19 Kasım 2015 Burç Yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

19 Kasım 2015 Perşembe günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 19 Kasım 2015 burç yorumları…

Kasım 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, saat 08:27 Kova burcunda oluşacak ilkdördün, bağlı bulunduğunuz grup veya çevrenizdeki insanlarla ilişkinizi, amacınızı ve hedeflerinizi gözden geçirmenizi sağlıyor. Probleme yol açan her kim veya her ne varsa onunla mücadeleden yanasınız. Bireysel ihtiyaçlarınızı daha fazla önemseyebilir, liderlik gücünüzü ortaya koyarak sözünüzü dinletmek istersiniz. Özellikle geçtiğimiz hafta sorun çıkaran ve hala düzelmeyen bazı sıkıntıları bugün gidermek niyetinde olabilirsiniz. Bir hafta önce adım attığınız işlerin, doğru yönde ilerleyip ilerlemediğine bakma zamanıdır. Aslında sorumluluklarınız nedeniyle yorgunsunuz. Bu yüzden de üzerinizdeki baskıları nasıl gidermeniz gerektiği hususunda kafanızın içinde planlamalarda bulunabilirsiniz. Bütün bunlar doğal olarak gün boyu endişeli tepkilerde bulunmanıza, kimseye güvenmemenize, bütünlük oluşturmakta zorlanmanıza neden olabilir. Başkalarının ihtiyaçları ile sizin istekleriniz arasında çatışma meydana gelebilir. Maddi ve manevi yönden kendinizi güvende hissetmeniz zorlaşır. Yapılması gereken öncelikle sakin olmak ve yapıcı çözümlerde bulunmak için mantıklı düşünmektir.

Saat 10:19-14:21 saatleri arasındaki Ay-Boşluk süresinde, ileriye yönelik olarak düşünülen bir takım planlamalarda, sosyal ilişkilerimizde, girişimde bulunmak istediğimiz konularda kafa karışıklığı yaşamamız ve önümüzü görmekte zorlanmamız mümkündür. Sabırsız davranabiliriz. İdeallerimize yabancı olabiliriz. Ümitlerimizin azaldığını bile hissedebiliriz. İlişkilerimize dikkat edelim.

Saat 13:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, finansal ve çalışma hayatımızla ilgili konuları daha derinlikli bir şekilde gözden geçirmemizi sağlıyor. Geleceğe dönük iyi bir analizde bulunacağız. Nasıl bir planlama yapmalıyız, ne yaparsak kazançlı çıkarız bunlara bakacağız. İşimize gücümüze ağırlık vereceğiz. Verimli ve sağlıklı bir şekilde hayatımızı düzenleyeceğiz.

Saat 14:21 itibariyle Balık burcunda ilerleyecek Ayın ılımlı ve sezgilerinizi yükseltici enerji desteğiyle sezgilerimiz bir hayli yükseliyor. Aşkı, tenimizde, yüreğimizde hissetmekten yanayız. Bu enerji altında ruhumuz huzur bulmak ister. Her türlü olumsuzluktan, tuhaflıktan uzak durmak isteriz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 08:27 Kova burcunda oluşacak ilkdördün biraz gerilim yaratır. Mesleki konular üzerinde daha fazla yoğunlaşmanız anlamına gelebilir. Dikkatleri üzerinize çekmek sizin için son derece önemlidir. Toplum içindeki yeriniz ve kariyerinizle ilgili olarak belirlediğiniz rotanız üzerinde düzgün bir şekilde ilerleyerek hedeflerinizi gerçekleştirmek niyetindesinizdir. Şu an durduğunuz yeri, eksiklerinizi, sorunlarınızı bilinçli bir şekilde gözden geçirerek, sorgulamalarda bulunabilirsiniz.

Olaylara yaklaşım tarzınız idealleriniz doğrultusundadır. Geçtiğimiz hafta uğraştığınız işleri bugün tekrar ele alarak, eksiklerinizi belirlemeye çalışabilirsiniz. Ancak sizin istekleriniz, bazı kişilerle, dış dünya ile veya partnerinizle çelişiyorsa veya sorun oluşturuyorsa tam bu noktada nasıl davranmanız gerektiğini tespit etmeniz lazımdır. Sizin ihtiyaçlarınız mı yoksa partnerinizin ihtiyaçları mı daha önemli. Bu tespitin muhakkak yapılması gerekir. Bu tespit doğal olarak aranızda belli bir mesafe oluşmasına ve gerginlik yaşanmasına neden olabilir. Yapılması gereken aradaki dengeyi iyi kurgulamak ve tatsızlıklardan uzak durmaktır.

Saat 10:19-14:21 arası Ay-Boşluk etkisi altındadır. Bazı sorunlar yüzünden canınız sıkılabilir. Yapacaklarınızı bir daha gözden geçiriniz. Bu, yaşanması muhtemel tersliklerin önüne geçer.

Saat 13:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ilişki veya iş ortaklığımız konularında derinlemesine analiz yapmamızı sağlıyor. Tabii ki, biz farklı düşünürüz, karşımızdaki farklı bir açıdan bakabilir.  Bunlar doğaldır. Burada önemli olan verimli ve sağlıklı bir ilişki nasıl olmalıdır. Bu soruya cevap vermemiz halinde tatmin olabiliriz. İşte bu görünüm mevcut durumu görmemizde, anlamamızda rehber oluyor.

Saat 14:21 itibariyle etkili Ay-Balık burcu seyir etkinliği altında, hoşgörü ve barış, güzellik ve dostluk kavramlarını ön plana getiricidir. Gönlümüz, huzur ve güzellikleri yaşamaktan yanadır. İşte bu enerji, dostluklar, güzellikler, uyum duygusunun günün tümünde etkili olmasını sağlıyor.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 08:27 itibariyle Kova-Akrep burçları arasında oluşacak ilkdördün, kendinize özgü yöntem ve bakış açısı içinde ufkunuzu genişletmek, eğitim hayatınızdan tutun da mesleki uzmanlığınıza kadar her konuda bağımsız davranmak ve kararlar almak niyetinde olduğunuzu gösteriyor. Olaylara gerçekçi bir şekilde yanaşır, ideallerinizi gerçekleştirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Yeni bir dünya kurmak arzunuz yoğundur. Rutin giden her şeyden uzak durarak kendi gerçeğinizi yaratmak sevdanız, ülkünüz yüksektir. Yabancı ülkelerle olan temaslar, dış dünya ile olan irtibatlar, yeni insanlar tanıma arzunuz yoğundur. Bu içgüdüsel isteklerinizin doyurulması halinde kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz açıktır.

Geçen hafta başlattığınız fakat yolunda gitmeyen girişimlerinizi bugün gözden geçirebilir ve içinde bulunduğunuz durumu sorgulayabilirsiniz. Neler eksik veya neler önünüzde engel oluşturmaktadır. Ancak bunları yaparken iş hayatının kendi içindeki yoğunluğu, çevrenizdeki kişilerle olan ilişkiniz ve hayatın zorunlulukları buna müsaade etmeyebilir. Bu durumda sizin gelişiminiz mi yoksa çalışma hayatınızla ilgili işler mi daha önemlidir sorusu gerilim yaratabilir. Bir karar vermeniz icap edebilir. Bu karar verilirken, içinizden çalışmak, emek sarf etmek gelmeyebilir. Sanki boşa kürek sallıyormuşsunuz gibi düşünebilirsiniz. Yapılması gereken her şeyi sakin bir şekilde gözden geçirmektir.

Saat 10:19-14:21 saatleri arasındaki Ay-Boşluk süreci, özgür hareket etmenin önüne geçer. Bazı meseleler sizi rahatsız ettiğinde, güven duyduğunuz bir arkadaşla sohbet etmek gayet faydalıdır. Sakin ve kontrollü etmemiz yararlıdır.

Saat 13:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, çalışma hayatınız, sağlığınız veya iş ortamındaki durumuzla ilgili olarak bir analiz yapmanızı, nelerin gerekli ve gereksiz olduğunu tespit etmenizi sağlayan bu görünüm, iç huzurunuz, geleceğiniz için son derece önemlidir. Geçmişe şöyle bir bakalım, neler yaşadık neler gördük. Bunlar tecrübelerimiz. Ancak bundan sonra bu konularda geleceğimizi düşünerek sağlıklı, verimli, uzun ömürlü olanı tercih etmeliyiz.

Saat 14:21 itibariyle etkili Ay-Balık burcu geçişinde, işlerimizi bir daha kontrol etmeniz ve düzenlemenizde, dikkat dağınıklığına karşın, tedbirli olmanızda yarar var. Bu enerji, biraz rehavet yaratabilir. Biz bu özelliğini göz önüne alarak hareket edelim. Endişeli olmayın ama mutlaka gerçekçi düşünün.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 08:27 Kova-Akrep burçları arasında oluşan ilkdördün, fiziksel ve ruhsal açıdan kendinizi güvende hissetmek amacıyla partneriniz, sevdiğiniz insanlarla bir araya gelme arzunuzu işaret ediyor. Maddi ve manevi konularda desteklenmek, sağlıklı bir cinsel hayat sürmek sizin için gayet önemlidir. Duygularınızı, düşüncelerinizi ve planlarınızı bugün gözden geçirebilirsiniz. Bu gözden geçiriş bir tür sorgulama şeklindedir. Neler istediğiniz gibi gitmemektedir veya neler eksik kalmaktadır. Evdeki hesap hangi konularda çarşıya uymamaktadır. Bunlar üzerinde mantıklı bir şekilde düşünmeniz faydalıdır.

Hayatınızda yerli yerine oturmayan durumlar varsa, ilkdördün gerilim yaratıcı olabilir. Yapılması gereken ilişkinizi gözden geçirmektir. Bir taraf aşırı tutkulu, baskıcı, kıskanç diğer taraf da ben haklıyım diyorsa, sorunu halletmek için elbirliğinde bulunmak lazım.

Saat 10:19-14:21 arası Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman süresince iç huzurunuz son derece önemlidir. Hiç kimsenin keyfinizi bozmasına veya sinirlendirmesine izin vermemek için, sizin de sakin ve kontrollü olmanız faydalıdır. Fikirlerinizde diretmek yerine, başka görüşlere de açık olmanız gayet faydalıdır.

Saat 13:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, hayatı güzelleştiren, anlamlı kılan aşk, çocuklarımız, hayatımızla ilgili konular üzerinde derinlikli bir analizde bulunacağız. Daha verimli, sağlıklı bir yaşam sürebilmek bizim için kıymetli olacak. Bu görünüm, maddi-manevi anlamda gelişimden yana olduğumuzu, uzun ömürlü ve sağlıklı olanı istediğimizi işaret ediyor. Bize bunları elde etmemizde, gerçekleştirmemizde destek sunuyor.

Saat 14:21 itibariyle etkili Ay-Balık burcu geçişi başlıyor. Bu enerji ılımlı, şefkatli, yardımsever özelliklerimizi öne çıkarıyor ve huzur veriyor. Sevdiklerimizi kucaklamak, şöyle sıkıntılarımızı arkamızda bırakmak isteyeceğiz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 08:27 itibariyle Kova burcundaki ilkdördün, ilişkiniz, partneriniz, evliliğiniz, yasal davalarınız, sözleşmeleriniz, iş ortaklığınız konularında özgür kararlar almak, hayatınızı kendi bildiğiniz şekilde sürdürmek istersiniz. Gerçekten arzuladığınız şekilde bir ilişki yaşıyor muyum veya ne kadar mutluyum sorusunu kendinize sorabilirsiniz. Burada önemli olan yaşadığınız beraberliğin kalitesi ve sizin kendinizi güvende hissetmenizdir.

Eğer yaşadığınız ilişki ile iç dünyanızdaki güvence arzunuz birbiriyle çelişiyorsa, beraberliğiniz nedeniyle kendinizi huzurlu hissetmiyorsanız, yaşadığınız ilişki büyükleriniz tarafından kabullenilmiyorsa, ilişkinizden memnunsunuz ancak şartlarınız gereği bir yuva kurmanız zor ise, gün boyu gerilim yaşamanız mümkündür. Bu durumda her şeyi bir kez daha gözden geçirerek kendiniz için en doğru kararı vermeye çalışabilirsiniz. Hatta bu karar için bir müddet evinizden uzak durmak, kimseyle bir şey paylaşmadan kendi dünyanıza çekilmek arzunuz yoğunlaşabilir.

Saat 10:19-14:21 saatleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Sizi üzen, sıkıntıya sokan ve rahatsız eden kişi veya olaylar karşısında her şeyi bir kez daha gözden geçirmekte yarar var.

Saat 13:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, evimiz, ailemizin ihtiyaçları ve kazancımızla ilgili konularda bir analizde bulunmamızı sağlıyor. Amacımız sağlıklı, verimli ve dikkatli şekilde hesabımızı yapmak, geleceğimizi sağlam temellere dayandırmaktır. Bu konular üzerinde yoğunlaşacağız ve geçmiş tecrübelerimizi dikkate alacağız.

Saat 14:21 itibariyle etkili olacak Ay-Balık burcu seyri hassas düşünmemize neden olur. Böyle anlarda, kafanızın daha fazla karışmasına izin vermeyiniz. Huzursuz edici olandan uzak durunuz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 08:27 itibariyle Kova-Akrep burçları arasında oluşacak ilkdördün,  işlerinizi başarıyla yerine getirmek, verimli bir hayat sürmek, sağlıklı yaşamak, hünerlerinizi geliştirip işinizde ustalaşmak, işsizlik sorununuza bir an önce çare bulmak, iş ortamınızda huzurlu ve güvende olmak, sosyal haklarınızdan dilediğiniz şekilde yararlanmak kısaca huzurlu bir çalışma ortamında kendinizi göstermek arzunuz yüksektir. Bugün, hem bu isteklerinizi hem geçtiğimiz haftaki gelişmeleri hem de şu anki durumunuzu gözden geçirerek durduğunuz noktayı ve yapmanız gerekenleri tespit etmeye çalışabilirsiniz.

Sizin isteklerinizle- dış dünyanın sundukları, girişimlerinizle-elde ettikleriniz, beklentilerinizle-sonuçlar arasında farklılıklar varsa doğal olarak günü stresli geçirmeniz mümkündür. Burada cevaplanmayı bekleyen bir soru kafanızı karıştırabilir. İş hayatımla ilgili isteklerim mi önemli yoksa bana sunulanlarla mı yetinmeliyim. İşte bu noktada nasıl davrandığınız son derece önemlidir. Eğer arzu ettiğiniz gelişmeler olmazsa bu haftayı sessiz bir şekilde geçirebilir, yeni bir girişimde bulunmaktan vazgeçebilirsiniz.

Saat 10:19-14:21 arası Ay-Boşluk etkisi altındayız. İçinden çıkamadığınız bir durumla karşılaştığınızda meseleleri bir daha gözden geçirelim. Özellikle ilişki konularında hassasiyet nedeniyle kafamız karışıksa, tekrar bir bakmak yararlı olur.

Saat 13:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, mevcut çevremiz, yakınlarımız, iş-eğitim-finansal konularda derinlikli bir analiz yapmamızı sağlıyor. Geçmiş tecrübelerimizi göz önüne alarak geleceğimizi sağlıklı verimli bir ortamda sürdürmek istiyoruz. Bu görünüm sayesinde ileriye bakacağız ve gelişimi önemseyeceğiz. Bir şeylerin artık değişmesi gerektiğinin farkındayız.

Saat 14:21 itibariyle Balık burcunda ilerleyecek Ay, bize karşı sevgiyle yönelen insanlara yönelmemizi sağlar. Soru işaretleri bizi rahatsız eder. Güzel bir şeyler duymaya ihtiyacımız vardır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 08:27 Kova-Akrep burçları arasında oluşacak ilkdördün, aşk hayatınız başta olmak üzere, varsa çocuklarınız, sanatsal faaliyetleriniz, hayatı güzel hissetmenizi sağlayacak olan her şeyi arzularsınız. Sosyalleşme isteğiniz ön plandadır. Etrafınızda gelişen olaylara ve durumlara gerçekçi bir şekilde yaklaşabilir, bağımsızlığınıza son derece önem verebilirsiniz. Bu isteklerinize karşın, eğer gelir durumunuz, kazancınız yetersiz ise veya dilediğiniz gibi yaşama arzunuza rağmen olanaklarınız sınırlı ise doğal olarak günü gerilimli geçirebilirsiniz.

Bazılarınızda ise durum daha farklı gelişebilir. Yaşamın güzelliklerinin tadına varmak istediğiniz halde sırf elinizdekileri kaybetmemek için para harcamaktan çekinebilirsiniz. Bir kısmınız ise çocuklarını daha iyi şartlarda yetiştirmek veya çocuk sahibi olmak isteyebilir ancak maddi durumunuz buna elverişli değilse arzularınızı gerçekleştirmeniz zor olabilir. İşte bugün bu farklılıklar nedeniyle içsel sorgulamalarda bulunabilir, ne yapmanız gerektiğine karar verebilirsiniz. Bu durumda şu soru kafanızı kurcalayabilir. Özgür mü yaşamalıyım yoksa maddi ve manevi açıdan güvende yaşamak için mücadele mi etmeliyim. Tabi ki bu sorunun cevabını verecek olan sizlersiniz. Ancak şunu belirteyim ki, bunlar birbirine son derece bağlı gerçeklerdir. Biri olmazsa diğerinin hissedilmesi, yaşanması kolay değildir.

Saat 10:19-14:21 arası Ay-Boşluk ilerleyişi altındadır. Günün geri kalanı rahat bir şekilde geçirme isteğiniz yoğundur.

Saat 13:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, maddi ve manevi kıymetlerinizi, sizin için önemli olan her şeyi endişeden uzak,  verimli ve sağlıklı bir şekilde kullanmanın yolu, biraz da size bağlıdır. Hayatta hiçbir şey beden ve ruh sağlığımız kadar önemli değildir. Onun içindir ki, olumsuz düşünmek, sürekli bardağın boş tarafını görmek yerine, yaşamın size vereceği güzelliklere kalbinizi açın. Açın ki, şüpheye ve endişeye düşmeyin. İşte bu görünüm size bu yönde destektir.

Saat 14:21 itibariyle Balık burcunda ilerleyecek Ay etkisiyle hassasiyet görülebilir. Sanatsal, mistik çalışmalar, ruhsal konularda bir hayli olumludur. İnsanlara destek veririz, empatide bulunuruz. Karşımızdaki kişiyi anlamaya çalışırız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 08:27 itibariyle Kova-Akrep burçları arasında oluşan ilkdördün, fiziksel ve duygusal anlamda kendinizi güvende hissetmek ruhunuzun derinliklerindeki korkulardan emin olmak arzunuz ön plandadır. Kendinizle barışık yaşamak, aileniz ve değer verdiğiniz kişilerin mutlu olduklarını bilmek, yarınlarınızı huzurlu ve sevgi dolu bir ortamda kurmak ve yaşatmak arzusuyla dolusunuz. Bütün bunların gerçekleşmesi için hem yaşadığınız ülkenin refah düzeyinin iyi olması hem de sizin geleceğinizin garanti altında olması en önemli şarttır.

Eğer bütün bunlardan yoksun bir yaşam sürüyorsanız biraz sıkılabilirsiniz. Kova burcundaki İlkdördün zamanlarında, şu soruyu kendinize sormanız faydalı olabilir. Kendi hayatım,  isteklerim ve ihtiyaçlarım mı önemli, yoksa ailemin, toplumun benden beklentileri mi? buna gerçekten dürüstlükle cevap verirseniz, doğru bir hedef belirlemiş olursunuz.

Saat 10:19-14:21 saatleri arasında Ay-Boşlukta etkisi altındayız. Bu zaman süresince, eğer kafanızın içinde birçok yeni proje, fikir veya plan varsa bunları gözden geçirebilirsiniz.

Saat 13:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, derinlikli bir şekilde hedeflerinizi, geleceğinizi, toplumsal ilişkilerinizi düşünmenizi sağlıyor. İleri adımlar atabilmek için gerekli olan düzenlemelerde yardımcınız oluyor. Hangi yol sizi geleceğe taşır, hangi ortam ve insanlarla bir arada olmak sizi güçlendirir. Bunlar üzerinde geçmiş tecrübelerinizi de göz önüne alarak sağlıklı bir şekilde düşüneceksiniz.

Saat 14:21 itibariyle etkili Ay-Balık geçişi sevgi, şefkat ve ruhsallığın ön planda olması demektir. Bizi büyüten ve hayata bağlayan bu enerjiyi ister işlerimizde ister ilişkimizde rahatlamak adına kullanabiliriz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 08:27 itibariyle Kova burcunda oluşan ilkdördün, bilgilenmek, konuşarak, paylaşarak, yazarak kendinizi ifade etmek, görüşlerinizi, duygularınızı başka insanlara ifade etmek, yakın çevrenizdeki insanlarla kaynaşmak, yeni dostluklar kurmak isteğiniz yüksektir. Medya, gazete, tv, ticaret, satış, pazarlama, mistik faaliyetlerde ilkdördün etkilidir. Çok sıkı çalışmanız özgüveninizi ayakta tutmanız lazım.

Geçen hafta başladığınız işleri gözden geçirmelisiniz. Şimdi sizlere soruyorum. Kendinizi dış dünyada özgür bir şekilde ve başarılı işlerde bulunarak göstermek mi istersiniz yoksa öyle kendinizi bırakıp dağılmak mı? Bu sorunun cevabına göre hazırlıklarınızı yapınız ve çevrenize olan sorumluluklarınızı unutmayınız.

Saat 10:19-14:21 saatleri Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. İlişkinin duygusal boyutundan ziyade ortak paylaşım alanlarınızdan konuşmak, hatta birbirinizin hoşlandığı şeylerden bahsetmek ikiniz arasında güçlü bir enerji alışverişini sağlayabilir.

Saat 13:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, geçmişten bugüne dek, sizde iz bırakmış  acı tecrübeleri geride bırakmanızda, bunları hayatınızdan ayıklamanızda yardımcı olur. Böylece asıl verimli, sağlık olanı tespit edip ona göre yaşamınızı düzenlersiniz. Burada önemli olan, derinlikli analiz yapmak, onu bunu veya kendinizi suçlayıp boş yere kendinizi yormamaktır. Hayat önünüzde ve siz yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Saat 14:21 itibariyle etkili Ay-Balık süresince, ailemiz, evimiz, sevdiklerimizin ilgisi bizim için son derece kıymetli olacak. Ev veya işimize göre, mistik çalışmalar, hayallerin yazıya dökülmesi, ruhsal anlamda bizi kuvvetlendiren ritüellerle uğraşabiliriz. Rahatlamamızı sağlayacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 08:27 Kova-Akrep burçları arasındaki ilkdördün, maddi ve manevi değerlerinizi koruma, yeteneklerinizi hayata geçirme, ekmeğinizi kazanma, zihinsel ve duygusal anlamada güvence sağlama, yatırımlarda bulunma, hayatınızı garanti altına alma arzunuzu yükselticidir. Bu konularda başarılı olmak, girişimlerde bulunarak kazanç sağlamak için her şeyden önce yapmanız gereken, gerçekçi düşünmek, sosyal ilişkilerinize önem vererek çemberinizi genişletmek, maddi konulardaki sorunlarınız için hatalarınızla, eksiklerinizle yüzleşmek lazımdır.

Bunlar yapılmadan, sosyal hayattaki hedeflerinizi gerçekleştirmeniz, toplumsal alanda liderliğinizi ispat etmeniz ve kitlelere ulaşmanız mümkün değildir. Bugün geçtiğimiz haftalarda başlattığınız işlerinizi tekrar gözden geçiriniz. Neler eksik nelerin tamamlanması gerekiyor tespit ediniz. Toplumsal trendleri iyi takip ederek, kitlelere ulaşmaya çalışınız. Şu soruyu cevaplamaya çalışınız. Kendi dar çevrenizde kazandığınız üç beş kuruşu yeterli mi görüyorsunuz yoksa daha çok kazanmak için dış dünyaya açılmaya hazır mısınız? Eğer hazırsanız o zaman etrafınızdaki dünya ile temasınızı asla kesmeyiniz. Sosyal ilişkilerinizi güçlü tutmaya özen gösteriniz.

Saat 10:19-14:21 saatleri arasında etkili Ay-Boşluk süresince, parasal ve toplumsal aktivitelerinizde, paylaşım içeren konularda ne dediğinize ne yaptığınıza dikkat ediniz.

Saat 13:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, seçimlerinizi ileriye dönük, gelişim yönünde tekrar iyice analiz etmenizde yardımcıdır. Geçmiş geçmişte kalmalı artık. Geleceği sağlam temeller üzerine kurabilirsiniz. Şimdi hedefinizi tespit etmenizde bu görünüm gayet faydalıdır. İş, eğitim, yeteneklerinize göre tercihinizi belirlemenizde destekleyicidir.

Saat 14:21 Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde dünyanın karmaşası, huzursuzlukları geride kalmaya başlar. Olayları farklı bir bakış açısıyla değerlendirmeye çalışırız. Gözlemde bulunuruz. Etrafımızdaki insanlar ne düşünüyor, neler oluyor, ne gibi gelişmeler var, bunları izleriz. Problemden kaçmak isteriz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 08:27 itibariyle burcunuzda oluşacak ilkdördün, hayatınızı düzenlemek, yeni başlangıçlar yapmak, işinizde yükselmek, ilişkinizi bir ömür boyu sürdürmek eğer yalnızsanız yeni bir aşk yaşamak arzunuzun yükselişini işaret ediyor. Sizin şu andaki mevcut durumunuzu mutlaka gözden geçirmeniz lazım. Eğer bütün bunları istiyorsanız, yanlış veya eksiklerinizle yüzleşmeyi mutlaka başarmalısınız. Şu anda içinde bulunduğunuz ortam, birlikte olduğunuz kişi ve sosyal yaşamınız üzerinde ciddi manada düşünmelisiniz.

Geçtiğimiz hafta düşündüğünüz ve hatta yürürlüğe koyduğunuz işlerin, girişimlerin geldiği son noktaya bakınız. Yapılması gerekenler varsa bunları yerine getiriniz. Kendi hayatınızın iplerini ele almakla, toplumun sizden beklentilerine cevap vermek arasındaki kutuplaşmada asıl yapmanız gerekenin ne olduğunu düşününüz. Eğer bu noktada işler istediğiniz gibi yolunda gitmiyorsa bugün sıkılmanız, gerginlik duymanız mümkündür. Gerçekçi değerlendirmelerde bulunarak sizin için en doğru olanı keşfedebilirsiniz.

Saat 10:19-14:21 saatleri arasındaki etkili Ay-Boşluk süresince, ilişkimiz alışkanlık mı, yoksa gerçekten bu denli aşık mısınız diye düşünürsünüz. Geçmiş kendini sürekli hatırlatıyor gibidir. Kafanızın içindeki sorulara bir an önce cevap bulmayı istersiniz.

Saat 13:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, mevcut işinizde başarılı olmak, yükselmek ve finansal anlamda doğru tercihlerde bulunmak için sizi derinlikli düşünmeye davet ediyor. Yapılacak değişiklikler zamanla yerine oturacaktır. Siz acele etmeden, geçmiş tecrübenizi göz önüne alarak her zorluğu aşabilirsiniz.

Saat 14:21 itibariyle Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde, bedensel ve zihinsel anlamda rahatlatan, gevşeten çalışmalar yapılabilir. Finansal konularda gözlemde bulunmak ve aklımız başımızda düşünmek yararlı olacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 08:27 itibariyle Kova-Akrep burçları arasında oluşan ilkdördün önünüzdeki engelleri, sizi rahatsız eden tüm konuları ve insanları, inancınızı, kendinize olan güven duygunuzu gözden geçirmeniz gerektiğini işaret ediyor. Sizin isteğiniz, dünyaya açılmak, kendinizi tanıtmak ve ben buradayım demektir. Ancak şartlar, bir türlü yerine oturmayan hayatınız, hep aynı sorunlarla baş başa kalışınız canınızı sıkmaktadır. Bugün ruhunuzu arındırmak ve artık bazı çıkmazlardan kurtulmak için sorgulamalarda bulunabilirsiniz.

Eğer çevrenizdeki insanlar, bir takım baskılar nedeniyle engelleniyor, kendini beğenmiş kişilerle çalışıyor, kıskançlıklara maruz kalıyorsanız ilkdördün nedeniyle sıkılabiliriniz. Yapılması gereken, sizin ihtiyaçlarınız mı önemli yoksa başkalarının istekleri mi sorusuna cevap vermenizdir. İşte bunu tespit etmeniz, yönünüzü belirlemenizde faydalı olabilir.

Saat 10:19-14:21 arasındaki Ay-Boşluk süresince, insanlara pek güvenmezsiniz. Çünkü duyduğunuz bazı haberler canınızı sıkmıştır. Parasal konularda ise dışarıdan destek bulmak ihtiyacınız yoğun olsa da, bunun karşılanması kolay olmaz. Boşluk süresince, yaratıcı anlamdaki çalışmalara ağırlık verilebilir.

Saat 13:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, grup, iş hayatı, hedefleriniz ve ilişkinizle alakalı konularda derinlikli bir analizde bulunmanızı sağlıyor. Bu analiz sizi toplumla birebir alakalı konularda da güçlendiricidir. Bilgi, deneyim ve tecrübelerinizi geleceğe taşıyabilecek tercihi yapmanızda yardımcıdır. Ne öğrendiyseniz şimdi bunları siz de başkalarına öğreterek hem kendinizi hem de yaşamanızı sağlam kurabilirsiniz. İlişkinizi geleceğe taşıyabilir, sizinle aynı amacı taşıyan kişilere yönelirsiniz.

Saat 14:21 itibariyle burcunuz üzerinde seyrine başlayacak Ay etkinliğinde, hayal gücünüz genişler, sezgileriniz yükselir. Bu enerji merhamet ve şefkati büyütücü, içsel bütünlüğümüzü sağlayıcı ve şifalandırıcıdır.

Astroloji Danışmanı iremSU

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.