21 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

21 Temmuz 2015 Salı günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 21 Temmuz 2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 06:02 Ay-Merkür görünümüyle Salı gününe adım atacağız. Bu enerji, ailemizin hayatımızdaki öneminin farkında olarak  iletişimde bulunacağız. Sahiplendiğimiz, bize ait olan güzellikleri koruma altına alacağız.

Saat 13:00 Ay-Güneş görünümünde, ailemiz veya işimizle alakalı meseleleri gözden geçireceğiz. Kararlarımızı vermeden önce güvencemizi ön plana alacağız. İnandıklarımızı savunacağız, koruma altına alacağız. Birilerinin bizi eleştirmesine, şunu şöyle yap demesine izin vermeden, biz bildiğimiz şekilde yapmayı tercih edeceğiz.

Saat 13:06-16:22  arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Kişi yanlışları, ters giden durumları, etrafındaki insanları, olayları gayet iyi algılar.  Birileri bizi kızdırabilir.  Bunlar görülmesi muhtemel durumlardır. Olağan karşılamalı, elimizden geldiğince sakin olmaya çalışmalıyız.

Saat 14:07 itibariyle etkili olacak Güneş-Satürn görünümü, iç dünyamızda güven olgusu ve huzuru baş köşeye oturuyor. Bir yerlere gitmek, canlanmak isteyen gönlümüz baskıcı, zorlayıcı her şeyden uzaklaşmak istiyor.  Sözgelimi kısa bir yolculuk, yeni bir tanışma veya partnerimizle güzel paylaşımlar kendimizi emniyette hissetmemizi sağlayabilir. Sorunların konuşularak çözümlenmesinde yardımcı olabilir.

Saat 16:22  Ay-Terazi burcu seyri, partnerimizle uyumlu, nazik ve akışa göre hareket etmemizde yarar var. İyi günde kötü günde diyerek el ele sorunları çözebilir, hayatın güzelliklerinin keyfine varabiliriz. Ancak bu durum, problemlerin üstüne kapamak anlamına gelmiyor. Tabii ki düşüncelerimizi birbirimize  ifade etmeliyiz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 06:02 itibariyle etkili Ay-Merkür görünümünde sözlerimiz umut verici hale geliyor. Neyin ne olduğunun farkında olarak konuşacağız. Endişeler yerine, sevgiyle zihnimizi arındıracağız.

Saat 13:00 Ay-Güneş görünümünde, yakın çevremizle olan ilişkimizde hem koruyucu tarzda düşüneceğiz hem de titiz bir şekilde analizde bulunacağız. Değerli bulduğumuz ne varsa onu muhafaza etmekten yana olabiliriz. Sağlığımız, çocuklarımız, aşk veya işimizle ilgili konular üzerinde dikkatlice duracağız.

Saat 13:06-16:22  arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Hem fiziken hem ruhsal hem de sağlıklı bir biçimde yaşamanın ne kadar kıymetli olduğunu düşünerek, sorunları kafanızda büyütmemenizde yarar vardır. Hayatın güzellikleri gibi zorlukları da bir bütün içinde değerlendirilirse boşluk etkisi altında kendimizi yormamış, tedirgin etmemiş oluruz.

Saat 14:07 itibariyle etkili olacak Güneş-Satürn görünümünde, güven duygumuz hem yakın çevre hem özel ilişkimizde son derece önemli. Kendi sınırlarımızın farkındayız. Ne istediğimizi biliyoruz. Mali konular yine önemini koruyor. Rahatlamaya, canlanmaya, kafamızın içindeki soruların cevap bulmasına ihtiyacımız var. Kısa bir yolculuk, sevdiklerimizle olumlu bir temas bize iyi gelecektir. Belki tam olarak ferahlık bulmuş değiliz. Ancak bu görünüm en azından çözüm yolları bulmamızda yardımcı olabilir.

Saat 16:22  Ay-Terazi burcu geçişiyle hissettiklerimizi tam olarak izah etmekten kaçınabiliriz. Sağlığınızla yakından ilgilenme veya birilerine yardım etme, işlerinizi düzenleme anlamında etkili olan bu enerji, çevrenizdeki kişilerle uzlaşıdan yana olduğunuzu gösterir. Genelde yardımcı ve naziksinizdir. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan her şeyden hoşnut kalırsınız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Salı günümüz, saat 06:02 Ay-Merkür olumlu görümüyle başlayacak. Bu enerji, parasal konular üzerinde yuvamızın ve kendimizin ihtiyaçları üzerine düşüneceğiz. Geleceğimizi garanti altına alma, sevdiğimiz kişi ve kişilerle iletişimde bulunma ihtiyacımız yükselecek.

Saat 13:00 Ay-Güneş görünümünde, evimizin ihtiyaçlarını karşılarken ekonomik düşünmeye çalışabiliriz. Ev kiralamak-satın almak gibi konularda bütçemize göre hareket etmemizde yarar var. Tadilat-bakım-onarım düşünüyorsak, konusunda uzman kişilere başvurmamız tabii ki faydalı olur. Tatile gitmeyi veya sezonluk bir yerde dinlenmeyi istiyorsak bir araştıralım. Tatilde olanlar, parasal anlamda dikkatlice hareket etmemiz yerinde olur.

Saat 13:06-16:22  arasında Ay-boşluktadır. Bu zaman içinde, her şey umduğumuz gibi gitsin isteriz. İşler biraz karışsa hemen panik oluruz. Dikkatimizden kaçan, unuttuğumuz veya aklımıza gelmeyen şeyler, bize engel olduğunda sıkılabiliriz. Burnumuz aksa, kendimizi berbat hissederiz.

Saat 14:07 itibariyle etkili olacak Güneş-Satürn görünümünde, kendimizi garanti altına almak isteriz.  Tabii ki para ve arzu ettiğimiz şartlara sahip bir iş hayatı çok kıymetli. Bu enerji bu konularda hem moral gücümüzü yükseltiyor hem de çözümler bulmamızda yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra ilişkimiz, aşk hayatımız ve kişisel anlamdaki arzularımız da önem taşıyor. İletişimde bulunmak, yeni bir şeyler yapmak, hayatımızı canlandırmak istiyoruz. Bedenimiz ve ruhumuz aşkla buluşmaktan yana. Aklımız bir şeylere takılı olsa da, gönlümüzü şenlendiren bir kişiye hayır diyemeyiz.

Saat 16:22 Ay-Terazi burcu geçişi, yaşamımızda bir çok şeyin dengeli ve yerli yerinde olmasının bize ne kadar huzur vereceğini düşündürüyor. Zevklerimiz konusunda seçici olmamızı sağlıyor. Aşka kapılarımızı açmaya, birlikte el ele yürümeye, güzellikler yaşamaya olan ihtiyacımız büyüyor.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Salı gününe, saat 06:02 Ay-Merkür görünümüyle merhaba diyoruz. Bu enerji,  hem zihnimizi rahatlatacak hem sözlerimizin olumlu yönde dışa yansımasını sağlayacak.

Saat 13:00 Ay-Güneş görünümünde, etrafımızdaki kişileri iyice gözlem altına alırız. Değerlerimizi savunuruz. Yanlış bir şeyler gördüğümüzde bunları kendi kriterlerimiz doğrultusunda bazen eleştirebiliriz. Bu çok doğaldır. Ailemize düşkün oluruz. Etrafımızdaki insanlarla elden geldiğince anlaşmaya çalışırız. Yakınlarımıza yardımcı olmaya çalışırız.

Saat 13:06-16:22  arasında Ay boşluk etkisi altındayız. İletişim, haberleşme ve yolculuk evinizden geçtiği için, biraz titizlenebilir, aksilikler yüzünden sıkılabilirsiniz. Sakin olmakta yarar görüyorum. Bu süre içinde hangi konuda olursa olsun, incelemeden,  detayları gözden geçirmeden,  üzerinde düşünmeden bir adım atmayalım.

Saat 14:07  itibariyle etkili olacak Güneş-Satürn görünümünde, bazı meselelere  kafamız takılı olsa da, aşka kapılarımız açık. Huzur, güven, karşılıklı paylaşım, hayata sarılmak ve canlanmak isteğimiz yoğun. Şu aralar hem fiziksel-ruhsal anlamda kendimize özen göstermemiz hem de gereksiz meseleleri gözümüzde büyütüp üzülmememiz gerekiyor. Bu görünüm sizi rahatlatacaktır. Evet işimizde huzur, evimizde güzellik ve paylaşım, ruhsal anlamda sıkılsak da,  bunları aşabilecek güçte olduğumuzu hissedeceğiz.

Saat 16:22  Ay-Terazi burcu geçişi genel olarak ev içinde veya bulunduğumuz ortamda ılımlı bir şekilde hareket etmemizi gerektirir. Farklı düşünceler, farklı kimlikteki insanlarla anlaşmakta bazen zorlanabiliriz. Çabuk karar vermemiz zor olabilir. Bütün olasılıkların gözden geçirilmesinde yarar vardır. Huzur başımızın tacı haline gelir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Salı günümüzün ilk etkili enerjisi, saat 06:02 Ay-Merkür olumlu görünümüdür. Zihnimizde her ne kadar bazı meseleler yoruyor olsa da, iç huzurun biraz da kişinin bakış açısıyla ilintili olduğunu görüyoruz.

Saat 13:00 Ay-Güneş görünümünde, sizin için önem taşıyan her ne varsa onu korumanız altına alırsınız. Aileniz, sevgiliniz, evladınız, işiniz, gücünüz ve geçmişiniz tümüyle önemlidir. Sakince dinlenmeyi, kendinizle temasta kalmayı tercih edebilirsiniz. Bu arada maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Kafanıza uyan, sizinle aynı yönde düşünen kişilerle konuşmaktan zevk alırsınız.

Saat 13:06-16:22  arasındaki Ay boşluk etkisi altında, parasal işlerimizi, hesaplarımızı bu zaman dilimi içinde dikkatlice yapmakta yarar görüyorum. Özellikle yoğunluk nedeniyle parasal  alışverişlerde  alacağımızı vereceğimizi iyi bilelim. Sağlık giderleri, kişisel bakım, temizlik ve düzenlemeler için bir miktar para harcayabiliriz.

Saat 14:07  itibariyle etkili olacak Güneş-Satürn görünümü, huzurlu olmak,  şöyle bir kafamızı dinlendirmek, ailemizle temasta olmak bizim için kıymetli. Yorulan bedenimizi canlandırmak, moralimizi yeniden kazanmak, güçlenmek için bu görünümün sizlere yardımcı olacağını söylemeliyim. Bununla da kalmıyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda sizi canlandırıyor, yakın çevrenizle olan ilişkinizi güçlendiriyor, dostlarınızla bir araya gelmenizi sağlıyor. Böylece sizi huzursuz eden, içinden çıkamadığınız meseleleri biraz olsun unutabilirsiniz.

Saat 16:22 Ay-Terazi burcu geçişi, huzurlu bir şekilde, iş veya özel ilişkilerimize zaman ayırmamızı sağlıyor. Anlaştığımız kafa dengi arkadaşlarımızla sohbet etmek, huzur verici paylaşımlarda bulunmak hoşumuza gidebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 06:02 Ay-Merkür olumlu görünümüyle Salı gününe adım atıyoruz. Bu enerji,  kişinin hedefine varma özlemi ve değer verdiği olguları kucaklama iyi niyetliliğidir. Gerginlik azalır, hayatın kendi içindeki işleyişine olan itimat yükselir.

Saat 13:00 Ay-Güneş görünümünde,  güvendiğiniz insanlara, ortamlara çekilirsiniz. Durumları inceleyip belli bir yargıda bulunabilirsiniz. Genelde her şeyin düzgün olmasını istersiniz. Arkadaşlık, ilişki, iş hayatı ve ailevi konular üzerinde hem geçmişi hem de bugünü karşılaştırırsınız. Tespitlerde bulunurken duyarlılık yüksektir. Ancak gereken yerde mantığınızı da gayet iyi kullanırsınız.

Saat 13:06-16:22 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.  Bu süre içinde, etrafımızdaki gelişmeleri fazlaca inceleriz. Gözümüze bir şey hoş gelmiyorsa bunu dile getiririz. Açık sözlü ve fazlasıyla dürüst olduğumuzu düşünsek de, birileri bizim için farklı gözlemde bulunabilir. Çevrenizle olan irtibatınızda iletişime dikkat etmekte yarar var.

Saat 14:07  itibariyle etkili olacak Güneş-Satürn görünümü, ilerisi adına düşündüğümüzde güven tazeleyici, yakınlarımızla aramızdaki ilişkiyi kuvvetlendirici buluyorum. Ev konuları, ailevi meseleler, mali ve iş hayatımızla ilgili mevzular üzerinde de etkili olduğu için, kontrolün bizim elimizde olduğunu hissedeceğiz. Bu çok önemli bir hissiyattır. İnsanın kendisine inanması, bir çok zorluğun üstesinden gelmesinde en etkili yöntemdir.

Saat 16:22  Ay-Terazi burcu geçişi, genel anlamıyla ruhumuza hoş gelen ne varsa onunla ilgilenmemizi sağlar. Eğer canımız bir şey istiyorsa bunu yapmaktan zevk alırız. İlişkimizde sahiplenici davranırız. Karşımızdaki kişinin davranışlarını önemseriz. Kaba saba hareketler gördüğümüzde bunun hoş bir davranış olmadığını dile getiririz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 06:02 Ay-Merkür olumlu görünümüyle Salı gününe adım atıyoruz. Bu enerji, bizi rahatsız eden, inceden inceye yoran her ne varsa onu bilinçli bir şekilde gözden geçireceğiz. İç dünyamızı ve zihnimizi rahatlatacak olana yöneleceğiz. Bu olumlu düşünme, egzersiz, müzik, sevdiklerimizle konuşmak olabilir.

Saat 13:00 Ay-Güneş görünümünde, toplumsal hayatın gereği olan sorumluluklar, ailevi ilişkiler, üzerinde hassasiyetle durduğumuz ilkeler bizim için gayet kıymetli. Ancak bir o kadar da yorucu. Çünkü inandığımız değerlerin, başkaları için önemi olmayabilir. Hatta hafife alabilirler. Böyle durumlarda onları içten içe eleştirebiliriz. Fakat dışa yansıtıp gönül kırmamaya çalışırız.

Saat 13:06-16:22 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Bu zaman süresince,  birbiriyle çelişkili düşüncelerimiz olabilir. Onayladığımız bir şeyden vazgeçebilir, bir başka doğrultuda karar verebiliriz. Ancak boşluk zamanlarında acil karar vermek veya karar değiştirmek yerine, olan duruma şöyle bir bakmak faydalıdır.

Saat 14:07  itibariyle etkili olacak Güneş-Satürn görünümü, kazanç ve iş konularında şu aralar güvende olma arzumuzun işaretçisidir.  Bu enerji hem iletişimsel anlamda size güç veriyor. Bu güç sayesinde insanlarla paylaşımda bulunarak bilginizi ifade edebilirsiniz. Kafanız bir şeylere takılı olsa da, bu görünüm kişisel anlamda size popülerlik sağlar. Yazarak, konuşarak, iletişimde bulunarak rahatlarsınız. İnsanların bakış açıları size karşı daha olumludur. Bir şeyler sorarlar, tecrübelerinizden yararlanmak isterler. Yolculuklar da etkilidir. Şöyle bir iş yoğunluğundan uzaklaşmak adına neler yapılabilir, bunları gözden geçirebilirsiniz.

Saat 16:22  Ay burcunuzda seyrine başladığında her şeyin birbiriyle güzel bir uyum içinde olması hoşunuza gider. Çevrenizle akılcı paylaşımlarda bulunmak, haksızlıklar karşısında objektif düşünmek, yaptığınız her işe kendi güzelliklerinizi katmak size keyif verir. İlişkinizde paylaşımı fazlasıyla önemsersiniz. Eğer bir şey düzgün bir şekilde söylenirse dinlemeye hazırsınızdır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 06:02 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Bu enerji, dünyayı dar kalıplar içinde değil, işleyişindeki mükemmellik olgusu çerçevesinde ele almanın işaretçisidir.  Belki zorluklar yaşıyorsunuz ve ilişkilerinizde arzu etmediğiniz durumlar söz konusu. Ancak bu görünüm sayesinde zihniniz çok daha geniş açıdan hayatı ele alarak, evrensel düzendeki işleyişin farkında olarak durumları değerlendirecektir.

Saat 13:00 Ay-Güneş görünümünde, sevdiğimiz, güvendiğimiz, yanlarında rahat olduğumuz insanlarla temasta kalırız. Bir yabancıya, bilmediğimiz bir ortama kolayca uyum sağlamayız. Kimseyi kırmayız. Anlamaya çalışırız, dinleriz. Fakat ne olursa olsun ılımlı, nazik ve sevgi dolu davranılmasını bekleriz.

Saat 13:06-16:22 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Zamanın iyi düzenlenmesinde yarar var. Sosyal anlamda pek girgin ve sıcak davranmayabiliriz. Arkadaşlarımızın, partnerimizin bize karşı ilgili olmasını arzularız. Önemli ve acil işlerimizi halletmek için bazı kişilerden yardım almamızda veya onlara yardımcı olmamızda yarar var.

Saat 14:07  itibariyle etkili olacak Güneş-Satürn görünümü, sizi koruyucudur ve güven duygunuzu yükselticidir. Kendinizi dünyanın merkezine koyabilirsiniz. Ben önemliyim ve benim değerlerim kıymetli diyebilirsiniz. Tabii ki mali konular yine önemini koruyor. İlişki anlamında umudumuz yüksek. Fakat tam olarak aradığımızı bulduk mu, pek değil. Fakat en azından bugün ayaklarımız sağlam basıyor gibi hissedebiliriz. Değerlerimize sahip çıkabilir, onları kimsenin hafife almamasını sağlayabiliriz.

Saat 16:22  Ay-Terazi burcu geçişi ilişkimizi ilgilendiren konularda karşımızdakinin bize olan tavrı çok önemlidir. Görüşlerinize saygı duyulmasını, uzlaşmadan yana olmasını bekleriz. Önemli bir konu üzerinde bu saatlerde karar vermemiz gerekiyorsa,  mantıklı düşünmekte yarar var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 06:02 Ay-Merkür olumlu görünümüyle Salı günümüzü karşılıyoruz. Bu enerji, finansal konulardan hayata bakış açınıza  kadar geniş bir alanda muhasebede bulunmanın işaretçisidir. Şuraya şu verilecek, buradan bu gelebilir şeklinde bir analizde bulunabilirsiniz.

Saat 13:00 Ay-Güneş görünümünde, güven olgusunun hayatımızdaki yeri ve önemi konusunda düşünmemizi sağlar. Bu para mıdır, aşk mıdır, iş midir? Kişiden kişiye değişebilir. Ancak hem iş hem de insanlarla olan her türlü temasımızda biraz eleştirel davranabiliriz. Normalde önemsemediğimiz ufak detaylar bile gözümüze çarpabilir. Kolay kolay inanmayız.

Saat 13:06-16:22 arasında etkili Ay-Boşluk süresince,  eleştirel konuşmalar, bazı kişilerin gereksiz abartılı tavırlarıyla karşılaştığınızda tepki gösterebilirsiniz. Ancak biraz sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum.

Saat 14:07  itibariyle etkili olacak Güneş-Satürn görünümünde, ilişkimizdeki güven unsuru bizim için kıymetli. Hangi nedenle olursa olsun, birilerinin bizim üzerimizde baskı kurmasını, bizi bir şeylere zorlamalarını istemiyoruz.  Kararlarımızı kendi arzuladığımız şekilde vermekten yanayız. İşte bu görünüm biraz olsun rahatlama getirebilir.  En azından moralimiz yükselir. Sosyal yaşantımızı, beraberliğimizi, kendimizi gözden geçirdiğimizde ilerisi adına umutlanmamızı sağlayabilir.

Saat 16:22  Ay-Terazi burcu geçişi, bildiğinizden şaşmadan, iyi ile kötü arasındaki ayrımı gayet net bir şekilde belirlemenizi sağlar. Çevrenizle aranızdaki mesafeyi öyle bir ayarlarsınız ki, kimsenin buna hayır diyecek hali yoktur.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Salı gününü, saat 06:02 Ay-Merkür olumlu görümüyle karşılayacağız. Bu enerji,  ilişki meselelerinde geçmişte yaşananlar, hissettiğimiz duygular, karşımıza çıkan insanlar ve aşkı ele alış biçimimiz ön planda olacak. Belki affedeceğiz birilerini ve yaşananların tesadüf olmadığını düşüneceğiz. Bize öğrettiği ne çok şey olduğunu düşüneceğiz.

Saat 13:00 Ay-Güneş görünümünde, sadece bizi anlayabilecek bir eşe, sevgiliye ihtiyacımız olduğunu düşünürüz. Duygularımızı, inandığımız değerleri saygıyla karşılamasını bekleriz. Farklı düşünebilir, yeter ki bam telime basmasın diye içimizden geçiririz. Bu görünüm, bir problem yaşatmaz. Ancak bizim için kutsal olan değerler gözümüzde büyür. Bunun hafife alınmasını istemeyiz.

Saat 13:06-16:22 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Ulaşımda dikkatli ve   tedbirli olmalarında yarar var.  Gün içinde  farklı görüşte olan insanlarla anlaşmakta zorlanabiliriz.  Bu gibi durumlar size sıkıcı gelse de doğal karşılamak durumundayız.  Herkesin kendince bir düşündüğü var. Bize doğru gelen, başkasına tuhaf görünebilir. Sakin olmaya çalışalım.

Saat 14:07  itibariyle etkili olacak Güneş-Satürn görünümünde bizim için kıymetli olan tüm değerlerimize önem verilmesini bekliyoruz. Satürn öz yöneticiniz olarak size bugün aradığınız güveni veriyor. İlişkide kontrolü elinizde tutmanızı sağladığı gibi, bekar Oğlakların doğru karar verebilmelerinde yardımcı oluyor. Sorunlar bitti diyemeyiz. Özellikle kaygılarımız yine var. Sözgelimi çabuk parlıyoruz, mesleki konularda tam rahat değiliz ve ruhsal anlamda huzursuzuz. Fakat en azından bu enerji, bize kuvvet sunuyor. Her işin altından, her zorluğun üstesinden gelebilirsin diyerek güven aşılıyor.

Saat 16:22  Ay-Terazi burcu geçişi, işimize, uğraşılarımıza, ailemize, sevgilimize karşı olan ilgimizi yükseltiyor. Ancak bir yandan da sürekli uyum sağlamak zorunda kalışımız canımızı sıkabilir. Bir şeyler yanlış gittiğinde, kibar bir dille konuşmamız beklenir. Eh bizim de buna gönlümüz yoktur.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 06:02 Ay-Merkür görünümüyle Salı gününe merhaba diyoruz. Bu enerji, zihnimizi rahatlatıcı olana yöneleceğiz. Her şeyin kendi içinde bir öğretisi olduğunu düşünelim ve  kendimizi gereksiz konularla yormayalım.

Saat 13:00 Ay-Güneş görünümünde dışa karşı mesafeli davranabiliriz. Ancak bu tümüyle kendi başımıza kalmak isteği değildir. Sadece inandığımız, üzerinde hassasiyetle durduğumuz değerlerimizi muhafaza altına alırız. Gerektiğinde tabii ki insanlara yardımcı oluruz. Fakat ruhumuzu dinlendirmek, huzur bulmak, endişelerden uzak durmak arzumuz daha ön plandadır.

Saat 13:06-16:22 arasında etkili olacak Ay-Boşluk süresince, planlarınızı titizlikle uygulamakta zorluklar yaşanabilir. Bir yerden başka bir yere ulaşmamızda gecikmeler yaşanabilir. Bu zaman süresince, değişmesini, düzenlenmesini, bir şekilde yoluna koyulmasını istediğimiz işleri tam olarak halletmemiz kolay olmayabilir. Birilerine laf anlatmak zorunda kalabiliriz.

Saat 14:07  itibariyle etkili olacak Güneş-Satürn görünümünde,  bir an önce işlerimizi yerli yerine koymamız gerekecek. Bu bizim için rahatsız edici olsa da, bu görünüm aslında gayet olumlu. Saygınlığımızı yükseltiyor. Aşk hayatımızla ilgili konular üzerinde doğru bir analizde bulunmamızda yardımcı oluyor. Yaptığımız işler beğeni kazanıyor. İnsanlara faydamız dokunuyor. Yoruluyoruz ancak ortaya çıkan sonuç bizi memnun ediyor.

Saat 16:22  Ay-Terazi burcu geçişi  en azından şikayetçisi olduğumuz konular üzerinde birilerine laf anlatmamızda yardımcıdır. Danışabileceğimiz kişiler karşımıza çıkabilir. Biz daha sakinizdir. Ancak koşturmamız yine mümkündür. Yolculuklarda konfor duygumuz ön plandadır. Eğer bir yere gitmeyi düşünüyorsak bilet işlemlerimizle veya diğer yapılacakları halledebiliriz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Salı günümüz saat 06:02 Ay-Merkür görünümüyle başlayacak. Bu enerji,  düşüncelerimiz ve sözlerimiz birbirini onayladığı için, ikili ilişkilerde neyin doğru neyin yanlış olduğunu tespit etmemiz ve ona göre durumları ele almamız kolaylaşacak.

Saat 13:00 Ay-Güneş görünümünde sevdiklerimize olan düşkünlüğümüz yükseliyor. Bir sorunumuz olsa dahi, eğer karşımızdaki kişi bizim için kıymetliyse ona laf söyletmeyiz.  Sevilme isteğimiz bir hayli yüksek. Partnerimizin bu hassasiyetlerimize dikkat etmesi gerekecek.

Saat 13:06-16:22 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bazı kişilerin  garip hareketleri, gereksiz meseleler üzerinde durmaları mümkündür. Kendi kendinizi motive etmesi gereken kişi sizsiniz. İşlerinizi halletmeye çalışırken birilerinin gelip karışması gibi türlü durumlarla bu zaman süresince karşılaşabiliriz.

Saat 14:07  itibariyle etkili olacak Güneş-Satürn görünümü,  güçlendirici, güven duygumuzu yükseltici, insanlarla olan bağlantımızı iyileştirici, sağlamlaştırıcı bir etki olarak gayet olumlu. Bir şeyleri yerli yerine koymamızda, eksiklerimizi tamamlamamızda bize destek oluyor. Bu arada bizi rahatsız eden meseleler bitmiş değil. Sözgelimi iş hayatımız, ailevi konular, mali problemler yine baskın olmaya devam ediyor. Fakat en azından bu görünüm sayesinde bütün bunların üstesinden geleceğimize dair inancımızı koruyoruz.

Saat 16:22  Ay-Terazi burcu geçişi işlerimizi halletmemizde, bazı kişilerle görüşmemizde yardımcıdır. Ortama uyum sağlayarak, nazik bir şekilde hareket ederek, gerektiğinde şöyle bir sesimizi hafiften yükselterek her güçlüğün altından kalkarız.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.