2 Mayıs günlük burç yorumları!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bakalım burcunuza göre sizi ne gibi sürprizler bekliyor…Astrolog İremsu’dan 2 Mayıs günlük burç yorumları…

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

 

Sevgili Koçlar cumartesi günümüz, saat 00:09  Ay-Pluto görünümüyle başlıyor ve tüm ilişkilerimizde belli bir mücadele, güçlü olma, gücümüzü kabul ettirme arzusu etkili oluyor. Hayat üzerimizde baskı uyguluyor ve biz bu baskılarla baş edebilmek için sabırlı olmakta zorlanıyoruz.

Saat 04:54 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, özgür hareket etmek, değişik bir şeyler yapmak istiyoruz. Ancak partnerimiz veya bazı kişilerle olan ilişkimizde dengeyi korumamız, nezaketli davranmamız gerekebilir.

Saat 17:03-3 Mayıs saat 04:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. İkili ilişkiler, rekabet veya başkalarının bize olan yaklaşımları, onlarla olan temasımız önemli hale gelecektir. Bu süre içinde ortaklaşa hareket etmek veya aranızdaki dengeyi düzgün şekilde sağlamakta yarar vardır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

 

Sevgili Boğalar saat 00:09  Ay-Pluto görünümüyle Cumartesi günümüz başlıyor. Bu enerji, gücünüzü gereksiz konular üzerinde değil, bilhassa başarılı olmak istediğiniz  alanlarda gösterebilmeniz adına önem taşıyor. Gayretli ve kararlı olun. Eğer gerçekten ilerlemek istiyorsanız dışa karşı  kendinizi kapatmayın. Azimli olmak ve ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor.

Saat 04:54 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, bir yandan kontrol edemediğimiz durumlarla uğraşabilir,  diğer yandan sağlık, iş hayatı ve bir takım konularda dengemizi muhafaza etmemiz gerekebilir.

Saat 17:03-3 Mayıs saat 04:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Başkalarına anlayışlı davranmamızı, dengeli ve uyumlu bir şekilde hareket etmemizi gerektiren durumlarla karşılaşabiliriz. Böyle hallerde ne kendinizden çok şey vererek üzülmeli ne de sorunları görmezden gelerek üstünü kapatmalıyız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

Sevgili İkizler cumartesi günümüz, saat 00:09  Ay-Pluto görünümüyle başlayacak. Bu enerji, parasal ve ilişki meselelerinde sabırlı olmamız gerektiğini gösteriyor. Çünkü bir yandan huzuru arzularken, birileri veya bazı durumlar üzerimizde baskın olabilir.

saat 04:54 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi, özgür hareket etmek isteğimizi işaret ediyor. Üzerimizde baskı kurabilecek hiçbir şeye izin vermeyeceğiz. Ancak aşk hayatımızla ilgili meselelerde veya birileriyle anlaşmak durumunda isek, nazik ve ölçülü olmak zorundayız.

Saat 17:03-3 Mayıs saat 04:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte yaşadığınız ilişkinin sizde hangi duyguları, hisleri ve gerçekleri uyandırdığı üzerinde düşünebilirsiniz. Bazen ortaklaşa hareket etmek kimi ilişkilerde zordur. Ancak bu ilişki sizin için önem arzediyorsa bunu yapabilmek daha kolaydır. Sorumlulukların eşit biçimde dağılımı paylaşımın önemi bu saatlerde belirgindir. İlişkinizle alakalı konularda acil kararlar alınmamalıdır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

 

Sevgili Yengeçler saat 00:09  Ay-Pluto görünümüyle cumartesi gününe adım atıyoruz. Bu enerji, ilişkiniz  ve aile hayatınızla alakalı konularda farklı görüşte olan kişilere tahammül etmeniz gerekebilir. Hayat şartları sizi güçlü olmaya zorluyor. Siz de her tarafı idare edeyim derken bir hayli yorulabilirsiniz.

Saat 04:54 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi, iş hayatınızla alakalı konularda veya genel olarak sorumluluklarınız söz konusu olduğunda çabucak tepki verebilir, özgür olmak isteyebilirsiniz. Ancak bunun ayarını iyi yapmanızda fayda var.

Saat 17:03-3 Mayıs saat 04:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, huzurlu ve sağlam bir düzen kurabilmeniz için öncelikle sorumluluklarınızın farkında olmanız gerektiğini işaret ediyor. Eviniz, ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda belli bir baskı söz konusu olabilir. Alıştığınız düzenden koparak kendinize yeni bir düzen kurmak ve bunu başarılı bir şekilde sürdürmeniz gerektiğinin farkındasınızdır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

 

Sevgili Aslanlar cumartesi gününün ilk görünümü, saat 00:09 itibariyle Ay-Pluto arasında gerçekleşiyor. Bu enerji,  çalışma hayatınız, sağlığınız  veya günlük hayattaki mücadelenin işaretçisidir. Sorumluluklarınız artabilir. Bunların bilincinde olarak günü değerlendirmekte yarar var.

Saat 04:54 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, fikirlerinizi çabucak ve hızlı bir şekilde ifade etmek isteyebilirsiniz. Yeniliklere bir hayli açıksınız. Bazen sabırsız davranabilirsiniz. Çünkü başkalarına uymak istemezsiniz. Ancak yakın çevrenizde bulunan kişilerle iyi geçinmeniz gerekiyorsa özgür davranmanız pek kolay olmayabilir.

Saat 17:03-3 Mayıs saat 04:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, yer değiştirme ve nakil yoluyla başka bir ortamda çalışmak yaşamak gibi konular üzerinde ciddiyetle düşünmenin işaretçisidir. Ancak olan resme bakmak gerekir, karar değişikliğinde bulunulmamalıdır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar cumartesi günümüz, saat 00:09  Ay-Pluto görünümüyle başlayacak. Bu enerji, mali konularda zorlandığınızı işaret ediyor. Sizin gelirinizi yükselten işlere, ilerisi adına güçlenmenizi sağlayacak ilişkilere ihtiyacınız var. Bütün bunları yerli yerine koymak için mücadele edebilirsiniz.

Saat 04:54 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, maddi veya ilişkinizle alakalı konularda ani kararlar  verebilirsiniz.  Borçlarınızdan kurtulmak veya birilerinden destek görmek için böyle davranırsanız, risk altına girebilirsiniz. Onun için ne yapıyorsanız iyice düşününüz. Aceleci davranmayınız. Enine boyuna düşününüz.

Saat 17:03-3 Mayıs saat 04:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, hayatınızda neyin değerli olduğunu düşünebilirsiniz.  Eş veya ortak ilişkileri yoluyla maddi gelir elde eden birisiyseniz bunun sizi kısıtlayıp kısıtlamadığı üzerinde düşünebilirsiniz. Maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yeni bir karar almak bu saatlerde yanlıştır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 00:09  Ay-Pluto görünümüyle cumartesi gününe adım atıyoruz. Bu enerji, bir yanıyla güçlenmek adına verilen mücadeleleri, diğer yanıyla ilişkilerimizde bizi zorlayan şartları işaret ediyor. Nazik ve uyumluyuz. Ancak doyuyor muyuz, huzurlu muyuz bu çok önemli. Bizi tatmin etmeyen şartlarla mücadele etmekten yorgunuz.

Saat 04:54 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, partnerinizle aranızdaki her türlü meselenin karşılıklı haklarınızı,  özgürlüklerinizi dikkate alarak ele alınması gerekiyor. O siyah diyorsa, sizin de beyaz deme hakkınız var. Ancak bunun ayarını her iki kişinin de gözetmesi gerekiyor.

Saat 17:03-3 Mayıs saat 04:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, ortaklaşa hareket etmek, elbirliğinde bulunmak, sen ve ben demek yerine biz olmak yolundaki sorunlarınızı veya durumunuzu gözden geçirmekte yarar vardır.  Kişiliğinizin zayıf ve işlemeyen, size faydası dokunmayan kısımlarını onardığınızda bireysel açıdan güçlendiğinizi fark etmeniz mümkündür.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler  cumartesi günümüz, saat 00:09  Ay-Pluto görünüm etkisi altında başlıyor. Bu enerji, güçlenmek adına verilen mücadelenin göstergesidir. Ancak bir yandan  mücadele ederken, diğer taraftan elde olmayan durumlarla karşılaşmak bizi yoruyor. Çabalıyoruz ancak çabamızın meyvelerini alabilmek kolay olmuyor. Bir takım tuhaflıklar, sağlık veya diğer etkenlerle boğuşmak zorunda kalıyoruz.

Saat  04:54 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi, işiniz, sağlığınızla ilgili konuları  ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda yaşanabilecek problemleri tek başınıza değil, birlikte halledecek şekilde ele almanın yararlı olacağının işaretçisidir. Bu belki size zor gelebilir. Ancak rahat etmek için bu şart gözüküyor.

Saat 17:03-3 Mayıs saat 04:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, ilişkinizi gözden geçirerek nelerin düzeltilmesi gerektiğini veya ne yaparsanız daha huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz bunları saptamanız lazımdır. Ancak belli bir  memnuniyetsizlik, karmaşa ve duygusal kısıtlanmalar sizi rahatsız edebilir.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

 

Sevgili Yaylar saat 00:09  Ay-Pluto görünüm etkisi altında cumartesi gününe adım atacağız. Bu enerji, parasal ve iş hayatımızla ilgili meseleler üzerinde  verilen mücadelenin göstergesi. Bir yandan da ilişkilerimize dikkat etmemiz gerekiyor. Bütün bunlar bizi bir hayli yormakta. Hem kazanmak istiyoruz hem başarılı olmak zorundayız.

Saat 04:54 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, kendimizi farklı yollarla ifade etmek, aşkta hızlı davranmak, bildiğimiz gibi ilerlemek isteyeceğiz. Ancak bir yandan da, başkalarının görüşlerine kulak verirsek çok daha iyi olacaktır. Tümüyle özgür davranamayabiliriz.

Saat 17:03-3 Mayıs saat 04:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, gerçekçi olanla olmayan hedeflerinizi birbirinden ayırmak için şöyle bir düşünmekte yarar var. Kimlerle arkadaşlık etmektesiniz, kimlerle yolun sonuna geldiniz veya kimlerle iş birliğinde bulunmak gelişiminiz açısından önem taşıyor, bunlar üzerinde bir daha düşününüz. Ancak bu düşünmek, acil kararlar almak anlamına gelmesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar cumartesi günümüz, saat 00:09  Ay-Pluto görünümüyle başlayacak. Bu enerji, güçlü olmak ve verdiğimiz mücadeleden başarılı çıkabilmek arzumuzun işaretçisidir. Bir yandan kişisel anlamda doyuma ulaşmak istiyoruz diğer yandan üzerimizdeki baskılardan kurtulmak. Dış etkenler çoğu zaman bizi, başkalarıyla iyi geçinmek zorunda bırakıyor. Bu da yoruyor tabii ki.

Saat 04:54 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, evinizle ilgili değişimler, yenilikler, ailenizle alakalı faaliyetler hızlı bir şekilde hareket etmenize, kararlar almanıza neden olabilir. Bu değişimlerin iş hayatınıza, sorumluluklarınıza olan etkisini iyice hesap ediniz ve gözden geçiriniz.

Saat 17:03-3 Mayıs saat 04:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, kimileri ilişkisi, bazıları evinizle alakalı mevzulardaki değişimler  üzerinde düşünebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar cumartesi gününe, saat 00:09  Ay-Pluto görünümüyle adım atacağız. Bu enerji, hiçbir baskı altında çökmeden, kendimizi mutlaka bir hedefe odaklamanın önemini işaret ediyor. Gelişimin sırrı, sabırlı olmamıza bağlı. Fakat bazen öyle durumlarla karşılaşıyoruz ki, kim olsa dayanamaz. İşte böyle anlarda Ya sabır çekiyoruz.

Saat 04:54 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, kendinizi başkalarına daha farklı şekilde ifade edebilme gücümüzün işaretçisi yaratıcı tarzda ifade edebilecek gücünüz yüksek. Ne istediğinizi biliyorsanız gayet hızlı biçimde ilerleyebilirsiniz. Ancak dış seslere, insanlara da kulaklarınızı kapatmayınız. Tarafsız davranmayı bildiğiniz sürece el üstünde tutabilirsiniz.

Saat 17:03-3 Mayıs saat 04:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte planlarınızı mantık süzgecinden geçirmekte yarar var. Sorumluluklar önemli.  Acil kararlardan kaçınınız. Siz hayatınızı düzene sokmak istiyorsanız, önce buna kendinizden başlamalısınız. Yetersiz olduğunuz konular üzerinde düşünmekte yarar var.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

 

Sevgili Balıklar saat 00:09  Ay-Pluto görünümü, idare etmek zorunda kaldığımız ilişkiler veya meseleler gücümüzü azaltabilir. Aslında amacımız yolumuzda ilerlemek ve kendimizi kanıtlamaktır. Fakat başkalarına uymak canımızı sıkabilir. Sesimizi de çıkaramayız. Ya sabır çekeriz.

Saat 04:54 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, paranıza sahip çıkınız ve ne olursa olsun riskli harcamalardan uzak durmanızda yarar vardır. Eğer birilerinden veya farklı yollarla elde edilecek bir destekle hareket edecekseniz, hesabınızı iyi bilmekte yarar var. Bir kazanıyorsak, iki harcayamayız değil mi?  O zaman alışverişlerimizde, dengeyi korumamız iyi olacaktır.

Saat 17:03-3 Mayıs saat 04:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, duygusal ilişkilerinizin yapılandırılması ve ortak ilişkide bulunduğunuz kişi veya kişilerle alakalı her türlü meselenin dikkatle gözden geçirilmesi şarttır. Maddi konular yine gündem maddenizin ilk sıralarında yer alabilir.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.