20 Temmuz Burç Yorumları

Boğa Burcundaki Ay Sakin ve Dingin Enerjiler Veriyor...Astrolog Demet Baltacı'dan 20 Temmuz Burç Yorumları

23 Şubat 2014 günlük burç yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 20 Temmuz Pazar…Güneş günündeyiz…

Boğa burcunda ilerleyen Ay güne sakin, huzurlu ve ağır enerjiler veriyor. Hareketli ve yorucu geçen birkaç günün ardından bugün dinlenebilir, keyif aldığımız faaliyetlere zaman ayırabiliriz. Bahçe, toprak işleri, yemek, sanat, hobilere zaman ayırabiliriz.

Öğleden sonraki saatlerde Ay Satürn karşıt açısı aile büyükleri, olgun yaştaki kişilerle ilgili sorumlulukları öne çıkarabilir. Ruhsal olarak karamsar ve yetersiz hissetmemiz mümkün. Kendimizi çok fazla zorlamadan, dinlenmeye zaman ayırmalıyız.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Maddi konular üzerine eğilebileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle de harcamalarınızla ilgili yeni planlamalar yapmaya yönelebilirsiniz. Bazı gider kalemlerini bütçenizden çıkartmanız da ana konular arasına girebilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Genel olarak huzurlu geçecek, gelişmelerden duyduğunuzu endişenin silinip gideceği bir gün geçirebilirsiniz. Daha önce gereksiz yere gözünüzde büyüttüğünüz şeyler, birden önemsizleşebilirler.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün, sosyal olma, kalabalıkların arasına karışma isteğiniz azalabilir. Sakin bir ortamda kendi başınıza kalmayı isteyebilirsiniz. Bu, aslında, size bugün en çok huzur verecek şey olabilir. İmkanınız varsa, günü kendinize ayırın.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Sosyal hayatınızın canlanacağı, iletişim ve ilişkilerinizin sizi memnun edeceği bir gün geçireceksiniz. Yakın çevrenizle birlikte katılacağınız sosyal faaliyetler, sizi her açıdan tatmin edebilirler.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün ne yaparsanız yapın, diğer kişilerin arasından sıyrılabilir ve girdiğiniz ortamlarda ön plana çıkabilirsiniz. Bu durum, insanların etrafınızda birikmesi sonucunu doğurabilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Yabancılarla birlikte, eğlenceye yönelen, son derece keyfili geçecek sosyal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Ev hayatınızla ilgili konuları da bu faaliyetler sırasında yakın çevreyle paylaşabilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Ev ortamınız, son derece uyumlu ve sıcak olabilir. Ailenizle olan iletişiminiz ve etkileşiminiz olumlu bir seyir izleyecektir. Akrabalara yapılacak ziyaretler, hoş sohbetlerle ve keyifli aktivitelerle geçebilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )20 Temmuz Burç Yorumları

Bugün, olayları yönetmeye çalışmak yerine, mevcut duruma uyum sağlayın. İlişkilerinizin yönetimini de başkalarına devredin ve kendinizi hayatın akışına bırakın. Böylece, oldukça huzurlu bir gün geçireceksiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Sıcaklığınızın ve sempatikliğinizin üzerinizde olacağı bir gün geçireceksiniz. Bu sayede, ilişkileriniz de oldukça samimi ve sıcak bir havada devam edecektir. Resmiyetin ağır bastığı ilişkilerinizde bile samimiyet gözlemleyebilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bildiğiniz ve güvendiğiniz yöntemlerden pek vazgeçmeseniz de, ileriki günlerde sizi yeni yöntem ve yaklaşımlara itecek yaratıcı bir düşünce yapısına sahip olabilirsiniz. Özgün fikirleri uygulamaya koymaktan çekinmeyin.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Zihniniz bugün tam kapasiteyle çalışabilir. Bu durumu avantaja çevirmeli ve tüm konsantrasyonunuzu işlerinize ve çözülmesi gereken sorunlara vermeli, plan yapmayı boş kalan zamanlara ertelemelisiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün insanlarla iletişim kurun ve kendinizi bol bol ifade edin. Söylemek isteyip de söyleyemediklerinizi dile getirmek için çok uygun bir dönemden geçiyorsunuz. Hiçbir şeyi içinizde biriktirmemelisiniz.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.