21 Ağustos 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

21 Ağustos 2015 Cuma günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 21 Ağustos  2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Cuma günümüz,  Ay-Akrep burcu geçiş etkinliğinde başlıyor. Bu enerji, kazanç anlamında getirisi olan ortaklıklara, finansal meselelere ve ilişkilerimize daha fazla önem vermemizi sağlayacak. Saat 04:02 Ay-Mars görünümü, oldukça güçlü dürtülerimizi işaret ediyor. Parasal veya ilişki anlamında her şeyin en iyisine sahip olmak istiyoruz. Çünkü hayatın tadını çıkartmaktan yanayız. Belki de bu yüzden güne adım atarken, hırslı davranabiliriz. Kaybetmek değil, her şeyi kontrol etmek isteyebiliriz.

Saat 05:53 Ay-Neptün olumlu görünümü, maddi-manevi anlamda kazançlı çıkmak, hayallerinize uygun bir şekilde yaşamak arzunuzun işaretçisidir. Size moral ve inanç, azim ve kararlılık yönünde kuvvet sunuyor.

Saat 14:57  Ay-Pluto olumlu görünümü, kendimizle iç  temasımızı sağlarken,  ortama ve duruma  göre hareket etmenin de önemli olduğunu işaret ediyor. Fakat biz ne olursa olsun, hiç kimsenin üzerinizde baskı kurmasına izin vermeyeceğiz.  Çıkarlarınızı ister istemez ön planda tutabiliriz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Cuma günümüze, Ay-Akrep geçişiyle adım atıyoruz. Bu enerji, eş veya iş ortağınızla aranızdaki paylaşımın önemini bilerek hareket etmemizde yarar var.  Bu kişilerin, karakter yapıları,  düşünceleri,  tavırları, hayata bakış açılarını önemsememiz gerekecektir. Saat 04:02 Ay-Mars görünümü, ailevi konularda veya genel olarak kendi hakimiyetimizi kabul ettirmek dürtümüzü işaret ediyor. Egemen olmak istiyoruz. Bu durum özel hayatımızda probleme neden olabilir. Eşimiz veya başkaları bu tavrımızdan pek hoşlanmayabilir.

Saat 05:53 Ay-Neptün olumlu görünümü, aileniz, eviniz ve değer verdiğiniz her şeyi, ideallerinize göz önüne alarak ele alacağınızı gösteriyor. Hem hedefinize varmak hem de güvenliğinizi sağlamak için, inançla ilerlemenizde size yardımcıdır.

Saat 14:57 Ay-Pluto görünüm etkisi altında, duygularımız öylesine yoğun  ve öylesine güçlüdür ki, ilişkimizi içeren konularda partnerimizin her bir hareketi ve bize yönelik her tavrını gözlemlemeye çalışırız. Konuşurken kullandığı sözcüklerin ardında neler saklı çözmek isteriz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Ay-Akrep seyir etkinliğinde Cuma gününe adım atıyoruz. Bu enerji, nerede çalışıyor ve hangi alanda görevimizi sürdürüyorsak etrafımızdaki kişilerle olan her türlü ilişkimize dikkat etmemiz gerektiğini hatırlatıyor.  Saat 04:02 Ay-Mars görünümü, çevremiz üzerinde etkili olma dürtümüzün yükselişini işaret ediyor. Girişimde bulunmak, cesaretle öne çıkmak, kendimizi ve görüşlerimizi kabul ettirmekten yanayız. Ancak, duygularımızı, ihtiyaçlarımızı ifade ederken dikkatli, anlayışlı davranmazsak hem kendimizi hem başkalarını kırabiliriz. Birileri de bize karşı böyle davranabilir. Onun için, tedbirli, soğukkanlı olmakta yarar var.

Saat 05:53 Ay-Neptün olumlu görünümü, bize,  yetenekli olduğumuz konularda ve alanlarda seçimlerimizi doğru biçimde yaparak iş hayatımızda başarılı olacağımızı söylüyor.  Sezgilerimiz, yaratıcı enerjimiz gayet yüksek. Burada dikkat edeceğimiz husus, korkularımızın, endişelerimizin esiri olmak yerine, organize işlere yönelmek, inançla ideallerimize sarılmaktır. Hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için çabalamak gerekiyor.

Saat 14:57 Ay-Pluto olumlu görünümü, katı ve bizi sınırlayıcı olan her şeyi geride bırakmanın rahatlatıcı olacağını söylüyor. Kolay olmasa da, bu görünüm sayesinde, derinlemesine gözden geçirmelerde bulunuyoruz. Ancak kendimize yüklenmeden ve güven duygumuzu ayakta tutarak bunu yaparsak faydasını olumlu yönde görebiliriz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, Cuma günümüz,  duygularımızı bir hayli etkili tarzda ifade etmemizi sağlayan Ay- Akrep geçişiyle başlıyor. Bu enerjinin etkisi altında, değerlerimizi ne pahasına olursa olsun önemsiyoruz. Tutkuluyuz ve sevdiklerimize fazlasıyla düşkünüz.  Saat 04:02 Ay-Mars görünümü, kendimizi maddi-manevi anlamda kanıtlama, üstün görme, kabul ettirme yönündeki dürtümüzün işaretçisidir. Bu dürtünün özünde, her şeyin en güzeline sahip olma arzumuz yatıyor. Param olursa, güçlü olursam daha rahat ederim, istediğimi elde ederim diye düşünüyoruz.

Saat 05:53 Ay-Neptün olumlu görünümü,  maddi konular başta olmak üzere eğitim-iş-yeni yerleşim-bilgilenme ve kendini geliştirme anlamında hayallerimizi gerçekleştirme ve ideallerimize sahip çıkma yönünde kararlı ve inançlı olmamızı sağlıyor.

Saat 14:57 Ay-Pluto olumlu görünümü, ilişkimizin hayatımızdaki yerini, tutkularımızın kıymetini, yüreğimizin derinliklerindeki özlemlerimizi hatırlatıyor. Güce fazlasıyla ihtiyacımız olduğu bu dönemde, sevgilimizin bir güzel sözü veya yalnızsak karşımıza çıkac

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, Ay-Akrep burcu geçişiyle Cuma gününe adım atıyoruz. Belki içimizden gelmese de, birilerine hoş görünmemiz gerekebilir.  Önemli işlerimiz,  evimiz ve ailemizle ilgili meseleler, güçlü olmak arzusu, bu enerjinin özünde yer alıyor.  Saat 04:02 Ay-Mars görünümü, işte bu arzunun bir hayli yükselişi anlamına geliyor. Aile içinde veya dış dünyada kendimizi birilerine kanıtlamak, kabul ettirmek isteyeceğiz. Hiç kimsenin bizi hafife almasına izin vermeyeceğiz. Ancak biraz sakin olmakta yarar var. Bu haliniz, bazı kişilerle karşı karşıya gelmenize neden olabilir.

Saat 05:53 Ay-Neptün olumlu görünümü, girişim, meslek hayatınız, ailevi konular, sorumluluklarınız, miras, hisseli para, cinsel yaşamınız, paylaşımlarınız yönünde yaşanan gerilimi  biraz olsun hafifleticidir. Bu konularda ideallerinizi şöyle bir gözden geçirmeli, telaş etmeden kendiniz için en uygun olan seçeneği tercih etmelisiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek ve arzu ettiklerinize kavuşmak için gözlemde bulunarak kafanıza takılan tüm noktaları ele almalısınız.

Saat 14:57 Ay-Pluto olumlu görünümü, başkalarına olan desteğiniz ve yardımlarınızı işaret ediyor. Ancak gereğinden fazla kendinizden verirseniz yorulursunuz. Biliyorum çok cömertsiniz. Ancak sizin de gücünüz bir yere kadar. Gerektiğinde hayır demeyi bilmek lazım.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar finansal konular üzerinde ciddiyetle durmamızı sağlayan Ay-Akrep geçişiyle Cuma günümüz başlayacak. Bu enerji çevremizde olan bitenleri dikkatle gözlemlemek anlamı taşıyor.  Ne olup bitiyor bunları anlamak, bilmek isteyeceğiz. Saat 04:02 Ay-Mars görünümü, sorunları fazlasıyla büyütmemize, hoşgörümüzün azalmasına, bastırdığımız ne varsa ortaya çıkmasına neden olur ki, bu durum çevremizle aramızda sorunlar yaratabilir. Geçmişte olanları fazlasıyla kafamıza takarak tepki gösterebiliriz. Biraz esnek düşünmekte yarar görüyorum.

Saat 05:53 Ay-Neptün olumlu görünümü, endişelerinizi, korkularınızı bir yana koyarak, gelişmeye, bilgilenmeye önem verecek ve ideallerinize sahip çıkabileceksiniz. İlişki problemlerinizi içinize atmak yerine, bunları ılımlı bir şekilde çözümlemek isteyebilirsiniz.

Saat 14:57 Ay-Pluto olumlu görünümü, engellerle baş edebilme gücünüzü yükseltici olduğu gibi, sahip olduğunuz her değeri koruyup kollamanızda yardımcıdır. Bu görünüm aşk hayatımızla ilgili konularda güçlenmemizi sağlayıcıdır. İstediğimiz her ne ise, ona doğru inançla yöneldiğimizde kimse onu elimizden alamayacaktır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Cuma günümüz mali konular üzerinde tekrar düşünmemiz, derinlikli incelenmemiz anlamına gelen Ay-Akrep burcu geçişiyle başlıyor.  İlişkimiz, iş hayatımızla ilgili meseleleri ele alacağız.  Saat 04:02 Ay-Mars görünümü, planlarımızı istediğimiz şekilde uygulamak, isteklerimizi kabul ettirmek, birilerini etkilemek dürtümüzü yükseltiyor. Başkalarıyla anlaşmakta zorluk çekebiliriz. Özellikle konu, değerlerimiz, görüşlerimiz ise, bunları onaylamayan, uygun görmeyen kişilerle karşılaşabiliriz. Toleranslı düşünmekte zorlanabiliriz.

Saat 05:53 Ay-Neptün olumlu görünümü, sağlık, iş veya maddi sıkıntılarınızı endişeden uzak bir şekilde ele almamızda yardımcı olacaktır.  Böylece nerelerde yanlış yaptık, neleri düzeltmemiz gerekiyor sakince bir bakarız. Umutsuzca düşünmeyiz ve panik olmayız.

Saat 14:57 Ay-Pluto olumlu görünümü, ailemiz, sevdiğimiz ve güvendiğimiz insanların varlığına duyduğumuz ihtiyacı gösteriyor. Fazla didikliyoruz bir çok meseleyi. Öyle ki, bu didikleme çoğu zaman kendi kendimizi engellememize neden olabilir. Oysaki bu enerji, bazı kişilerin bize yardımcı olabileceğini gösteriyor.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler günlük işleriniz, temaslarınız, etrafınızla olan bağlantılarınızın  önemli olduğu bir gündeyiz. Burcunuzda ilerleyen Ay size hakimiyetçi dürtüler kazandırıyor. Kendinizi güçlü bir şeklide dışa yansıtmak isteyebilirsiniz. Saat 04:02 Ay-Mars görünümü, başarılı olma arzumuzun, iş hayatında veya toplumsal alanda mutlak kabul edilme isteğimizin işaretçisidir. Bu öylesine bir dürtüdür ki, hiç kimseyi gözümüz görmez. Kendi kendimizin efendisi olmak isteriz. Hırslanırız. Eğer bu anlamda bir sorun yaşarsak, kolaylıkla tepki verebiliriz. Dikkatli olmamızda yarar görüyorum.

Saat 05:53 Ay-Neptün olumlu görünümü, iş hayatınız-ciddi ilişki-aşk hayatınız-çocuklarınızla alakalı konularda size güçlü bir sezgi ve yaratıcılık gücü kazanıyoruz. Benim tavsiyem, bir yandan ilişkinizdeki güven olgusunu gözden geçirmeli, diğer yandan bir ilişki nasıl olmalı sorusunu bilinçli bir şekilde kendinize sorunuz. Eğer problemler varsa bunların üstü sıvazlanmamalı, hayalci davranmamalı, gerçekçi olunmalıdır. Kariyer hayatınızla ilgili konular üzerinde fırsat bulduğunuzda mutlaka düşününüz.

Saat 14:57 Ay-Pluto olumlu görünümü, Akrepler için rahatlatıcıdır. Dış etkenlere karşı sizi korur ve güven duygunuzu yükseltir. Kimsenin sınırlarınız içine girerek sizi rahatsız etmesine izin vermez. Yakınlarınızdan destek görmenizi sağlar. Bir işi başarıyla yerine getirmenizde yardımcı olur.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, Ay-Akrep burcu geçiş etkinliğinde Cuma günümüz başlıyor. Yorumunuza başlarken benim tavsiyem, bir sıkıntınız varsa,  güvendiğiniz kişilerle konuşunuz. Tavsiyeler almak yararlı olabilir. İçimizden pek gelmese de, bunu yapalım. Çünkü  bir çok meseleyi kafanızı takabilir ve sıkılabilirsiniz. Bu insanlarla fikir alışverişinde bulunmak iyi gelebilir. Saat 04:02 Ay-Mars görünümü, kendinizi başkalarına kabul ettirme dürtünüzün işaretçisidir. İnandığınız her şeyin peşinden koşmak istersiniz. Başkaları sizin gibi düşünmediğinde, tepki gösterebilirsiniz. Bu içten gelen bir şeydir. Dışarıda başarılı olmak arzusudur. Ancak ayarını bilmemizde yarar var.

Saat 05:53 Ay-Neptün olumlu görünümü, kişisel anlamda gelişimi önemsemenizi, yeteneklerinizi uygun bir alanda değerlendirmenizi, eviniz, aileniz, yurdunuz, çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili meseleleri gözden geçirmenizi sağlıyor. Maddi ve manevi anlamda verimli bir yaşam sürebilmek için, dağılmadan, karmaşaya sürüklenmeden ne istediğinizi, hangi yolda ilerlemeyi hedeflediğinizi oturtmalısınız.

Saat 14:57 Ay-Pluto olumlu görünümü, bazı işlerinizi yerli yerine koyabilmek için güçlü bir desteğe ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Para bunların başında gelebilir. Birikmiş borçlarınızı temizlemek için daha iyi bir iş arayışında bulunmayı düşünebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Cuma günümüz,  işimize, uğraşılarımıza, yapacaklarımıza eğilmenizi sağlayan Ay-Akrep burcu geçiş etkinliği altında başlıyor.  Bugünün işine yarına bırakma sözüne uygun şekilde hareket etmemizde yarar var. Saat 04:02 Ay-Mars görünümü, iç dünyamızda sahip olma arzumuzu yükseltiyor. Malımız, mülkümüz, paramız, varlığımız çok önemli. Bunları korumaya çalışıyoruz veya elde etmekten yanayız. Hırslıyız. İşte bu hırsla, hareket ettiğimiz için, gözümüz bir şeyi görmez. Ben derim ki, bilinçli olalım. Akıllıca gözden geçirmelerde bulunalım. Her şeye hemen atlamayalım.

Saat 05:53 Ay-Neptün olumlu görünümü, aşk hayatınız, çocuklarınız, yeni bir çevreye ve insanlarla kaynaşma anlamında destekleyici olup, mali konular üzerinde de durmanızı, geleceğe güvenle bakacak şekilde kararlar almanızda, gözden geçirmelerde size moral olabilir ve maneviyatınız güçlenebilir.

Saat 14:57 Ay-Pluto olumlu görünümü, hem sağlığınızı güçlendirici hem de derinlikli düşünmenizi sağlayıcıdır. Gönüllü çalışmanın, iş birliğine açık olmanın işaretçisi olan bu görünüm çıkarlarınızı korumanızda destekçinizdir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar sorumluluklarınız altında olan işlerinize ağırlık vermenizi sağlayan Ay-Akrep geçişiyle Cuma gününe adım atmaktasınız. Atılacak adımları, verilecek  kararları ve çevrenizdeki insanları, iş hayatınızla ilgili konuları derinlikli bir şekilde analiz edebilirsiniz. Saat 04:02 Ay-Mars görünümü, gerek iş hayatınız gerekse ilişki meselelerinde dürtüsel davranmaya açık olduğunuzun göstergesi. Başarılı olmak, hakimiyetinizi kabul ettirmekten yanasınız. Olumlu bir ilişkide veya başarılı olduğunuz bir işte, bu haliniz sorun yaratmaz. Ancak problemli bir dönemden geçiyorsanız, dikkat etmekte, esnek düşünmekte yarar var.

Saat 05:53 Ay-Neptün olumlu görünümü, ideallerinizi gerçekleştirmek anlamında size yardımcıdır. Burada en önemli nokta, gelir ve gider dengenizi sarsabilecek dağılmanıza yol açabilecek kararlar almamaktır. Bütçenize mutlaka özen gösteriniz.

Saat 14:57 Ay-Pluto olumlu görünümü, ilişkilerde en iyi yaklaşımın, karşınızdaki kişinin değerlerini, düşüncelerini ve arzularını iyi tanımanız gerektiğini söylüyor. İnsanların sizi ne kadar çok yanılttığını düşünebilirsiniz. Paylaşıma açık olmayan insanlardan uzak durmakta yarar var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, kafamızın içinde en önemli mesele  ne ise, onun üzerine odaklanmamızı sağlayan Ay-Akrep geçiş etkinliğinde Cuma günümüz başlıyor. Halletmemiz gereken işleri bitirelim. Sorumluluklarımızın farkında olarak çalışalım ve davranalım.  Eğitim, iş hayatımızla ilgili işlerimiz varsa, mutlaka halledelim. Saat 04:02 Ay-Mars görünümü, kişisel anlamda egonuzun bir hayli yüksek olduğunun işaretçisidir. Dürtüleriniz güçlü olduğu için, kendinizi kanıtlamak, kabul ettirmek istersiniz. İş yaşamı, günlük tempoda, fikirlerinizle ilgi uyandırmaya çalışırsınız. Başkalarına tecrübeleriniz anlamında destek olurken, bir hayli hırslanırsınız.

Saat 05:53 Ay-Neptün olumlu görünümü etkisi,  çalışma hayatınız, günlük yaşam, çevre değişimleri, eğitim-iş-girişim anlamındaki konular üzerinde hayallerinizi gerçekleştirmek anlamında size destektir.

Saat 14:57 Ay-Pluto olumlu görünümü, hayatı derinlikli analiz etmemiz, anlayışlı bir bakış açısıyla ele almanızı sağlar. Bir yolculuğun planlanmasında, bir görüşmenin yapılmasında, yararlı işlere yönelmemizde destekleyicidir.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.