20-31 Temmuz haftalık burç yorumları

Haftalık Burç Yorumları
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

20-31 Temmuz 2015 haftası burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 20-31 Temmuz 2015 haftalık burç yorumları…

KOÇ BURCU 20-31 Temmuz haftalık burç yorumu

AŞK VE İLİŞKİLER

20-31 Temmuz arası: 23 Temmuz tarihinde Güneş ve Merkür- Aslan burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu geçiş aşk hayatınızla ilgili konularda karşı cinsin ilgisini tümüyle üzerinizde toplamanız yönünde sizi ışıklandırır. Gayet öz, net ve kendinizden emin bir şekilde hareket edersiniz, iletişimde bulunursunuz. Kimseye eğilmeden bükülmeden neyseniz o şekilde dış dünya ile bağlantı kurarsınız. Koçlar için bu geçiş, hayatın keyifli ve güzel yanlarının tadına varma isteğidir. Girdiğiniz ortamlarda hemen gözler üzerinize çevrilir. Giyiminizle, duruşunuzla, kişiliğinizle, kullandığınız sözcüklerle beğenildiğiniz için, insanlar da sizi ilgiyle dinlerler. Ancak Venüsün iki ayrı burçtaki geri hareketinde size yönelenler, beğenenler, kimdir neyin nesidir diye bilmek isterler. Sizin geçmiş ilişkilerinizi sorabilirler. Gözlemci olabilirler. Siz de aynı şekilde bunu yapma gereği duyabilirsiniz.

31 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında Venüs, Aslan burcuna gerileyecek. Bu dönemde, kısa bir müddet önce ayrılanlar eski sevgilinin sizin hayatınızda ne kadar önemli olduğunu düşünerek geri dönüş yapabilirsiniz veya eski sevgiliniz aynı şekilde size dönebilir. Bu geri dönüş kalıcı mı değil mi iyice bakmak lazım. Bunu Venüs geri hareketinin bitiş tarihi olan (gölgeli günleri de hesaba katarsak, 13 Eylül sonrasını anlarız. Bu durumda olanların daha önceki ayrılığın nedenleri üzerinde durmaları, bu dönüşle nelerin değiştiğini, farklı olduğunu anlamaları yerinde olur. Yeni tanışmalarda da yine aynı şekilde hemen ciddi bir ilişkiye girmek, evlenmek veya problemli ilişkinizi bitirmek gibi keskin kararlar vermeden önce iyi düşünülmelidir.

İŞ VE KARİYER

20-31 Temmuz arası: 25 Temmuz-31 Temmuz tarihleri arasında, Venüs-Başak burcunda gerileyecek. İç dünyanıza çekilerek sağlığınızı, iş ortamındaki ilişkilerinizi dikkatli bir şekilde gözden geçirmenizde yarar var. Sizler, işinizle ilgili konularda, kendiniz adına faydalı olabilecek, yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayacak, sorumlulukları üstlenerek kendinizi hazırlamalısınız. Bütün bu konularda gerekli şekilde kendinizi yetiştirebilirseniz geri hareket sonrası, zorluk çekmez ve yoğun iş temposuyla baş edebilir, kazandığınız bilgileri mesleki olarak pratiğe dökebilirsiniz. Hangi iş sizin kendinizi ifade etmenize daha fazla izin verebilir, hangi yaşam koşulları sağlığınız açısından faydalıdır ve siz nerelerde eksik ve yetersiz kalmaktasınız. Bunları iyice düşünmeli, size uymayan, sizi yansıtmayan işler yapmamalı, hedeflerinizi gözden geçirerek, mesleki anlamda kendinizi geliştirmelisiniz.

31 Temmuz tarihinde Kova burcunda oluşacak Dolunay ve aynı gün Aslan burcuna gerileyen Venüs, özgürce yaşamanın, içimizden geldiği gibi aşkın tadına varmanın, bireysel isteklerimizi elde etmenin kolay olmadığını işaret ediyor. Her zaman her istediğin olmayabilir, beklemeyi bilmek gerekir diyor. Sizi tekrar düşünmeye, gözden geçirmeye çağırıyor. Bu çağrıya kulak vermemek mümkün değil. Durup aşk hayatımızı, ilişkimizi, bizim için yaşamın önemini bir daha düşüneceğiz ve hepsinden önemlisi, amacımızı belirleyip, tüm irademizle onun üstüne gidip gerçekleştireceğiz. Mücadele edeceğiz ve sonunda kendimizi kutlayacağız.

PARA

20-31 Temmuz arası: Maddi konularda 21 ve 22 Temmuz tarihlerindeki iki görünüm, Satürn geri hareket döneminde olduğumuz için, ailevi ilişkiler kadar, miras bölüşümleri, bankalarla alakalı kredi alımları, borçlanmalar, iş ortaklığı, yeni bir yere taşınmak, kiralamak, satın almakla alakalı işlerde ciddi bir şekilde gözden geçirmede bulunmamızı gerektiriyor. Dışarıdan pek destek göremeyebiliriz veya bahsi geçen bu konularda temkinli bir şekilde hareket etmeliyiz.

Boğa Burcu 20-31 Temmuz haftalık burç yorumu

İkizler Burcu 20-31 Temmuz haftalık burç yorumu

Yengeç Burcu 20-31 Temmuz haftalık burç yorumu

Aslan Burcu 20-31 Temmuz haftalık burç yorumu

Başak Burcu 20-31 Temmuz haftalık burç yorumu

Terazi Burcu 20-31 Temmuz haftalık burç yorumu

Akrep Burcu 20-31 Temmuz haftalık burç yorumu

Yay Burcu 20-31 Temmuz haftalık burç yorumu

Oğlak Burcu 20-31 Temmuz haftalık burç yorumu

Kova Burcu 20-31 Temmuz haftalık burç yorumu

Balık Burcu 20-31 Temmuz haftalık burç yorumu

Astroloji Danışmanı İremSu / Mynet Kadın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.