2013 Kış Modası: Siyah!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Siyahın asaletini bu kış her yerde hissediyoruz. İlk önce sonbahar kıi koleksiyonlarına karşımıza çıkan siyah renk, daha sonra ilkbahar yaz sezonunda da devam edeceğini Paris Moda Haftası’nda gösterdi.

Siyah ve beyaz rengin hakim olacağı sonbahar ve kış sezonunda siyah tül elbiseler, siyah şifon gömlekler, kadife siyah etekler çok moda. Mücevherde de siyah rengin ağırlıklı olduğu 2013 kışında genellikle gotik esintiler taşıyan büyük siyah taşlı küpeler, kolyeler ve bilezikler var. Eğer mücevherde pırlantadan vazgeçemem diyorsanız o halde siyah pırlantaları ve safirleri rahatça kullanabilirsiniz.

Her dönem giyeceğimiz siyahın bu sene yeri bir ayrı. Hem gece hem de gündüz kullanacağınız siyah renk size hem asalet hem sadelik hem de feminenlik katacak.

Tabii ki siyah rengi siyah topuklu ayakkabılarla kombin etmeyi unutmuyoruz!

Siyah’ın en güzel halini Closh’un sonbahar kış koleksiyonunda bulabilirsiniz. İpek pelerinler, payetli tulumlar ve taşlı ceketlerden oluşan koleksiyonda aradığınız siyahı mutlaka bulacaksınız.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.