21-27 Temmuz haftalık burç yorumları

21-27 Temmuz haftalık burç yorumları. Bu hafta sizi neler bekliyor?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BOĞA

AŞK VE İLİŞKİLER

21-27 Temmuz haftası: 22 Temmuz tarihinde aşkta hem güven hem de sağlamlık olgularını gözden geçireceğiz. İlişkimizde iletişim ne durumda, biz bu beraberlikte nelere değer veriyoruz neleri ciddiye alıyoruz? Nasıl konuşuyoruz, neler düşünüyoruz? Fikirlerimiz birbirinden farklı oluşunun bize bir katkısı var mı yoksa tartışmalara zemin hazırlayıcı bir durum mu. İşte gerçekçi bir şekilde bunlara bakmak, tespitlerde bulunmak lazım. Açıklık ve dürüstlük çok önemli. 22 Temmuz tarihinde Güneş-Aslan burcunda ilerleyecek. Ev ve ailevi konularda kendi isteklerimize önem vereceğiz. 26 Temmuz tarihinde ilişki evimizde etkili olacak Mars-Akrep geçişinde, ilişkimizde partnerin baskın eğilimi, hakimiyeti elinde bulundurmak isteyişi problemlere yol açabilir. Bu durum ilişki için çok önemli bir test zamanıdır. Güçlü olan beraberliklerde ortak hedefler belirlenir. Problemli olanlarda ise, ayrılığa neden olabilir. 27 Temmuz tarihinde Aslan burcunda oluşacak Yeniay, aşk hayatımızla ilgili yeni kararların gelişimlerin simgesidir.

İŞ VE KARİYER

21-27 Temmuz haftası: 24 Temmuz tarihinde hedefimize ulaşma, gerçekleştirme yönünde yaratıcı enerjimiz ve gücümüz gayet yerinde olacak. Neyi hayal ediyorsak ona göre kendimizi yönlendireceğiz. 25 Temmuz tarihinde biraz engelle karşılaşırız. Biz isteklerimizi ifade ederiz. Ancak beklenmedik sürprizler nedeniyle gerilim duyabiliriz.

PARA

21-27 Temmuz haftası: Maddi konularda bu hafta hem güvence anlamında düşüneceğiz hem de dış dünyada güçlü insanlarla irtibatta bulunarak, kazanç elde edeceğimiz girişimlere yöneleceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.