20 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

20 Temmuz 2015 Pazartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 20 Temmuz 2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 07:44 Ay-Pluto görünümüyle yeni haftaya adım atarken, sizi ilgilendiren konuları yüzeysel değil derinlemesine gözden geçirmek istersiniz. Söylenenle, duyduklarınızla yetinmeniz pek mümkün olmaz. Sizi endişelendiren durumlar varsa çok daha fazla incelersiniz. Ta ki, rahatlayana, aklınıza yatana kadar. Çalışma hayatında da durum böyledir.

Gün boyu etkili olacak Ay-Başak burcu seyri, sizin için hangi mesele önemliyse, gün boyu onunla alakalı detaylar üzerinde durursunuz.  Öyle fazla gürültü ve patırtıdan hoşlanmazsınız. Ancak kafanızı kurcalayan sorunlar varsa, bunları da çözüme kavuşturmadan rahat etmezsiniz. Saat 14:29 Ay-Mars görünümü, bayramın tatilinden ardından günlük işlerin takibi veya yoğunluğunun işaretçisi bir enerjidir. Pek istekli olmasak da, yapılması gerekenler, ailevi veya kişisel meselelerimiz günün geri kalanında etkilidir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar yeni haftamız, saat 07:44 Ay-Pluto görünümüyle başlıyor ve sizlerin kendinizi daha güçlü şekilde ifade etmenizi sağlıyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda, her ayrıntının aslında bütünün bir parçası olduğunun bilincinde olduğunuzdan, gözünüzden hiçbir şeyin kaçmasına izin vermezsiniz.

Gün boyu etkili olacak Ay-Başak burcu geçişinde kişi, yaşadığı ilişkiyi detaylı bir şekilde ele alır. Karşısındaki kişiyi tanısa bile, sanki ilk kez tanıyormuşçasına inceler. Konuşmak, fikir alışverişinde bulunmaktan zevk alır. Çocuklarımızla ilgili konular üzerinde de titizlikle dururuz.

Saat 14:29 Ay-Mars görünümü, biraz önce açıkladığıma benzer bir etkidir. Aşk hayatımız, değer verdiğimiz her olguyu korumak ve savunmak halidir. Kardeşlerimiz, yakın çevremizle olan temasımız yoğunlaşır. Bizim için kıymetli olanı elde tutmak veya elde etmek amaçlı girişimlerde bulunuruz. Artı ve eksileriyle ele alırız. Ancak kendi düşüncemiz ve hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemek isteriz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 07:44 Ay-Pluto görünümü yeni haftamızın ilk etkili enerjisidir ve bizim akıllı, sorumluluk sahibi bireyler olarak hedef belirlememizde rehberimiz olur. Ayrıca düşündüğünüz yenilikler için paranın önemini bir kez daha vurgulayıcıdır. Mali ortaklıklar, miras, hisseli paralar, finansal yatırımların ileriye dönük şekilde ele alınmasında yarar vardır.

Gün boyu Başak burcunda ilerleyecek Ay, insanın sahip olduklarını koruma dürtüsünün işaretidir. Kişi iç dünyasında her şeyi didik didik ederek ne kadar güvende olduğunu sorgulama gereği duyar. Endişeli tavırlar sergileyebilir. Hayatına ait her durumu analiz etme gereği duyar. Bir olayı anlar, kavrar ancak yine de  tatmin olmaz, sonra başka bir meseleye daha eğilirsiniz.

Saat 14:29 Ay-Mars görünümü, evimiz-ailemizle ilgili konuların, finansal yönden ele alınışı, hesabının yapılması gerektiğini hatırlatır. Para olgusu hassas olduğumuz bir konu haline gelir. Özellikle ev içinde bu meseleler önem taşır. Bir yere mi taşınmak istiyoruz, bir yatırımda mı bulunmak istiyoruz veya ödenmesi gereken borçlarımız mı var ? bütün bunları gerçekçi bir şekilde ele almak vaktidir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 07:44 Ay-Pluto görünümüyle yeni haftamız başlayacak. Hem yakın çevremizde olan gelişmeleri hem de ilişkimizle alakalı konuları daha dikkatli bir şekilde ele alacağız. Derinlemesine analiz edebilecek güçteyiz.

Günün tümünde etkili olacak Ay-Başak burcu geçişi, etrafınızdaki tüm olaylara, insanlara bir fotoğrafçının karesinden bakmaya benzer. O kadar dikkatli hareket edersiniz ki, gördüğünüz en ufak bir pürüz anında gözünüze çarpar. Her şeyi sınıflandırırsınız. Şu güzel, bu çirkin diyerek en güzeli elde etmek istersiniz. Çünkü mükemmelin peşindesinizdir.

Saat 14:29 Ay-Mars görünümü, etrafımızdaki tüm gelişmeleri analizci bir bakış açısıyla ele almamızı sağlıyor. Verimli olması, sağlıklı yürümesi için, işlerimizi iyi takip etmemiz gerekir. Çabamız bir hayli yoğundur. Çünkü bizim için değerli olan ne varsa, onu korumak, kollamak isteriz. Öfkeli insanlar, tuhaf davranışlar bizi rahatsız ettiği için, böyle kişilerden uzak durmaya çalışırız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 07:44 Ay-Pluto görünümüyle yeni haftaya adım atarken bu enerji, planlarınızı kendi bildiğiniz şekilde yapma arzunuzu işaret eder. Dışarıdan müdahalede bulunulmasından hoşlanmazsınız. Öncelikli işlerinize sabah saatlerinde daha fazla önem vermenizi tavsiye ediyorum. Çalışma hayatı, sağlık, mali konular üzerinde daha fazla durabilirsiniz.

Gün boyu Başak burcunda ilerleyecek Ay, bütçemize uygun şekilde bayramı geçirmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Çok fazla açılmamak lazım. Sevdiklerimizi mutlu edeceğiz diye bütçemizi aşmayalım.

Saat 14:29 Ay-Mars görünümü, bizim için kıymetli olan değerlerimizi birilerine karşı savunmak ve korumak amaçlı verilen mücadeleyi işaret eder. Birileri bizi yanlış anlayabilir veya hakkımızda konuşabilir. Bunlar kulağımıza gelince doğal olarak tepki gösteririz. Mali konularda titizleniriz. Elimizdeki gücümüzü muhafaza etmek isteriz. Ailemiz, sevdiklerimiz kıymetli olduğu için, bunları hafife alan kişilere karşı içten içe bir öfke duyabiliriz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar yeni haftamız, saat 07:44 Ay-Pluto görünümüyle başlıyor. Bu enerji, hayatı ele alış biçiminize göre planlarınızı gözden geçirerek günü olumlu bir şekilde değerlendirmenizi sağlar. Ayrıca aşk hayatınız, varsa çocuklarınızla alakalı meseleleri de titizlikle ele almanızda rehberinizdir. Bilmek, anlamak, görmek istersiniz. Dolaylı yollardan değil, bilhassa kendiniz şahit olmak istersiniz.

Gün boyu burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay, etrafınızda olan biteni titiz bir şekilde ele alacağınızı gösteriyor. İnsan  mükemmele ulaşmak istiyor. İster ilişkimizde ister hayatın genelinde huzur ve güven arayacağız. Saat 14:29 Ay-Mars görünümü, dış dünyada kendinizi en olumlu şekilde ortaya koymanızı, değerlerinizi sahiplenmenizi, hedefinize varmanızı sağlayan bir enerjidir. Size iyi bir analiz gücü kazandırır. İşlerinizi olumlu yönde halletmenizde destekleyicidir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, yeni haftaya saat 07:44 Ay-Pluto görünümüyle adım atacağız. Bu enerji, ailevi konular başta olmak üzere toplumsal hayatın içinde yaşananları dikkatle gözlem altına almanızı sağlar. Gerek gördüğünüz meseleler üzerinde titizlikle duracağız. Bize göre henüz yerli yerine oturmamış durumlar söz konusu. Bu yüzden de içimiz pek rahat değil. Dışa belli etmesek de, derinlikli bir şekilde bunların üzerinde düşünebiliriz.

Gün boyu Başak burcunda ilerleyecek Ay, yorulan bedeninizi dinlendirmeniz gerektiğini işaret ediyor. Başak geçişleri sağlıklı ve zinde olmanın önemini gösterir. Ay bu burçta ilerlerken kişinin de kendine bedenen ve ruhen özen göstermesi şarttır.

Saat 14:29 Ay-Mars görünümü, bir çok meseleyi inceden inceye analiz etmenizi sağlar. Her bir detayı önemsemek hali biraz yorucu olabilir. Duygularınızı dışa karşı pek belli etmezsiniz. Bir çok kişi kendi içinizde eleştirirsiniz. Çünkü size göre haksızlık ve yanlışlıklar vardır. Değerlerinizi korumaya ve savunmaya çalışırsınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 07:44 Ay-Pluto görünümü, yeni haftanın ilk etkili enerjisidir. Çevrenizdeki insanlar üzerindeki tesirinizi olumlu yönde güçlendiriyor. Sizi dikkatle gözlemlediklerini fark edebilirsiniz. Belirli insanlarla aranıza mesafe koymanız da mümkündür. Bunun nedeni, dostunuzu düşmanınızı tanımak içindir.

Gün boyu Başak burcunda ilerleyecek Ay, sizi dışa açılmaya davet ediyor. İster dostlarınızla bir araya gelebilir ister işlerinizi halletmek adına koşturabilirsiniz. Saat 14:29 Ay-Mars görünümü, işlerinizi titizlikle takip etmeniz, yerli yerine koymanız yönünde sizi destekleyicidir. Ayrıca sevdiklerinizi korumanız, kollamanız yönünde yardımcıdır. Zorlayıcı işleri kolaylaştırıcı bir etkidir. Çaba sarfettiğiniz, mücadele verdiğiniz her işinizde sizi başarılı kılar. Ayrıca önceden planlanmış yolculuklara çıkmanın göstergesidir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 07:44 Ay-Pluto görünümü yeni haftanın ilk etkili enerjisidir. Sizin maddi konularda güçlenmeniz ve amacınıza ulaşmanız için sabırlı olmanız gerektiğini işaret eder. Çünkü bu sabır hem doğru kararlar vermenizi hem de gereksiz endişeler yüzünden zaman kaybetmenizin önüne geçer.

Gün boyu Ay-Başak burcunda ilerleyecek. Bu sizin pek hoşunuza giden bir enerji değildir. Dinlenirken bile, aklınız sürekli bir takım konulara takılır. Şöyle mi yapsam, bu şekilde mi karar versem diye şaşırırsınız. Saat 14:29 Ay-Mars görünümünde işlerinizi mutlaka titizlikle takip ediniz. Bazen dağılmalar olabilir. Özellikle birilerine bağlı olan finansal veya başka işleriniz varsa, bunların gerçekleşmesi yönünde sabırlı olmakta yarar var. Bunlar gerçekleşecektir. Ancak biraz sabırlı olmak gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar yeni haftamız, saat 07:44 Ay-Pluto görünümüyle başlıyor ve gözlem gücümüzü yükseltiyor. Etrafımızdaki insanları, durumları titizlikle ele alacağız. Gücümüzün farkındayız. Fakat halletmekte zorlandığımız meseleleri de çözmeye, yerli yerine koymaya, anlamaya çalışacağız.

Gün boyu burcumuzla olumlu görünüm yapacak Ay, bir çok mesele üzerinde düşünüp, hesaplamada bulunmamızı sağlayacak. Bayram ertesi hallederim diyerek planlamalarda bulunduğunuz işlerinizi yoluna koymak gerekebilir. Sözlerimizde, ciddiyizdir, laf olsun diye  konuşmayız.

Saat 14:29 Ay-Mars görünümü, planlanmış işlerin titizlikle yerine getirilmesinde yardımcınızdır. Detayları önemseyerek, iyi bir analizde bulunarak, bu saat sonrası başarılı olabilirsiniz. Biraz hassasiyet oluşabilir. Özellikle ilişki meselelerinde bu daha fazla görülür. Siz bir an önce sorunu çözmek isterken, birileri ağırdan almaya çalışabilir. Sakin olursanız, bu durumların da kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 07:44 itibariyle etkili Ay-Pluto görünümüyle yeni haftaya adım atıyoruz. Bu enerjinin anlamı nedir? İdeallerimize sahip çıkmamız, inandığımız yolda yürümemiz ve ilerlememizdir. Ayrıca etrafımızda gelişen durumları detaylı bir şekilde incelememizdir. Gün boyu Başak burcunda ilerleyecek Ay,  hayatın içinde yol alırken her bir detayı gözden geçirmeniz için size destek veriyor. Hangi konuda olursa olsun gerçekten içinizin rahat etmesi için, bastığınız yerin farkında olmanız şart. Zaten siz de bu nedenle gün boyu titiz düşünebilir, dikkatli ve özenli çalışabilirsiniz.

Saat 14:29 Ay-Mars görünümü, biraz titiz bir analiz vaktini işaret ediyor. Mali konulardan, iş hayatınız, sağlığınıza kadar geniş bir alanda yapılacakların mutlaka dikkatli şekilde incelenmesi lazım. Böylece pürüzleri gidermek mümkün olur. Kredi ödemeleri, miras, vergi, iş hakları, sigorta, sağlıkla ilgili tüm meseleler veya önemli belgelerin düzenlenme işleri öğleden sonra etkili olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 07:44 Ay-Pluto görünümüyle yeni haftamız başlıyor. Ortaklaşa paylaşım ve el ele vererek hayatı sürdürmenin ne kadar kıymetli olduğunu anlamamızda rehberlik ediyor. Ayrıca duygularımızı güçlü bir biçimde dışa yansıtmanızda destek veriyor.

Gün boyu karşıt  burcunuzda ilerleyecek Ay, ilişki meselelerini odak noktanız yapacaktır. Bir problem varsa, partnerin eleştirel tavırları söz konusu olabilir. Ancak saat 14:29 itibariyle Mars ile Ay arasındaki olumlu görünüm, bunların çözümlenmesi için, her iki tarafın da gerçekçi düşünmesi gerektiğini hatırlatıyor. Duyarlılık yoğun ancak anlaşabilmenin yolları açık gözüküyor. Yeter ki, iki kişi de eleştiriden kaçınmayı bilsin. İşler yoluna girer. Şu aralar Mars, çocuklar, aşk hayatınızla ilgilik konularda geçmiş meseleleri bir hayli önünüze getirirken, akıllıca hareket etmek en doğrusudur.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.