2 Kasım 2015 Burç Yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

2 Kasım 2015 Pazartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 2 Kasım 2015 burç yorumları…

Kasım 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar yeni haftamız, saat 06:35-18:47 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor.  Boşluk süresince, bizi tedirgin eden hatta verimli çalışmamızın önüne geçebilecek korku ve endişelerimizden uzak durarak, güven duygumuzu asla kaybetmeden gün boyunca rutin işlerimize ağırlık verelim. Boşluk etkisi Yengeç burcunda oluştuğu için, evimiz, ailemizle yakından alakalı konular üzerinde daha hassas davranabiliriz. Dışarıdan bakıldığında sert ve taviz vermez görüntümüze karşılık, iç dünyamızda bir hayli alıngan olabiliriz. Duygusal konularda içimize dönerek, geçmişte bu yana yaşananları gözden geçirebiliriz. Bazen kızarız, içerleriz, sıkılırız ancak biliriz ki, köklerimizden kopmamız zordur. Güven içinde yaşamak bizim için son derece önemlidir. Kimi anlarda sarılacak bir dost, yaren ararız, kimi zaman kendi kendimize yetebilmenin yollarını araştırırız. Bugün, yenilik anlamındaki işlerde tedbirli olmalı,  işimize, ilişkimize, evimize, ailemize ve kendimize karşı iyi davranmalıyız.

Saat 18:47 itibariyle etkili olacak Ay-Aslan burcu geçişi, cesaretlendirici ve duygularınızı hevesli bir şekilde ifade edebilmenizi sağlayıcıdır. Direkt olarak tepki verirsiniz ve eylemlerinizde kararlısınızdır. İhtiyaçlarınızı elde etme yönünde bir adım geri atmazsınız.

Saat 20:06 Ay-Merkür arasındaki mücadeleci görünüm, içimizden geleni coşkulu bir şekilde ifade etmemizi sağlıyor. Eğer kafamıza bir şey takılı ise, bu bizi kuşkulandırıyorsa ne yapıp edip gerçeğe ulaşmaya çalışabiliriz. Kendi derinliklerimizle temasımız oldukça yükselir. Gizli saklı konularda bilgi sahibi olmak isteriz.

2 Kasım saat 10:06-20 Kasım saat 21:43 tarihleri arasında, Merkür Akrep burcunda seyrini sürdürecek. Kredi başvuruları veya  yatırımlar, mali hesaplar, beklenen destekler, hisseli paralar, eş ve iş ortağınızla finansal ilişkinizden, yükümlü olduğumuz ve altına imza attığımız belgelere kadar geniş bir alanda odaklanacağız ve yine dikkatlice gözden geçireceğiz. Birlik ve bütünlük içinde hareket ediyor muyuz,  ilişkimiz ve iş ortaklıklarımızda ne gibi sorunlar var ve her iki taraf da bir arada olmaktan dolayı memnun mu diye duruma bakacağız. Tabii ki, çıkarlarımızı gözettiğimiz için susabiliriz. Ancak sorunlar varsa bunların da ele alınması ve yüzleşmede bulunulması gerekir.  Birbirinizden farklı yönleriniz, düşünceleriniz, hayata bakış açınız olabilir. Fakat bütün bu farklılıklar eğer dengeli ve sağlıklı ve ortaklaşa hareket etmenin önüne geçiyorsa tabii ki problem yaratır. Birbiriniz üzerinde maddi-manevi-cinsel-finansal anlamda baskı uygulamanıza neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar,  saat 06:35-18:47 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında yeni haftaya uyanıyoruz. Yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için, karşılıklı görüşmelerde dikkatli olmakta yarar vardır. Hatalar yapılabilir veya hassasiyet yüzünden olayları yanlış değerlendirebiliriz. Hoşgörünün ve ılımlı iletişimin sınırlarını iyi çizerek ancak her sözün altında bir şey aramadan günü geçirmekte yarar var. Kardeşlerimiz, ailemiz, yuvamız içindeki iletişim, geçmişe dönük meseleleri ön plana getirebilir. Ev taşımak, evde değişiklik yapmak, yolculuklara karar vermek, kiralamak, satın almak gibi önemli kararları iyice gözden geçirmeden uygulamamalıyız. Etrafımızda gelişen olayları gözlem altına almalı, manevi değerlerimizi ön planda tutmalı, ancak fedakarlığımızın sınırlarımızı da iyi çizmeliyiz. Biraz duygusallaşacağız, sevgi ihtiyacımız yükselecek ancak iç dünyamızın zenginliği de bir hayli artabilir.

Saat 18:47 Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde evimiz alanı içinde liderlik gücümüz bir hayli yüksek olur. Dışarıda ise, özgürce kararlarımızı uygulamak isteyeceğiz. Güçlü bir ifade duygusu ve özgüven bu enerjinin özünde yer alıyor.

Saat 20:06 Ay-Merkür görünümü, inandığınız değerleriniz uğruna her türlü mücadeleye hazır olduğunuzun göstergesidir. Eğer partneriniz veya size karşı çıkan biri varsa onunla hem sözel hem de davranış olarak gerekli savaşı verebilirsiniz. Sözleriniz oldukça keskindir.

2 Kasım saat 10:06-20 Kasım saat 21:43 tarihleri arasında karşıt burcunuz Akrepte ilerleyecek Merkür, en başta evlilikler, uzun süren ilişkiler, bizden farklı görüşte olan kişilerle ilişkilerimiz, finansal ve ilişki anlamındaki kanuni davalar, başkalarıyla olan her türlü anlaşma ve yasal konular üzerinde yeniden duracağız. Bu kişilerle aramızdaki ilişkinin hayatımızdaki önemi üzerine düşüneceğiz. Biz ilişkilerimize nasıl yaklaşmaktayız, ortaklaşa bir hayat sürdürüyorsak, uyum ve uyumsuzluklarımız nelerdir? Veyahut bir ilişkiden neler bekliyoruz, neye göre seçimlerde bulunuyoruz? Bunlara bakmamız gereken zamandayız. Eğer beraberliğimizde problemler varsa, bu süreçte zorlanabiliriz. Karşı taraf kendi bakış açısıyla durumları ele alırken bizim buna anlayış göstermemiz zor olabilir. İster istemez bu beraberliği sorgulama ihtiyacı duyabiliriz veya partnerimiz, iş ortağımız da aynı şeklide davranabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler yeni haftanın ilk günü saat 06:35-18:47 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında geçecek.  Bu süre içinde, maddi konularda sağlamlığı, güvenilirliği mutlaka önde tutmalıyız. Şuraya para yatırayım, buna borç vereyim, şu istediğimiz alayım diye düşünmek yerine daha dikkatli olmakta yarar var. İş bağlantılarında, parasal alışverişlerde daha dikkatli olunuz. Eğer ev satın almayı, kiralamayı düşünüyorsanız en azından bugün beklemede kalınız. Parasal problemlerinize çare bulayım diye kredi çekmeye kalkışmayınız. Gelir ve giderlerinize bugün dikkat ediniz. Duygusal açıdan boşluk süresi içinde, daha fazla duyarlılık söz konusu olabilir. Sevdiklerinizi çemberiniz içinde tutmak istersiniz. Çocuklarınıza, değerlerinize fazlasıyla düşkün olursunuz. Ancak bunun dozunu da bilmek lazım. Kendi duygularınıza verdiğiniz önem kadar, başka insanların da kendisini ifade etmesine izin veriniz. Gözden geçirmeler anlamında boşluktaki saatler uygundur ancak karar değiştirmek, yenilikleri uygulamak yanlış olur. Boşluk süresince program dışı işlere kalkışmamanızda yarar var.

Ay-Aslan burcu geçişi saat 18:47 itibariyle etkili olacak. Bu enerji, sözlerinizi ustaca kullanmanızı, düşüncelerinizi belli bir konu üzerinde başarıyla odaklamanızı sağlayacak.  Hızlıca işlerimizi yoluna koymak ve kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek isteyeceğiz.

Saat 20:06 Ay-Merkür görünümünde, sözlerimizin mutlaka kabul edilmesini, birilerinin bizi onaylamasını, içimizdeki şüpheleri gidermesini bekleriz. Bilinenin ötesindekileri merak ederiz. Görüştüğümüz kişilerin derinliklerine sızmaktan hoşlanırız. Gizli ve saklı olanı öğrenme arzumuz yoğundur. Benim tavsiyem, bulunduğunuz ortam ve duruma göre kendinizi ayarlamanızdır.

2 Kasım saat 10:06-20 Kasım saat 21:43 tarihleri arasında çalışma hayatınızla ilgili konularda etkili olacak Merkür-Akrep burcu geçişinde nelere dikkat edeceğiz? İş ortamındaki ilişkilerin niteliği, işinizle alakalı meselelere bakış açınız, iş tercihleriniz ve şu andaki mevcut işinizle alakalı finansal konular yine önemini koruyor. İsteklerimiz karşılanmadığında, bu bizi bir hayli rahatsız edebilir. Elde ettiğimiz gelir ile emeğimiz arasındaki  farklılıklar, bir hayli gözümüze batabilir. Ancak burada sektörün içinde bulunduğu durum, tecrübemiz, eğitimimiz de, tercih edilme aşamasında önem taşıyacaktır. Bu süreçte, hakkımızı yedirmeyelim. Ancak başkalarına söz hakkı vermeyi de unutmayalım. Rutin sağlık şikayetlerimiz devam ediyorsa, kesinlikle ertelenmeden bir doktora görünmek lazım. Problem ne ise araştırılmalı ve kökünden halledilmesi için mutlaka konusunda deneyimli bir uzmana gösterilmelidir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni haftanın ilk gününde, saat 06:35-18:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yarım kalan işlerin tamamlanması anlamında faydalı olan bu süre, satın alma, kiralama ve özel hayatınızı ilgilendirebilecek duygusal bir karar için uygun bir zaman değildir. Aceleci davranmayınız. Genel olarak duygularımız boşluk etkisinde çok daha fazla içselleşir. Kimse bilmez ne çektiğimi diyerek kendi kendimize hesaplaşmalarda bulunuruz. Eğilimimiz öncelikle sevdiklerimizin üzerine titremektir. Geçmişte yaşadıklarımızla, bugünü karşılaştırırız. İnsanların bize yaklaşım tarzlarını önemseriz. Pek kendimizi açık etmeyiz ama birisi hassas bir noktamıza değdi mi, bir de bizi üzdü mü, çok sıkılırız. Genel olarak bir taşınma telaşımız varsa, en iyisi olması için titizleniriz. Rutin işlerimizi her zamanki gibi yapmaya devam edelim.

Saat 18:47 itibariyle etkili olacak Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde aradığınız güveni iç dünyanızın derinliklerinde hissetmeniz mümkündür.

Saat 20:06 Ay-Merkür görünümü, parasal konularda yapılması muhtemel bir alacak-verecek konuşmasının işareti olabilir. Böyle bir etki altında kişi arzuladığı her ne ise onu elde etmek için hırsla konuşabilir, elde etmek için zihnini o konu üzerinde yoğunlaştırabilir.

2 Kasım saat 10:06-20 Kasım saat 21:43 tarihleri arasında Merkür Akrep burcunda seyrini sürdürecek. Aşk hayatımız, çocuk sahibi olma veya çocuğumuzla ilgili konular yine önemini koruyacak. Düşüncelerimizi çoğu zaman dışa karşı, gizleme gereği duyabiliriz. Bu üzülmemek veya tanımadığımız kişilere karşı bir güvenlik önlemidir. Gayet yararlı buluyorum. Bu süreçte aşk hayatımızla ilgili sorunları mutlaka gerçekçi bir şekilde ele almak gerekir. Denetimde bulunmak, her şeyin bizim istediğimiz şekilde olması için ısrar etmek bu süreçte sakıncalıdır. Bu süreçte canımızı sıkan mevzular olduğunda, sözlerimize dikkat edelim. Bazen elde olmadan sarf edilen sözler, sonradan pişmanlık yaratabilir. Problemleri  çözmenin yolu, onlara neden olan şartları, noktaları gözden geçirmekle mümkündür. Bunları tedavi etmek lazım, yoksa kendi kendimizi üzebiliriz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 06:35-18:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde kendinizle alakalı konularda diğer günlere nazaran duygusal düşünebilirsiniz. Ancak bu duygusallık, eğer son günlerde bir şeyler sizi tedirgin ettiyse biraz daha fazlalaşabilir. Zayıf noktası insan kendisi daha iyi bilir mutlaka. Hepimizin az çok duyarlılık gösterdiği meseleler vardır. Ailemiz, çocuklar, para, iş v.b konularda boşluk etkisi bitene kadar yenilik anlamındaki kararları beklemede tutalım ve gözden geçirelim. Eğer birileri özel hayatımızı yakından ilgilendiren bir konuda gereksiz yere bir söz ederse, hiç bulaşmayalım. Bekleyelim ve duruma bir bakalım. Ruhsal yönden rahatlatıcı çalışmalara ve fiziksel açıdan sağlığınızı güçlendirici aktivitelere öncelik verelim. Bu zaman dilimi içinde bize huzur lazım.

Saat 18:47 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay, liderlik yönünüzü güçlendiricidir. Eğer bir arzunuz, ihtiyacınız varsa, bunu mutlaka elde etmek adına harekete geçersiniz. Duygularınız bir hayli ateşlidir. Sizi takdir etmeleri, güçlü bulmaları, sözünüzü dinlemelerini istersiniz. Bu enerji, pırıltılı yaşama, kendinizi kanıtlama, kimliğinizi ifade edebilme yönünde bir hayli etkilidir.

Saat 20:06 Ay-Merkür görünümünde, sizden saklanan gizlenen var mı diyerek kuşkulu davranabiliriz. Dışa karşı rahatmış gibi dursak da, aslında içten içe kuruntuluyuzdur. Konuşmalarımızın çoğunluğunda keskin sözler sarf edebiliriz. Bu ister iç isterse dış meseleler anlamında olsun fark etmez. Eğer bazı mevzular canımızı sıkmışsa coşkulu bir şekilde ifade edebiliriz.

2 Kasım saat 10:06-20 Kasım saat 21:43 tarihleri arasında Akrep burcunda seyrini sürdürecek  Merkür, aile hayatı ve evinizle alakalı evi konularda, yerleşim alanıyla ilgili mali konuların yine önemli olduğunu işaret ediyor. Eğer ailede bir sorun yaşanıyorsa bu dönemde Aslanlar, düşüncelerini, hislerini pek belli etmezler. İçe yönelerek muhasebede bulunurlar. Güçlü olmak, kontrolü elde tutmak arzunuz ön plandadır. Eğer üzerinizde baskı uygulayan bir eş, anne-baba-kardeş-evlat varsa bu kişilerle aranızda inatlaşmalar devam edebilir. Oysaki her türlü paylaşımın, meselenin mutlaka birlikte ele alınması gereken zamandır. Akıllıca hareket etmek ve ileriye dönük düşünmek gerekiyor.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar yeni haftamızın ilk günü, saat 06:35-18:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Önce şunu belirteyim ki, duygusal bir hassasiyet yaratması mümkün. Ne de olsa Ay-Yengeç burcunda boşlukta. Anlaşılmak ve bizim önem verdiklerimize başkalarının da kıymet göstermesini istiyoruz. Arkadaşlarımız eğer canımızın yoldaşı ise, başımızın tacı sayarak yanlarında olabiliriz. Tabii ki onların da bir sıkıntımız olduğunda en azından bir telefon açıp halimizi hatırımızı sormalarını bekliyoruz. Eğer bir iş veya özel meseleyle ilgili bugün bir adım atacaksanız, ben beklemenizi tavsiye ediyorum. Hiç acele etmeyiniz. Eğer yardıma gereksinim duyan bir yakınınız olursa, yanında olun. Ancak gücünüzü aşan bir meselenin altına da girmeyin. Yarım kalan işleri bitirmeye çalışın ve rutin programınızda ne varsa onlara öncelik verin. Olaylara tek yanlı bakmayın. Etraflıca düşünün. Bu sizi stresten koruyacaktır. Birilerinin etkisi altında kalmamaya çalışın. Birileri şöyle demiş, böyle demiş diye kendinizi üzmeyin.

Saat 18:47 Ay-Aslan burcu seyir süresince, ne olursa olsun hayattan keyif almak isteyeceğiz.  Dikkatleri üzerimize çekmek niyetindeyiz. Boş muhabbetlerden pek hoşlanmayacağız.

Saat 20:06 Ay-Merkür görünümü, duygularımızı dile getirme, içimizdekileri birileriyle paylaşma, hatta coşkuyla hırsla konuşma arzumuzun göstergesi. Ancak bir yandan da söylediklerimizi anlayacak kim var acaba diye düşünebiliriz. Karamsar bazen kuruntulu ancak bir o kadar da hırslı sözler sarf edebiliriz.

2 Kasım saat 10:06-20 Kasım saat 21:43 tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda ilerleyecek. Yakın çevremizle olan ilişkilerimiz, eğitim ve iş hayatımız, kariyer yaşantımız ve toplum içindeki yerimizle alakalı her durumu yine derinlikli bir şekilde gözden geçireceğiz.  İşimizde güçlü olmak, girişimlerimizde başarılı olmak, birilerinin önüne geçmek, güçlü olmak arzusu ön planda olacaktır.  Zihin gayet keskin, hızlı ve güçlü çalıştığı için, görünenle, sahip olunanla yetinmek kolay değildir. Bazen sözlerimiz bir iğne gibi batıcı olabilir. Ancak bu dostluğundan, size olan davranışlarından arkadan dolap çevirdiğini düşündüğünüz kişilere yöneliktir. Ser verip sır vermezsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler yeni haftamız saat 06:35-18:47 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında geçecek.   Nelere dikkat edeceğimizi birlikte gözden geçirelim. İş ilişkilerinde öncelikle güvensizlik duygusu üzerinizde hakim olabilir. Mücadele etmek isteğiniz azalır. Eğer son günlerde birisiyle anlaşmazlık yaşadıysanız ve bir de aynı ortamda iseniz, bugün sözcükler dilinizin ucuna gelir. Ancak dışa yansıtamadığınız için sıkılırsınız. Aslında yansıtamamak iyidir. Fakat sizde baskı yaratabilir. Artık elden geldiğince sakin olmaya çalışacağız. Bu saatler arasında benim tavsiyem her zaman yaptığınız işlerinize öncelik tanımaktır. Ailevi konularda biraz gerginlik yaşanabilir veya siz hassas düşünürsünüz. Durumları sübjektif bakış açısıyla ele alma riskiniz yüksek. Eh bazı kişiler sizin gibi düşünmeyince alınabilirsiniz. İş meselelerinde ben dikkatli olmanız, notlar almanız, birine söz vermeden önce bir daha düşünmenizden yanayım. Geçmişe dönük bazı meseleler üzerinde düşünmek gereği duyabilirsiniz.

Saat 18:47 itibariyle etkili olacak Ay-Aslan burcu geçişi akşam saatlerinde sosyalleşmenizi sağlar. Ayrıca kişisel anlamda kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde yardımcıdır. Sizi güçlendirir. Böylece gün boyu hassasiyet nedeniyle oluşan baskıları üzerinizden alır.

Saat 20:06 Ay-Merkür görünümü, toplumsal veya kişisel meselelerde öne çıkmanızı sağlayan bu enerji, inandıklarınıza sahip çıkmanız adına sizi destekliyor. Sözel ve tavır olarak neye inanıyorsanız mücadelenizi kararlılıkla sürdürebilirsiniz. Ayrıca kaynak arayışına giderek, maddi yönden rahatlamak isteyebilirsiniz.

2 Kasım saat 10:06-20 Kasım saat 21:43 tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Merkür, parasal konuları derinlikli bir şekilde gözden geçirmemizi sağlıyor. Çıkarlarınızı öne alabilirsiniz. İnsanları nasıl etkileyeceğinizi, kimden ne gibi yararlar elde edebileceğinizi, doğru yatırımlarda bulunacağınızı hesap edersiniz. Kaynaklarımızı değerlendirme biçimimiz, fiziksel ve ruhsal sağlığımız, yeniliklere olan bakış açımız, eğitimden iş hayatına kadar olan meseleler bu süreçte önemli olacak. Öyle pek ılımlı düşünmemiz mümkün değil. Hesabımızı iyi biliriz. Risk altına girmekten çekiniriz. Çünkü kaybetmek istemeyiz. Ne kazanıyorum, ne kaybediyorum diyerek ilişkilerimizi gözden geçiririz. Bir adım atmadan önce, bu adımın her anlamda analizini yaparız. Hele değerlerimize biri laf etsin veya bizi zor duruma düşürsün, hemen gardımızı alır, gerekeni yaparız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler yeni haftanın ilk günü, saat 06:35-18:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Bu bizi duygusallaştıracak, hassasiyet yüksek olacak. Sıkıntılarımızı içimize atacağız. Ailevi-duygusal-iş ve güvenliğinizi ilgilendiren konularda duyarlıyız. İlişkilerde sizin için en önemli unsur güven duygusu olacaktır. Vicdanen düşünüp sustuğunuz, katlandığınız ancak hiçbir hayra geçmediğini anladığınız durumlar aklınıza takılır. İç dünyanızda kendinizle, hayatla hesaplaşırsınız. Bazen de bu hesaplaşma sizi bir hayli tedirgin edebilir. Siz bugün sevgiye, her geçen günden daha fazla ihtiyaç duyarsınız. Ay boşluk zamanlarında kişi çok aktif olmayabilir. İşler kendiliğinden yerli yerine otursun ister, zorlamalara gelemez. Eğer yeni bir işe başlayacaksanız ve tecrübeniz yoksa endişelenebilirsiniz. Ben genel olarak boşluk günlerinde yenilik anlamındaki her şeyin gözden geçirilmesi ve mümkünse ertelenmesi gerektiğini söylerim. Fakat tabii ki bazen, mecbursunuzdur. Adım atmanız gerekiyordur. O zaman tedbiri elden bırakmayın. Rüyalarınız ve sezgileriniz bugün bir hayli güçlenir. İç sesinize kulak vermeyi ihmal etmeyin.

Saat 18:47 Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde, dış dünyanın üzerimizdeki etkisi bir hayli fazladır. Biz de buna karşılık olarak, kendimizi göstermek, ifade etmek yoluyla tepkimizi koyarız.

Saat 20:06 Ay-Merkür görünümü, bir reddediliş, eleştiri, umursamazlık karşısında duygularınızı kolayca dışa ifade edebilirsiniz. Bugün algılama gücünüz, başkalarının ne düşündüğünü sezinleme beceriniz, zihinsel odaklanma kabiliyetiniz o denli yüksek ki, sizi hiç kimsenin susturabilmesi, önünüze çıkarak uyarması pek mümkün değil.

2 Kasım saat 10:06-20 Kasım saat 21:43 tarihleri arasında, burcunuzda ilerleyecek Merkür,  çevre ilişkilerinin, iş meselelerinin, eğitim ve ticaret konularının gözden geçirilmesi yönünden değer taşıyor. Kişisel tercihlerimize, ilişkilerimiz, maddi ve manevi ortaklıklarımıza bakacağız. Bütün bunlar üzerinde bir hayli dikkatli, derinlikli, konulara hakim ve odaklanmış bir şekilde gözlemde bulunacağız. İlişkilerimize bir bakacağız. Bizim üzerimizde kimler tesirli, biz hayatta neleri önemsiyoruz, kimlerle iş birliğine yatkınız ve kimlerle birlik ve bütünlük anlamında sorunlar yaşıyoruz? Bunları gözden geçireceğiz. Öyle alttan almaya pek niyetimiz olmayacak ancak çıkarlarımız söz konusuysa, kaybetmeyi de göze almayacağız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar yeni haftamız, Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Saat 06:35-18:47 arasındaki zaman dilimi içinde, dikkat dağınıklığı, hassasiyet, gelgitli ruh halleri yavaşlama, geçmişi düşünme gibi hallere sebep olabilir. Bu süreyi doğru bir biçimde değerlendirmenin yolu,  soğukkanlı davranmayı bilmekte yatıyor. Maddi açıdan dışarıdan kaynak bulmak ve yenilenmek adına girişimci olmak konusunda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum doğal olarak yakın çevrenizle iletişimde bulunarak çatışmalara neden olabilir. Hiç ummadığınız bir iş veya özel bir meselenin istemediğiniz şekilde sonuçlanması canınızı sıkabilir. Ben derim ki, hemen panik olmayın. Olayı sakin bir şekilde bir daha gözden geçirin. İlişkilerde kapristen uzak duralım. Her burç mensubu boşluktan etkileneceği için, bize düşen hem kendi hem de insanların duyarlılığının farkında olmaya çalışmaktır.

Saat 18:47 Ay-Aslan burcu geçişinin parlak ışığı altında, biz de kendimizi dış dünyada göstermek isteyeceğiz. Bütün arzu ve emellerimizi elde etmek adına hareket edeceğiz. Enerjimiz yüksek olduğu için, insanları etkileme gücümüz de gayet güçlenecektir.

Saat 20:06 Ay-Merkür görünümünde, hisleriniz öylesine kuvvetli ki, sizden bir şey gizlenmesi, arkanızdan bir işler çevrilmesi mümkün olmadığı gibi, bunları anında saptamanız kolay. Herhangi bir durum üzerine biraz odaklandınız mı, onun ardında neler saklı hemen tespit edebilirsiniz. Ancak kendinizle ilgili bazı önemli sırlarınızı dikkatle korumaya özen gösteriniz. Kim dost kim düşman bilemeyiz.

2 Kasım saat 10:06-20 Kasım saat 21:43 tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda seyrini sürdürecek. Mali konular, bütçeyle alakalı meseleler yine önemini koruyor. Dostu ve düşmanı bilmek isteyeceğiz. İster özel hayatımız ister iş ortaklığımız veya mesleki konularda olsun fark etmez, düşüncelerimizi, planlarımızı kimseyle paylaşmaya, konuşmak istemeyebiliriz. Çıkarlarımızı önemseriz. Bir takım sıkıntılarımıza nasıl bir çözüm bulacağım diye endişeleniriz. Bu hallerin tümü aslında psikolojik ve fiziksel anlamda bizi yorar, kimi zaman sırf bu yüzden gözlerden uzak kalırız. Bu gözden uzak halimiz, bir iş üzerinde araştırma, çalışma, kafayı yorma, odaklanma anlamında yararlıdır aslında. Böylece dağılmadan çalışabiliriz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar yeni haftamız, saat 06:35-18:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Yengeç burcundaki boşluk zamanları her zaman hassasiyet yaratır. Güven unsuru öne çıkar. İlişkinizle ilgili bir problem varsa boşluk süresince, kendinizi savunmak, birileri tarafından yargılanmak istemezsiniz. Herkes kendi sınırlarını, sorumluluklarını bilmeli diye düşünürsünüz. Bazılarınızda bu durum tam tersi gelişebilir. Siz ilgi beklersiniz, görmediğinizde minik kaprisler yaparak ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz. Ben bu saatler arasında rutin programınızda yer alan işlere öncelik vermeniz taraftarıyım. Ailenize, sevdiklerinize karşı ılımlı davranmakta yarar var. Sizden farklı yönde düşünen kişilerin tavırlarını kafanıza takmayınız.

Saat 18:47 Ay-Aslan burcu etkisi altında, başkalarıyla aranızdaki farklılıkların üzerinde durmak yerine, kendinize özen göstermeniz gerektiğinin altını çiziyor.

Saat 20:06 Ay-Merkür görünümü, parasal harcamalar konusunda dikkatli olmakta fayda var. Kararlarınızı lütfen iyice tartınız. İçgüdüsel olarak hareket edebileceğinizi, konuşabileceğinizi hesaba katarak zararlı çıkmamak için mantığınızı ön planda tutmaya gayret gösterin. Özellikle grup ilişkilerinde, maddi konularda hırsınıza yenilmeyin.

2 Kasım saat 10:06-20 Kasım saat 21:43 tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda ilerleyecek. Sosyal ilişkiler, hedeflerimiz, eğitim ve ticari konular, çalışma hayatımızla ilgili meseleleri yine derinlikli bir şekilde gözden geçireceğiz. Etrafımızdaki her şeyi gözlem altına alacağız. Bilinenle, görünenle yetinmeyeceğiz. Öyle pek ılımlı bir iletişimde bulunmayız. İnceleriz, işimize gelirse uygularız. Maddi ve manevi anlamdaki değerlerimizi muhafaza ederiz ve kaybetmek istemeyiz. Genelde bu süreçte sorumluluklar ağır basabilir. Hem dışarıda hem günlük tempoda hem de yenilik içeren işlere, soru işaretiyle yaklaşıp, netleşmesini bekleyeceğiz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar yeni haftayı, saat 06:35-18:47 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında karşılıyoruz. Bu süre içinde, eğer çevrenizdeki insanlar hayata olumlu bakan kişilerse, kendinizi huzurlu hissedersiniz. Bu süre içinde kendinize özen göstermekte, gereksiz konular üzerinde durmamakta yarar var. Boşluk etkisi altında, partnerinizin  davranışları, sizin planlarınıza ve bakış açınıza ters düştüğü için doğal olarak tepki gösterme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bugün, iş ve duygusal konularda sıkıntılarımıza merhem olabilecek kişi ve gelişmelere daha fazla ihtiyaç duyabiliriz. Bir ailevi meseleyi bizzat halletmek için uğraşabilirsiniz. Sizi zorlayan, mecbur kılan olaylara ve insanlara tahammül etmekte zorlanırsınız.

Saat 18:47 itibariyle Aslan burcunda ilerleyecek Ay, karşı cins üzerindeki etkinliğimizi olumlu yönde güçlendiriyor. Çevremizle temas temek  ve fikir alışverişinde bulunmak kolay. Ancak bu enerji, anlaşmazlık yaşadığınız bazı kişilerle aranızda tartışmalara neden olabilir.

Saat 20:06 Ay-Merkür görünümü, partnerinizin derinliklerine sızmak ve edindiğiniz bilgilere göre gardınızı almak isteyebilirsiniz. Garip bir çekişme aranızda gereksiz yere sorunlara yol açabilir. Sözel olarak birbiriniz üzerinde baskı kurmaya kalkışabilir, bunu da gayet doğal bir davranış olarak görebilirsiniz. Ölüm kalım savaşına dönüşen fikir tartışmaları rahatsız edici olabilir. Bu durum sadece ilişki konularında değil, iş ortaklığı, sözleşme ve kontratlar, mahkeme davalarında da aynı şekilde etkilidir.

2 Kasım saat 10:06-20 Kasım saat 21:43 tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda seyrini sürdürecek. Meslek hayatınızı ilgilendiren konular üzerinde yine düşüneceğiz. Eğer, çıkarlarımız başkalarıyla işbirliğini gerektiriyorsa bu süreçte iyice düşünmeden riskli kararlar vermemek lazım. Suyun akışına gitmek iyidir. Ben bu dönemde hedeflerinizi tekrar gözden geçirmenizden yanayım. Ayrıca aşk hayatınızla ilgili olarak da düşünmekte yarar var. Bu süreçte bazı kişilerle aranıza mesafe koymayı tercih edersiniz. İş hayatınızla ilgili konularda bazı sorulara cevap ararsınız. Benim hedefim ne, işimden memnun muyum, beklentilerim nedir, şu andaki mevcut durum beni tatmin ediyor mu diye düşünürüz. Yapıcı olmayan eleştiriler bizi çileden çıkarabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar yeni haftamız, saat 06:35-18:47 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Bu süre içinde tedbirli olmakta yarar var. Yengeç boşluk günlerinde hassasiyetin her zaman yüksek olduğunu belirtmeliyim. Özellikle hangi konuda güven olgusuna önem veriyorsak, o konuda hassaslaşırız. Geçmiş konular ele alınır. İşimiz, sağlığımız hepsi gözden geçirebilir. Sevdiklerinizi özlersiniz. Ancak derdinizi anlatmaktan çekinebilirsiniz. Çünkü yanlış anlamalarından korkarsınız. Güvenlik, sahiplenme, korunma ihtiyacınız oldukça yükselebilir. Boşluk etkisi bazı kişilerde sanki kimseye ihtiyacı yokmuş gibi görünmelerini sağlarken,  kimileri, sıkıntılarını güvendiği kişilerle paylaşmayı tercih edebilirler.

Saat 18:47 Ay-Aslan burcu geçiş etkinliğinde, duygularımızı ifade ediş biçimimiz zaman zaman fevri olabilir. Gördüğümüz aksaklıkları titizlikle gözlem altına alırız ve bunların mutlaka düzeltilmesi gerektiğini düşünürüz.

Saat 20:06 Ay-Merkür görünümü, aşkı hayatınızın odak noktasına haline getirir. Kişi ikinci planda kalmaya, oyalanmaya tahammül gösteremez. İş konusunda da durum aynıdır. Hisleriniz oldukça derin, kuşkularınız da bir o kadar yüksektir. Tek bir söz, güven veren bir davranış, onaylandığınızı bilmek sizi rahatlatır. Yeter ki samimiyetle söylenmiş ve dürüstçe sarf edilmiş olsun.

2 Kasım saat 10:06-20 Kasım saat 21:43 tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda ilerleyecek. Öncelikle yaşadığımız ülkenin, şehrin, çalıştığımız ortamdaki bir takım meselelerin ve durumumuzun gözden geçirilmesinde yarar var. Eğitim ve uzmanlık, ticaret, maddi ve manevi değerlerimiz ve inancımız gayet önemli. Bunlara özel bir şekilde odaklanacağız. Kendimizi, ailemizi, ilişkilerimizi gözden geçireceğiz. Bunca sene elde ettiğimiz tecrübeleri, öğrenmemiz ve geliştirmemiz gerekenleri tespit edeceğiz. Biz kimiz, kimlerle bağımız var, ailemizle aramızdaki sorunlar, ilişki ve iş ortaklıklarında özlediğimiz nedir bütün bunlar üzerinde düşüneceğiz. Karşılaştığımız kişilerin bizden farklı olan yönlerine odaklanacağız. Bu insanlarla nasıl bir iletişimde bulunmak gerekiyor, bunları çözmeye çalışacağız. Eğitimden geçebiliriz, biz eğitim verebiliriz. Bize danışılabilir, biz başkasına danışabiliriz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.