2 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
5.00 avg. rating (95% score) - 1 vote

2 Eylül 2015 Çarşamba günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 2 Eylül  2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 12:02 olana dek  Ay-Boşluk etkisi altındayız.  Çarşamba günümüz bu şekilde başlıyor. Bu süre içinde duygusal olarak bizi etkileyen, kendimizi güvende hissetmememize yol açan her durumu hassasiyetle ele alabiliriz. Aslında haklı sebeplerimiz vardır. Fakat dış dünyadaki insanların anlaması pek mümkün değildir. Kendimiz veya ailemizi ilgilendiren konulardaki tüm eksikler ve hatalara isyan edebiliriz. Boşluk etkisi altında tabii ki sakin olmamızda yarar var.

Saat 12:02  itibariyle Ay-Boğa burcunda seyredecek. Bütçemizi gözden geçirebilir ne kadar güvende olduğumuzu, elimizdeki miktarın ihtiyaçlarımızı karşılamada yeterli olup olmadığını hesaplamaya çalışabiliriz. Ay-Boğa burcu geçişleri Koçlar için mali konularda genelde destekleyicidir. Ayrıca sakinleştirir, duygularınızı kuvvetlendirir.

Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü, paramıza sahip çıkmamızı ve buna uygun şekilde hareket etmemizi sağlayıcıdır. Detaylı düşünürüz, mantığımızı öne alırız ve işimize sahip çıkarız. Sağlığımızı önemsediğimiz için, rahatlatıcı bir akşam geçirebiliriz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Çarşamba gününe, saat 12:02 olana dek sürecek Ay-boşluk etkisi altında adım atacağız. Bu zaman dilimi içinde, hiçbir sorunu kaldıracak halimiz yoktur. İnsanların huzurumuzu kaçırmasından hiç hoşlanmayız. Yuvamızı, ailemizi, değer verdiklerimizi koruma arzumuz yoğundur. Ancak boşluk etkisi altında dağılmamaya çalıştıkça daha fazla yorulabiliriz. Ben sakin ve akışta kalmanızı tavsiye ediyorum.

Saat 12:02  itibariyle  burcunuzda ilerleyecek Ay,  küçücük şeylerin bile sizi mutlu etmesini,  ruhunuzun arzu ettiği huzura  kavuşmasını sağlar. Güven olgusu kıymetlidir. Sağlamlık sizin için vazgeçilmezdir.  Sağlığınızı, hayattaki var oluşunuzu, değerlerinizi, mücadele ederek oluşturduklarınızı koruma altına almak istersiniz.

Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü, umut verici, şüphelerimizden arındırıcı, sevdiklerimizden destek görmemizi sağlayıcıdır. Huzursuzluklar geride kalır. Akşam saatlerinde moralimiz yükselir, dinleniriz, rahatlarız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler  saat 12:02 olana dek  Ay boşluk etkisi altındayız.  Çarşamba gününe bu şekilde adım atıyoruz.  Maddi konularda bir hayli hassas tepkilerde bulunabiliriz. Değerli bulduğumuz her şeyi korumak isteriz. Kendimizi yetersiz hissettiğimiz konularda tepki gösteririz. İçinde yaşadığımız toplumun sorunları çevremizdeki insanların sıkıntıları bizi bir hayli rahatsız edebilir. Ancak hangi konuda olursa olsun halledilmesi mümkün olmayan durumlara karşı tedbirli olmakta yarar vardır.

Saat 12:02  itibariyle  Boğa burcunda ilerleyecek Ay, iç dünyamızın derinliklerinde dünyevi zevklere düşkünlüğümüz artarken, rahatınızı bozmadan günü geçirme arzunuzun da yoğunlaşacağını söyleyebiliriz. Arınmak, rahatlamak, güzellikleri yaşamak günlük aktivite içinde öne çıkarken, geleceğe güvenle bakma arzunuz da o denli yüksek olabilir. Eldekini çoğaltmak ve duygusal konularda sağlam olarak yere basmak için gayet dikkatli davranmalısınız.

Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü, huzura olan ihtiyacımızı kendi başımıza veya ailemizle ilişkimizde, evimiz içinde yaşama arzumuzun göstergesidir. Bu saatlerde karmaşık hiçbir şeyi istemeyiz. Endişelerden kurtulmayı arzularız. Hayatı sevmek, güzelliklere kavuşmak arzumuz yükselir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Çarşamba günümüzün saat 12:02 olana dek etkili sürecinde Ay-Boşlukta ilerleyecek. Adım atılan yeni işler pek yolunda gitmeyebilir. En iyi bildiğiniz işi yaparken bile zorlanabilirsiniz. Siz acele ettikçe sanki işler arapsaçına dönüyormuş gibidir. Bu yüzden de kendinizi tam anlamıyla huzurlu hissetmeniz zor olabilir. Zamanın geçmesini beklemekte, kendinizi sakinleştirmekte yarar var.

Saat 12:02  itibariyle  Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisinde, ilişkilerde sağlamlık ve güvenilirlik bizim için kıymetlidir. Eğer bundan eminsek o zaman yüreğimizin içine alır, sevgiyle onu sarmayabiliriz. Ancak tam tersi durumda belli bir mesafeyi korumaya özen gösterebiliriz. Zorlukla oluşturduğumuz değerleri koruma altına alırız. Kendine saygısı olan insanlarla temas etmeye gayret ederiz.

Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü, bizi huzurlu kılabilecek paylaşımların, bağlantıların işaretçisidir. Hem yakın çevremizde bulunan kişilerle hem yeni dostlarımızla paylaşımda bulunabiliriz. Yolculuk, iş, eğitim, sağlıkla alakalı konularda endişelerimiz azalır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, Çarşamba gününe,  saat 12:02 olana dek devam edecek  Ay-Boşluk etkisi altında adım atıyoruz. Bu süre içinde,  çözümü sizin elinizde olmayan ancak şöyle bir çevrenize baktığınızda herkesin zorlandığı konularda sizin de canınız sıkılabilir. Ülkeniz, toplum hayatında yaşananlar, içinizdeki gizli saklı üzüntüleriniz hassas tepkilerde bulunmanıza neden olabilir.

Saat 12:02  itibariyle  Boğa burcunda ilerleyecek Ay, geleceğimizi ilgilendiren konularda tabii ki maddi ve manevi anlamda sağlam olanı tercih etmemizi sağlayacak. Kafamızda soru işareti uyandıran hiçbir şeyden hoşlanmayacağız. Her düşünceyi ve her insanı gerçekçi bir gözle testten geçireceğiz. Neye bastığımızı bilmek ihtiyacımız gün boyu önemli olacak.

Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatımız ve maddi konulardaki işlerimizi başarılı, verimli bir şekilde yoluna koymak isteriz. Eğer gün içinde bunları hallettiysek, akşam saatlerinde huzur duyarız. Bazılarımız internet üzerinden online olarak ödemelerini yapabilirler. Bütçemizi ayarlarız veya nerelere ne vereceğiz, bunları gözden geçiririz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Çarşamba günümüzün saat 12:02 olana dek etkili bölümü Ay-boşluk ilerleyişi altındadır. Bu süre içinde,  başkalarından destek görmekte, kendi arzularınızı tatmin etmekte, istediğiniz gibi hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Arkadaşınız veya bir tanıdığınızla ilgili olan bazı meseleler üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yardımcı olmanız pek mümkün olmadığı için sıkılabilirsiniz.

Saat 12:02  itibariyle  Boğa burcunda ilerleyecek Ay, güven olgusunu öne çıkaracak. Kazanmak, kazandığımızı sağlama almak, garantide olmak isteyeceğiz. Zaten bu saat itibariyle oluşan etkiler altında güven duygumuz yükseleceğinden eskilerin deyimiyle sağlam ata oynamamız gerektiğini bileceğiz. Huzurumuzu önemseyeceğiz. Bastığımız yeri bileceğiz.

Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü, yaşamı ele alış biçiminize uygun şekilde huzurlu bir akşamın işaretçisidir. Detaylar içinde bütünü kaçırmadan, güzellikleri, sağlıklı olanı kucaklamanızda yardımcıdır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler,  saat 12:02 olana dek  Ay boşluk etkisi altındayız.  Çarşamba günümüze bu şekilde adım atıyoruz. Rutin işlerimizi yapabiliriz, eksiklerimizi tamamlayabiliriz. Ancak ilişkilerde, partnerinizin tutumu, işlerinizin istediğiniz gibi gitmeyişi, aşırı yoğunluk ve hassasiyet, yaşadığınız dünyadaki sorunlar gibi geniş bir alanda hassas tepkilerde bulunmamıza neden olabilir. Olaylara, durumlara müdahalede bulunmanız pek mümkün olmaz. Mecburen sakin olmanız gerekir.

Saat 12:02  itibariyle  Boğa burcunda ilerleyecek Ay, hem başkalarının hem de bizim, kendimizi garanti altına alma eğilimimizi işaret eder. Bir ilişkiden, bir işten, bir girişimden neler kazanabiliriz veya kaybedebiliriz bunları hesap etmemiz daha kolay olacaktır. Kısaca menfaatlerimizi iki gün boyunca önemseyeceğiz.

Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü, maddi ve manevi anlamda hayatımızı garanti altına almak isteriz. Huzurlu ve güvenli olmak isteriz. Borcumuz olmasın, kenarda paramız olsun ve kimseye muhtaç olmayalım. Akşam saatlerinde bunları düşüneceğiz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Çarşamba günümüzün, saat 12:02 olana dek bölümü Ay-boşluk etkisi altındadır. Başkalarına karşı mecburen anlayışlı olmanız gerekir. Aynı şekilde onların da size karşı, hassasiyetinizi göz önüne alarak hareket etmeleri gerekecektir. Özellikle toplumsal anlamdaki düşünceleriniz bir hayli hassastır. Durumları kontrol etmek istedikçe daha fazla yorulursunuz. Sevdiğiniz kişilerden destek beklersiniz.

Saat 12:02  itibariyle  Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, huzur ve güvenin temini her anlamda kıymetlenir. Bu ilişkinizde de, iş hayatınızda da böyledir.  Tutarsız ve hiçbir geleceği olmayan bir ilişki sizi tatmin etmez.  Ay-Boğa burcunda gayet güçlüdür. Partnerinizden isteğiniz, size karşı dürüst davranması ancak ilişkinin bir ortaklık olduğu bilinciyle hareket edilmesidir. Bir taraf farklı düşünüyorsa diğer tarafın baskın olmaya çalışmaması gerekir.

Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkimizde güven, sadakat, huzur olguları bizim için kıymetli olduğunun işaretçisidir. Hem bugünümüz  hem de ilerisi adına düşündüğümüzde bunu bize yaşatabilecek bir partnerin ve beraberliğin özlemi içinde, seçimlerimizi gözden geçireceğiz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, Çarşamba günümüz,  saat 12:02 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındadır. Bu zaman diliminde,  zorluk çıkaran insanlar, sizi anlamamakta ısrar eden kişiler, ilişkinizle alakalı meseleler bir hayli sıkıntı yaratabilir. Bazı kişileri bağışlamakta, anlayış göstermekte zorlanabilirsiniz. Neden her şeyi benden bekliyorsunuz diyerek tepkide bulunabilirsiniz.

Saat 12:02  itibariyle  Boğa burcunda ilerleyecek Ay, huzurun önemini vurguluyor. Çalışma hayatında veya nasıl şartlar altında yaşıyorsak yaşayalım güven içinde olma, kazançlı çıkma, uzun vadeli kılma, istikrarlı yaşama ihtiyacımız bir hayli önemli hale geliyor. Ancak iştahımız da bir hayli yükseliyor. Bu iki gün boyunca özellikle kilo alma sorunu olanların yine sebze ve meyve ağırlıklı beslenmelerinde yarar var.

Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü, çalışma hayatımız ve yaşantımızla ilgili konularda maddi ve manevi anlamda güvende olmak arzumuzu işaret ediyor. Sağlıklı bir hayat sürmek, kazanmak, ilerlemekten yanayız. Bunun için ne yapmamız gerekiyor, bunlar üzerinde duracağız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüz, saat 12:02 olana dek  Ay-boşluk etkisi altında geçecektir. Bazen garip bir hüzün, bazen gerginlik, çoğu zaman da istediğiniz gibi işlerinizi yoluna koyamayışınız  bu süre içinde sizi tedirgin edebilir. Sakinlik  ile gerginlik  arasında kalınca bir hayli yorulursunuz. Partnerinize, ailenize bir şeyleri sert şekilde ifade edersiniz. Aslında başka şeylere kızgınsınızdır. Sinirinizi boşaltamadığınız için doğal olarak  en yakınlarınıza çatabilirsiniz.

Saat 12:02  itibariyle etkili olacak Ay-Boğa burcu geçişi huzur vericidir. Sağlam olana yönelmeyi huzuru önemsemeyi, hem duygusal hem de maddi anlamda  güven içinde yaşamayı isteriz.  Ne yaparsam kendimi garantiye alırım, nasıl bir adım atarsam yararlı olur diyerek analizde bulunuruz.

Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü, akşam saatlerinde Oğlakları huzurlandırıcı bir enerjidir. Aşk hayatınız başta olmak üzere, yaşamınızı gözden geçirdiğinizde olumlu düşünürsünüz. Bazı pürüzlerin, zorlukların aşılacağına dair inancınız yükselir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Çarşamba günümüzün saat 12:02 olana dek bölümü, Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Bu zaman diliminde, dışa karşı her ne kadar güçlü gibi dursak da, kimsenin bilmediği ancak bizi rahatsız eden meseleler nedeniyle hassas düşünürüz.

Saat 12:02  itibariyle  Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, evimiz ailemiz ve kişisel güvenliğimizi önemseyeceğiz.  Şartlarımızı gözden geçireceğiz. Toplum içindeki konumumuz, insanların bizi takdir edip etmediği, ailemizle olan ilişkimiz tümüyle baş planda yer alacak.

Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü, evimiz ve ailemizle ilgili meseleleri maddi-manevi anlamda gözden geçirmenizi sağlayıcıdır. Sizin arzunuz, yarınlarınızı garanti altına almaktır. Her konuda güven ve huzur ilkelerini gözetirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Çarşamba günümüz,  saat 12:02 olana dek  Ay-boşluk etkisi altında geçecektir. Bu  süre içinde, kazanmakta, ileri atılmakta, ifade etmekte zorlandığımız konularda hassas tepkilerde bulunuruz. İlgi görmek, değerli bulunmak, sevilmek arzumuz bir hayli yüksektir. Aşk, kendimizi ifade etmek adına önem verdiğimiz bir olgudur. Her şey bir yana Aşk bir yana diye düşünürüz. Boşluk süresince maddi konularda tabii ki tedbirli olmamızda yarar vardır.

Saat 12:02  itibariyle Boğa burcunda ilerleyecek Ay, Balıkların ruh dünyası ile  örtüşen bir enerjidir. Huzur, güvenlik, sakinlik getirir. Uzun ömürlü olana yönelmeyi sağlar. Meseleleri enine boyuna düşünürüz.  Güvenilir olanla olmayanı hissederiz. İşimizi sağlama almak isteriz ve ona göre kararlarımızı gözden geçiririz.

Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkide mükemmeli arzularsınız. Detaylara bilhassa önem verirsiniz. Partnerinizin size karşı daha anlayışlı, eleştiriden uzak davranması gönlünüzü huzurlu kılar. Eğer yalnızsanız merak etmeyiniz. Jüpiter-Başak burcu sürecinde çok daha mantıklı seçimlerde bulunabilirsiniz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.