22 Haziran burç yorumları

Boğa Burcundaki Ay Sakin ve Dingin Enerjiler Veriyor... Astrolog Demet Baltacı burçlarınızı yorumladı.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 22 Haziran Pazar…Güneş günündeyiz…

Koç burcundaki Ay 01:14’ de İkizler burcundaki Merkür ile sextile açı yapacak ve ardından boşluğa girecek. Ay 06:05’ de boğa burcuna geçecek.

Boğa burcunda ilerleyen Ay güne sakin ve huzurlu enerjiler verebilir. Öğleden sonra Ay Neptün olumlu açısı duygusal enerjileri yoğunlaştırabilir.

Gün boyu zevk aldığımız konularla daha fazla ilgilenebilir, sevdiklerimize zaman ayırabiliriz. Toprak ve su ile temas etmek hem fiziksel hem ruhsal olarak enerjimizi yükseltebilir.

Rahata düşkünlük ön planda olacağından dinlenmek ve tembellik yapmak için de uygun bir gündeyiz. İştah da artacağı için sevdiğimiz lezzetli yiyeceklerde tüketimi abartabiliriz.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Sahip olduğunuz maddi değerler ile ilgili düşünceler içerisine girebilirsiniz. Karşınıza çıkan küçük bir yatırım fırsatı ya da önemli bir alışverişi tartışmak için bazı aile üyeleri ile görüşmeleriniz olabilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün girdiğiniz ortamlarda tüm dikkatler sizin üzerinizde olabilir. Siz de son derece uyumlu, yumuşak, sevecen doğanızı bugün daha rahat otaya koyabilirsiniz. Olumlu enerjiniz sayesinde yardıma ihtiyacı olanlar bugün sizi bulabilirler.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Sezgileriniz bugün çok güçlü olabilir. Rüyalarınız da bazı işaretler verebilir. Onları dikkate alın. Özellikle kariyer ve iş yaşamanızla ilgili sorunlarınızı iç sesinize kulak vererek çözümleyebilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Sanat ve kültür faaliyetlerinin yoğunlaştığı ortamlara katılabilirsiniz. Bir sergi açılışı, önemli bir filmin galası vb. yerlerde seçkin kişilerle karşılaşmanız da mümkün olabilir. Keyifli ve eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyer hayatınızda görev ve sorumluluklarınızın maddi yönü ile ilgili keyifli gelişmeler olabilir. Son günlerdeki yoğun çalışmalarınız karşılığı üstleriniz sizi takdir edebilirler ve bir prim ile ödüllendirebilirler.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Yurtdışı ile bağlantılı iş, eğitim veya seyahat amaçlı bazı araştırmalar yapabilirsiniz. Uzman danışmanlardan destek almanız işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Değişik bilgilerle birlikte bakış açınız da genişleyebilir ve kararsız kaldığınız konuları netleştirebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Çalışmalarınız karşılığı alacağınız bir prim, ya da sağlık sigortası ile ilgili güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bu daha önceden vermiş olduğunuz bir borcun geri ödemesi de olabilir. Maddi olarak kendinizi rahatlamış ve güvende hissedebilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Evlilikle ilgili etkilerin yoğun olacağı bir gündesiniz. Eşinizle birbirinize daha fazla zaman ayırabilir, eski günlerdeki hoş olayları bir kere daha hatırlayarak keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Günlük yaşamınızı birlikte paylaştığınız kişiler veya evcil hayvanlarınızla ilgilenebilirsiniz. Bir süredir ihmal ettiğiniz bakımlarını yaptırmak, yaşadıkları ortamları düzenlemek sizi de rahatlatacaktır.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Aşk hayatınızda olumlu bir gün geçireceksiniz – ilişkinizin yoğunlaştığı bir dönemdesiniz. İletişim yeteneğiniz yaratıcılığınızla birleşince sevdiğiniz kişi ile muhteşem diyaloglar kurabilirsiniz. Onu sevdiğinizi söyleyin.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Yaşadığınız mekanlar, ev veya ofis için bazı alışverişler yapabilirsiniz.. Evde ve özellikle mutfakta zaman geçirmeniz lezzetli yemekler pişirmeniz bugün daha kolay olacaktır. Aile üyeleri de bu durumdan oldukça memnun olabilirler.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Yakın çevrenizle iletişiminizin güçlenmesi empati kurmanızı ve arkadaşlarınızın sorunlarını daha kolay anlamanızı sağlayabilir. Bunu, onlara yardım eli uzatmak için bir fırsat olarak görün.

Astrolog Demet BALTACI

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.