2012 Yılında Görmeniz Gereken Yerler

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gazella Turizm 2012 yılında mutlaka görülmesi gereken yerler listesi yaparak tatil planlarınızı kolaylaştırdı. Bu sene macera, eğlence, huzur ve lezzet dolu unutulmayacak tatil günleri sizleri bekliyor.

Farklı tur anlayışıyla düzenlediği gezilerle tatilseverlerden tam not alan Gazella Turizm, 2012 yılında mutlaka görülmesi gereken yerler listesini oluşturarak, yeni turlarını bu liste doğrultusunda belirledi. Gazella, listede bulunan destinasyonlara yılın en uygun dönemlerinde turlar düzenliyor.

2012’nin mutlaka görülmesi gereken yerler listesi ise şu şekilde belirlendi: Batı Amerika (Los Angeles& San Diego& Las Vegas), Küba, Güney Afrika, Lapland, Berlin, Toskana, Sicilya, Vietnam&Kamboçya, Beyrut, Mikanos, Santorini, Korsika, Kosta Rika, Guatemala, Kenya, Meksika, Japonya, Tanzanya&Zanzibar, Şili ve Arjantin.

Gazella farkıyla deneyimleyeceğiniz gezilerin hepsi ayrı bir rüya vaat ediyor. Batı Amerika’da ailece eğlencenin doruklarına varacak, kapitalizme hala direnen ülke Küba’da yeni bir dünya düzenine şahit olacak, Güney Afrika’da doğayla tanışacak, Lapland’te Noel babanın evini görecek, Berlin’de sonlanmayan gece hayatını yaşayacaksınız. Dünya mutfaklarını merak edenler Toskana ve Sicilya’da şarap tadımlayıp, Akdeniz mutfağından yeni lezzetleri test edecekler.

Bu yerlerin dışında Vietnam ile Kamboçya’da büyülü toprakların tarihini keşfedecek, Mikanos ve Santorini’nin denizinde yaz mevsimini doya doya yaşayacak, Beyrut’ta Ortadoğu’nun Paris’ini göreceksiniz. Korsika’nın cennet plajlarında ise yorgunluğunuzu atacaksınız. Gazella’nın listesinde, macera dolu bir tatil arayışında olanlar için yağmur ormanlarıyla Kosta Rika, bozulmamış mimarisiyle eski koloni ülkesi Guatemala, safarinin ilk beşlisinin bulunduğu Kenya, tarihin gizemli sırlarıyla Meksika, egzotik yapısı ve kültürüyle Japonya, belgesellerde görebileceğiz deniz ve doğasıyla Zanzibar ve Tanzanya, efsaneleriyle dilden dile dolaşan Şili ve Arjantin bulunuyor.

Gazella, turlarının hepsinde ziyaret edilen yerlerin kendine has dokusunu ve yaşam tarzını öne çıkarmaya özen gösteriyor. Bunun yanı sıra turları 20 kişilik kapasitesiyle sınırlı tutuyor Tur ücretleri ev-havaalanı özel transferlerini, uçak biletlerini ve tur içinde yapılan tüm gezileri kapsıyor. Turlar hakkında daha fazla bilgi almak için www.gazella.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.