19 Mayıs burç yorumları!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 19 Mayıs Pazartesi…Ay günündeyiz…

Oğlak burcundaki Ay, maddi manevi somut ve pratik değerleri öne çıkarıyor. Sabah saatlerinde Boğa burcundaki Güneş ile üçgen açı yapan Ay 10:03’de boşluğa girecek. Duygularımız ve düşüncelerimiz  arasında denge kurmak daha kolay olabilir ve kendimizi güvende hissedebiliriz.

Ay öğlen 12:58’de Kova burcuna geçecek. Günün geri kalan kısmında özgür, idealist ve sosyal enerjiler yoğunlaşacak. Toplumsal kavramlar, organizasyonlar, grup faaliyetleri ve arkadaşlıklar öne çıkabilir.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Yakın çevrenizin size verdiği sorumlulukları gözden geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Bugün bir arkadaşınızın yoğun işlerinizde size önemli bir yardımı olabilir. Geleceğinizle ilgili planlarınızı onunla paylaşabilir, fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Geleceğe yönelik planlara odaklanmayı isteyeceğiniz bir gün daha geçirebilirsiniz. Bu planlarla ilgili olarak fikrine güvendiğiniz kimselerle görüşmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır. Önümüzdeki günleri iyi değerlendirin.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Tazminat, nafaka, miras, sigorta primi geri ödemesi gibi bir yoldan kazanç elde edebileceğiniz bir döneme gireceksiniz. Bir banka ile ihtiyaç kredisiyle alakalı bir görüşmede bulunmak da günün konularından olabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Ortaklaşa girişimler ile yeni fırsatlar elde edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Ortağınız konumunda olan kişiler, bu fırsatları değerlendirmek için sizden de büyük çaba bekleyecekler. Bu çabayı göstermelisiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Çevrenizdeki gelişmelere fazla eleştirel yaklaşmamaya ve mümkün olduğunca tarafsız kalmaya özen gösterin. Sorunlar sizin müdahaleniz olmadan da çözüme ulaşacaklardır. Eğer taraf olarak olaylara karışırsanız çözüm bulunması zorlaşabilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Özel yaşamınız ve yakın ilişkileriniz ile ilgili olarak son derece olumlu bir gün geçirmeniz olasıdır. Yaratıcılığınız, neşeniz ve iletişim kabiliyetinizin artması, ilişkilerinizdeki olumlu havayı daha da güçlendirebilir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Bazı konularda tutucu davranabileceğiniz günler yaklaşıyor. Dengeli yaklaşımınızı kaybetmeden önerilerin risklerini ve avantajlarını objektif biçimde değerlendirin. Ret cevabı verecekseniz de yansız bir analiz yaptıktan sonra verin.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Boş vakitlerinizde arkadaşlarınızla birlikte olmak isteyebilir, evde oturmaktan veya yalnız kalmaktan kaçınabilirsiniz. Sakin bir ortamda kendileriyle keyifli sohbetler yapmanız ve sıkıntılarınızı paylaşmanız mümkündür.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Maddi konulara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Yeni maddi kaynaklar yaratmak veya erişemediğiniz kaynaklara ulaşmak için fikirler üretebilir, var olan kaynakları nasıl daha karlı hale getirebileceğinizi düşünebilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Kendinizi ifade edişiniz ve dış görünümünüz ile ilgili bazı değişikliklerin gerçekleşebileceği bir gün geçirebilirsiniz. Hem çevrenizdeki kişilere yaklaşımlarınız hem de görünümünüzle ilgili öncelikleriniz değişebilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Son zamanlarda özel hayatınızda yaşanan gelişmeleri süreçleriyle birlikte zihninizde baştan değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu gelişmelerin içinizde yarattığı hisler önümüzdeki günlerdeki davranışlarınızı da etkileyecektir. Olaylara duygusal değil objektif yaklaşmaya çalışın.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Özel hayatınız ve eğlence aktiviteleri ile ilişkili sosyal toplantılara katılabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Farklı yaklaşımlarınız ve perspektifiniz, birlikte olduğunuz kişilerle aranızda son derece olumlu bir hava yaratabilir.

Astrolog Demet BALTACI

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.