21-27 Nisan 2014 Haftalık Burç Yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

KOÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

21-27 Nisan haftası: Çiftlerin mutlaka birbirleriyle geleceğe dönük bir şekilde planlarını konuşmaları, eğer farklı bir yöne gitmeyi düşünüyorlarsa, iyice düşünerek karar vermeleri gerekiyor. 22 Nisan tarihi bu anlamda önemini koruyor. Yeni tanışacak çiftler aralarındaki iletişimi en başından güçlü tutmalılar. Ancak siz Koçlar konuşmalarınızda kendinizi daha fazla önde tutmaya, benim dediğim dedik tarzı düşünmeye yatkısınız. Buna lütfen dikkat ediniz. Nazik bir dönem yaşanacak. Söylediklerinizi ve kararlarınızı mutlaka bir daha gözden geçirerek yürürlüğe koyun. Hatta ben derim ki, bu hafta bir ayrılık yaşanırsa, tekrar geri dönme ihtimaliniz çok yüksek olacaktır.

İŞ VE KARİYER

21-27 Nisan haftası: 21 Nisan tarihindeki görünüm, hem yenilikleri arzu etme hem de dış dünyanın üzerimizdeki baskısını yoğun şekilde hissetme anlamında önem taşıyor. Hem ev hem iş yaşamı açısından dengeli, birbirini engellemeyecek tarzda düşünmemiz gerekiyor. Bir şeyler artık değişmeye başlıyor. Emir altında çalışmak yerine kendi işinizi kurmak veya birisiyle ortak olmak isteyebilirsiniz. Ancak Mars geri hareketi devam ediyor. Her değişimin mutlak çok iyi mercek altına alınması lazım. Eğer çok önceden yeni bir adım atılmışsa, bugünlerde bir hayli dirençle karşılaşabilirsiniz.

PARA

21-27 Nisan haftası: Merkür kazanç evinizde seyrine başlayacak. Kazanç anlamında dikkatli düşünebilirsiniz. Mali konular üzerinde bir hayli duracağız. Parasal alışverişlerde bulunmayalım. Borçlarımız varsa bunları mutlaka ödeyelim ki, bir sıkıntı yaşamayalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.