21 Mayıs burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 21 Mayıs Çarşamba…Merkür günündeyiz…

Kova burcundaki Ay son dördün fazında ilerliyor. Güneş ile kare açı yapacak olan Ay Sabah 06:00’da boşluğa girecek. Günün ilk yarısında duygu ve düşüncelerimiz arasında bazı çatışmalar oluşabilir.

Güneş bugün İkizler burcuna geçecek. Güneş bir ay kalacağı İkizler burcunda günlük hayatımıza daha fazla hareket getirebilir. İletişim, seyahatler, eğitim, haberleşme, yakın çevre ilişkileri, ticari faaliyetler yoğunlaşabilir.

Ay 15:20’ de Balık burcuna geçiş yapacak. Akşam saatlerinden itibaren duygusal, hassas ve ruhsal enerjiler daha aktif hale gelecek.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Bazı arkadaşlarınızın destek taleplerinde bulunabilecekleri bir gündesiniz. Bu kişilere yapacağınız yardımlar ilişkilerinizi son derece sağlamlaştırabilirler. Desteğinizi esirgemeyin, yeri geldiğinde onlar da sizin yanınızda olacaklardır.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

İş ve sorumluluklar yaşamınızda en önde gelebilir. Günlük hayatınızdaki bazı sorunları, üstleriniz veya aile büyükleri ile konuşmak isteyebilirsiniz. Kendinizi net biçimde ifade edin ve yanlış anlaşılmaları engelleyin.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bazı planlarınızı iş çevrenizdeki kişilere açıp görüşlerini almak isteyebilirsiniz. Eğer bu kişiler sizi, şiddetli biçimde planlarınızdan vazgeçirmeye çalışırlarsa şaşırmayın. Birkaç gün bekleyin ve aynı şeyleri yeniden konuşun.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Duyarlılığınızın arttığı bir gün geçirebilirsiniz. Olumlu titreşimlerin olacağı sıcak bir aile ortamı size bugün çok iyi gelebilir. Yakın arkadaşlarınızla yapacağınız kısa bir gezi de sizi oldukça dinlendirebilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Çevrenizdeki kişilerin düşüncelerinin etkisinde kalabilirsiniz. Bazıları sizi duygusal olarak zorlayabilir. Herkesi olduğu gibi kabul edin ve çok fazla şey beklemeyin. Kişileri baştan değerlendirmek için uygun bir günde değilsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Görev duygunuzun ağır basması ile iş yaşamınızda oldukça yüksek bir tempo yakalayabilirsiniz. Bu tempoda gerçekçiliğinizi kaybetmeyin ve yüzeysellikten kaçının. Kariyer ile ilgili hedeflerinize yaklaşıyorsunuz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Son derece canlı ve neşeli olabilirsiniz. İyimser bir ruh hali hem sizi hem de çevrenizdekileri etkileyebilir. Zevk aldığınız sizi eğlendiren faaliyetlere yönelebilirsiniz. Çocuklar ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Ev yaşamı ve aile ilişkilerinin öne çıkacağı bir gündesiniz. Akraba ziyaretleri gündeme gelebilir. Misafirler için uzun hazırlıklara girişmeniz günün konuları arasında yer alabilir. Biraz yorulsanız da bu uğraşlar sizi ruhsal olarak dinlendirecektir.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Kendinize yakın gördüğünüz kişilerle aranızdaki iletişim ve haberleşme trafiğinin artması mümkündür. Konuşacağınız, tartışacağınız veya paylaşacağınız birçok şey olabilir. Kendinizi ifade etme gücü yükseldiği için iş toplantıları da başarılı geçebilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Kazandığınız parayı veya mal varlıklarınızı değerlendirme yolları arayabilirsiniz. Fikrine güvendiğiniz bir arkadaşınız size yardımcı olabilir veya görüşmeniz için bir uzmana yönlendirebilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Yürütülen faaliyetlerin getirileri ile ilgili düşüncelerinizi iş arkadaşlarınız ve yakınlarınızla paylaşabilirsiniz. Büyük idealler elbette iyidir ancak şu anda bu faaliyetleri sonuçlandırmaya odaklanmalısınız. Ayrıntıları gözden kaçırmamalısınız.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün yaşamınızda otorite konumundaki kişilerle sıkı bir iletişime geçebilirsiniz. Mevcut görevleriniz ve süre giden toplantılar nedeniyle gerilmeyin. Önümüzdeki hafta iş ve kariyer ile ilgili gelişmeler hızlanabilir.

Astrolog Demet BALTACI

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.