2 Mayıs burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 2 Mayıs Cuma…Venüs günündeyiz…

İkizler burcunda ilerleyen Ay gün boyu boşlukta olacak. Zihinsel olarak oldukça hareketli ve huzursuz hissedebiliriz.

Yazılı ve sözlü iletişimler, kısa seyahatler, yakın çevre ile ilişkilerimiz yoğunlaşabilir.

Bugün bir çok konu hakkında fikir üretebilir, sohbet yapabiliriz. Ancak bunların çoğu yüzeysel olabilir. Ay boşlukta olduğu için değişken ve kararsız enerjiler etkili olabilir. Önemli toplantı ve görüşmelerde sonuç almakta zorlanabiliriz.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün vaktinizi istediğiniz gibi değerlendirme şansınız olacak. Olasılıkla insanların arasında olmak isteyeceksiniz. Kendinizi ifade ediş biçimleriniz popülerliğinizi artıracaktır; girdiğiniz ortamlarda keyifli sohbetler yapabilir, birçok ilginç haber duyabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugününüzü evin dışında değerlendirmek isterseniz harcamalarınız konusunda dikkatli olun. Gezme, alışveriş, yemek ve sosyal faaliyetler derken bütçenizi zorlamamalısınız. Önceden bir harcama limiti belirleyebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün enerjiniz çok yüksek olabilir ancak bunu doğru yönlendirme konusunda zorlanabilirsiniz. İletişim gücünüz çok yüksek. Bu nedenle ihmal ettiğiniz işlerle ilgilenebilir, bir süredir görüşmediğiniz kişileri arayıp ilişkinizi tazeleyebilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün iç dünyanız çok hareketli ve kararsız olabilir. Kuruntulu düşünceler nedeniyle kendinizi huzursuz hissetmeniz mümkün. Biraz dinlenip sevdiğiniz bir kitabı okumak ya da aklınızdan geçenleri yazmak size çok iyi gelecektir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Günün hareketli ve değişken enerjileri sizi sosyal yaşama yönlendirebilir. Sergi, konser, yemek gibi kalabalık aktiviteler içerisinde yer alabilirsiniz. Akşam saatlerinde görevlerinizle ilgili düşünceler içerisine girebilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün iş ve kariyeriniz ile ilgili bir çok görüşme yapabilir, toplantılara katılabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerden pek çok şey öğrenmenin yanında, düşünce ve yaklaşımlarından da etkilenebilirsiniz. İleriki günlerde bir iş seyahati de gündeme gelebilir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Bugün tüm vaktinizi yazılı basın ve sosyal medyaya ayırabilir, çeşitli konularda bilgi toplayabilirsiniz. Zihinsel olarak çok hareketli ve meraklı olmanız mümkün. Uzak arkadaşlarınızdan ve yurtdışında yaşayan yakınlarınızdan haberler gelebilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Karşı cinsle olan ilişkilerinizdeki iyileşme sayesinde daha rahat ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. İletişimlerdeki nezaket, iç dünyanızı yakınlarınıza açmanız yönünde sizi cesaretlendirebilir. Gizli ve mistik konulara ilginiz artıyor. Bazı ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bugün tüm dikkatinizi eşiniz ve partnerinize yöneltebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki olumlu etkiler, farklı ve yaratıcı davranışlarınızla desteklenecektir. Bugün beğenildiğinizi ve takdir edildiğinizi hissedebilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün günlük hayatınızdaki konfor ihtiyacı artabilir. Gününüzü ev ve ofisteki eksikler ve bitirilmesi gereken işlere ayırabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerden değişik fikirler alabilir ve bunları uygulayabilirsiniz. Boş zamanlarınızda yapacağınız sohbetlerde ilginç dedikodular duymanız mümkün.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugününüzü ev yaşamınızla ilgili konuları ele alarak geçirebilirsiniz. Aile içi ilişkilerle ilgili mevzulara odaklanmanın yanında, evinizle ilgili uygulamalarla da ilgilenmek ana konulardan olabilirler.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

İletişim kurma isteğinizin artacağı bir gündesiniz. Yakın evrenizdeki kişilerle paylaşımlarınız renkli ve keyifli olacaklardır. Sürpriz bir kısa gezi programı da karşınıza çıkabilir.

Astrolog Demet BALTACI / Elmaelma.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.