21- 27 Nisan haftası astrolojik yorumu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

21 Nisan Pazartesi 
Haftaya sorumluluklara başlıyoruz. Ay, Oğlak burcundayken daha disiplinle hareket edebilirsiniz. Çaba göstermeniz gereken işlere daha kolay odaklanabilirsiniz. Endişeleriniz biraz artsa da, adım adım ilerleyerek zirveye varabilirisiniz. 

Ay ile yenilmez Pluto’nun kavuşumunda size güç verecek işlere yönelmenizi tavsiye ederim. Güç savaşlarından uzak durmalı, güç birliğine açık olmalısınız. Ay ile şanslı Jüpiter arasındaki karşıtlık, desteğin karşınızdan geleceğini anlatıyor. Sorumluluk aldığınızda daha kolay ilerleyeceksiniz. Ay ile savaşçı Mars arasındaki kare ise, sürtüşmeden kaçınmanız gerektiğini söylüyor. Ay’ın güzel Venüs’le yapacağı altmışlık gününüze olumlu etkiler katacak. Sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişilerle görüşüp, yardım alabilirsiniz. Ay ile sorumluluk gezegeni Satürn arasındaki altmışlık ise, gösterdiğiniz çabaya değecek şeylerin karşınıza çıkacağını söylüyor. Yeter ki olayları önemseyin, endişe etmeden harekete geçin. 

Günün son etkisi sıradışı Uranüs ile güçlü Pluto arasındaki sert kare açı olacak. Etkisi geçen haftadan başlayan, bu hafta boyunca yer alacak, toplumsal olaylar gündeme gelebilir. Halkı ve hükümeti ilgilendiren gergin olaylar ortaya çıkabilir. Değişim zamanından geçtiğimizi fark etmeliyiz. Kişisel olarak, bu hafta gökyüzünde büyük kare açı kalıbı gelişeceği için daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. 15 Nisan 2014 Ay Tutulmasının etkileri yazımda detaylara değinmiştim. 15’inde Ay Tutulması’nı yaşadık, 29’undaki Güneş Tutulması’na doğru gidiyoruz. Bu da haftanın önemini artırıyor, gündeminize dikkat etmelisiniz… 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.