaşılmalar olabileceğini de göz ardı etmeyelim.

Saat 16:26  Merkür-Pluto görünümü, güvenilir ve  istikrarlı olana yönelmemiz gerektiğinden söz ediyor. Bunun için  derinlikli bir şekilde her meseleyi ele almalıyız.  Bilmediklerimizi, kafamızı kurcalayan meseleleri çözmemizde yarar var.  Hangi konu olursa olsun, görünenle yetinmemeliyiz. Bilakis içimiz rahat edene kadar, yanlışları ve doğruları tespit etmeliyiz.

Saat 21:41 Venüs-Jüpiter görünümü, girişimde bulunduğunuz her türlü konuda sizi canlandıran, tazelendiren, çevrenizle olan ilişkinizi güçlendiren bir enerjidir. Moralinizi yerine getirir, yapılan görüşmeler olumlu yönde sonuçlanabilir.

Yengeç Burcu

Çarşamba gününe, saat 00:35 Mars-Pluto olumlu görünüm etkisi altında adım atıyoruz. Bu enerji, bir ilişkinin ortaklaşa paylaşım ve  el ele vererek hayatı sürdürmek olduğunu anlamamızda ve buna göre durumumuza bakmamızı sağlayıcıdır.   Kişisel sorumluluklarınızın farkında olarak ne kendinizi fazla ezdirmeli ne de üste çıkmaya çalışmamalısınız. Bu enerji size huzurlu bir birliktelik yaşamanız adına ışık sunmaktadır. Kaygıları, kavgaları, geçmişte yaşananları unutun ve kendiniz için yepyeni bir sayfa açmaya hazır olunuz.

Saat 00:44 Ay-Jüpiter görünümü, çabuk tepki göstermenize neden olabilir. Fikirlerinizin mutlak kabulünden yana olabilirsiniz. Maddi konular üzerinde bir hayli düşünürsünüz.

Saat 08:38-23 Nisan saat 07:25 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Öte berinizi toparlamak, ihtiyacınız olanla, gereksiz olanları tespit etmeniz yönünde gayet faydalıdır. Yarım kalan işlerin tamamlanmasında fayda vardır.

Saat 08:38-23 Nisan saat 07:25 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında problemlerinizi tartışarak çözemeyiz. Bilakis,  durumu gözden geçirdiğinizde aslında olayların ardında yatan nedenlerin farkına varabilirsiniz. Çalışan kesim ise, bu saat dilimi içinde, yarım kalan işleriyle uğraşabilir, araştırma gereken konularda arşivlerini gözden geçirebilir, bilgilerini tazeleyebilir, rutin işlerine öncelik tanıyabilirler.

Saat 16:26  Merkür-Pluto görünümü, ilerisi adına sağlamlık ve  güven verici olana yönelmenizde, istikrarlı olanı seçmenizde yardımcı olacağını gösteriyor. Bu dostluk olabilir, iş hayatı olabilir, maddi-manevi anlamda kazandırıcı bir şey olabilir. Kişi, bakış açısını kendine göre ayarladığı için, özellikle partneri veya iş ortağıyla olan ilişkisinde kolay kolay tatmin olmayacak.  Onu inceleyecek, yakından gözlemleyecek, doğru ve güvenilir biri olup olmadığını  anlamak isteyeceğiz. Boşa kürek sallamayacağız. Bastığımız yeri bileceğiz.

Saat 21:41 Venüs-Jüpiter görünümü, gelgitleri azaltıcı, gönlünüzü ferahlatıcı ve finansal konulardaki sorunlarınızı çözümlemenizde destekleyicidir. Canınızı sıkan konuşmalardan, insanlardan uzak durmanızı sağladığı gibi, her şeye rağmen sevginin kazanacağını hissetmeniz yönünde de destekleyicidir.

Aslan Burcu

Aslanlar saat 00:35 Mars-Pluto olumlu görünüm etkisi altında Çarşamba gününe adım atıyoruz. İş hayatınız veya günlük aktiviteleriniz, sağlığınız, yaşamınızdaki gerekli ve gereksizler hakkında sakince bir düşününüz. Geçmişte olanları bir yana koyarak yeni bir  dönüşüm için neler yapmanız gerekiyor mantıklı bir şekilde ele alınız. Hayat size bir takım baskılarda bulunabilir. Eğer siz değişime gönüllü iseniz, huzur bulmak istiyorsanız kendinize dikkat etmelisiniz. Üzüntü ve stresten uzak durmalısınız. Doğru iz üzerinde yürümek için kendinize zaman tanıyınız ve sağlam olana yöneliniz. Gelip geçici heveslerin size zaman kaybettirmesine izin vermeyiniz.

Saat 00:44 Ay-Jüpiter görünümü, dostlarla bir arada olmaktan, konuşmaktan, ilgi görmekten hoşlanmanızı sağlar. Keyiflisinizdir. Yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak, bulunduğunuz ortamda sevilmek arzunuz yükselir.

Saat 08:38-23 Nisan saat 07:25 arasındaki Ay-boşluk etkisi altında, grup aktiviteleri, sosyal ilişkiler ağınız ve internet üzerinden yapılacak alışverişler,  girişim veya  görüşmelerde tabii ki dikkatli olalım. Eğer çok önceden kararlaştırılmış bir işse,  eksik var mı diye kontrol ediniz.

Saat 16:26  Merkür-Pluto görünümü, başkalarıyla aranızdaki iletişimin öneminden söz ederken, eğer patronunuz size, siz de ona karşı belli bir inatlaşma içinde olursanız doğaldır ki, kendinizi baskı altına alınmış hissedersiniz. Bu durum işinizde verimsiz çalışmaya, kendinizi güçsüz hissetmeye neden olur. Burada önemli olan, kazanç-kayıp ikilemi üzerinde durmak, piyasanın durumuna ve iş şartlarına göre bilinçli bir gözden geçirmede bulunmaktır. Mantıklı olmak, gelişimi hedeflemek, etrafınızdaki insanları dinlemek, ortama göre hareket etmeyi bilmek yararlı olacaktır.

Saat 21:41 Venüs-Jüpiter görünümü, sosyal ilişkilerinizi canlandıran, anlayışlı, özverili ve gerçekten sevmesini bilen insanlarla temas etmenizde yardımcıdır. Arkadaşlarınızdan destek görürsünüz. Aynı şekilde siz de yardımcı olursunuz. Girişimler başarıyla sonuçlanabilir. Kişisel anlamda gücünüz, farkınız, popülerliğiniz yükselir.

Başak Burcu

Çarşamba günümüz, saat 00:35 Mars-Pluto olumlu görünüm etkisi altında başlayacak. Bu enerji sayesinde kendinizi dış dünyada güçlü bir şekilde ifade edebilir, başarılı olmak için azimle yol alabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken konu, durumları veya bazı ters gelişmeleri  ölüm kalım haline getirmeyiniz. Olgunlukla hareket ediniz, mantıklı bir şekilde gözlemde bulununuz. Bunları yaptığınızda  sonuç gerçekten size arzu ettiğiniz gelişmeleri kazandırabilir.

Saat 00:44 Ay-Jüpiter görünümü, iş konularında düşünmenin işaretçisi olduğu gibi, kendinizi geliştirmek amaçlı bilgilenmenin, değişik bir şeyler yaparak ilgi uyandırmak ihtiyacının da göstergesidir. Ayrıca bazı kişilerin sizinle ilgili düşüncelerini öğrenirsiniz. Ancak bunlar tam olarak nedir, ne değildir diye anlamak gerekiyor. Netleşmesini bekleyelim.

Saat 08:38-23 Nisan saat 07:25 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek.  Bu nedenle yeni bir  iş görüşmesine gitmesi gerekenlerin gecikme, terslik veya  yanlış anlaşılma gibi durumlara karşı sakin, sabırlı ve kontrollü şekilde hareket etmeleri, tedbirli olmaları faydalıdır. Daha önceden kararlaştırılmış bir görev ve her zaman rutin olarak yaptığınız işlerinize devam etmenizde bir sakınca yoktur.

Saat 16:26  Merkür-Pluto görünümü bilginizi, deneyimlerinizi göz önüne alarak kendinizi ifade etmenin öneminden söz ediyor. Böylece maddi ve manevi anlamda güçlenebilirsin, sağlam kararlar verebilirsin diyor. Kişi,  şöyle bir bulunduğu ortama, şartlara, ilerisine bakacaktır. Böylece aşk hayatınızla ilgili konularda da doğru kararlar verebileceksiniz.  Hiç kimsenin kendisine yanlış yapmasına, haksızlık etmesine, çıkarlarını zedelemesine izin vermeyeceksiniz.

Saat 21:41 Venüs-Jüpiter görünümü, iş hayatınızla ilgili konularda geri planda yapılan çalışmaların başarılı şekilde sonuçlanmasında destek olur. Kendinize güveniniz yükselir. Zorluklara, engellemelere rağmen, yine de yolunuzdan dönmeden arzu ettiğiniz güzelliklere kavuşmanızda yardımcı bir enerjidir.

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler  Çarşamba günümüz, saat 00:35 Mars-Pluto olumlu görünüm etkisi altında adım atıyoruz. Eviniz, aile ilişkileriniz, duygusal güvencenizle alakalı konularda gerçekçi hedefler belirleyebilirsiniz. İdeallerinize sahip çıkabilir, size baskı uygulayan, geçmişte yaşanan sorunları devre dışı bırakmak adına bir takım kararlar alabilirsiniz.  Unutmayalım ki,  siz eskiyi  unutmadıkça geleceğinizi çizemezsiniz. Hem  kendinizi ve hem de  çevrenizi suçlamaya devam ederek zaman kaybedersiniz.  Bundan sonrası adına  nasıl bir düzen kurmanız gerektiğini düşünmeli ve yeni hedefler saptamalısınız.

Saat 00:44 Ay-Jüpiter görünümü, sizler için aktif zaman dilimidir. Sevdiklerinizle yapılan aktiviteler, gezmek, konuşmak, hobilerinize zaman ayırmak için bu enerji gayet olumludur. İlgi görmekten hoşlanırsınız. İnsanların sizi dinlemeleri, takdir etmeleri, hakkınızda güzel sözler söylemelerinden memnunluk duyarsınız.

Saat 08:38-23 Nisan saat 07:25 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde, çevrenizde bulunan insanlarla görüşlerinizi veya bilgilerinizi paylaşırken başkalarının fikirlerini de saygıyla dinleyelim. Bu zaman süresi içinde  ticari konularda rutin işlerinizi yapabilir fakat yeni bir mal alma, imza atma durumunda bir daha gözden geçirmeniz yararlı olur.

Saat 16:26  Merkür-Pluto görünümü güvende yaşamak, huzur bulmak, maddi ve manevi açıdan güçlenmek anlamında yapılacak düzenlemelerin işaretçisi olduğunu söylüyor.  Kişi ev hayatıyla ilgili konulara ve alacak-borç-ilişki meselelerine ağırlık verebilir. Bu konularda sağlam adımlar atmak, durumunu gözden geçirmek niyetiyle hareket edebilir. Zihinsel anlamda sakindir. Fakat kafasını kurcalayan durumlar varsa bunları bir an önce halletmek isteyebilir. Yapılacak düzenlemeler için paraya ve güce  ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu gibi durumlarda eşin, ortağın, ailenin  desteği sizin için gayet önemlidir.

Saat 21:41 Venüs-Jüpiter görünümü, size moral ve motivasyon kazandırıcı, sosyal yaşamınızı canlandırıcı, sevilmek, beğenilmek, güzellikler yaşamak arzunuzu güçlendiricidir. Karşı cinsle olan her türlü temasınızda başarı ve heyecan verir. Haberler alırsınız, yolculuk yaparsınız, tanışmalar olur, kıymetiniz bilinir, ferahlarsınız.

Akrep Burcu

Akrepler  saat 00:35 Mars-Pluto olumlu görünüm etkisi altında Çarşamba günümüze merhaba diyoruz. Bu enerji  çevrenizle ilgili değişimlerin, yararlı olabilecek gelişmelerin işaretçisidir.  Ancak  kendi fikirlerinizi baskı yoluyla göstermeye çalışmak, her konuda haklı olduğunuzu düşünmek yerine diğer kişileri de dinlemeyi bilmeniz son derece önemlidir.

Saat 00:44 Ay-Jüpiter görünümü, bir yandan elimizde olan miktarla hareket etmenin diğer yandan sorumluklarla baş edebilmenin zorluğunu gösterir. Bir şeyler yapmak isteriz. Fakat olanaklarımız kısıtlı olduğu için sinirlenebiliriz.

Saat 08:38-23 Nisan saat 07:25 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında kararlarınızı verirken bir daha düşünmek yararlıdır.  Bir borcu kapamak için tekrar bir borç altına lütfen girmeyin. Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde bütçeniz dışı hareket etmemeye dikkat etmek yararlı olacaktır.

Saat 16:26  Merkür-Pluto görünümü ortaklaşa bir hayatın sürdürülmesi konusunda gerek iş ve gerekse partnerle olan bağlantıların mutlaka  ele alınması gerektiğini bize söylüyor. Şimdi gerek siz gerekse karşınızda bulunan kişinin ilişkiniz adına çok iyi düşünüp taşınınız.  Ne o,  sizin üzerinizde baskın ne de siz,  gücünüzü kabul ettirici tarzda davranmamalısınız. Bu enerji  bilinçli hareket edilmesi halinde aranızdaki iletişimi güçlendiricidir. Her iki taraf da, oturup konuşur, ortaklığın düzgün şekilde yürümesi adına yapılacakları ele alırsa sonuç olumlu olacaktır.

Saat 21:41 Venüs-Jüpiter görünümü, ortaklaşa yapılacak işlerin finansal anlamda düzenlenmesinde yardımcıdır. Bir iş kurulacaksa taraflar bir araya gelerek her türlü maddeyi konuşurlar. Aşk ilişkisinde karşı tarafın size yönelişi anlamına gelir. İki kişi arasında tercih yapamıyorsanız, hangisinin gönlünüze daha yakın olduğunu keşfetmenizde rehberlik eder. İlişkisi olanların mali anlamdaki sorunlarını tekrar gözden geçirmelerinde yardımcı bir etkidir. Kredi, miras veya farklı bir işinizle ilgili meselelerin halledilmesi adına yapılacak görüşmelerin de göstergesidir.

Yay Burcu

Yaylar Çarşamba günümüz saat 00:35 Mars-Pluto olumlu görünüm etkisi altında başlayacak. Bu enerjiyi,  kafanızın içindeki planlara ve  hayat görüşünüze göre neler yapmanız gerektiği yönünde kullanabilirsiniz. İşinizde ustalaşmak, gelir düzeyinizi arttırmak için eksiklerinizi gözden geçirmeniz faydalıdır. Sorumluluklarınız ve aklı başında hareketleriniz size yeni kazanç kapıları aralayabilir.

Saat 00:44 Ay-Jüpiter görünümü, bekar Yaylar için yeni bir tanışmaya vesile olabilir. İlişkisi olanlar için bir yolculuk işaretçisidir. Canlanırsınız, konuşursunuz, haberleşirsiniz ve hoşunuza giden şeylere zaman ayırırsınız.

Saat 08:38-23 Nisan saat 07:25 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında, partnerinizle aranızdaki sorunları büyütmeyin. Mümkünse bu zaman dilimi içinde her ne olursa olsun, birbirinize karşı anlayışlı olmaya çalışınız.

Saat 16:26  Merkür-Pluto görünümü hem iş hayatınızı hem de özel ilişkilerinizi,  güven-istikrar-uzun vadeli olacak şekilde gözden geçirmeniz anlamına geldiğini söylüyor.  Tatminkar bir iş hayatı ve beraberlik dendiği zaman,  insanın kafasında soru işareti uyandırmaması tabii ki önemlidir. Fakat soru işareti uyandırıyor diye de, pes etmek, inatlaşmak, sabit fikirli düşünmek, hep kendimiz adına meseleleri ele almak gerekmez. Bir de şu husus var. İnsan bazen, sırf başkalarını memnun edeceğim, kazanacağım diye, huzursuz ve güvensiz bir ortamda sağlığını hiçe sayacak şekilde çalışmamalıdır. Onun için benim tavsiyem, gerçekçi bir şekilde duruma bakmanızdır.

Saat 21:41 Venüs-Jüpiter görünümü, ilişki meselelerinde yaşanan sorunların giderilmesinde yardımcıdır. Yeni bir tanışmayı işaret edebilir. Farklı birinden etkilenmenizi sağlar. Bir yolculuğun işaretçisidir. Eğitim veya ticari konularda tarafların bir araya gelmelerini sağlar. Umut verir, hareketlilik getirir ve moral gücünüzü yükseltir.

Oğlak Burcu

Oğlaklar saat 00:35 Mars-Pluto olumlu görünüm etkisi altında Çarşamba günümüze adım atıyoruz. Bu enerjinin size sağlayacağı faydalı ışık sayesinde,  yeteneklerinizi yaratıcı biçimde kullanabilir,  kendinizi dış dünyada güçlü bir şekilde ifade edebilir,  amacınızı gerçekleştirmek için var gücünüzle çalışabilirsiniz. Bu görünüm,  sizi dış dünyada güçlendiricidir. Ağırlığınızı, farkınızı ortaya koyabilmenizde yardımcıdır. Hedefinize uygun şekilde ilerlemenizde, azimle yol almanızda rehberlik edicidir.

Saat 00:44 Ay-Jüpiter görünümü, bir meseleyi iki yönüyle ele alarak gözden geçirmenin ve maddi konularda abartıdan uzak şekilde düşünmenin doğru olacağını gösteriyor.

Saat 08:38-23 Nisan saat 07:25 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.  Yarım bıraktığınız ve işinizle alakalı her dökümanı gözden geçirebilir, rutin işlerinizi rahatlıkla bitirebilirsiniz. Bu saatler eskiyle alakalı işler için de gayet etkilidir. Eksiklerinizi veya  yanlış yaptığınız işleri yine bu saat diliminde tekrar düzenleyebilirsiniz.

Saat 16:26  Merkür-Pluto görünümü Oğlakların  iş hayatı-gelişim-aşk-çocuk-gelecek anlamındaki her konuda kazançlı çıkmak istediklerini gösteriyor ve karşılarına çıkacak bir kişiyi veya partnerini  inceden inceye gözlem altına alacaklarının işaretçisi oluyor.  İş konusunda sıkı çalışacaklar ama parasal açıdan da doymak isteyeceklerdir. Çocuklarının üstüne titreyecekler, çocuk sahibi olmanın anlamı üzerine düşüneceklerdir. Ayrıca güçlü olmak, dik durmak isteyeceklerdir.

Saat 21:41 Venüs-Jüpiter görünümü, sağlığınızla ilgili konularda yardımcı bir enerji olup işlerinizi bir an önce bitirmenizde de destekleyicidir. Mali anlamda rahatlatıcı gelişmeler yaşanabilir. İşlerinizi hızlıca bitirmenizde yardımcıdır. İki ayrı iş veya proje üzerinde çalışmanın göstergesidir. Karşınıza olanaklar çıkabilir.

Kova Burcu

Kovalar saat 00:35 Mars-Pluto olumlu görünüm etkisi altında Çarşamba günümüz başlıyor. Kendinizi yeniden oluşturmayı, dönüştürmeyi, bilinçaltınızdaki tüm korkulardan, olumsuzluklardan ve yargılamalardan uzak durmayı başarabileceğiniz bu görünüm sayesinde,  eviniz ve gönlünüzün sınırları içindeki korkuyu silip atınız ve ne kadar özel biri olduğunuzu lütfen unutmayınız.

Saat 00:44 Ay-Jüpiter görünümü, aşk hayatınızı canlandıran bir enerjidir. Yeni bir tanışmaya işaret olabilir. Partnerinizle aranızdaki bağı güçlendirir. Alacağınız bir haber sizi keyiflendirir. Gezmek, görmek, bilmek, ilgi uyandırmak hoşunuza gider. Bir yolculuk kararı verebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda dikkatleri üzerinize toplamanız mümkündür. Sevgiliniz size veya siz ona bir jestte bulunabilirsiniz.

Saat 08:38-23 Nisan saat 07:25 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında aşk hayatınızı, çocuklarınızı ilgilendiren meseleleri tekrar gözden geçirelim. Rutin işleri devam ettirebilirsiniz. Alışverişe çıkanların öncelikle bütçelerini zorlayabilecek durumlardan kaçınmaları tabii ki faydalı olur.

Saat 16:26  Merkür-Pluto görünümü, güven içinde yaşamanın önemini anlamamızda rehberlik ediyor. Aile içi güvenlik, geleceğimizle alakalı güvenlik, maddi ve manevi anlamda güvenlik gibi. Kendimize ne kadar güveniyoruz, hayata inanıyor muyuz, güven içinde olduğumuzu düşünüyor muyuz? Bu sorulara cevap ararken, ne kadar güçlü olduğumuzu da sorgulayacağız. Bağımlılıklarımızı ele alacağız, hangi alanlara, konulara, meselelere işlere öncelik verdiğimizi gözden geçireceğiz. Bu görünüm derinlikli bir analiz için gayet faydalıdır.

Saat 21:41 Venüs-Jüpiter görünümü, aşkı hediye eden, ilişkileri güçlendiren, canlandıran, ferahlatan bir etkidir. Finansal anlamda da güçlendiricidir. Bir evlilik teklifinin, bir iş ortaklığının simgesi olabilir. İnsanların sizden etkilenmesi kolaydır. Karşı cinsin gözleri üzerinize çevrilir. Uzak yollardan haberler alırsınız veya bir yolculuk planı yapabilirsiniz. İlişkideki sorunları konuşarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Yeni biriyle tanışmak anlamında da bu görünüm şans vericidir.

Balık Burcu

Balıklar Çarşamba günümüz  kuvvetlendirici bir enerjiyle başlıyor. Saat 00:35 Mars-Pluto olumlu görünümü, sağlam bir çevre edinmek, bu çevrede sesinizi duyurmak ve mücadelenizde başarıya ulaşmak adına gücünüzün yükselişine tanık olabilirsiniz. İletişimde bulunmaktan çekinmeyiniz. Kendinizi ifade etmekten asla vazgeçmeyiniz. Fikirlerinizi uygun alanlarda diğer kişilerle paylaşmaya çalışınız. Çünkü ancak böylece farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Saat 00:44 Ay-Jüpiter görünümü, yeni bir şeyler yapmak, uygulamak, ilgi uyandırmak yönünde sizi heveslendirir. Ancak bunun için iyi bir araştırmada bulunmanız yararlıdır. Ev içinde bir hayli hareketlilik söz konusudur.

Saat 08:38-23 Nisan saat 07:25 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, eviniz, aileniz ve yuvanızı ilgilendiren konuları tekrar gözden geçirelim. Sevgi, şefkat hisleri içinde hareket etmek olumlu enerjileri kendinize çekmenizi sağlar ki, faydalıdır. Yarım bıraktığınız işlerinizi tamamlamak, evde iseniz  kısa bir yürüyüşe çıkmak,  müzik dinlemek rahatlatıcı olacaktır.

Saat 16:26  Merkür-Pluto görünümü, acele etmeden sabırla öğrenmenin, insanlarla sağlam ve dürüstçe ilişkide bulunmanın, işinizde pratik çalışmanın,  kazanç elde etmek, güven içinde yaşamak adına sağlam olanı istemenin işaretçisi ve sağlayıcısı olacağını gösteriyor. Size toplumda güç kazandıracak ve güven duygunuzu yükseltecektir. Tabii ki bilgi düzeyiniz, tecrübenizi mutlaka gözden geçirmeyi de unutmayalım.

Saat 21:41 Venüs-Jüpiter görünümü, çalışma hayatınız, fiziksel ve psikolojik anlamdaki sağlığınızla alakalı konularda yeni gelişmelerin işaretçisidir. Yolculuklar, haberleşmeler, insanlarla bir araya gelmeler, bu görünüm sayesinde fazlalaşır. İş başvuruları, eviniz, ailenizle ilgili konular, ofis çalışmaları, insanlara işinizi anlatmak, sunum yapmak, iki farklı işle meşgul olmak bu enerjinin etkisi altında kolaylaşır.

Astroloji Danışmanı İremSu / Mynet

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.