22 Haziran burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

22 Haziran 2015 Pazartesi günü burç yorumları ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 22 Haziran burç yorumları…

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, yeni haftamıza Başak burcunda ilerleyen Ay geçişiyle adım atıyoruz. Saat 13:26 da,  Ay-Merkür görünümü gerçekleşecek. Bu enerji, doğruyu bulmaya çalışan ve gerçekçi düşünen bireyin yanlış bir karar vermesinin mümkün olmayacağını işaret ediyor.  Sağlığına, alışkanlıklarına dikkat eder. İşine geldiği gibi kararlar almaz, bilakis dış dünyaya bakar, etrafı gözlemler, ham bilgiyi süzer ve ona göre –Evet benim için doğrusu bu olmalı diyerek ilerler. Bu görünüm, bize mantıklı hareket etmemiz gerektiğini söylüyor. Hesabını bil, işine gücüne eğil ve endişeden uzak dur diyor.

Saat 15:39  Ay-Neptün karşıtlığı, işimiz, duygusal yaşamımızla ilgili konularda kafamızı bir miktar karıştırabilir. Sizi birileri takdir etmese de, hani olur ya, içinizden gelmese de,  günlük merkezde üstümüze düşen görevlerimizi yapmakta yarar var. Ancak olur da birileri hakkımızı yiyorsa, buna da göz yummayacağız. Gerektiğinde uyarmayı bileceğiz.

Saat 16:46  Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, bir yanıyla aşkta aktif ve oldukça coşkulu olmanızı sağlıyor diğer taraftan cesaretle kendinizi ifade etmeniz ve kararlarınızı özgür bir şekilde verebilmeniz için sizi destekliyor. Bu gayet hızlandırıcı, aşkı sizlere getirici, pozitif düşünmeyi sağlayıcı ve kendinizden emin olmanızı teşvik edici bir enerjidir. Seyahatler, eğitimden iş hayatına kadar başkalarından göreceğiniz destekler anlamında da gayet heveslendirici bir kuvvettir. Fırsatlar aşkta, çocuklarınızla ilgili konularda veya bu meselelerde, kişisel atılımlarda bulunmanız yönünde karşınıza çıkabilir. Mevcut aşk hayatınızda güzel gelişmelerin startıdır. Yenilikçi görüşlerinizle, yeteneklerinizle, güven duygunuzla ilerleyebilirsiniz. Sanatsal alanda veya ilgi duyduğunuz konularda öne çıkabilirsiniz. Birilerinin baskısı altında kalmadan, kendi bildiğiniz yolda ilerleyebilirsiniz. Önünüzdeki zorlukları ister aşk ister özel isterseniz hayati anlamda kolaylıkla aşabilecek ve hedefinize ulaşabilecek şekilde aşabilirsiniz. Karşınıza çıkan sürpriz biri,  sürpriz gelişmeler ve fırsatlar sayesinde yeniden hayata güçlü bir şekilde merhaba diyebilirsiniz.  Hangi konuda kendinizi özgür hissetmek istiyorsanız, bu görünüm o konuda sizi ödüllendirecektir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar yeni haftamızın ilk etkili enerjisi,  saat 13:26 da gerçekleşecek olan Ay-Merkür görünümüdür. Bireyin,  akıllıca düşünmesi halinde seçimlerinde yanlış yapmayacağını,  parasına sahip çıkacağını, neye yatırım yapacağını bileceğini işaret ediyor. Maddi konularda bilinçli  düşünmenin ve zeki davranmanın önemli olduğu konusunda bizi uyarıyor.

Saat 15:39 Ay-Neptün karşıtlığı,  aşk hayatınızla ilgili konularda ılımlılık kadar,  güven olgusunun da  sizin açınızdan önemini işaret ediyor. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da  hayattan zevk almalıdır diye düşüneceksiniz.

Saat 16:46 Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, bir yandan aileniz, eviniz, yerleşim yerinizle ilgili konulardaki gelişmeleri, destekleri işaret ediyor. Diğer yandan çalışma hayatınız ve günlük yaşantınızın değişimi ve sürpriz gelişmeleri işaret ediyor. Kısaca hayat size farklı bir pencere, kapı aralıyor. Bunları inatçı, sabit fikirli bir şekilde ele alırsanız, büyüyemezsiniz. Belki yeni bir yere taşınmanız gerekebilir veya yeni bir iş alanına yönelebilirsiniz. Eskinin yenilenmesi hali de diyebiliriz buna. Düşünmediğiniz bir şey de olabilir. Burada önemli olan, siz hep aynı rutin hayatı mı yaşamak istersiniz yoksa önünüzde açılan bu yeni yola mı tercih edersiniz.  Bu görünüm gösteriyor ki, yaşanması muhtemel değişimler sayesinde siz de canlanacak, yeni ortamlara, insanlara alışacak ve üstünüzdeki ağırlıklardan kurtulacaksınız. O zaman hoş geldin diyelim güzelliklere.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, yeni haftamızı ilk etkili enerjimiz olan, Ay-Merkür görünümüyle karşılıyoruz. Saat 13:26 da gerçekleşecek. Bu, iletişimde bulunmanın,  gözlem yapmanın  ve akıllıca hareket etmenin bizi huzursuzluktan koruyacağını işaret ediyor. Ev sınırları içinde herkesin birbirine karşı anlayışlı olması gerektiğinden dem vururken, sözcükleri iyi seçmemiz gerektiğini hatırlatıyor.

Saat 15:39 Ay-Neptün karşıtlığı,  kararlarınızı bilinçli şekilde gözden geçirmenizin mutlak gerekli olduğunu gösteriyor.  İnsanlar dışarıdan baktıklarında belki ne düşündüğünüzü fark etmeyecekler.  Ancak siz dış etrafınızdaki insanları  gayet iyi gözlemleriniz. Eviniz veya ailenizle ilgili konular da, bugün ön planda. Daha önce dikkatinizi çekmeyen ayrıntılar bugün gözlerinizden kaçmaz.

Saat 16:46  Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, eğitim-iş-ticari konularda kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebileceğiniz yeniliklerin göstergesidir. Yeni bir çevreye dahil olmak, taşınmak, kardeşlerinizle olan ilişkiniz, yeni mahalleniz, ortamınız, seyahatler ve görüşmelerin bir hayli yoğun olacağını işaret ediyor. İşte bütün bu gelişmeler sizin için hakikaten olumlu ve keyiflendiricidir. Şöyle bir kendinize gelmenizi, hayat buymuş yahu demenizi, yeni tanışacağınız arkadaşlarınız sayesinde canlanmanızı sağlayan bu görünüm, uzun zamandır beklediğiniz fırsatları da karşınıza çıkarıyor. Hareketlilik bir hayli yükseliyor. Hızlı öğreniyor, hızlı gelişiyorsunuz. İşte aradığınız yenilikler, işte kendinizi en güçlü şekilde ifade edeceğiniz değişimler yakın bir süre içinde sizi kucaklıyor. Hevesle, cesaretle bunları karşılamaya hazır olunuz. Sosyal ilişkileriniz sayesinde, önünüzde yeni bir kapı açılmak üzere. O zaman hoş gelsin, sefalar getirsin hayatınıza diyelim.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni haftamız Ay-Başak geçişiyle başlıyor ve saat 13:26 da Ay-Merkür görünümü oluşuyor. Bu enerji, çevremizle ilişkili konular, eğitim hayatımız, iş hayatımız, iletişimle alakalı her mevzuda detaylı düşünmenin ve uyanık olmanın önemine işaret ediyor.

Saat 15:39  Ay-Neptün karşıtlığı,  çevrenizde kişilerle alakalı her türlü ilişkinizi, bağlantınızı önemsemeniz anlamındadır.  Titiz ve detaylı düşünebilirsiniz. Ancak sakin ve kontrollü hareket edebildiğiniz sürece sizi kimsenin yanıltmasına izin vermemiş olursunuz.

Saat 16:46  Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, bir yanıyla kazanç getiren işlerin göstergesi, diğer yanıyla, mesleki hayatınızdaki yeniliklerin işaretçisidir. Bu değişimlerin ardında yatan en önemli faktör, artık eskisi gibi baskılara gelemeyişinizdir. Benim de arzularım var, benim de isteklerim gerçekleşmeli, sürekli birilerine ayak uydurmak zorunda mıyım diye düşünebilirsiniz. Yetenekli olduğunuzu alanlarda kazanmak istersiniz. Bu görünüm fırsatları işaret etmesine ediyor da, sizin tedbirsiz hatta bazen gereksiz yere yapacağınız alışverişler yine zorlanmanıza sebep olabilir. Ben derim ki, hele bir bakalım gelişmelere, karşınıza çıkan olumlu yöndeki değişimlere, ona göre hareket edersiniz. Ayrıca birikimleriniz varsa, bunları da riskten uzak, piyasanın durumuna göre yatırım şeklinde değerlendirmeniz yerinde olur.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, yeni haftanın ilk etkili enerjisi, saat 13:26 da gerçekleşecektir. Ay-Merkür arasındaki bu mücadeleci görünüm,  parasal konular ve hedefleriniz anlamında dikkatlice düşünmenin önemini hatırlatıyor. Hızlı bağlantılar, haberleşme ve yoğunlukların sizi iki misli yorabileceğinin altını çiziyor.

Saat 15:39 Ay-Neptün karşıtlığı, gelir ve gider dengenizi gerçekçi bir şekilde ele almanın önemini vurguluyor. Eskilerin deyimiyle, ayağımızı yorganımıza göre uzatmak gerekiyor.

Saat 16:46  Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, siz Aslanlar için tabii ki son derece olumlu değişimleri işaret ediyor. Özgüven duygunuzu yükseltiyor. Kendinizle ilgili yapmak istediğiniz yenilikleri uygulamak adına hevesli olduğunuzu gösteriyor. Karşınıza çıkan fırsatlar, sürprizler hem iş hayatınız hem kişisel ilişkileriniz hem de dış dünya ile olan her türlü bağlantınızın kuvvetlenmesini sağlıyor. Girişimlerde bulunarak, farklı yerlere seyahatler ederek, yeni insanlarla tanışarak, cesur adımlar atarak hayatınıza yeni bir yön çizebilirsiniz. Sadece şu andaki mevcut konumunuzda, yerleşim yerinizde değişimler yaşanabilir. Bunların tümü gelişimin, büyümenin işaretçisidir. Bu görünümü sadece bugünle sınırlı tutmayalım. Bu bir starttır. Zamanı geldiğinde belki bir ay içinde belki hemen, haritanızdaki işaretlere göre oluşacaktır. Birçok insanın size destek vereceğini, gelişiminize katkıda bulunacağını söyleyebilirim. Artık eskiye dur, yeniye buyur demek ve buna gönülden inanmak zamanıdır. Haberler gelir, harekete geçebilir, karşınıza çıkan fırsatlar sayesinde yeni bir sayfadan hayata bakabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar yeni haftamızı, burcunuz üzerinde ilerleyen Ay geçişiyle karşılıyoruz. Saat 13:26  Ay-Merkür mücadeleci görünümü, akıllıca hareket etmemiz gerektiği yolunda bizi uyarıyor. Seçenekleri değerlendirirken her şeyin enine boyuna düşün ve ondan sonra kararını ver diyerek önlem almamızı sağlıyor.

Saat 15:39 Ay-Neptün karşıtlığı, hayatımızda sorun yaratan meselelerin  tespit edilmesi, şüphe duyduğunuz  her ne varsa, onun  üzerinde düşünülmesi gerektiğini işaret ediyor. Mantığınızın sesini dinlemeyi ihmal etmeyiniz.  Akıllıca hareket edilmeli,  ilişkinizle ilgili meselelerde uyanık olunmalıdır. Bazen görmek istemediklerimizi yok sayarız. Oysaki gerçeklerin ışığı altında ilerlemek sonradan pişman olmaktan iyidir. Çelişkili durumlar, kafanızda soru işareti uyandıran noktaları önemsemekte yarar var.

Saat 16:46  Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, fiziksel ve ruhsal anlamdaki yenilenmenin, güçlenmenin, eski sorunlarınızı şimdi tekrar ele alarak bunları gözden geçirmenin işaretçisidir. Öyle olaylar veya deneyimlerden geçirir ki sizi,  artık neyin ne olduğunu gayet iyi bilirsiniz. Dış dünyada etkin olmanın yolu, kendi iç dünyamdaki zenginlikleri keşfetmekmiş dersiniz. Maddi ortaklıklarınızı, özel hayatınızı farklı bir bakış açısıyla ele almaya başlarsınız. Destek gördüğünüz gibi köstekleyen insanları da bu görünüm sayesinde daha iyi anlarsınız. Paranızı korumayı, kiminle iş yapılır, kiminle yan yana gelinir, kime sırlar verilir, bütün bunları kafanızın içinde oturtmayı öğrenirsiniz. Yaşanan bazı sürpriz gelişmeler, belki sizi durdurucu etki yaratmış olabilir. Davalar, hukuksal konular, sağlık problemleri, sadece kendini düşünen kişiler nedeniyle yaşanmış her ne varsa bunları bir tecrübe olarak görerek, bundan sonrasında çok daha seçici ve dikkatli olmayı öğrenirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler yeni haftamız Ay-Başak burcu seyriyle başlıyor ve saat 13:26 itibariyle  Ay-Merkür mücadeleci görünümü oluşacak. Bu enerji, aşırı sinirlilik veya aşırı çalışmanın bizi zihinsel anlamda yorabileceğini hatırlatarak, kendine dikkat etmelisin, gereksiz endişeler ve vesveselerden uzak durmalısın diyerek ikazda bulunuyor.

Saat 15:39 Ay-Neptün karşıtlığında, dikkat edilecek nokta,  ne fazla iyi niyet ne de fazla endişeli hareket etmemektir.  Çünkü bir yanıyla baktığımızda her şeyi didikleyebiliriz, rahat etmeyiz. Ancak diğer taraftan gördüğümüz problemleri yok sayıp üstünü kapatabiliriz. Bunların her ikisi de yanlış olur. Kendimizi kandırmayalım, olan bitene akıllıca bakalım.

Saat 16:46  Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü sizler açısından özellikle sosyal faaliyetlerin artışı, yeni insanlarla tanışma, projeler, organizasyonlar, arkadaşlıklar, aktiviteler anlamında bir hayli güçlendiricidir. Ayrıca karşınıza çıkan fırsatların da birebir işaretçisidir. Kabınıza sığmazsınız. Yeniliklere öyle bir hevesle katılırsınız ki, artık geriye bakmak, geçmişe takılı kalmak gibi bir durumunuz yoktur. Dostlarınız size destek olur, hayat çok daha güzel şekilde gözünüze görünür, içinizdeki çocuk dışarıya yansır. Güzelliğiniz, yakışıklılığınız insanların ilgisini çekmenizi sağlarken, yetenekleriniz başkaları tarafından takdirle karşılanır. İkili ilişki anlamında yeni değişimler, yeni bir insan hayatınıza dahil olabilir. Mevcut beraberliğinizdeki sorunlar birlikte çözüme kavuşturabilir. Gerçekten sizi rahatsız eden, yoran, üzen, üzerinizde baskı kuran bir partner hayatınızdan çıkıp gider. Ortaklaşa işler yapacağınız insanlar güzel tekliflerle sürpriz şekilde yaşamınıza girerler. Bu görünümü yukarıda ifade ettiğim konularda bir start gibi görmenizde yarar var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler yeni haftamızın ilk etkin enerjisi, saat 13:26 da gerçekleşecek olan Ay-Merkür görünümüdür. Bu enerji, hedefimizin farkında olarak, acele etmeden tüm seçenekleri gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Detayların bizi yorabileceği konusunda ikaz ederek, özellikle maddi konularda tedbirli olmaya çağırıyor.

Saat 15:39  Ay-Neptün karşıtlığı, aşk hayatınız çocuklarınızla alakalı konuların bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi anlamında yararlıdır.  Ancak paramızın hesabını da iyi yapalım. Açılmayalım.

Saat 16:46 Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, toplumsal konumun iş veya özel anlamda yenilenişi, verilen mücadelenin, yapılan işlerin, girişimlerin başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayıcıdır. Jüpiter kazanç evinizin yöneticisidir. Mesleki anlamda yeni bir yol, yeni bir ortam, mali açıdan da kazanç sağlayan işlere girilir. Bu eğitim alanında da görülür. Staj, kurs veya bir eğitmen aracılığıyla kendinizi geliştirebilirsiniz. Sonra da bu meslekte yükselirsiniz. Ancak size tavsiyem, yeteneklerinizi değerlendirmenizdir.  Bazen yol uzundur, yolcu yorulur. Ancak hiç kimse, düşmeden kalkmadan yürümeyi öğrenemez. O zaman yılmayacağız. Kaldı ki bu görünüm, zaten değişimlerin iş alanında görüleceğini, sıkı çalışarak başarıya ulaşabileceğini, yeniliklerden korkmamak gerektiğini işaret ediyor. Size destek veriyor. Farklılığınızı ortaya koymanızı sağlıyor.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar yeni haftamız Başak burcunda ilerleyen Ay etkisinde başlıyor. Saat 13:26 da  Ay-Merkür görünümü gerçekleşiyor. Bu enerji bize,  girişimci düşünmenin, taktik geliştirmenin,  becerilerimizi öne sürmenin faydalı olacağını söylüyor. Fırsatların kaçmaması için sistemli çalışmalısınız. Bazı durumlar sizi çelişkide bırakabilir. Ancak kariyer hedefleyen kişi akıllı seçimlerde bulunmalı ve yanlışa adım atmamak için etraflıca düşünmelidir diyerek bize uyarıda bulunuyor. Ayrıca ilişki anlamında bizi uyarıyor.

Saat 15:39 Ay-Neptün karşıtlık etkisi, içinize sinmeyen veya ters giden bazı meselelerde hemen tepki vermek yerine, konuşmanın daha doğru olacağını gösteriyor. Ne kimseye bağımlı olup hakkımızı yemelerine izin verelim  ne de gergin davranıp yanlış işlere kalkışalım.

Saat 16:46  Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, sizi başka diyarlara, başka yollara, güzelliklere, başarılara, yeni hedeflere, yeniliklere, olumlu yöndeki değişimlere çağırıyor. Çağırmakla kalmayıp, önünüze fırsatlar çıkarıyor, hevesli kılıyor, cesaretlendiriyor, hadi artık önünde bir hayat var ne duruyorsun diyor. Bu bir değişim startı. Siz ne istediğinizi biliyorsanız, evet ben bu yolda kararlıyım diyorsanız o zaman yaşanan bu gelişmelere gönülden kucak açmaya hazır olunuz. Eskinin tozlu sayfalarına bakıp durmak yerine, şimdi hayat hikayenizin baş kahramanı olarak yeni bir sayfadan yaşama bakmaya hazır olunuz. Öğrenin, deneyimleyin ve bundan asla çekinmeyin. Değişimi göze alanlar, yeniliklere kucak açarlar. Gerçek özgürlük insanın kendisi olabilmektir. Birilerine göre değil, kendine göre bir yön belirlemesidir. Bu görünümü bir start gibi düşünelim. O bugün, yarın bir haber, bir gelişim, bir destekle ilerlemenize öncülük edecektir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 13:26 itibariyle gerçekleşecek Ay-Merkür zorlu görünümü, yeni haftamızın ilk etkili enerjisidir. İş konularında ve parasal meseleler üzerinde detayların önemine işaret ederken, aşk hayatınızdaki hızlı gelişmeleri kontrollü bir şekilde ele almanın önemini işaret ediyor. Endişelerinizi gidermenin yolunun, şüphe ve kuruntulardan uzak durmakla mümkün olacağını hatırlatıyor.

Saat 15:39 Ay-Neptün karşıtlığında, ne kendimizi yıpratacak kadar aşırı  titiz,  ne de  gereğinden fazla rahat davranmayalım. Sağlığınıza,  hijyeninize, kişisel bakımınıza bir önem verelim.  Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmaya gayret gösterelim.  Hangi konuda huzur bulmak istiyorsak, o konuyu dikkatlice, aklı başında ele alalım.

Saat 16:46 Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, bu yıl yanıyla finansal anlamdaki gelişim, yenilik  ve fırsatların işaretçisi olurken, diğer yanıyla da ev içinde, ailevi konularda, yerleşim yerinizle alakalı değişimlerin de startını veriyor. Bu görünüm de, aynı şekilde bir değişim simgesi oluyor. Yeni ortaklıklar, kazanımlar, destekler sayesinde büyümekte olduğunuzu, gelişeceğinizi,  canlanacağınızı söylüyor.  Tabii ki bazen yanlış adımlar attığımız da olur veya finansal zorluklar yaşanabilir. Ancak bunların önüne geçmenin yolu, geçmişte yaşanan zorlukları unutmamakla mümkündür. Elinize geçeni veya geçecek olanı mutlaka iyi değerlendirin. Geleceğinizi düşünerek yatırım yapın. Hani büyükler der ya, su  akarken kovanı doldur diye. Aynen öyle.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar yeni haftamızın ilk etkili enerjisi, saat 13:26 da gerçekleşen Ay-Merkür mücadeleci görünümüdür. Bazı konularda endişelerimiz olabilir veya belirsizlikler kafamızı yorabilir. Bilinçli düşünmemiz gerekiyor. Mantığımız ile duygularımız arasındaki dengeyi iyi ayarlamamızda yarar var.

Saat 15:39 Ay-Neptün karşıtlığı, parasal konularda muhasebemizi doğru biçimde yapmanın önemini vurguluyor. Hesabı bilmek ve hayalci davranmamak lazım.

Saat 16:46 Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, tabii ki gayet olumlu değişimlerin, yeniliklerin hayatımıza dahil olacağını işaret eden bir enerji. Devam eden ilişkimizde hem ortaklaşa hareket etmekten yanayız hem ede kendi özgürlüğümüze çıkmak istiyoruz. İşte bu görünüm sayesinde bunu başarabiliriz. İlişkimiz yoksa  hayatımıza girecek olan insanla bir yerde bir şekilde karşılaşabiliriz. Eskisi gibi değiliz. Seçmesini biliyoruz. Nasıl biri istediğimizin farkındayız. Bu görünüm de, farkındalığı yüksek Kovalara beklentilerine yönelik bir aşkı müjdeliyor. Vadesi çoktan dolmuş, zaten pamuk ipliğine bağlı olan, bitsin de yolumu çizeyim diyen Kovalar bu görünüm sayesinde pürüzlü ilişkilerini sona erdiriyorlar. Ayrıca bu görünüm sayesinde yeni ortaklar, yeni bir çevreye girme, yeteneklerinizi değerlendirme anlamında da önünüzde kapılar açılıyor. Değişime her zaman açık olan Kovaların bu enerji sayesinde bir hayli aktif hale geleceklerini söylemek isterim.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, karşıt burcunuzda ilerleyen Ay etkisinde yeni haftamız başlıyor. Saat 13:26 da  Ay-Merkür görünümü gerçekleşecek. Bu enerji, ilişkinizle alakalı konularda mantık ile duyguların birbiriyle uyumsuz olabileceğini vurguluyor. Bu nedenle mutlaka sağduyulu davranmamız ve bilinçli düşünmemiz gerekiyor. Yoksa endişe duyabiliriz.

Saat 15:39 Ay-Neptün karşıtlığı, hangi konuda olursa olsun gerçekçi hareket etmenin önemini vurguluyor. Özellikle ilişki meselelerinde, karşı tarafın davranışlarına dikkat edin. Süslü püslü sözlerden ziyade, ortaya koyduklarına, uyguladıklarına bakın.

Saat 16:46 Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, iş yoğunluğunun artışı ve gündelik hayatın temposunun yükselişidir. Oradan oraya koşturursunuz. Hem sıkı çalışırsınız hem de mali açıdan güçlenmek için karşınıza çıkan fırsatları çabucak değerlendirirsiniz. Bunlar yorucuymuş, vaktinizi alırmış, sizi bazen bir hayli zorlarmış diye düşünmezsiniz. Yeter ki, değişim olsun, yeter ki kazanç getirsin istersiniz. Tabii ki ben sağlığınıza da özen göstermenizden yanayım. Bu görünüm, belki kariyer anlamında sizi zirveye taşımak ancak şunu belirteyim ki, canlandırır, güven duygunuzu yükseltir, kendinizi geliştirmenizde yardımcı olur ve yeteneklerinizi değerlendirmenizi sağlar. Ancak küçük bir tavsiyede bulunayım. Mutlaka finansal konularda akıllı davranmayı unutmayın. Geleni iyi değerlendirin.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.