22 Ekim 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

22 Ekim 2015 Perşembe günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 22 Ekim  2015 burç yorumları

Ekim 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 01:11 Ay-Merkür olumlu görünümüyle perşembe gününe adım atacağız. Sosyal ilişkilerimizi, özel hayatımızı önemseyeceğiz. Kafanızın içinde birden fazla düşünce ve yenilik belirebilir. Seyahat konuları ilginizi çekebilir. Yakın çevrenizde bulunan insanlarla aranıza mesafe koyarken, yeni tanıştığınız kişilere karşı daha samimi davranabilirsiniz. İlişkinizi ilgilendiren konularda ortaklaşa düşünülmesinde yarar vardır. Ne siz ne de o, kendinize göre değil, beraberliğinizi merkez alarak konuşursanız sorunlar çözülür.

Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü, zihinsel açıdan çabuk öğrenmenizi, kolayca bağlantı kurmanızı, uygun sözcükler kullanarak güçlü bir şekilde kendinizi ifade etmenizi sağlar. Özgür yaklaşımlar içinde, hareket etmeniz kolaylaşır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 01:11 Ay-Merkür görünümüyle Perşembe gününe adım atacağız. Eğer ilişkinizde veya farklı bir konuda sıkıntınız varsa, bunları çözümlemek istiyorsanız, artı ve eksileriyle durumu ele almanızda yarar var. Partneriniz ve siz birbirinizi anlamaya gönüllü iseniz emin olunuz ki, aranızdaki çekişmeleri konuşarak halledebilirsiniz.

Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü, çevrenizle iletişiminizi güçlü tutmanın işaretidir. Olayları tek yönlü ele almamanız, mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz ve uyumlu davranmamız gerekir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Perşembe gününe, saat 01:11 Ay-Merkür görünümüyle adım atıyoruz. Bu olumlu enerjinin katkısıyla fikirlerimizi kendimizden emin bir şekilde dışarıya iletiriz ve çevremizdeki insanların dikkatini çekeriz. Her görüşten insanla anlaşabilir, ortama ayak uydurabiliriz. Eğer farklı bir şeyler yapmak isteğiniz varsa bu enerji, hoşunuza gidebilecek planlar yapmanızda destekleyicidir.

Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle partnerinizle ve diğer kişilerle olan ilişkilerinize  mantıklı bir şekilde bakmaya çalışınız. Olgun ve ılımlı bir şekilde olayları ele aldığınızda altından kalkamayacağınız bir sorun kalmaz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 01:11 Ay-Merkür arasındaki görünümle perşembe günümüz başlayacak. Partnerinizin gururlu halleri, sürekli kendinden yana olan tavırları canınızı sıksa da, onun bu halini çekici bulabilirsiniz.

Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü, etrafın düşüncelerini öğrenme, insanlarla temasa geçme arzunuzun işaretidir. Geçmiş konular üzerinde mantıklı bir değerlendirmede bulunabilirsiniz. Bazen iki yönlü düşünmek sizi yorabilir. Böyle anlarda asıl olana odaklanırsanız dağılmaktan kurtulmuş olursunuz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Perşembe günümüz, saat 01:11 Ay-Merkür olumlu görünümüyle başlayacak. Bu enerji, zihnen rahatlatıcı ve çevrenizdeki insanlarla uyumlu tarzda konuşmanızı sağlayıcıdır. Sizi sakinleştirir, adil düşünmenizi sağlar. Zorlayıcı meseleleri farklı bir bakış açısıyla ele almanızda yardımcı olur.

Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle dikkati çekmeniz gayet kolaydır. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilir, aşk hayatınız ve yaşamsal alanlarda aktif bir gün geçirebilirsiniz. Bu enerji sizin özellikle yaşıtlarınızla aranızda güçlü bir diyalog kurmanızı sağlayıcıdır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 01:11 Ay-Merkür görünümüyle Perşembe gününü karşılıyoruz. Siz bu enerji sayesinde, hedefinize göre bir yol ve yön tespitinde bulunabilir, gerekenleri tespit edebilirsiniz. Aklınıza güzel bir fikir geldiğinde, kısa süre içinde o fikrin nasıl uygulamaya döküleceğini ve bunun size sağlayabileceği yarar-zarar hesabını yapabilirsiniz.

Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü, eviniz ve ailenizle ilgili konularda mantığınızı öne alarak düşünmenizi sağlar. Kimi zaman şöyle bir geçmişe dönerek akıllı bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmak yerinde olabilir. İnsanlarla bağlantı kurmaya olan ihtiyacınız bu enerji sayesinde ön plandadır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 01:11 Ay-Merkür görünümüyle, Perşembe günümüz başlayacak. Bu enerji, doğru bir karar verebilmek için, adil düşünülmesi gerektiğini işaret ediyor. Karar vermeniz gerektiği hususunda sizi uyandırıcıdır. Arkadaşlık duygunuz, yeni insanlarla tanışma arzunuz ön plandadır. Ancak bağımlılık içeren duygusal bir ilişkide kaybolup gitmekten hoşlanmayabilirsiniz. Sınırlarınızı ihlal eden, size rakip olmaya çalışan kişilere müsaade etmeyeceğiniz gayet açıktır.

Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle etrafınızla temasa geçmek, bilgilenmek, bildiklerinizi  başkalarıyla paylaşmak size hem zevk verir hem de etrafınızdaki insanlara örnek olmanızı sağlar.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 01:11 Ay-Merkür arasındaki görünümüyle Perşembe günümüz başlıyor. Kim ne derse desin, ne yaparsa yapsın kafanıza takmayınız. İç dünyanızda sizi rahatsız eden konular üzerinde eğer istemiyorsanız konuşmayınız. Önemli olan zihninizi rahatlamaksa, kitap okuyun, güne geç uyanın veya dilediğiniz gibi günü planlayın.

Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü, zorluk çektiğiniz konular üzerinde iletişimin son derece önemli olduğunun göstergesidir. Duruşunuzla, güven duygunuzla ikna edemeyeceğiniz bir kimse olacağını sanmıyorum.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 01:11 Ay-Merkür görünümüyle Perşembe gününe adım atıyoruz. Bu enerji, karşımızdaki kişinin veya bir durumun olumsuz yönleri üzerinde durmak yerine, hayatın tadına varmamız gerektiğini söylüyor gibi. Aşk konusunda -Sonsuza dek beraber olmalıyız  demek yerine, gittiği yere kadar diyerek tadına varmayı bunu da ruhunuzu rahatlatmak için yapmayı en azından bugünlük deneyiniz.

Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü, aklınıza hitap edilmesinden hoşlanmanız anlamına geliyor. Size göre karşınızdaki kişi kim olursa olsun mantıklı şekilde konuşmalı ve sizinle aynı yolda ilerlemeyi bilmelidir. Hani bazen deriz ya, benden yana değilsen beni sevmemişsin. İşte bu enerji, bu cümleye uygun şekilde düşünmemizi sağlar.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Perşembe gününe, saat 01:11 Ay-Merkür görünümüyle başlarken, herhangi bir iş üzerinde olumlu bir sonuç alabilmek için, sabırsızlıktan uzak durmamız gerektiğini gösteriyor. Kimden ve nereden bir fayda gelecekse veyahut kimle işbirliği yapacaksak aklımızı kullanmalıyız.

Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü seçimlerinizi, geçmişe ait meseleleri  mantıklı bir şekilde gözden geçirmekte fayda var. Hızlı düşünen aklımız, yenilikten yana olan gönlümüz bizi şaşırtmasın. Olana bitene iyice bakalım.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Perşembe günümüz, saat 01:11 Ay-Merkür görünümüyle başlıyor. Bu enerjinin etkisi altında, sizi olduğunuz gibi kabul etmeleri, söylediğiniz bir söze  ters karşılık vermeleri, muhalefet etmelerinden hoşlanmazsınız. Çekici sevimli sıra dışı yanlarınızla bir bütünsünüzdür. Ruhunuz özgür olmak ister.

Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü, duyguların sizi esir almasına izin vermeden gerçekçi bir şekilde durumu görebilmenizde destekleyicinizdir. İlişkinizle alakalı bir konuda sıkıntınız varsa, partnerinizle konuşurken, onun yanıtlarını iyice dinleyiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 01:11 Ay-Merkür görünümü altında Perşembe gününe adım atıyoruz. Bu enerji bazen sessiz bazen neşeli, bazen de sanki kimseyi umursamıyormuş gibi davranabilirsiniz. Bu gelgitler arasında, eğer birileri hoşunuza gidecek bir şeyler söylerse hemen kolayca ortama ayak uydurur ve sanki hiç bir şey olmamış gibi havadan sudan konuşabilirsiniz.

Saat 12:09 Ay-Uranüs olumlu görünümü, bulunduğunuz her türlü ortamda fikirlerinizi açık ve net bir biçimde ortaya koyabilmenizi sağlar. Ancak maddi konularda dikkatli olmamız gerekiyor. Piyasanın durumuna bakmadan ani kararlar vermeyiniz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.