20 Ekim 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

20 Ekim 2015 Salı günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 20 Ekim  2015 burç yorumları

Ekim 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Salı günümüz Ay-Oğlak burcu seyriyle başlıyor. Bir konuda karar vermeden önce iyi düşünülmeli ve sonucunun nereye varabileceği hesap edilmelidir.

Saat 00:50 Ay-Jüpiter görünümü, sorumlulukların farkında olarak, işlerinizi dikkatle yapmanın göstergesidir. İyi niyetli düşünmeye gayret edersiniz. Bazı meseleler sizi yorar, düşündürür. Ancak siz üstünüze düşen bir şey varsa, insanlara gönülden yardımcı olursunuz.

Saat 02:26 itibariyle Ay-Mars arasında oluşan güçlü enerji alışverişini uzun vadeli amaçlarınızı gerçekleştirmek adına kendinize rehber edinebilirsiniz. Ailenizle problemleriniz varsa gerilimli, ateşli duygularınızı kontrol altına alarak mantıklı bir şekilde ayarlamalarda bulunabilirsiniz.

Saat 07:25 Ay-Uranüs görünümü, dış dünyada ılımlı düşünmenin önüne geçebilir. Çünkü kişi, bireysel olarak kendini ortaya koymaktan yanadır. Ancak üzerindeki sorumluluklar buna engel olabilir. Her şeyden uzak durmak ve özgürce hareket etmek arzumuz bir hayli yüksektir. Baskı altında kalmaktan hoşlanmayız.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, Ay-Oğlak burcu geçişiyle Salı günümüz başlayacak. Gerçekçi ve sorumluluk sahibi birey olarak, problemleri veya günlük hayatta karşılaştığınız durumları lehinize çevirebilecek güce sahipsiniz.

Saat 00:50 Ay-Jüpiter görünümü, doğru ve kalıcı bilgilenmeye verilen önemin göstergesidir. Her durumu dikkatli bir şekilde analiz edersiniz. İşi şansa bırakmazsınız. Ciddi ve tutarlı olana yönelirsiniz. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda da durum budur. Her şey düzgün olsun, verimli gelişsin diye elinizden geleni yaparsınız.

Saat 02:26 Ay-Mars olumlu görünüm etkisi altında, ilişkisinde sorun olanlar bugün partnerleriyle ilgili konularda artı ve eksilerin neler olduğunu düşünebilirler.

Saat 07:25 Ay-Uranüs görünümü, ciddi ve tutarlı düşünmek isteyen bireyin, kimi zaman kendini baskı altında hissetmesine, bu yüzden de gerçeklerden kaçmasına sebep olabilir. Kimse bilmez ama o yüreğinin derinliklerinde bazı durumlara isyan etmektedir. Hatta bir çok şeyi yapmak istediği halde yapamadığının farkında olduğu için gerilim duyabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Salı gününe, Ay-Oğlak burcu geçişiyle uyanacağız. Her konuda belli bir ciddiyet üzerimizde hakim olabilir.

Saat 00:50 Ay-Jüpiter görünümü, ciddi ve oldukça hesabi şekilde meseleleri ele almanızı sağlıyor. Güvenlik, sağlamlık, istikrar ilkeleri çerçevesinde düşünmektesiniz. Paranızı nereye yatırdığınız, kimlerle iş yaptığınız, ailenizin durumu, geleceğinizle ilgili konularda bir hayli titiz düşünebilirsiniz.

Saat 02:26 Ay-Mars olumlu görünümü,  kendi derinliklerinizle olan güçlü temasın işaretçisidir. Kimi zaman abartılı tepkilerde bulunmak söz konusu olabilir. Çünkü kişi kendi bakış açısıyla olanı biteni yorumlamaktan yanadır.

Saat 07:25 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşan görünüm, geçici sıkıntıların sizin yolunuzdan döndürmemesi gerektiğinin göstergesidir. Yolunuz evet uzun, ancak hedefinizden şaşmazsanız emin olunuz ki, her güçlüğün altından kalkabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliğinde Salı günümüz başlıyor. İlişkilerimizde ciddiyet ve sorumluluk olgularını önemsememiz gereken bir gündeyiz.

Saat 00:50 Ay-Jüpiter görünümü, partnerinizin iyi niyetini, cömertliğini hissetmek istediğinizi gösteriyor. Sözlerine, tavırlarına bir hayli dikkat ediyorsunuz. Çünkü yanılmak, üzülmek istemiyorsunuz. Bu görünüm, bu anlamda sizi rahatlatıcı gelişmeleri işaret ediyor.

Saat 02:26 Ay-Mars görünüm etkisi altında, maddi konular üzerinde düşünmeniz yerinde olur. Durumunuzu düşünmeden kimseye kefil olmamalı, alacaklarınız konusunda hassas davranmalı, sırf birileri zor durumda diye kendinizi risk altına alacak faaliyetlerden uzak durmalısınız.

Saat 07:25 itibariyle Ay-Uranüs görünümü, eşinizin iş-sağlık veya ailevi problemlerinin sizi rahatsız etmesi anlamına gelebilir veya ilişkinizle ilgili konularda birbirinizin değiştirilmesi mümkün olmayan fikirlerine saygı göstermeniz yararlı olur.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Salı gününe, Ay-Oğlak burcu geçişiyle uyanacağız. Günlük aktivitede sorumluluklar, aileyle temas, ciddiyet gibi olgular ön planda olacaktır.

Saat 00:50 Ay-Jüpiter görünümü, sağlığınız başta olmak üzere, mali konular üzerinde dikkatlice durmanın işaretçisidir. Titizlikle planlarınızı yaparsınız. Hesabınızı bilirsiniz ve bütçenize uygun şekilde hareket edersiniz.

Saat 02:26 Ay-Mars görünüm etkisi altında sağlam ve güvenli yatırımlar anlamında gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz. Ne durumda olursanız olun, ekonomik şekilde hareket etmeye özen göstermenizde yarar var.

Saat 07:25 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki görünüm, özgürlüğünü hiçbir şeye değişmeyecek olan bireyin, istemediği bazı durumlar karşısındaki isyanıdır. Çünkü artık rutin bir yaşamın içinde soluklanması mümkün değildir. Bir işaret beklemektedir. İşte bu işaretin gecikmesi onu yormakta hatta kimi zaman öfkelendirmektedir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, Oğlak burcunda ilerleyen Ay, gün boyunca etkilidir. Aşk hayatımızı ilgilendiren konulara ciddiyetle yaklaşacağız. Duygularımızın rotasında hep bu olgu baş planda yer alacak. Sağlam, güvenilir, dürüst olana yöneleceğiz.

Saat 00:50 Ay-Jüpiter görünümü, attığımız adımın, verdiğimiz kararın doğruluğundan emin olmamızı sağlıyor. Her ayrıntıyı önemsiyoruz. Amacımız hakikaten verimli, sağlıklı, başarılı olacağımız işlere yönelmek. Aşkta da bu yüzden daha dikkatliyiz. Gözlem gücümüz yüksek ve ne istediğimizi gayet iyi belirleyecek gücümüz var.

Saat 02:26 Ay-Mars görünümü altında, maddi ve manevi değerleriniz konusunda gayet mantıklı bir şekilde düşünebilir, önem verdiğiniz her şeyi ve herkesi sahiplenip kollayabilirsiniz.

Saat 07:25 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki görünüm, aşkı sorgulamanıza, koşulların istediğiniz gibi olmaması sebebiyle parasal ve duygusal konularda kimi zaman öfke duymanıza sebep olabilir. Aşkı çok fazla ciddiye alıyor olmanız, ancak çoğu zaman da bu huyunuz nedeniyle kendinize kızmanız mümkündür.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliği altında Salı günümüz başlıyor. Duygularımız ciddileşiyor. İster istemez her şeyi köşeliyoruz. Sağlamlık, dürüstlük, sorumluluk çerçevesi içinde durumları ele alacağız.

Saat 00:50 Ay-Jüpiter görünümü, bazı durumlar zorlayıcı olsa bile, her şeyin düzeleceğine dair inancımızı koruyoruz. Kafamızı bulandıran, gönlümüzü sıkıştıran meseleler var. Fakat bunları biraz da olumlu bir niyetle ele alabilecek gücümüz bu saatte yükseliyor.

Saat 02:26 Ay-Mars olumlu görünümü mevcut durumu akıllıca ve gayet ciddi bir şekilde gözden geçirmenizi sağlar. Sizi sakinleştirir. Durumları olgun bir şekilde, hoşgörülü ve geleceğe dönük şekilde ayarlamanızda destek olur.

Saat 07:25 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünüm sorumluluklarının farkında olmayan, ciddiyetsiz insanlar üzerinden yaşadığınız öfkenin işaretidir. Ne yana dönseniz, sanki bir garip sürpriz sizi bulur. Ve bütün bunlarla uğraşacak kişi de sizsiniz. Ancak şunu da belirteyim, günün tümünde etkili olacak bu enerji, hırslı, sıradışı ve farklı bir şeyler ortaya koymaktan hoşlanan Teraziler için, önemli bir karar vermenin de göstergesidir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliğinde Salı günümüz başlayacak. Çevremizde bulunan kişilerle ciddi konular üzerinde konuşabilir, bağlantılar kurabiliriz. Ailemizle olan temasımız da bir hayli yoğunlaşır. Sorumluluk, hak bilirlik, saygı, dürüstlük gibi ilkelere önem vereceğiz.

Saat 00:50 Ay-Jüpiter görünümü, sorumluluklarımızı hafife almadan, işlerimizi düzgün bir şekilde yerli yerine koyabiliriz. Bu saatlerde gücümüz yükseliyor. El attığımız işler kendiliğinden yoluna girebilir. Dostlarımızdan destek göreceğiz.

Saat 02:26 Ay-Mars görünümü yeni düşünce akımlarından ziyade geleneksel ve denenmiş yöntemlerle çalışmayı tercih etmeniz anlamına gelebilir. Meraklılığınız, zihinsel aktiviteniz ve girişimleriniz tamamen sorumluluklarınızla birebir alakalı olarak gün boyu devam edebilir. Problemlerinizi mantıklı bir şekilde çözmeniz son derece önemlidir. Ailevi sorumluluklar üzerinizde baskınlık oluşturabilir. Problemlerinizin çoğu, sizi ve bizzat ailenizi yakından ilgilendirebilir.

Saat 07:25 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşacak sert görünüm, dışarıya karşı kendinizden emin bir kişi profili çizmenize rağmen, isyana yatkınsınızdır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Salı günümüz, Ay-Oğlak burcu geçişiyle başlıyor. Maddi konularda daha dikkatli, sorumluluk çerçevesinde hareket edeceğiz. İhtiyaçlarımızı alırken, bütçemiz şartlarını gözeteceğiz. Ailemize önem verecek, onların gereksinimleriyle ilgileneceğiz. Genelde duygularımız mesafeli ve ciddi olabilir.

Saat 00:50 Ay-Jüpiter görünümü, maddi ve iş hayatımızla ilgili konularda titiz düşünmemizi sağlayan bu enerji, hiçbir şeyin hafife alınmaması gerektiğini vurguluyor. Eğer gerçekten başarılı olmak istiyorsak, attığımız adımlara dikkat etmeliyiz.

Saat 02:26 Ay-Mars olumlu görünümü altında, etrafınızdaki kişileri kontrol etme ihtiyacınız yüksektir. Çünkü  yöntemlerinizin kabulünü ve  sözlerinizin onaylanmasını bekleyebilirsiniz.

Saat 07:25 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki zorlu görünüm, kişinin ne olursa olsun dilediği gibi yaşama arzusunun bir kez daha altını çiziyor. Para konularında baskı altında kalan, sabırlı olmaya zorlanan birey, ister istemez gerginleşebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, burcunuz üzerinde ilerlemekte olan Ay, prensiplerinize verdiğiniz önemin işaretçisi. Ciddiyet ve sorumluluk duygusu bir hayli yoğun.  Etrafınızdaki insanların size karşı saygılı davranmasını bekleyebilirsiniz. Kendinizle çelişmezsiniz. Duygularınız ve istekleriniz aynı doğrultudadır.

Saat 00:50 Ay-Jüpiter görünümü, bize kuvvet veren, umutlanmamızı sağlayan, olumlu hislerle hayatı kucaklamamıza vesile olan bir etki. Her işimizde bize kolaylık getiriyor. İyi niyetimizin karşılığı olan güzellikleri bize sunuyor.

Saat 02:26 Ay-Mars olumlu görünümü planlamalarda bulunmanız, detaylı düşünmeniz, risk faktörünü devre dışı bırakmadan hareket edebilmenizde rahatlatıcıdır. Böylece güne gayet akıllı bir şekilde adım atmanız mümkün olur.

Saat 07:25 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşan zorlu görünüm, otoriteyi sorgulamanız, bazı duyarsızlıklara karşı çıkışınız, öfkenizi kimi zaman dışa karşı boşaltmanız ve üzerinize gelindiği takdirde sert tepkilerde bulunmanız anlamındadır. Tabii ki dikkatli olmanızda yarar var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Ay-Oğlak burcu geçişiyle Salı günümüz başlıyor. İç dünyanızın derinliklerinde belli bir mesafe duygusu hakim olabilir. Kendinizle yalnız kaldığınızda bir hayli ciddileşirsiniz. Başkalarıyla konuşarak, bağlantılarda bulunarak rahatlayabilirsiniz.

Saat 00:50 Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatımız veya özel yaşantımızı ilgilendiren konuları ciddiyetle ele almamızı sağlıyor. Aslında bazı şeyler kafamızı karıştırıyor. Nasıl yapmalı, halletmeli diye düşünürken aşırı titizlenebiliriz.

Saat 02:26 Ay-Mars olumlu görünümü altında doğru bir planlamada bulunmanız gayet kolaydır. Kendinizi her alanda kanıtlayabilecek, azimle ilerleyebilecek ve organize edebilecek gücü sahipsiniz. Bu enerji, güne güçlü bir inanç ve özgüven duygusuyla başlamanızı sağlayıcıdır.

Saat 07:25 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki görünüm, mutlaka yapılması gereken zorunlu işlerin, kimi zaman bunaltabileceğini gösteriyor.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Ay-Oğlak burcu geçişi, Salı günü boyunca etkilidir. Büyüklerinizle  temasınız daha yoğundur. Etrafınızda aklı başında, hoşgörülü insanlar olsun istersiniz.

Saat 00:50 Ay-Jüpiter görünümü, ciddi ve oldukça planlı bir şekilde hareket etmemizi sağlıyor. Özellikle ilişki ve iş ortaklıklarında bir hayli titiz düşünebiliriz. İlerisi adına garanti bekleriz. Duygularımız mesafelidir. Sözler değil, icraat bizim için kıymetlidir.

Saat 02:26 Ay-Mars arasındaki görünüm etkisi altında duygularınızı bilinçli bir şekilde yönlendirmeyi, hedefinizden asla uzaklaşmadan hareket etmeyi, kendinize olan öz saygınızı ön planda tutmayı unutmayınız. Eğer gerçekten canınızı sıkan bir durum varsa ve mutlaka konuşulması gerekiyorsa, bunu mümkünse ertelemeniz veya tartışmaya neden olacak sözler sarf etmek yerine kendinizden emin bir şekilde konuşmayı tercih ediniz.

Saat 07:25 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşacak görünüm, farklı yollar arayışınızı ve maddi güvenceye kavuşma çabanızı işaret etmekte. Elinizdeki verileri iyi inceleyiniz. Çünkü bu görünüm kısa süreli bir etkidir. O an için doğru sanırsınız ancak daha sonra aceleye geldiğini görebilirsiniz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.