19 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

19 Temmuz 2015 Pazar günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 19 Temmuz 2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, 19 Temmuz(saat 01:38)-25 Temmuz saat 12:29 tarihleri arasında Başak burcunda düz olarak seyrini sürdürecek Venüs, 25 Temmuz itibariyle gerileyecek. Düz seyir boyunca, birlikte çalıştığımız kişilerle olan ilişkimiz, bir iş amacıyla karşı karşıya geldiğimiz insanlarla olan temasımız, günlük hayatımızın bizi tatmin edici olup olmadığı, işimizden kazandığımız paranın bizim üzerimizdeki tesiri ve partnerimizle aramızdaki sevgi alışverişinin niteliği gibi geniş bir alanda önem taşır. Bu süreçte, çalışma ortamındaki ilişkiler ve mali konular üzerinde duracağız. Titiz ve düzenli bir şekilde bütçeyi kontrolden geçirmek gereklidir. Sizin için önemli olan, yapılacak işe alınacak bedelin hakkaniyetli bir şekilde olmasıdır.

Saat 03:47 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde, hem bedensel hem de ruhsal sağlığımızın önemini vurgularken, işlerimizi titiz şekilde yapmamız gerektiğini hatırlatıyor. Çok fazla yoğunluk altında çalışmak, çalışma tempomuz içinde zorluklarla karşılaşmak bir de müşteri memnuniyetini ön planda tutmak bizi biraz yorabilir. Ancak işimiz gereği ise, bizim de buna uymamızda yarar var.

Saat 03:49 Ay-Venüs kavuşumu aşk evinizde oluştuğundan, şansınız bir hayli yükselir. Kendinize çok daha fazla güven duyarsınız. İlişkide kumanda eden taraf olmayı istersiniz. Aşk sizin için hayatın zevki, mutluluğu ve güvencesi gibidir. Bu görünüm gün boyunca etkilidir ve yeni bir aşkın işaretçisi olabilir. Ayrıca hayatı güzel taraflarıyla ele almanızda yardımcıdır.

Saat 04:07 Merkür-Uranüs görünümü, bir yandan ailemiz, evimizle alakalı konularda hassas düşünürüz ancak diğer yandan özgür olmak istersiniz. Bu mücadelenin özünde yatan en önemli duygu, burcunuzda ilerlemekte olan Uranüsün değişimde bulunmanızı söyleyen coşkulu sesidir. Bunu bastırmak, yeniliklere açık bir Koç için mümkün değildir. Yükselen özgürlüğün aile birliği veya mesleki şartlar nedeniyle baskı altına alınışı zorlayıcıdır. Birçoğunuz için eskiye veda edip yeniye yer açmak arzunuzun yarattığı sabırsızlıktır. Hangisi olursa olsun burada dikkat edilmesi gereken husus, yapmayı düşündüğünüz eylemin ne kadar gerekli ve doğru olduğunun ayrıca zamana uygunluğunun tespit edilmesidir.

Saat 22:43 Ay-Neptün karşıtlığı, işimiz, duygusal yaşamımızla ilgili konularda kafamızı bir miktar karıştırabilir. Sizi birileri takdir etmese de, hani olur ya, içinizden gelmese de, günlük merkezde üstümüze düşen görevlerimizi yapmakta yarar var. Ancak olur da birileri hakkımızı yiyorsa, buna da göz yummayacağız. Gerektiğinde uyarmayı bileceğiz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, 19 Temmuz(saat 01:38)-25 Temmuz saat 12:29 tarihleri arasında Başak burcunda düz olarak seyrini sürdürecek Venüs, 25 Temmuz itibariyle gerileyecek. Düz hareketinde, aşk hayatımızı ilgilendiren konularda titiz bir incelemede bulunacağız. Yanlış giden noktalar üzerinde duracağız veya karşımıza birisi çıktığında onun hakkında karar vermeden önce iyice düşüneceğiz. Aşkta detaylar, fikirsel anlaşmalar ve paylaşımlar ele alınır. Bir yandan ilişki yaşamak isteriz ancak diğer taraftan bir hayli düşünürüz.  Oldukça seçici davranırız. Kolay kolay da aşık olmayız.  Çünkü kriterlerimizin yüksekliği ister istemez karşı cinsle aramızdaki mesafeyi çoğaltabilir. Yeni tanıştığımız birinin düşüncelerine, iş hayatına, sağlığına, dengeli biri olup olmadığına, bir sıkıntımız varsa yanımızda olup olmadığına kadar dikkat edeceğiz.

Saat 03:47 Ay-Başak burcu geçişi,  sizi ilgilendiren meseleler üzerinde özellikle söz konusu olan aşk ise, inceden inceye titiz düşünmeniz, detayları fazlasıyla önemsemeniz  anlamına gelir. Yaşadığınız ilişkinin ciddiyeti veya iş hayatınızla ilgili konular üzerinde bir hayli durabilirsiniz.

Saat 03:49 Ay-Venüs kavuşumu bir çok alanda etkilidir. Evimiz, ailemizi ilgilendiren meseleler üzerindeki hakimiyetimizi yükselticidir. Sevilmek ve desteklenmek isteriz. Aşk ile ailemizi kucaklamak, kararlarımızı uygulamak ve azimle yol alabilmekten yana oluruz. Bizi dibe vuran, kimi zaman sıkıntı yaratan meseleleri kendimize güvenerek çözümleriz. Aile içindeki sevgi alış verişini kuvvetlendirici bu enerji sayesinde neleri arzu ettiğimizi, nelerin bizi mutlu ettiğini iyice anlarız. Evimize aydınlık verici, bizi rahatlatıcı, iyi hissetmemizi sağlayıcı ufak tefek değişikliklerde bulunabiliriz

Saat 04:07 Merkür-Uranüs görünümü iki konuda sizi zorlayabilir.  Bunlardan birincisi iç dünyanızda her türlü baskıdan uzak kalma arzunuz, ikincisi dönüşümde bulunarak kendinizi güçlü bir şekilde dünyaya yansıtmanız. Bir yandan sahip olduğunuz değerleri savunup, onların bir tekine bile zarar gelmesini istemezsiniz. Diğer taraftan sanki bütün bağlarınızdan kurtulmak, kaçmak istiyor gibisinizdir. Yani siz bile kendi kendinizi anlamakta zorluk çekebilirsiniz.
Saat 22:43 Ay-Neptün karşıtlığı,  aşk hayatınızla ilgili konularda ılımlılık kadar,  güven olgusunun da  sizin açınızdan önemini işaret ediyor. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da  hayattan zevk almalıdır diye düşüneceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, 19 Temmuz(saat 01:38)-25 Temmuz saat 12:29 tarihleri arasında Başak burcunda düz olarak seyrini sürdürecek Venüs, 25 Temmuz itibariyle gerileyecek. Aileniz başta olmak üzere, birlikte yaşadığınız kişilerle olan ilişkinizi gözden geçirmenizi ve evinizle alakalı aksaklıkları ele alarak düzenlemenizde yardımcıdır. Ancak bu incelemede çoğu zaman eleştirinin dozunu kaçırma riskimiz vardır. Ayrıca kolayca her şeyden tatmin olmayız. Aile bireylerinin birbirlerine karşı anlayışlı olması ve eğer bir sıkıntı varsa bunu ortaklaşa çözmeleri yararlı olacaktır. Ancak illaki her şey istediğiniz gibi olsun diye de diretmemek gerekir. çünkü olmadığı takdirde kendinizi sevilmiyor, değerli bulmuyor gibi hissedebilirsiniz. Bazen anlayışlı davranırken, bazen tam tersi tavırlar içinde oluşunuz, doğaldır ki huzursuzluk yaşanmasına neden olabilir.  Bu süreçte beklenmedik bir takım sıkıntılar, aşk hayatınızla ilgili konularda arzu etmediğiniz durumlar yaşandığında, lütfen sakin ve ılımlı bir şekilde bunları halletmeye çalışınız.

Saat 03:47 Ay-Başak seyir etkinliğinde, ailenizle olan ilişkiniz ve güvenliğinizi ilgilendiren konular üzerinde fazlasıyla titizlenirsiniz. Eşinizle, ailenizle ve varsa çocuklarınızla bizzat yakından ilgilenmeniz, sorunlarına çare bulmanız gerekebilir.

Saat 03:49 Ay-Venüs kavuşumu gayet olumlu. Çünkü hem hayatın lezzetli yanlarının tadına varmanızda ve hissetmenizde destek oluyor hem de çevrenizle olan ilişkinizi güçlendiriyor. İnsanlar sizin özel ve renkli olan kişiliğinizin farkına varıyorlar. Yenilikte bulunma arzunuz yüreğinizde büyüyor. Kaliteyi önemsiyorsunuz. İnsanların güzelliklere layık olduğunu düşündüğünüz için, her sözünüzle, tavrınızla gözlerin üzerinize çevrilmesi kolaylaşıyor. Yeni tanışmalar, buluşmalar, paylaşımlar bugün gayet olumlu. Hayatınızda bazı belirsizlikler olsa bile bunların çözüme kavuşacağından şüpheniz kalmıyor. Moralinizin ve ağız tadınızın  yerinde olacağını söylemeliyim.

Saat 04:07 Merkür-Uranüs görünümü, hedefinizi gerçekleştirme ve sorunlarınızı tamamıyla ortadan kaldırma isteğiniz ön plandadır. Tabii ki bu isteğin yarattığı baskı parasal meseleleri gündeminizin başköşesine oturtur. Para varsa amaçlar gerçekleşebilecek, yine para varsa sorunlar ortadan kalkacaktır. Durum böyle olunca kişi ister istemez atak ve cesur davranması gerektiğini düşünür. Ancak işin içine duygular karışırsa ve bu duygular mantığınızla çelişirse ne yönde atım atmanız gerektiğini bilmeniz zorlaşabilir.

Saat 22:43 Ay-Neptün karşıtlığı,  kararlarınızı bilinçli şekilde gözden geçirmenizin mutlak gerekli olduğunu gösteriyor.  İnsanlar dışarıdan baktıklarında belki ne düşündüğünüzü fark etmeyecekler.  Ancak siz dış etrafınızdaki insanları  gayet iyi gözlemleriniz. Eviniz veya ailenizle ilgili konular bu saatlerde ön plandadır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler 19 Temmuz(saat 01:38)-25 Temmuz saat 12:29 tarihleri arasında Başak burcunda düz olarak seyrini sürdürecek Venüs, 25 Temmuz itibariyle gerileyecek.  Düz seyir boyunca,  yakın çevrenizde bulunan kişilerle olan temasınızda yararlılık ilkesini gözettiğiniz için, size ihtiyaç duyan kişilere elden geldiğince destek olursunuz. Ancak bu desteğin karşılığında kıymetinizin bilinmesini istersiniz. Arkadaşlık ilişkilerinde de durum böyledir. Dostlarınızın size bir işi düştüğünde, yardıma hazırsınızdır. Amacınız etrafınızdaki insanların huzurlu olması ve sizin de otomatik olarak huzura kavuşmanızdır. İlişkilerde genel olarak belli bir inceleme, kurcalama, ince eleme sık dokuma hali vardır. Burcunuzla uyumlu bir görünüm yapsa da, bu noktaları gözden kaçırmamalıyız.

Saat 03:47 itibariyle  Başak burcunda ilerleyecek Ay, çevrenizde gelişen her durumu ayrıntılarıyla ele almanız, titizlenmeniz, detayları önemsemeniz demektir. Çünkü içiniz rahat etmez. Bir aksaklık çıkmaması için elinizden geleni yaparsınız. Bütün bunlar sizi bir hayli yorabilir.

Saat 03:49 Ay-Venüs kavuşumu maddi ve manevi anlamda gücümüzü toparlamamızda yardımcıdır. Ailemizin ve  dostlarımızın varlığı,  kendimize duyduğumuz güvenin yükselmesine ve ekmeğimizi hırsla kazanmak istememize yardımcıdır.  İnsanın umudu olursa, hayata karşı olan direnci artar. Sevilen, değerli bulunan kişi azimle işine gücüne sarılır. İşte bu görünüm bu anlamda da desteleyicidir. Parasal sorunların, ilişkinizle alakalı problemlerin ve  iş hayatındaki zorlukların bizi yıldırmaması gerektiğini hatırlatır. Canla başla mücadele etmemizi sağlar. Hayattan zevk almamızda, sahip olduğumuzun güzelliklerin kıymetini bilmemizde yardımcı olur.

Saat 04:07 Merkür-Uranüs görünümü, bir yandan özgürce hareket etmek isterken, diğer taraftan ilişki hayatınızdaki baskıların, sorunların üstesinden gelmeye çalışabilirsiniz. Merkür burcunuzda ilerlediği için geçmişi hatırlar bazen de duygularınızla mantığınızın çelişmesi sonucu  içe kapanabilirsiniz. Peki ne yapılmalıdır? Politik davranmayı bilmek iyi olur.

Saat 22:43 Ay-Neptün karşıtlığı,  çevrenizde kişilerle alakalı her türlü ilişkinizi, bağlantınızı önemsemeniz anlamındadır.  Titiz ve detaylı düşünebilirsiniz. Ancak sakin ve kontrollü hareket edebildiğiniz sürece sizi kimsenin yanıltmasına izin vermemiş olursunuz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, 19 Temmuz(saat 01:38)-25 Temmuz saat 12:29 tarihleri arasında Başak burcunda düz olarak seyrini sürdürecek Venüs, 25 Temmuz itibariyle gerileyecek. Bu süreçte paraya bakış açımız, kazancımızla alakalı konular ve bu yönde kurulan ilişkilerin hayatımızdaki yeri bir hayli önem kazanır. Gelirimiz yeterli mi, geçimimizi sağlıyor muyuz, eğer yatırım düşünüyorsak ne yönde bir karar almalıyız? Bütün bunları iyice ölçüp biçmekte yarar vardır. Gelir sağlayan, ufak tefek işler yapabiliriz veya elimizdeki miktara göre ihtiyaçlarımızı karşılarız. Hesabımızı biliriz.  Yetenekli olduğumuz konularda başkalarına faydalı olarak özverili çalışabiliriz. Bunun karşılığı da görebiliriz. Güzellik, estetik, sağlıkla alakalı konulara para harcayabiliriz veya bu yolla kazanç elde edebiliriz. Bu süreçte bir yatırım düşünüyorsak, piyasanın durumuna iyice bakmalı ona göre hareket edilmelidir. Sonuçta geri harekete kadar çok az bir süre var. Bunu da göz önüne almakta yarar var.

Saat 03:47 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde, maddi ve manevi tüm değerlerinize daha fazla önem vermenizi, özenli ve dikkatli bir şekilde hareket etmek isteyeceğinizi gösteriyor. Hani eskilerin deyimiyle evdeki hesabın çarşıya uydurulması gereken bir gündeyiz.

Saat 03:49 Ay-Venüs kavuşumu sizler açısından gayet olumlu buluyorum. Aşk hayatınızı canlandırıcı, yaşama hevesinizi yükseltici, yeniliklerde bulunmak adına harekete geçmenizi sağlayan bu enerji gün boyunca ağzımızın tadını yerine getiriyor. Yüreğimize su serpiyor. Maddi şans getirir. Şansımızı iyi kullanmamızı sağlar. Ailemizi veya bizi ilgilendiren konularda egemen olmamızı, kararlarımızı uygulamamızda destek olur.

Saat 04:07 Merkür-Uranüs görünümü, yenilikte bulunma ve özgür bir şekilde hareket etmek istersiniz. Ancak baskı altında kalabilirsiniz.  –Kimsenin beni yönetmesine izin vermeyeyim diye düşünürsünüz.  Ancak üzerinizdeki baskı bir hayli yoğundur.  İnsanlara, olaylara, hatta en yakınlarınıza bile uyumlu davranmakta zorlanırsınız.

Saat 22:43 Ay-Neptün karşıtlığı, gelir ve gider dengenizi gerçekçi bir şekilde ele almanın önemini vurguluyor. Eskilerin deyimiyle, ayağımızı yorganımıza göre uzatmak gerekiyor.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, 19 Temmuz(saat 01:38)-25 Temmuz saat 12:29 tarihleri arasında burcunuz üzerinde, düz olarak seyrini sürdürecek Venüs, 25 Temmuz itibariyle gerileyecek. Düz seyir boyunca Venüs süresince dış dünya ile bağlantınız ve birebir ilişki kurma tarzınız kişisel özelliklerinize uygun bir şekilde gelişir. Bir yandan paylaşıma açıksınızdır ancak diğer yandan belli bir mesafe koymayı ihmal etmezsiniz. Karşınıza çıkan yeni bir insanı veya partnerinizi incelersiniz, mükemmellik ararsınız, kriterlerinize göre değerlendirirsiniz. Fiziksel açıdan giydiklerinize, nasıl göründüğünüze de önem verirsiniz. Hijyeninize ve insanların da temizliğine önem verirsiniz. Bütçenizi de bu süreçte gözden geçirirsiniz.

Burcunuz üzerinde Saat 03:47 itibariyle etkili olacak Ay, sorun yaratan noktaların tespit edilmesi, şüphe duyduğunuz konuların araştırılması, detayların farkında olunması yönünde önem taşıyor. Her işinizde mantığınızın sesini dinleyerek ve iyice gözlemde bulunarak  doğru şekilde ilerleyebilirsiniz.

Saat 03:49 Ay-Venüs kavuşumu, aşkla yol almak isteğimizi işaret ediyor. Sıcacık ve sevgi dolu paylaşımdan yanayız. Cinsellik arzumuz bir hayli yüksek. Aşkımızı sunmak ve karşılık görmek istiyoruz. İç dünyamızın derinliklerinde bizi zorlayan veya  hayatın üstümüze yük bindirdiği bir çok problemin,  ancak beden ve ruh sağlığımızın yerinde olmasıyla çözüme kavuşacağını biliyoruz. Belki de bu yüzden aşkı yürekten istiyoruz. Onun bir çok sorunu gidereceğinin farkındayız. Gözlerden uzak yaşamaktan yana değiliz. Bizzat herkesin örnek alacağı bir ilişki yaşamaktan yanayız.

Saat 04:07 Merkür-Uranüs görünümü, parasal konulardaki istikrarsız durum hedefinize varmanın önünde engel oluşturduğu için bu görünüm bizi biraz rahatsız edebilir. Hatta çevrenizle olan irtibatınızda yeni bir adım atmak isteğiniz olduğunu ancak bunu gerçekleştirme aşamasında kendinize pek güvenemediğinizden söz edebilirsiniz.

Saat 22:43 Ay-Neptün karşıtlığı, hayatımızda sorun yaratan meselelerin  tespit edilmesi, şüphe duyduğunuz  her ne varsa, onun  üzerinde düşünülmesi gerektiğini işaret ediyor. Mantığınızın sesini dinlemeyi ihmal etmeyiniz.  Akıllıca hareket edilmeli,  ilişkinizle ilgili meselelerde uyanık olunmalıdır. Bazen görmek istemediklerimizi yok sayarız. Oysaki gerçeklerin ışığı altında ilerlemek sonradan pişman olmaktan iyidir. Çelişkili durumlar, kafanızda soru işareti uyandıran noktaları önemsemekte yarar var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler 19 Temmuz(saat 01:38)-25 Temmuz saat 12:29 tarihleri arasında Başak burcunda düz olarak seyrini sürdürecek Venüs, 25 Temmuz itibariyle gerileyecek. Venüs düz seyri boyunca,  mesleki, ortaklık ilişkileri, kişisel girişimler, hedefler anlamında hem duygusal hem de ruhsal anlamda içinde bulunduğumuz durumu gözden geçirmemizi sağlayacak. Ancak bu gözden geçirmede doğru ve yanlışları sadece kendi bakış açımız çerçevesinde ele alırsak zorlanırız. Tabii ki analiz yapacağız ve sorgulayacağız. Ancak dozunu bilmekte yarar var. Eğer bir ilişkide sağlam bir temel yoksa kişiler birbirlerinin hayatlarındaki önemin farkında değilse, bir taraf sürekli alttan alıyor ve idare etmeye çalışıyorsa problem yaşanmaması mümkün değildir. Onun için dengeli bir ilişki mi değil mi diye bir bakmamız lazım.

Saat 03:47 itibariyle Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde, her detayı önemsemenizi sağlar. Gördüğünüzle yetinmezsiniz. Bir şeyin ne kadar işe yaradığı sizin için kıymetlidir. Endişe verici bir durum varsa, bunu çözmeden rahat etmezsiniz. Geri planda yapılacak işlerle uğraşırsınız.

Saat 03:49 Ay-Venüs kavuşumu gayet olumludur. Dostlarınızla güzel paylaşımlarda bulunmanızı ve onlardan destek görmenizi sağlayıcıdır. Kendinizi gayet mutlu, neşeli ve coşkulu hissetmenizde yardımcıdır. İlişkileri kuvvetlendirici olan bu görünüm, güzellikleri kendinize çekmenizde ışığınız olur. Bir davet, bir toplantı veya kutlama, hayatınızı olumlu yönde değiştirebilir. Tanıştığınız bir kişi size ne kadar özel biri olduğunuzu söyleyebilir. Eviniz, aileniz veya bizzat kendinizle alakalı konularda olumlu düşünebilirsiniz. Bir hediye alabilir, sevinçli bir haber duyabilirsiniz. İyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız, bu iki gün boyunca enerjiniz size yardımcıdır. Kısa süreli bu enerjiden yararlanarak kişisel bakımınız, sosyal ilişkileriniz ve parayla alakalı konuları halledebilirsiniz.

Saat 04:07 Merkür-Uranüs görünümü, gerek mesleki, gerek ailevi ve gerekse ilişki meseleleri baş planda yer almakta ve bu meseleler birbiriyle zincirleme bağlı  olduğu için bunları birbirinden ayırarak düşünmek kolay olmaz. Bu görünüm, iş hayatınız ve ilişkinizle alakalı konularda zorlayıcıdır.  Ne yönde ilerlemek, hangi yoldan sonuca varmak,  kimle nasıl bağlantı kurmak lazım bunları tespit etmekte zorlanabilirsiniz. Bir yanda istikrarsız bir ilişki, diğer tarafta iç dünyanızda eviniz sınırları içinde yürütülmesi mümkün olmayan düzen ve bunların ortasında mutlak başarılı olması gereken bir insan. Ne yapılmalıdır? Öncelikle ilişkinizden başlamak üzere her konuda bilinçli düşünmekte yarar var.

Saat 22:43 Ay-Neptün karşıtlığında, dikkat edilecek nokta,  ne fazla iyi niyet ne de fazla endişeli hareket etmemektir.  Çünkü bir yanıyla baktığımızda her şeyi didikleyebiliriz, rahat etmeyiz. Ancak diğer taraftan gördüğümüz problemleri yok sayıp üstünü kapatabiliriz. Bunların her ikisi de yanlış olur. Kendimizi kandırmayalım, olan bitene akıllıca bakalım.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler 19 Temmuz(saat 01:38)-25 Temmuz saat 12:29 tarihleri arasında Başak burcunda düz olarak seyrini sürdürecek Venüs, 25 Temmuz itibariyle gerileyecek. Düz seyir süresince, hedefimiz, ikili ilişkimiz, ruhsal ve duygusal anlamda bizi etkilemekte olan meselelerin titizlikle ele alınmasını ve bilinçli bir şekilde gözden geçirilmesini sağlayacak. Burcumuzla uyumlu bir görünüm yapması tabii ki olumludur. Öyle her karşımıza çıkanı beğenmeyiz.  Mesafeyi koruyarak, inceleyerek,  kimmiş neymiş anlamaya çalışarak, karşımızdaki kişi hakkında bir tespitte bulunuruz. Baktı ki,  içimize sindi, aklımıza yattı, o zaman yaklaşırız.  Arkadaşlık ilişkilerinde de güvendiğimiz, daha önceden zaten tanıdığımız insanlarla sohbet etmeyi isteriz.

Saat 03:47 itibariyle etkili olacak Ay-Başak burcu geçişinde,  etrafınızdaki insanları iyi gözlemleyiniz. Ancak,  endişeli veya aşırı eleştirel yaklaşımlardan kaçınmakta yarar görüyorum.

Saat 03:49 Ay-Venüs kavuşumu her türlü konuda ilişkilerinizi önemsediğinizi ve güçlü bağlantılar kurarak rahatlamayı düşündüğünüzü gösteriyor. Akrepler şu aralar iş hayatlarında bir değişim ve yenilikten yanalar. Ayrıca ilişki meselelerinde artık önlerini görmeyi arzuluyorlar. Kimi sevdiğinden uzakta, bazıları sorunlu bir aşkın girdabında kimileri ise, üstündeki baskılardan yılmış durumda. İşte bu kavuşum etkisi, ayaklarınızın üzerinde güvenli bir şekilde durabilmek adına uygun. Kısa süreli bir yansıma olduğu için, bugün ve yarın özellikle sevgilinizle bir araya gelip konuşabilmeniz, pürüzleri düzeltebilmeniz için size yardımcıdır. Sakin, özgüvenli bir şekilde neler yapmak istiyorsanız bunları ele alınız.

Saat 04:07 Merkür-Uranüs mücadeleci görünümü, iş yaşamınızdaki istikrarsızlık arzu ettiğiniz yenilikleri uygulamada zorluklar oluşturduğu için üzerinizde bir baskı yaratabilir. Şartları iyice gözden geçirmek gerekiyor.

Saat 22:43 Ay-Neptün karşıtlığı, aşk hayatınız çocuklarınızla alakalı konuların bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi anlamında yararlıdır.  Ancak paramızın hesabını da iyi yapalım. Açılmayalım.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, 19 Temmuz(saat 01:38)-25 Temmuz saat 12:29 tarihleri arasında Başak burcunda düz olarak seyrini sürdürecek Venüs, 25 Temmuz itibariyle gerileyecek. Çalışma hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular üzerinde titizlikle durulması, düzenli ve işler hale getirilmesi yönünde önem taşıyor. Bir türlü yerli yerine oturmayan bir takım problemler varsa titizlikle ele alacağız. Sıkı çalışacağız. İş hayatıyla bağlantılarımı güçlü tutmamız gerekiyor. Otoritelerle ilişkinizi, sorumluluklarınızı gözden geçirerek, işinizden tatmin olup olmadığınızı şöyle bir ele alınız.  Ancak sadece kendi tarafınızdan bakmayınız. Serbest çalışanların da, piyasanın koşullarını iyi gözlemlemeleri gerekiyor. İşinden memnun olanlar bu dönemde patron konumundaki kişilerle yeni bir planlamada bulunmak adına yoğun bir çalışmaya adım atabilirler. Bu süreçte iş veya sosyal hayattaki ilişkilerde seçici davranabiliriz.

Başak burcunda Saat 03:47 itibariyle etkili olacak Ay, çevremizde gelişen durumları titizlikle gözlemleme ve tedbirli olma yönünde önem taşıyor.

Saat 03:49 Ay-Venüs kavuşumu coşku verici, pozitif düşünmenizi sağlayıcı ve güven duygunuzu yükselticidir. İlişki kurduğunuz insanlarla gerek iş, gerek mali, gerekse değişiklik içeren noktalar üzerinde anlaşabilirsiniz. İlişkilerde hakimiyeti elinde tutan taraf SİZ olabilirsiniz. Yeni bir aşk, arkadaşlık anlamında şans sizden yana olabilir. Bazı önemli kişilerden destek görebilirsiniz. Yönetme, liderlik etme, tecrübenizi ortaya koyma, bir yolculuğa çıkma, bir organizasyona katılma, festival veya etkinlikler bakımından enerjiniz gayet yüksek.

Saat 04:07  Merkür-Uranüs görünümünde, parasal durumu gözden geçirmek lazım. Eğer siz gerçekten ilerlemek istiyorsanız lütfen ve lütfen ustalığınızı, bilgi ve deneyimlerinizi uygun alanlarda kullanmaktan asla vazgeçmeyin.

Saat 22:43 Ay-Neptün karşıtlık etkisi, içinize sinmeyen veya ters giden bazı meselelerde hemen tepki vermek yerine, konuşmanın daha doğru olacağını gösteriyor. Ne kimseye bağımlı olup hakkımızı yemelerine izin verelim  ne de gergin davranıp yanlış işlere kalkışalım.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar 19 Temmuz(saat 01:38)-25 Temmuz saat 12:29 tarihleri arasında Başak burcunda düz olarak seyrini sürdürecek Venüs, 25 Temmuz itibariyle gerileyecek. Düz ilerleyiş  süresince bizim isteklerimizle hayatın bize sundukları ve şartlarımızın ele alınmasıdır. Yanlış ve doğrular tespit edilirken, sadece kendi bakış açımızla ele almamalıyız. Bu dönemde aşkta seçici davranacağız ve düzenden yana olacağız. Farklı insanlar görürüz, selamlaşırız, konuşuruz. Ancak prensiplerimize uymayan tarzda hareket edildiğinde mesafemizi koyarız. Oysaki bu süreçte bu denli keskin yargılar pek hoş olmaz.  Şu kişi işe yaramaz, bu kişi tuhaf desek de, bir aradaysak ve aynı dünyada nefes alıyorsak, insanları oldukları gibi kabul etmek durumundayız. İkili ilişkilerde bu dönemde partnerimizin davranışlarına daha fazla dikkat ederiz. Bize karşı titiz ve dikkatli olmasını bekleriz.

Saat 03:47 itibariyle etkili Başak  burcunda ilerleyecek sağlığınıza,  hijyeninize, kişisel bakımınıza, etrafınızda olan bitene, insanlara, durumlara titizlikle bakma halidir. Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmak durumundayız. Böyle günü verimli şekilde değerlendirmek mümkün olacaktır.

Saat 03:49 Ay-Venüs kavuşumu son zamanlarda yaşanmış mali ve duygusal sorunların bir kısmını gidermenizde destekçidir. Kısa süreli bir etki olmasına rağmen insanın güveninin yerine gelmesine yardımcı olur. Seçimlerinizi yaparken, çıkarlarınızı öne alarak düşünmenizde yardımcı olur.

Saat 04:07  Merkür-Uranüs görünümü, bilinçli düşünmeniz ve olayları fazla dramatize etmeden gerçekçi bir şekilde ele almanız  gerektiğini hatırlatıcıdır. Bu meselelerin ilki, aile yaşamınız, ikincisi ilişkiniz ve sonuncusu sizsiniz. Evet siz kendi kendinize eziyet ettiğiniz sürece bir çıkış yolu bulmanız oldukça zor.

Saat 22:43 Ay-Neptün karşıtlığında, ne kendimizi yıpratacak kadar aşırı  titiz,  ne de  gereğinden fazla rahat davranmayalım. Sağlığınıza,  hijyeninize, kişisel bakımınıza bir önem verelim.  Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmaya gayret gösterelim.  Hangi konuda huzur bulmak istiyorsak, o konuyu dikkatlice, aklı başında ele alalım.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar 19 Temmuz(saat 01:38)-25 Temmuz saat 12:29 tarihleri arasında Başak burcunda düz olarak seyrini sürdürecek Venüs, 25 Temmuz itibariyle gerileyecek. Bu süreçte, hem yuvanız ve aileniz hem de dünya görüşünüze göre ilişkilerinizi, çıkarlarınızı gözden geçirmeniz anlamında önem taşıyor. Seçici davranacağız. Ancak belirsizlikler varsa bunların mutlaka düzene kavuşturulması yönünde titizleneceğiz. Sözgelimi eğitim veya iş hayatımızla ilgili konularda mali durumumuzu ele almak lazım. Eğer bir yüksek eğitim düşünüyorsak veya bir iş kurmayı planlıyorsak, başka bir yere yerleşmek istiyorsak,  parasal durumumuz çok önemli. Ayrıca bir ev almayı, ofis açmayı, yuva kurmayı istiyorsak hem ilişkimizin hem de maddi gücümüzün yerinde olması lazım.

Saat 03:47 itibariyle etkili, Ay-Başak burcu geçişinde, genel olarak ilişkide, akıllıca hareket etmek istediğiniz halde, sıkıntılı bir durumda rest çekmenize neden olabilir.  Benim tavsiyem, çatışmak yerine beklemede kalarak gözlemde bulunmanızdır. Bu olayların büyümesini engellediği gibi, onarılmayacak yaralar açılmasının da önüne geçer. Mantığınızın sesini dinlemekte yarar görüyorum.

Saat 03:49 Ay-Venüs kavuşumu, yeni bir ilişkinin doğuşu anlamında ele aldığım gibi, birbiriyle son zamanlarda inatlaşan, karşı karşıya gelen çiftlerin sorunlarını çözebilmesi adına faydalı buluyorum. Yeter ki, aranızdaki güven olgusu sarsılmamış olsun. İş ortaklığı konularında ise, her iki tarafın bir araya gelerek anlaşma şartlarını gözden geçirmelerinde veya yeni maddeler ekleyerek her iki tarafın yararına olacak şekilde el sıkışmaları anlamında yararlıdır. Bu kavuşum enerjisini olumlu yönde kullanabilmek için ihtiyacımız olan en önemli nokta, ben bilirim tarzında düşünmemektir. Çünkü bu ne ilişkide ne de başka bir konuda verimli bir sonuç alınmasının önüne geçer.

Saat 04:07 Merkür-Uranüs görünümü, iş ilişkileriniz, zorunlu olduğunuz yaşamsal görevleriniz, bir durumu, bir olayı değerlendirme biçiminiz, sağlığınız, sıkıntılarınızı ifade etme biçiminiz, iş yapma becerikliliğiniz konularında kimi zaman geçmişte yaşananlar, bazen de içinizde biriktirdikleriniz nedeniyle baskı altında kalabilirsiniz.

Saat 22:43 Ay-Neptün karşıtlığı, parasal konularda muhasebemizi doğru biçimde yapmanın önemini vurguluyor. Hesabı bilmek ve hayalci davranmamak lazım.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar,  19 Temmuz(saat 01:38)-25 Temmuz saat 12:29 tarihleri arasında Başak burcunda düz olarak seyrini sürdürecek Venüs, 25 Temmuz itibariyle gerileyecek. Karşıt burcunuzda etkili olan Venüs-Başak burcu geçişi,  beraberliğinizdeki paylaşım, davranış, birbirinize yaklaşım tarzınız üzerinde duracaksınız. Hangi taraf eleştirel, sürekli irdeleyen, hiçbir şey beğenmeyense, bu dönemde kendini terbiye etmesi gerekiyor. Çünkü bu mesafeye, ilişkinin gelişmemesine neden olur.  İhtiyaçlara göre belirlenen, sen şunu yaparsan ben de sana iyi davranırım gibi kriterler koymak yanlış olacaktır. Problemli ilişkilerde özellikle, partneri sürekli gözlem altında tutmak, ne yapıyor ediyor diye kontrol etmek uygun değildir.

Saat 03:47 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde, partneriniz, iş ortağınız veya diğer kişilerle olan iletişiminize önem vermeniz gerektiğini işaret ediyor. Bağlanmak, huzur bulmak, mutluluğu yakalamak, anlaşılmak istersiniz. Bu hassasiyetiniz nedeniyle en ufak bir problemi dahi, gözünüzde büyütebilirsiniz.

Saat 03:49 Ay-Venüs kavuşumu  sağlığınız-iş hayatınız-ilişki-ortaklık ve mali konularla  ilgili  yapılacak görüşmelerin, değişimlerin, gelişimlerin işaretçisidir. Çıkarlarınızı korumanız, şikayetçi olduğunuz meseleleri halledebilmeniz gerekir. Güven duygunuzu kesinlikle yitirmeden hangi alanda sıkıntınız varsa onu çözümlemek adına istekli olunuz. Eğer işinizden memnun değilseniz iş araştırmaları, başvuruları için bu kavuşum sizi destekleyicidir. Bazı işleri gönüllü olarak kabul etmeniz istenebilir. Eğer kendinizi buna hazır hissetmiyorsanız bunu uygun bir dille ifade ediniz.

Saat 04:07  tarihindeki Merkür-Uranüs görünümü, maddi ve manevi konulardaki isteklerimizi, geleceğe dönük hayallerimiz, umutlarımızı öne çıkarıyor.  Değişime, toptan yenilenmeye, geleceği sevinçle karşılamaya bir hayli istekliyiz. Merkürün Yengeç burcunda ilerlediği bugünlerde,  uzun zaman sonra ilk kez derinliklerinizi, sizi siz yapan her şeyi, sahiplendiğiniz değerlerinizi, zarar gelmesin diye önemli koruduklarınızı, alışkanlıklarınızı ele alıyorsunuz.  O zaman bugün hem gerçekçi düşünelim hem de geçmişin gölgeleri altında sinip kalmadan yeni bir sayfa açmaya niyetlenelim.

Saat 22:43 Ay-Neptün karşıtlığı, hangi konuda olursa olsun gerçekçi hareket etmenin önemini vurguluyor. Özellikle ilişki meselelerinde, karşı tarafın davranışlarına dikkat edin. Süslü püslü sözlerden ziyade, ortaya koyduklarına, uyguladıklarına bakın.

Keyifli bir bayram günü geçirmeniz dileğimle,

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.