22 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

22 Eylül 2015 Salı günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 22 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Salı günümüz Ay-Oğlak burcu seyriyle başlıyor. Bir konuda karar vermeden önce sonucunun nereye varacağını hesap etmeliyiz. Saat 05:50 Ay-Neptün olumlu görünümü, üst boyutlarda düşünmenin, bedensel-ruhsal kaygılardan uzak durmanın işaretidir. Kişi böyle bir etki altında hayatın gizli ve bilinmeyen yönlerini sezgileriyle algılayabilir.

Saat 07:57 Ay-Jüpiter görünümü, sorumlulukların farkında olarak, işlerinizi dikkatle yapmanın göstergesidir. İyi niyetli düşünmeye gayret edersiniz. Bazı meseleler sizi yorar, düşündürür. Ancak siz üstünüze düşen bir şey varsa, insanlara gönülden yardımcı olursunuz.

Saat 15:04 Ay-Pluto kavuşum etkisinde, duygularımızı gizleriz.  Çünkü konuşsak derdimizi anlamazlar, sussak farklı bir yöne çekerler. Rahat bir görünüm değilse de, kendinizi kanıtlamak arzunuz yükseliştedir.

Saat 17:56 Ay-Merkür görünümü, iş hayatımız veya iş ortaklığımızla ilgili konuların tekrar gözden geçirilmesini gerektirir. İlişkinizde ise, partnerinizle iletişimin ciddiyet ve uzlaşıya açık olmasında yarar vardır. Duruma bir daha bakalım. Ne de olsa Merkür geri hareket dönemindeyiz. Yeni tanışanlar açısından bu görünüm, öncelikle birbirinizi iyi tanımaya çalışmanın, aceleyle karar vermemenin uygun olacağını işaret ediyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar,  Ay-Oğlak burcu geçişiyle Salı  günümüz başlayacak. Gerçekçi ve sorumluluk sahibi birey olarak, problemleri veya günlük hayatta karşılaştığınız durumları lehinize çevirebilecek güce sahipsiniz.  Saat 05:50 Ay-Neptün olumlu görünümü, sağlam ve tutarlı kişilerle ilişki kurmaya olan meylinizi güçlendirir. Hem kendinize hem de dost bildiğiniz insanlara olan ilginizin işaretçisidir. Uzun vadeli hedefler belirlemenizi sağlayan bu enerji, hayatınızı ve içinde bulunduğunuz durumu aklı başında değerlendirmenizde size yardımcıdır. Ummadığınız kişilerden destek görmenizi sağlayabilir.

Saat 07:57 Ay-Jüpiter görünümü, doğru ve kalıcı bilgilenmeye verilen önemin göstergesidir. Her durumu dikkatli bir şekilde analiz edersiniz. İşi şansa bırakmazsınız. Ciddi ve tutarlı olana yönelirsiniz. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda da durum budur. Her şey düzgün olsun, verimli gelişsin diye elinizden geleni yaparsınız.

Saat 15:04 Ay-Pluto kavuşumu kendimizi kanıtlamak, insanlar üzerinde etkili olmak isteyeceğiz. Yabancılarla temasımız, yolculuklar, iş görüşmeleri anlamında kendimizi kuvvetli hissedeceğiz.

Saat 17:56 Ay-Merkür görünümü, işimizi, sorumluluklarımızı kendi bilgimiz ve tecrübemiz doğrultusunda yapma arzumuzu işaret ediyor. Ancak iş hayatı zor,  insanlarla uğraşmak kolay değil. Doğal olarak anlayış bekliyoruz. Bizim de aynı şekilde işbirliğine, uzlaşıya açık olmamız gerekecek. Ne de olsa geri hareket dönemindeyiz. Yeni plan ve projeler üzerinde düşüneceğiz. Eskiye ait durumlara şimdi bir daha bakacağız. Yarım kalan işlerimizi tamamlayacağız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Salı gününe, Ay-Oğlak burcu geçişiyle uyanacağız. Her konuda belli bir ciddiyet üzerimizde hakim olabilir. Saat 05:50 Ay-Neptün olumlu görünümü, kendinizi geliştirmeniz, aklı başında hareket etmeniz halinde zorlukları kolaylıkla geride bırakacağınızı ve arzu ettiğiniz zirveye çıkacağınızı söylemektedir.  Özellikle iş sahasında ve toplumsal yaşamda seçtiğiniz alanda başarılı olmanın kuralı budur. Zaten bu oluşum bahsettiğim şekilde ilerlemeniz için sizi desteklemektedir.

Saat 07:57 Ay-Jüpiter görünümü, ciddi ve oldukça hesabi şekilde meseleleri ele almanızı sağlıyor. Güvenlik, sağlamlık, istikrar ilkeleri çerçevesinde düşünmektesiniz. Paranızı nereye yatırdığınız, kimlerle iş yaptığınız, ailenizin durumu, geleceğinizle ilgili konularda bir hayli titiz düşünebilirsiniz.

Saat 15:04 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, başkalarına güvenmekte temkinli davranabilirsiniz. Olur olmaz yere korkular, kaygılar duyabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde sanki pek rahat değilsinizdir. Kafanızın içinde her şeyi kurgular, mantıklı düşünmek isteseniz de, elinizde olmadan endişelenebilirsiniz.

Saat 17:56 Ay-Merkür görünümü, maddi konuları işaret ederken sizi biraz düşündürebilir. Hem ödemeler hem alacaklar üzerinde durulur ve elinizdeki miktara göre ayarlamalar yapılır. Bu görünüm, bir hesap kitap yapma vaktidir. Unutmayalım, Merkür geri hareketini sürdürüyor. Temkinli gitmekte yarar var. Gözümüz açık olsun.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler,  Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliğinde Salı günümüz başlıyor. İlişkilerimizde ciddiyet ve sorumluluk olgularını önemsememiz gereken bir gündeyiz. Saat 05:50 Ay-Neptün olumlu görünümü, olayları büyütmeden asıl olana yönelmeniz gerektiğini göstermektedir. İnancınızı ayakta tuttuğunuz sürece, hem ilişkinizdeki paylaşım güçlenir hem de kafanızın içindeki sorulara cevap bulmanız kolaylaşır.

Saat 07:57 Ay-Jüpiter görünümü, partnerinizin iyi niyetini, cömertliğini hissetmek istediğinizi gösteriyor. Sözlerine, tavırlarına bir hayli dikkat ediyorsunuz. Çünkü yanılmak, üzülmek istemiyorsunuz. Bu görünüm, bu anlamda sizi rahatlatıcı gelişmeleri işaret ediyor.

Saat 15:04 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında sağlığımıza özen göstermeliyiz. Kendimizi korumayı bilmeliyiz. İlişkide baskın davranmaya çalışan partner, canımızı sıkabilir. Bu tavırlar sizin hassas dünyanızda bir hayli üzücüdür. Onu anlamaya çalışmak bazen ne kadar yoruyor beni diye düşünürsünüz.

Saat 19:29 Ay-Merkür görünümü, ilişki meselelerinde biraz zorlayıcıdır. Karşı tarafın baskın tavırları, kendi isteklerini dayatması, zaman zaman mesafeli halleri, konuşmaları canımızı sıkabilir. Oysaki bizim arzumuz huzur, anlaşmak ve uzlaşıya açıklıktır. Bekar Yengeçler için bu durum, yalnızlığın bizi bir hayli düşündürdüğünü gösterir. Geçmiş bazı meseleler gündeme gelebilir. Bunlar Merkür geri hareket döneminin etkisidir. Sakin olmakta yarar var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Salı gününe, Ay-Oğlak burcu geçişiyle uyanacağız. Günlük aktivitede sorumluluklar, aileyle temas, ciddiyet gibi olgular ön planda olacaktır. Saat 05:50 Ay-Neptün olumlu görünümü, bilinmeyen konulara, soyut kavramlara olan ilginizi yükseltir. Hissedişleriniz oldukça derinleşir. Yaşadığınız tecrübelerin aslında gelişiminiz adına ne kadar önemli olduğunu anlamanız kolaylaşır. Burada dikkat edeceğiniz husus, arzularınızla inancınız arasında bir çatışmaya izin vermemenizdir.

Saat 07:57 Ay-Jüpiter görünümü, sağlığınız başta olmak üzere, mali konular üzerinde dikkatlice durmanın işaretçisidir. Titizlikle planlarınızı yaparsınız. Hesabınızı bilirsiniz ve bütçenize uygun şekilde hareket edersiniz.

Saat 15:04 Ay-Pluto kavuşum etkisi her konuda derinlikli düşünmeyi sağlasa da, kısıtlayıcı gelebilir size. Siz yepyeni bir şeyler istiyorsunuz. Çünkü rutin bir hayat, sürekli aynı şeyleri yaşamak yoruyor sizi.

Saat 17:56 Ay-Merkür görünümü, bazı meselelere bir hayli kafamızı takmamızın işaretçisidir.  Bu sağlık, para, iş veya ilişkimizle ilgili konularda olabilir. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Bu nedenle gelişmeleri dikkatle takip etmeliyiz ve tarafsız düşünmeye, bilinçli hareket etmeye çalışmalıyız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, Oğlak burcunda ilerleyen Ay, gün  boyunca etkilidir. Aşk hayatımızı ilgilendiren konulara ciddiyetle yaklaşacağız. Duygularımızın rotasında hep bu olgu baş planda yer alacak. Sağlam, güvenilir, dürüst olana yöneleceğiz. Saat 05:50 Ay-Neptün olumlu görünümü, karşı cinse olan ilginizi yükselticidir. Beraberlikte veya iş ortaklığınızla ilgili konularda kendinizi güçlü görme arzunuz yoğundur. İnancınıza uygun bir şekilde yaşamak istersiniz. Partnerinizin de aynı şekilde size destek çıkması, takdir etmesi, doğru ve güvenilir bir şekilde davranması sizin açınızdan son derece kıymetlidir.

Saat 07:57 Ay-Jüpiter görünümü, attığımız adımın, verdiğimiz kararın doğruluğundan emin olmamızı sağlıyor. Her ayrıntıyı önemsiyoruz. Amacımız hakikaten verimli, sağlıklı, başarılı olacağımız işlere yönelmek. Aşkta da bu yüzden daha dikkatliyiz. Gözlem gücümüz yüksek ve ne istediğimizi gayet iyi belirleyecek gücümüz var.

Saat 15:04 Ay-Pluto kavuşumu,  güven duygunuzu yükseltiyor. Olgun tavırlarınız, etrafınızı kucaklayışınız insanların sizin yanınızda rahatlamalarını sağlıyor. İşlerinizi planlayabilirsiniz.

Saat 17:56 Ay-Merkür görünümü, bir yandan aşkta ciddiyet arzumuzu, bir çok meseleyi sağlama almak arzumuzu, kafamızın içindeki sorulara cevap bulma ihtiyacımızı gösteriyor. Diğer yandan finansal konular üzerinde duracağız. Maddi ve manevi anlamda desteklenmek ve rahatlamak isteyeceğiz. Merkür gerilediği için, yavaşlık, belirsizlik, kararsızlık olabilir. Bunlar doğaldır. Siz yeniden duruma bakınız. Gözlemde kalınız. Aceleci veya olumsuz düşünmeyiniz. Ekim ortasına kadar sabırlı olunuz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliği altında Salı günümüz başlıyor. Duygularımız ciddileşiyor. İster istemez her şeyi köşeliyoruz. Sağlamlık, dürüstlük, sorumluluk çerçevesi içinde durumları ele alacağız. Saat 05:50 Ay-Neptün olumlu görünümü, çıkarlarınız konusunda hassas, uzun vadeli ve bencil düşünmenizi sağlayabilir. Ancak bu ölçüyü kaçırmadığınız müddetçe gayet doğaldır. Mantıklı olana yönelmek, kafanızın içindeki mükemmellik sınırını tekrar gözden geçirmek yararlı olur. Sorunlarınızı çözebilmek adına önünüzdeki alternatifleri bilinçli bir şekilde ele almanız halinde huzur bulmanız mümkündür.

Saat 07:57 Ay-Jüpiter görünümü, bazı durumlar zorlayıcı olsa bile, her şeyin düzeleceğine dair inancımızı koruyoruz. Kafamızı bulandıran, gönlümüzü sıkıştıran meseleler var. Fakat bunları biraz da olumlu bir niyetle ele alabilecek gücümüz bu saatte yükseliyor.

Saat 15:04 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, kazancınız, aileniz, evinizi ilgilendiren hususlarda güçlü ve hırslı olmanızı sağlıyor.

Saat 17:56 Ay-Merkür görünümü, evimiz ve ailemizi ilgilendiren konular üzerinde yeniden düşünmemizi, işlerimizi yoluna koyabilmek arzumuzu işaret ediyor. Desteklenmeye, yüreklendirilmeye ihtiyacımız var. Sorumluluklarımız bizi biraz yorabilir. Ancak unutmayalım ki, Merkür geri hareket dönemindeyiz. Ekim ortasında durumunuz netleşir. Obsiyonlu düşünmekte yarar var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliğinde Salı günümüz başlayacak. Çevremizde bulunan kişilerle ciddi konular üzerinde konuşabilir, bağlantılar kurabiliriz. Ailemizle olan temasımız da bir hayli yoğunlaşır. Sorumluluk, hak bilirlik, saygı, dürüstlük gibi ilkelere önem vereceğiz. Saat 05:50 Ay-Neptün olumlu görünümü, ilişkinizle ilgili meselelerde yanlış değerlendirmede bulunmamak için aklı başında düşünmeniz gerektiğini söylemektedir. Hayatın keyifli yanlarını hissetme arzunuz bu etki altında gayet yoğundur. Ancak bu arzunun gerçekleşmesi için inatlaşmalardan kaçınmak şarttır. Hele hele karamsar düşünmek size bir yarar sağlamaz.

Saat 07:57 Ay-Jüpiter görünümü, sorumluluklarımızı hafife almadan, işlerimizi düzgün bir şekilde yerli yerine koyabiliriz. Bu saatlerde gücümüz yükseliyor. El attığımız işler kendiliğinden yoluna girebilir. Dostlarımızdan destek göreceğiz.

Saat 15:04 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, bazı meseleler umduğumuz gibi gitmiyor diye karamsarlığa kapılmayınız. Kendine güvenli bir insan yaşanabilecek her türlü durumda belli esneklik içinde gelişmeleri ele alabilir.

Saat 17:56 Ay-Merkür görünümü, ciddiyetle üzerinde durduğumuz mevzular, zihnimizi yorabilir. Her şeyi belli bir düzene koymak, işlerlik kazandırmak, sağlam hale getirmek kolay değildir. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Ekim ortasına kadar biraz sabırlı olmakta, tekrar bir gözden geçirmekte yarar var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Salı günümüz, Ay-Oğlak burcu geçişiyle başlıyor. Maddi konularda daha dikkatli, sorumluluk çerçevesinde hareket edeceğiz. İhtiyaçlarımızı alırken, bütçemiz şartlarını gözeteceğiz. Ailemize önem verecek, onların gereksinimleriyle ilgileneceğiz. Genelde duygularımız mesafeli ve ciddi olabilir. Saat 05:50 Ay-Neptün olumlu görünümü, aile dirliğiniz, huzur ve güven için,  birbirinizi incitmemeye çalışmalısınız.  Her şeyi kendinize dert etmek yerine, yapabilecekleriniz üzerinde düşünmeniz çok daha hayırlıdır. Aksi halde boş yere güven duygunuzu, inancınızı zedelemiş olursunuz.

Saat 07:57 Ay-Jüpiter görünümü, maddi ve iş hayatımızla ilgili konularda titiz düşünmemizi sağlayan bu enerji, hiçbir şeyin hafife alınmaması gerektiğini vurguluyor. Eğer gerçekten başarılı olmak istiyorsak, attığımız adımlara dikkat etmeliyiz.

Saat 15:04 Ay-Pluto kavuşumu, mali konular üzerinde düşünmemizi sağlayacak. Güven içinde yaşama arzumuz yükselecek. Elimize geçen miktar, bizi tatmin etmiyorsa, bunu iyileştirmek adına neler yapabileceğimizi tekrar bir gözden geçireceğiz.

Saat 17:56 Ay-Merkür görünümü, maddi hesaplamalar anlamında önem taşıyor. Elimizdeki miktara göre işlerimizi halletmemiz gerekebilir. Kafamızın içindeki planları uygulamak isteriz. Ödenecekleri hallettikten sonra ihtiyaçlarımıza yöneliriz. Ancak, unutmayalım ki, merkür geri hareket dönemindeyiz. Parasal anlamda dikkatli olmak, fazla açılmamak, sabırlı bir şekilde duruma bakmakta yarar var. Ekim ortasına doğru netlik kazanacağız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, burcunuz üzerinde ilerlemekte olan Ay, prensiplerinize verdiğiniz önemin işaretçisi. Ciddiyet ve sorumluluk duygusu bir hayli yoğun.  Etrafınızdaki insanların size karşı saygılı davranmasını bekleyebilirsiniz. Kendinizle çelişmezsiniz. Duygularınız ve istekleriniz aynı doğrultudadır. Saat 05:50 Ay-Neptün olumlu görünümü, iyileştirici bir gücün yanınızda olmanızı sağlar. Bu güç size şifa verir ve sorunlarınızı mantık yoluyla çözmenizi sağlar. İletişimdeki becerikliliğiniz bu görünüm sayesinde yükselir ve dış dünyada kendiniz için uygun olanı saptamanız kolaylaşır. Çevresel, eğitsel, yakın aile ilişkileri konusunda bugün kendinizi daha iyi hissetmeniz mümkündür.

Saat 07:57 Ay-Jüpiter görünümü, bize kuvvet veren, umutlanmamızı sağlayan, olumlu hislerle hayatı kucaklamamıza vesile olan bir etki. Her işimizde bize kolaylık getiriyor. İyi niyetimizin karşılığı olan güzellikleri bize sunuyor.

Saat 15:04 Ay-Pluto kavuşumu, çevrenizde bulunan insanların sizin fikirlerinize, sunduklarınıza, duruşunuza saygı göstermelerini bekleyeceksiniz.  Siz kendi doğanıza uygun şekilde toplumsal ilişkilerinizi düzenlemekten yanasınız.

Saat 17:56 Ay-Merkür görünümü, moralimizi yüksek tutmak, biraz rahatlamak, günün stresini üstümüzden atmak taraflısı olduğumuzu gösteriyor. Sıkıntı verici şeyler  düşünmek istemeyeceğiz. Merkür geri hareket döneminde, şartlara göre duruma bakmak, sabırlı olmak, tarafsız düşünmek yararlı olur. Bir şeyler yerli yerine oturmuyorsa, sizi sıkıyorsa, zorlamayın. Ekim ortasına kadar obsiyonlu düşünmeliyiz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Ay-Oğlak burcu geçişiyle Salı günümüz başlıyor. İç dünyanızın derinliklerinde belli bir mesafe duygusu hakim olabilir. Kendinizle yalnız kaldığınızda bir hayli ciddileşirsiniz. Başkalarıyla konuşarak, bağlantılarda bulunarak rahatlayabilirsiniz. Saat 05:50 Ay-Neptün olumlu görünümü, maddi konularda gerçekçi ve  doğru karar vermenizi sağlayıcıdır. Paranın öneminin farkında olacağınız bugün ilişkilerinizi tekrar bir gözden geçiriniz.

Saat 07:57 Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatımız veya özel yaşantımızı ilgilendiren konuları ciddiyetle ele almamızı sağlıyor. Aslında bazı şeyler kafamızı karıştırıyor. Nasıl yapmalı, halletmeli diye düşünürken aşırı titizlenebiliriz.

Saat 15:04 Ay-Pluto kavuşum etkisi, sınırlarınızı  korumaktan yana olduğunuzu gösteriyor. Sezgilerinizi güçlendiriyor. Ancak ilişkilerde tarafsız bir şekilde hareket etmekte fayda vardır.

Saat 17:56 Ay-Merkür görünümü, bilinçaltınızda birikmiş bugün veya geçmişe ait meseleleri çözümlemek arzunuzu işaret ediyor. Bunları halletmeden kendi isteklerinize yönelmeniz, planlarınızı uygulamanız pek kolay değil. Düzenlemek, kestirip atmak, temizlemek, ayıklamak Merkür geri hareket döneminde biraz zor olabilir. Sakin, bilinçli, sabırlı bir şekilde meseleleri ele almak lazım.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Ay-Oğlak burcu geçişi, Salı günü boyunca etkilidir. Büyüklerinizle  temasınız daha yoğundur. Etrafınızda aklı başında, hoşgörülü insanlar olsun istersiniz. Saat 05:50 Ay-Neptün olumlu görünümü, hem inancınızı güçlendirici hem de engellerin üstesinden gelebilmeniz adına şifalandırıcıdır. Önderlik ettiğiniz ve mücadelesini verdiğiniz her alanda hakikatlerin peşine düşmeniz gerektiğini hatırlatan bu olumlu enerji zorlukları geride bırakabilmenizi sağlayıcıdır.

Saat 07:57 Ay-Jüpiter görünümü, ciddi ve oldukça planlı bir şekilde hareket etmemizi sağlıyor. Özellikle ilişki ve iş ortaklıklarında bir hayli titiz düşünebiliriz. İlerisi adına garanti bekleriz. Duygularımız mesafelidir. Sözler değil, icraat bizim için kıymetlidir.

Saat 15:04 Ay-Pluto kavuşumu etkisi altında, sevgilimizin duygu ve ihtiyaçlarımıza karşı daha hassas olması gerektiğini işaret eder. Güvende olmak için sevdiğimiz kişinin bize olan yaklaşımı son derece önemli. Bu enerji, her durumu ciddiyetle ele almamızı sağlıyor.

Saat 17:56 Ay-Merkür görünümü, hem finansal konulardaki durumumuzu ele almak hem de bazı kişilerle bağlantıya geçerek, işlerimizi yoluna koymak arzumuzu işaret ediyor. Kafamızın içinde bir yandan para meseleleri diğer taraftan destek görmek ihtiyacımız yoğun. Ancak, Merkür geri hareket döneminde biraz sabırlı, bilinçli, obsiyonlu düşünmekte yarar var. Şu sıralardaki durumlar, Ekim ortasına doğru netlik kazanabilir.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.