2 Temmuz burç yorumlarını

Ay Başak Burcunda ...Titiz ve Eleştirel Davranışlar Artabilir...Astrolog Demet Baltacı'dan 2 Temmuz burç yorumlarını

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 2 Temmuz Çarşamba…Merkür günündeyiz…

Günün ilk saatinde Başak bucuna geçen Ay çalışkan,titiz ve düzenli enerjiler veriyor. Bugün iş, hizmet, çalışma, sağlık konuları ön planda olabilir. Detay ve incelik isteyen işler daha rahat ilerleyebilir.

Günlük rutin işlerimizle ilgilenebilir, sağlık, beslenme ve diyet ile ilgili uygulamalar da yapabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay Venüs karesi bayanlarla olan ilişkilerde daha özenli olmamızı gerektirebilir. Duygusal beklentilerin artması ve aşırı eleştirel yaklaşımlar ilişkilerde sorun çıkarabilir.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Yakın çevrenizden kişiler ile özel yaşamınızdaki sorumluluklar arasında kalabilirsiniz. Günlük işlerinizi ertelemeyin. Bir bayan komşunuz ya da akrabanızla ilişkilerinizde hassas davranmalısınız.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Yeni bir ilişki fırsatı yakalayabilirsiniz ama öncelikle karamsar düşünceler içine girmekten kaçının. Yaratıcılığınızı kendinizi öne çıkarmakta kullanın ve günün sosyal fırsatlarını değerlendirmeye yoğunlaşın.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Maddi konulara odaklanmaya çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Bu maddi konular, evinizi veya bazı aile bireylerini yakından ilgilendirebilirler. Dikkatinizi toplarsanız doğru adımları atmanız kolay olacaktır.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Yoğun bir iletişim ile etkileşimin ana temalar olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Çeşitli görüşme veya yazışmalar yapabilir, uzun sohbetler veya ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Parasal konular günün ana temalarını oluşturacaklardır. Hayatınızın herhangi bir alanı ile ilgili maddi hususlarla ilgilenebilirsiniz. Bazı müdahaleler yapıp şartları daha da iyileştirmeniz mümkündür.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün kısa vadeli hedeflerinizle ilgili süreçleri hızlandırmanın yollarını bulabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir ortamda tanışacağınız bir kişi, bu konuda aracılık ederek işi çok daha kolaylaştırabilir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Bugün bir içe dönme ve hislerinizi gözden geçirme günü olabilir. Bazı gelişmeler karşısında kararsız kalmış da olabilirsiniz ve ne tip adımlar atmanız, süreci nasıl idare etmeniz gerektiğini değerlendirmeye çalışabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Çeşitli sosyal ortamlar içinde bulunabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Birlikte çalıştığınız ve ortak projeleri paylaştığınız kişilerle maddi ayrıntılar üzerinde fikir tartışmaları yapabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bugün oldukça güçlü olacak ve kariyerinizin geleceğinin parlak olması için kararlı adımlar atmayı tasarlayacaksınız. Büyük planlara yönelebilir, bunları uygulamaya geçirmek için sabırsızlanabilirsiniz. Çevrenizdeki bayanların üzerinizdeki etkileri artabilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Kendinizi yenileme ve daha da geliştirme isteğiniz artabilir. Gelişmek istediğiniz alanda insanlardan bilgi talebinde bulunabilir, birçok kaynak araştırabilir veya bir eğitim programına başvuruda bulunabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

İş yaşamınızda maddi boyutu olan bir konuyla ilgili son derece orijinal, parlak bir fikir bulabilirsiniz. Sorumluluk alanınız finansman olmasa bile, bu fikri, uygun ortamlarda, ilgili kişilere aktarın.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Boş vakitlerinizi eşinize ayırabilir ve kendisine güzel bir gün geçirtmeye önem verebilirsiniz. Yaşadığınız evin konforu ve estetiği ile ilgili eşinizin beklentileri artabilir. Sizin için gereksiz olan ayrıntılara onun önem verdiğini unutmayın.

Astrolog Demet BALTACI

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.