21 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

21 Eylül 2015 Pazartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 21 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar yeni haftanın ilk etkili enerjisi, saat 11:12 Ay-Mars olumlu görünümüdür.  Hem ruhsalhissedişleriniz yoğun hem de  fiziksel hareketliliğiniz yüksektir.  Özgür hareket etmek ve arzu ettiğimizi ele geçirmekten zevk alacağız. İnandıklarımızı, düşüncelerimizi, hayata bakış açımıza göre ifade edebilecek gücümüz gayet yüksek olacaktır. Kas gücüne dayalı sporla uğraşanlar için bu görünüm aktif saatleri işaret ediyor.

Saat 11:59-15:32 arasında Ay, Yay burcunun son derecelerinde boşlukta kalacak. Bu zaman diliminde, kendi  görüşleriniz doğrultusunda hareket ederken, abartılı davranmamakta fayda var.  Yaşamınızla alakalı her türlü meselede dikkatli olmanız,  ani kararlar vermemeniz lazımdır. Yapılması gereken, hoşgörülü, ılımlı, olgun tavırlar içinde hareket etmek,  yenilik olarak düşündüğünüz konuları lütfen bir daha gözden geçiriniz.

Saat 15:32 itibariyle Ay-Oğlak burcunda seyrine başlayacak. Mesleki konular, aile hayatımız,  ciddiyet ve sorumluluk çerçevesinde gelişecek.  Tabii ki, Ay-Oğlak geçişleri her zaman  sabır ve disiplinin simgesidir. Hedefimize erişmek için bu olgulara önem vermemiz gerektiğini vurgular.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar yeni haftamızı saat 11:12 Ay-Mars olumlu görünümüyle karşılıyoruz. Günün ilk etkili görünümü öğle saatlerinde bizlerle olacak. Özel veya iş anlamında kurulacak ortaklıklarda kazançlı çıkma arzumuzun göstergesidir. Eğer şu aralar problemlerimiz varsa, bunun mutlaka çözüme kavuşmasını istiyoruz. Duygusal anlamda kimseye güvenmeyebiliriz. Karşımızdaki kişinin niyetinden emin olmak isteyeceğiz. Ev alanı içinde  veya ev-ofis tarzı çalışıyorsanız bulunduğunuz mekanda liderlik gücünüz bir hayli yüksek olduğundan, bir başkasının sizi hafife almasına izin vermezsiniz. Yapılacak işleri bizzat yöneten kişi olmayı tercih edersiniz. Parasal ve ailevi konular üzerinde, bu görünüm sizi aktif hale getirir. Ancak başkalarını da ciddiye almamızda yarar var. Ne fazla endişeli ne de gereğinden çok baskın davranmayınız.

Saat 11:59-15:32 arası Ay-boşluk etkisi altında geçecek. Bu zaman dilimi, yaşamınızı yakından ilgilendiren değişiklikler ve herhangi bir konuda yapılacak sonlandırma veya başlangıç anlamındaki eylemlerinizi askıya almanız, ani kararlardan uzak durmanız son derece önemlidir. Üzerinde düşünmeden bir karar vermemeli, bir daha incelemeliyiz.

Ay-Oğlak burcunda geçişine, saat 15:32 itibariyle başlayacak.  Düzene kavuşturulması gereken işlerinize öncelik vermeniz faydalı olur. Bir mesele üzerinde düşünürken, güvenilirlik, dürüstlük ilkesi bizim için kıymetli olacak. Nasılsa halledilir diye düşünmeyeceğiz. Mutlaka düzgün ve tutarlı olmasına özen göstereceğiz. Sorumluluklarının farkında, tutarlı ve sağlam olana yönelen sizler için bu enerji gayet olumlu.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, yeni haftamızın ilk etkin görünümü, saat 11:12 Ay-Mars arasında gerçekleşiyor. Partnerinizle aranızda bir problem varsa, birbirinize karşı dikkatli davranmakta yarar var. Çünkü o, duygularını, düşüncelerini  ifade etmekten çekinmeyecektir. Siz de,  baskın şekilde hareket ederseniz anlaşmak mümkün olmaz.  İlişkisi olumlu çiftler bu enerji altında hem duygusal hem de fiziki anlamda birbirlerine arzu duyarlar.  Genel olarak bu saatte, isteklerinizi elde etmek için enerjiniz gayet yüksek.

Saat 11:59-15:32 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız.  Bu süre içinde  ilişkinizle ilgili her türlü mevzuda dengeli davranmak, paylaşımdan yana olmak,  ortaklık bilinci içinde sorunları çözmeye çalışmak gayet mantıklıdır. Karşınızdaki kişiyi eleştirirken, kendi yanlışlarınızı es geçmek yerine dürüstçe gözden geçirmek  faydalıdır. Karakter yapınızdaki farklılıkları sorun etmek yerine, birbirinizi bu sayede tamamladığınızı düşünmeniz, hem ilişkinizin güçlenmesi hem de aranızdaki sevginin çoğalmasını sağlayıcı olabilir. Yeni tanışanlar veya bugün ilk kez buluşanlar  birbirleri hakkında olumlu-olumsuz yargıda bulunmak yerine öncelikle birbirlerini gözlemlemeyi tercih etmelidirler.

Ay-Oğlak burcu geçişi saat 15:32 itibariyle etkili olduğunda, sorumluluklar, denetim, ciddiyet bizi yorabilir. İlişkimizle alakalı olarak, ortamı gerecek iletişimden kaçınmamız faydalıdır.  Gün içinde  yerli yerine oturmayan durumlarla karşılaşırsanız bunları karamsar bir şekilde ele almayınız. Hiç kimse bizim gibi düşünmeyebilir. Bu ister sevgilimiz olsun ister başka biri. İnsanların baskıcı tavırlarından hoşlanmayacağız.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni haftanın ilk etkili enerjisi, öğle saatlerinde bizlerle beraber olacak. Saat 11:12 Ay-Mars olumlu görünümünde  detayları gözden kaçırmamak gerekiyor. Etrafımızda olan bitene kulak verelim. Kazançlı çıkmak istiyorsak, planlı çalışmamız lazım. Belli bir mesafeyi korumak, gerektiğinde sevimli olmayı bilmek çok önemli. Bunların ayarını bilirsek verimli bir gün geçirebiliriz. -Her şeyi bilirim  demek yerine, -Bildiğim kadarıyla diyerek tevazu göstermek,  akıllıca bir duruş olabilir. Eğer karşımıza bir teklif çıkarsa, işimize göre verilecek ücrete bir bakalım. Mali konularda hesaplarımızı mutlaka kontrol edelim.

Saat 11:59-15:32 arasında Yay burcunda boşlukta kalacak Ay, gündelik iş temponuzu ilgilendiren  tüm  hizmetler, çalışma yöntemleriniz  kişisel gayretleriniz,  iş ve  iş ortamınızla alakalı her durum (iş arkadaşlarınızla olan ilişkinize kadar) stajla alakalı tüm konular, yaşamınızı günlük işleriniz açısından düzene sokmak,  evcil hayvanlarınız ve sağlığınızla ilgili konularda düşünmeden verilecek kararlardan uzak durmamız anlamına gelmektedir.

Saat 15:32 itibariyle etkili  Ay-Oğlak burcu geçişi, ilişkide kendinizi nasıl bir yere koyduğunuzu, şu anda bir sorun varsa bunun ardındaki nedenleri, bir arada olmanın anlamı üzerine düşüneceksiniz. Sağlam bir beraberlik ise, güven duygusuyla hareket etmeniz kolaydır. Yalnızsanız, bir miktar karamsar düşünmeniz mümkündür. Yeni birisiyle tanıştıysanız sağlam ve tutarlı biri olmasını dilersiniz. Ay-Oğlak burcu günlerinde, işinizle, ailenizle, finansal konularla da yakından ilgilenme gereği duyarsınız. İşlerinizi, sorumlu ve disiplinli şekilde halletmenizde fayda vardır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar,  saat 11:12 Ay-Mars olumlu görünümü, yeni haftamızın ilk etkili enerjisidir. Sizi aktif kıldığı gibi, yükselen güven duygunuzla isteklerinizi elde etmenizde hırs kazandırır. Bireysel anlamda moral gücünüz yüksek olur. Başkaları üzerindeki etkiniz bir hayli olumludur. Duygularınızı jestlerle ifade edebilirsiniz. Sizi güçlü, sempatik ve neşeli bir insan olarak gördükleri için, söylediklerinizi doğru bulurlar.

Saat 11:59-15:32 arasında Ay-Yay burcunda boşlukta ilerleyecektir. İlişkilerde ve ilk  buluşmalarda yanıltıcı bir etki yaratabilir. Karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan veya  olayları anlamadan dinlemeden, sözler vermeye kalkmak yanlıştır. Sanatsal konularda size ilham gücü veren bu oluşum altında eserlerinizi dışarıya tanıtmanız, başka insanlarla bağlantı kurmanız daha kolay olabilir.

Ay-Oğlak burcu ilerleyişi Saat 15:32 itibariyle etkili olacak. Hayatın üstümüzdeki baskısından biraz sıkılabiliriz. Sürekli güven verici olanı, ileriye dönük olanı tercih etmek zorunda kalmanın bizi yorduğunu düşünürüz. İşlerimizi düzgün yapmamız, planlanan şekilde bitirmemiz gerekir. Bu enerji, özel sorunların baskınlığını işaret eder. Her şeyin altından tek başınıza kalkıp kendinizi yormayınız. Sağlığınızı ilgilendiren konulara önem verebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar yeni haftamızın ilk etkili görünümü, saat 11:12 de oluşacak. Ay-Mars olumlu görünümü, bulunduğumuz alanda hareketliliğin, aktivitelerin, yoğunluğun  işaretçisi olarak önem taşıyor. Sanki birileri  arkanızdan itekliyor gibidir. Ancak sizin mücadele etmeye, koşturmaya pek gücünüz yok gibidir.  Oysaki başarılı olabilirsiniz. Bu enerji bir hayli güçlendiricidir. Arzularına ulaşmak isteyenler için yardımcıdır. Size tavsiyem, yaşadığınız tatsız olayların etkisi altında kalmadan önünüzdeki işinize odaklanınız.

Saat 11:59-15:32 arasında etkili Ay-boşluk süresince,  ilişkilerde sinirli ve huysuz tepkilerde bulunmaya çalışmak yanlış olduğu gibi, görüşleriniz konusunda baskıcı bir tutum izlemek de aynı şekilde sakıncalıdır. Çünkü herkes kendi fikirlerinin doğru olduğunu düşünür ve bu düşünce çerçevesinde hareket etmeye kalkışırsa,  sonunda anlaşmazlıklar çıkması doğaldır. Herhangi bir konuda tartışmak, yapılacak en yanlış davranış biçimidir. Çünkü bir faydası yoktur. Boşluk etkisinin bitimine dek, evinizi ilgilendiren meselelerde veya duygusal hayatınızla ilgili her konuda odaklanma sorunları yaşamanız mümkündür. Bu da gösteriyor ki,  kolayca dağılabilir, asıl problemi halletmek yerine, yeni sorunlar yaşanmasına neden olabilir.

Saat 15:32 Ay-Oğlak burcu geçişiyle, çevremizdeki  insanlarla ilişkilerimizi ciddiyetle ele alacağız. Bizden de bunu bekleyebilirler. Aşk hayatımızla ilgili konularda da, disiplinli davranacağız ve  gözden geçirmelerde bulunacağız. Parasal konular üzerinde düşüneceğiz. Ailemizle alakalı konularda özen göstereceğiz. Belli bir mesafe duygusu ile hareket edeceğiz. Bir şeyler canımızı sıksa dahi, bunu kendi içimizde halletmek isteyeceğiz. Ay-Oğlak günlerinde genel olarak,  hayatın zevkli yanlarına bile ciddiyetle yanaşabiliriz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Ay-Yay burcu seyriyle yeni haftaya adım atıyoruz. Öğleye doğru saat saat 11:12 de etkili olacak Ay-Mars olumlu görünümü, çevrenizdeki hareketliliğin, iletişimin, aktif gelişmelerin işaretçisidir. Hem duygularınız coşkulu hem de fiziksel anlamda gücünüz yerindedir. Önceden planlanmış işler kolayca halledilir ve başarı şansınız yüksektir. Etrafınızdaki her durumu gayet akıllıca gözlemleyerek, nasıl konuşacağınızı, davranacağınızı tespit edebilirsiniz. İşinizi şansa bırakmazsınız.

Saat 11:59-15:32 arasında Yay burcunda boşlukta ilerleyecek Ay,  başta haberleşme olmak üzere, basın, yayıncılık faaliyetleri, bilgisayar ağı, eğitim hizmetleri alanlarındaki işlerinizde aksamalar yaratabilir. Tedbirli olmakta fayda vardır. Üzerinde düşünülmemiş ve planlamamış kararlar vermekten kaçınmalı, yenilik anlamındaki uygulamaları mümkünse boşluk bitişine  bırakmalısınız.  Eğer mecburi işleriniz varsa, o zaman her bir detayın üzerinde dikkatle durmalısınız. Böylece sonra sorun çıkarabilecek durumların önüne geçilmiş olur.

Saat 15:32 itibariyle etkili olacak Ay-Oğlak burcu geçişi, ailemiz veya ilişkimizle ilgili olarak verilecek kararların  çok dikkatli ele alınması şarttır. Sağlığımızla ilgili de etkili olan bu enerji altında yediklerimize dikkat edelim. Özellikle midemizi yoran besinleri tercih etmeyelim. Üzerimizdeki sorumluluklar bugün bizi  yıldırabilir. Ailevi konularda sorumluluklarınız ağır olabilir. Başkalarına güvenmekte temkinli davranabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 11:12 itibariyle oluşacak Ay-Mars olumlu görünümü, yeni haftamızın ilk etkili görünümüdür. Hem parasal hem de iş konularında derinlikli düşünmenin simgesidir. Hem duygularınız coşkuludur hem de kazanma arzunuz yüksektir.  Önünüzdeki haftaki iş görüşmelerinde tecrübeniz göz önüne alınır ve buna göre bir değerlendirmede bulunulur. Eğer referansınız kuvvetliyse sizi tercih edebilirler. Parasal konularda harcamalara dikkat etmek lazımdır.

Saat 11:59-15:32 arasında Yay burcunda boşlukta ilerleyecek Ay, ilişkinize dikkat etmenin,  riskli kararlar almamanın işaretçisidir.  Mali durumunuz, alım-satım işleri için benim sizlere tavsiyem, durumunuzu mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz, temkinli olmanızdır.

Saat 15:32 Ay-Oğlak burcunda ilerlediğinde, çevremizle olan ilişkimizde ciddiyet ön planda olacak. Düşüncelerimizi, ancak bizi anlayabilecek kişilerle paylaşmak isteyeceğiz. Kendimizi güvende hissetmek isteyeceğiz. İç huzurumuz ve duygusal anlamdaki rahatlığımız, günün gelişmelere göre değişecektir. Çelişkili davranmayacağız. Fakat dış etkenler üzerimizde baskı kurarsa veya bir takım insanlar arzu etmediğimiz şekilde davranırsa keyfimiz kaçabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 11:12 itibariyle Ay-Mars olumlu görünümü, yeni haftanın  ilk etkin  enerjisidir. Yenilik hevesinizin bir hayli yükseleceğini, değişime açık olduğunuzu, yaşamınızda hareketlilik istediğinizi işaret ediyor.  Burcunuzda ilerlemekte olan Ay, sizi pozitif yönde destekleyicidir. Hem çevrenizdeki insanlarla hem de bulunduğunuz ortamda kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Düşündüklerinizi uygulayabilirsiniz.  Problemleri dert etmezsiniz. Çünkü çözebileceğinize dair inancınız vardır.

Saat 11:59-15:32 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kişiliğinizin dışa yansıyan yönleri ve yaşama ilişkin kişisel bakış açınız konularında kendi içinizde değerlendirmelerde bulunmanız gayet faydalıdır.

Saat 15:32 itibariyle Ay-Oğlak burcu geçişine başladığında, bizi güvende hissettirecek durumlara, kazanç anlamındaki işlere ciddiyetle eğileceğiz.  Para konusunda şu aralar sıkıntınız varsa, çözüm bulmaya çalışabiliriz. Ancak yüksek faizli bir borç altına girmeyelim. Sorumlulukların ister istemez üzerimizde etkili olacaktır. Ay-Oğlak geçişlerinde bu gayet normaldir. Kafanızın içinde hala tam olarak yerine oturmamış meseleler bizi düşünmeye zorlar.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar yeni haftamızın ilk etkili görünümü, saat 11:12 Ay-Mars arasında gerçekleşecek. Bu saatte, bize karışılmasından hoşlanmadığımız için, insanlarla aramıza mesafe koyabiliriz. Eğer kafamıza bir şey takmışsak, sürekli onun üzerinde düşünebiliriz. Fakat bir sonuca varmamız, karar almamız zor olabilir. Mali konularda,  şu sıralar kimseye eğilmekten yana değiliz. Ancak bizi sıkıştıran borçlarımız yüzünden bir çıkış yolu aramaktayız. Bu görünüm cinsel anlamda kuvvetlendiricidir. Partnerinizle aranızdaki paylaşımda arzular baş roldedir.

Saat 11:59-15:32 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süreçte hayallerinizi gerçekleştirmek ve yeni kararlar alarak kendinizi dış  dünyada göstermek istersiniz. Oysaki  çok iyi düşünmeniz gerekir.  Ne yapmak istediğinizi, sizin için gerçekten önemli olanı mantıklı bir şekilde saptamanız adına etkili olan boşluk süresince, analizde bulunmak son derece yararlıdır. Böylece  önlem alır, olumsuz bir tepki ile karşılaşma riskinizi  en aza indirmiş olursunuz.

Saat 15:32 itibariyle etkili Ay-Oğlak burcu seyri, eğer bir konuda karar verme aşamasında iseniz, acaba ne kadar doğru olur, ilerisi adına yarar getirir mi, beni zorlar mı diye bir bakalım.  Temeli sağlam olsun ki, sonradan bizi uğraştırmasın diye düşünmeliyiz.  Halledilmesi gereken zorunlu işlerinizi bitirmeniz, düzgün bir şekilde yerine getirmeniz mümkündür. Mali konular üzerinde kazanç-kayıp anlamında değerlendirmeler gündemimizde önem taşıyabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 11:12 Ay-Mars olumlu görünümü, yeni haftamızın ilk etkili enerjisidir. Hedefimiz her ne ise, onu kuvvetlice arzulayacağız. Eğer ilişkimizde sorunlar varsa, bu enerjinin desteğiyle çözebilmemiz kolay gibi gözüküyor. Genel olarak ilişkilerde arzuların bir hayli yoğun olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bu yoğunluk taraflardan birinin  diğeri üzerinde baskın davranmasına yol açabilir. Tabii ki ilişkinizin durumuna göre hareket edilmesinde yarar var. Bu enerjiden olumlu yönde istifade edebiliriz. Sözgelimi, bir projemize güveniyorsak, biriyle ortaklaşa çalışabiliriz.

Saat 11:59-15:32 arası Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Bu süre içinde,   planlarınızı dış dünyaya sunma konusunda zorluklar yaşanabileceğini gösterse de, sakin olmanız halinde bu zorlukları güce dönüştürmeniz mümkündür. Grup ortamlarındaki davranış tarzınıza ve çevrenizdeki kişileri etkileşim biçiminize ayna tutacak bu oluşum altında, elinizden geldiğince  olgun hareket etmek, ani tepkilerde bulunmamak faydalıdır. Eğer düşündüğünüz bazı yenilik ve değişimler varsa, bunları yürürlüğe koymadan önce etraflıca düşünmeyi ihmal etmeyiniz.

Saat 15:32 itibariyle Ay-Oğlak burcunda seyrine başlayacak. Kendimizi her anlamda garanti altına almaktan yanayız ve hiç kimsenin nazını çekecek halimiz yok doğrusu.  Benim size tavsiyem, hangi konuda olursa olsun karamsar düşünmek yerine, meseleleri sakince ele alınız. Bu soğukkanlılık, çözüm bulmanızda yardımcı olacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, yeni haftamızın ilk belirleyici enerjisi, saat 11:12 itbariyle Ay-Mars arasında gerçekleşecek. Eğer kafamıza bir şeyi koymuşsak, onu elde edebilecek gücümüz yüksek. Yeter ki, zamanı gayet verimli bir şekilde kullanmayı bilelim.  Bu enerji, Balıklar için, gayet olumludur. Fakat etki altında kalabilen kişiler için bir söz, bir bakış veya ufak bir problem dahi gerginlik yaratabilir. Mücadeleci olmak gerekiyor. Kendimize güvenmek durumundayız.

Saat 11:59-15:32 arası Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ailevi ve  mesleki konularda dikkatli olunması gerektiğini söylemek isterim. Bu etki altında,  belli bir konu üzerinde net bir görüşe sahip olmanız zor olduğu gibi, kimi zaman huzursuz, haddinden fazla abartılı davranmanız da mümkündür. Siz kendi bildiklerinizin doğru olduğunu düşünürken, başkaları bunun tam tersini iddia edebilirler. Sakin olmakta, rutin işlerinizi yerine getirmekte yarar var.

Saat 15:32 sonrası Ay-Oğlak burcunda ilerleyecek. Çevrenize  yaklaşım tarzınız ciddiyet ve mesafe içerecektir. Ancak  gücünüz yerinde olacaktır. Aklınız başınızda düşünebilirsiniz. İşlerinizi gayet disiplinli bir şekilde yapabilirsiniz.  Yanlış bir karar vermemek için dikkatli olursunuz.  Etrafımızdaki kişilerin güvenilir ve olgun yaklaşımlarından hoşlanırsınız. Oğlak burcunda ilerleyecek Ay, insanların sizin fikirlerinize, sunduklarınıza, duruşunuza saygı göstermelerini sağlıyor.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.