19 Haziran burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

19 Haziran 2015 Cuma günü burç yorumları ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı iremsu’dan 19 Haziran burç yorumları…

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Cuma gününe, saat 09:22 itibariyle etkili Ay-Aslan seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Güne uyandığınız an, kendinizi coşkulu hissedebilirsiniz. Probleminiz  olsa bile bunları bir şekilde çözebileceğinizi düşünürsünüz.  Kendinizi güçlü  göstermek, insanları etkilemek ve ilgi görmekten keyif alırsınız.  Herkesi sevgiyle kucaklayan bir görünümünüz vardır. Çevrenize şakalar yapabilir, takılabilir, kendinizle dalga geçerek herkesi güldürebilirsiniz. Her olayda neşelenecek bir taraf bulabilir, üzüntülü insanları bile keyiflendirebilirsiniz.

Saat 20:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkinin ortaklaşa hareket etmek, yaşamı beraberce paylaşmak olduğunu vurguluyor. Sizler bu etki altında evlenmeyi, kısa süreli bir ilişkiden ziyade bir ömrü paylaşmayı tercih edebilirsiniz. Hem aşk hem ilişkilerde olumlu bir gelişimdir. Çiftlerin birbirine karşı kadersel anlamda birlik ve bütünlüğünü işaret eder.

Saat 22:36 itibariyle Ay-Merkür arasındaki  olumlu görünüm,  iletişim gücünüzü yükseltici bir etkidir. Yeni bir şey öğrenmek ve etrafınızdaki insanlarla bağlantılar kurmak kolaylaşır. Çocuklarınızla ilgilenmek, sevdiğiniz kişilerle yazışmak, telefonlaşma, hafta sonu için bir kısa gezinin planlanması gibi konularda bu enerji destekleyicidir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar  saat 09:22 itibariyle Aslan burcunda ilerleyecek Ay, yaşamın üzerinizdeki  tüm baskısına  rağmen özgür olmak isteğiniz yüksektir. Mesleki ve ailevi şartlarınızı en iyi hale getirmek ve sosyal yönden aktif olmak adına neler yapabileceğinizi düşünürsünüz. Kafanızın içinde faydalı birçok çözüm olduğu halde bunları hayata geçirme konusunda desteğe fazlasıyla ihtiyacınız olduğu bir gerçektir. Kendinize yakın bulduğunuz her insanı içtenlikle sahiplenme arzusu duyabilir ve güçlü olduğunuz alanlarda kontrolünüzü sürekli ayakta tutmak isteyebilirsiniz.

Saat 20:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü, aile ve yuva sıcaklığının, sağlıklı yaşamın, uyumlu ilişkilerin bizi fazlasıyla memnun ettiğini gösteriyor. Bilgimizi, tecrübelerimizi, ilişkilerimizi gözden geçirerek gelişimden yana düşüneceğiz bu saatlerde.

Saat 22:36 Ay-Merkür olumlu görünümü, mali konularda hareketliliğin ve bu konularda  iletişimin işaretçisidir. Yolculuk planları yapabiliriz. Evimizin ihtiyaçlarıyla alakalı hesaplamalarda bulunabiliriz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler cuma günümüz saat 09:22 itibariyle Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde geçecektir. Kendinizi iki kuvvetli dürtünün arasında kalmış gibi hissedebilirsiniz. Bir yandan her şeyi sağlamlaştırmak, diğer yandan  kontrolü her an kaybedecekmiş gibi dışa karşı mesafe koymak.  Bilinçli yanınızla,  duygularınız arasındaki gelgitler  ilişkinizde sorunlar oluşturabilir.  Olayları her iki yönüyle de görebilme özelliğiniz, kararlarınızı verirken size yardımcı olabilir.  Ayrıca günlük enerjiler altında genel olarak tüm burçlar için istenildiği takdirde pozitif düşünmek gayet kolaydır. Yeter ki, olumsuz düşünmeyiniz. Gönlünüzü hoş tutarak, güzel şeyler düşünerek kendi kendinizi motive edebilirsiniz.

Saat 20:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü, yakın çevremizde bulunan eş, dost, ahbaplarımızla olan samimi paylaşımların bizi mutlu ettiğini gösteriyor. Aşk, size kendinizi özel hissettiren bir olgu. Eğer aşk varsa, hayat her anlamda güzeldir diye düşüneceğiz.

Saat 22:36 Ay-Merkür arasındaki olumlu görünüm, bir çok alanda bilgilenmenizi kolaylaştırır ve  cesaret aşılar.  Size bakanlar aslında ne kadar büyük bir donanıma sahip olduğunuzu bugün yakından izleme ve dinleme fırsatı bulabilirler. Liderlik gücünüz gayet yerindedir. Eğer bir konuda size yetki verilirse, bulunduğum  alandaki kişileri peşimden süreklerim diye düşünürsünüz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 09:22 itibariyle Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Cuma günümüz, özellikle finansal veya kişisel meselelerin ele alınması yönünde uygundur. Yengeçler duyarlı insanlardır. Dışarıdaki dünyanın karmaşası veya güvensiz şartları onları yorar. Ancak Ay-Aslan geçişlerinde egomuz beslenir ve güçlenir. Böylece kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.  Düşüncelerinizi rahatça açıklayabilirsiniz. Birilerinin sizi yanlış anlamasından dolayı tedirgin olmazsınız.  İletişim gücünüzle çevrenizdeki insanları etkileyebilirsiniz.  Düşünce tarzınız net,  çabuk ve anlaşılır  olduğundan bu durum insanlarla olan ilişkiniz de olumlu yansıyabilir.

Saat 20:45 Ay-Kuzey düğüm görünümünde maddi ve manevi anlamda kazançlı çıkmak, ailemizle birlik ve beraberlik duygusu içinde paylaşımlarda bulunmak, büyümek, gelişmek, verimli bir yaşam sürmekten yanayız. Bu saatlerde huzur, sevgi, paylaşım bizim için en kıymetli zenginlik olacak.

Saat 22:36 Ay-Merkür arasındaki olumlu etkileşim,  hayatı gerçekçi ve disiplinli bir şekilde ele almanız için size yol gösteriyor. Huzursuzluktan uzak durmak, zihinsel açıdan rahat bir gece  geçirmenin tek koşuludur.  Ben bu olumlu görünümün bilgi edinme, konuşma, yazışma, akıllıca hareket etme yönünde sizler için destekleyici görmekteyim.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar  saat 09:22 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyen Ay,  anlayışlı, affedici, iyimser ve pozitif  duygularınızı tanıdık veya tanımadık her insana göstermekten keyif alabilirsiniz. Bu ruh hali sizi sanatsal ve yaratıcılık gerektiren konularda olduğu gibi aşk hayatınızda da besleyecek, yüceltecektir.. Genel ruh haliniz her olumsuzluğu iyiye ve güzele çevirmenizi sağlayacak kadar pozitiftir. Doğal olarak bu son zamanlardaki bazı ters durumların da yüreğinizdeki izlerini silmenizi sağlayıcıdır.  Her ne durum olursa olsun, etrafınızdaki insanları kucaklayan ve sıcaklığınızla saran bir haliniz vardır. Özgürlük dürtünüz son derece yoğun olmasına rağmen nerde durmanız gerektiğini bilirsiniz. İçinizdeki pozitif duyguları bir tek etrafınızdaki her insan hissedebilir.

Saat 20:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü, moral gücümüzü yükseltiyor. Çevremizle olan iletişimimiz bu saatlerde gayet güçlü. Çevremizde bulunan her insanın bize kendimizi iyi hissettirmesi, paylaşımcı bir ruhla bize yaklaşması bu saatlerde mümkün hale geliyor.

Saat 22:36 itibariyle Ay-Merkür arasındaki olumlu enerji akışı sayesinde zekanızla, bilgi birikiminizle başkaları üzerinde etkiniz tartışılmaz derecede yükselebilir. Eğer bu olumlu enerjiden yararlanmak istiyorsanız,  fikirlerinizi  ifade etmekten kaçınmayın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Cuma günümüz saat 09:22 Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde başlayacak.  En başından belirteyim ki,  olayları gereksiz yere büyüterek kendinizi üzmeyiniz. Gereksiz polemiklere girmemekte yarar var . İç dünyanızdaki bazı sıkıntıları bugün,  farklı bir şekilde ele alabilme gücünüz bulunmakta.  Kendi fikirlerinizde ısrar ettiğiniz sürece sorunların altından kalkamayacağınızı bilmelisiniz. Yaşamı kucaklamanın zamanıdır. Gün  sona erdiğinde kendinizi mutlu hissetmek  istiyorsanız aktif enerjilerinizi iyi kullanmalısınız. Sahip olduğunuz değerlerinizi şöyle bir gözden geçirdiğinizde göreceksiniz ki, sevilmeyen veya  başkaları tarafından bir türlü anlaşılmamış biri olarak kendinizi görmenize gerek yok.

Saat 20:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bizi içten içe üzmekte olan maddi, iş veya aşk hayatımızla ilgili konuları gerçekçi bir şekilde ele almamızı sağlıyor. Biraz endişelerimiz var, ancak bu saatlerde kendimizi iyi hissedeceğiz.

Saat 22:36 itibariyle Ay-Merkür arasındaki görünüm, düşüncelerimizi dile getirmemiz veya genel olarak  haksızlıklara dur diyebilmemiz anlamında bizi destekliyor. Öyle durumdayız ki, birileri yol göstersin fakat hakimiyeti altına almasın- Sevsin ancak karşılık beklemesin- Bizimle bağlantıda bulunsun ama çok fazla kişisel sorular sormasın istiyoruz.  Onaylanmak, takdir görmek ve kafamızın içinde hayal ettiğimiz şekilde geceyi  geçirmek niyetindeyiz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Cuma günümüz saat 09:22 itibariyle etkili  Ay-Aslan burcu geçişiyle başlayacak. İletişim konusunda şansınız gayet yüksek.  Sevgi dolu yaklaşım tarzınız takdir görecektir. Çevrenizdeki herkes sizdeki bu  enerjiyi hissedecek ve günlerdir süren sessizliğiniz de sona erecektir. Bugün tanınma ve beğenilme isteğiniz yoğun. Sizinle konuşan insanların takdirini  kazanmak istiyorsunuz. Hareketliliğiniz ve zekanızın hissedilmesi ve pohpohlanmanız size müthiş keyif verecektir. Güler yüzlü, çocuksu halinizle, nüktedan ve ilgili görüntünüzle çevreniz sizi yaramaz çocuklara benzetebilir.

Saat 20:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü, dostlarınızın desteğini, sosyal yaşamın lezzetini,  uyum ve huzurla paylaşılan her şeyin güzelleştiğini hissetmemizi sağlıyor. Gönlümüz aşktan yana, aşkla buluşmaktan yana. Bu saatlerde sevilmek, sevmek istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki, sevgi varsa orada gelişim, orada mutluluk var.

Saat 22:36 Ay-Merkür olumlu görünümü, güzelliklere olan düşkünlüğünüzü yükseltirken,  sizi mutlu edebilecek şeyleri keşfetmeniz son derece kolay. Fikirlerinizi rahatlıkla dile getirirken, etrafınızdaki insanlarla olumlu bağlantılar kurabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 09:22 itibariyle Aslan burcunda seyredecek Ay etkisinde,  aşkta galip gelen taraf olmak istersiniz. Karşınızdakinin tuhaf halleri, kendini üstün görme, her şeyde merkezde olma çabası  sizi kızdırır. Gelelim maddi konulara. Parasal açıdan güçlü olmanın artık ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz değil mi? o zaman bilinçli hareket etmek, harcamalara dikkat etmek durumundayız.

Saat 20:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü,  iş hayatımız, ailevi konular, aşk hayatımızla ilgili konulardaki gelişmelerin umutlandırıcı olduğunu, bizim de bunu tüm yüreğimizle istediğimizi işaret ediyor. Bu saatlerde bizim için huzur paha biçilmez bir zenginlik olacak.

Saat 22:36 Ay-Merkür arasındaki olumlu görünüm aklımızı kullanmanın, bilinçli davranmanın, seçenekleri iyi değerlendirmenin ve ilerlediğiniz yolda olumsuz düşünmekten uzak durmanın önemini vurguluyor.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Cuma  günümüz saat 09:22 itibariyle Ay-Aslan burcu geçiş etkinliğindedir. Davranışlarınız, görünüşünüz  ve coşkulu halinizle doğal bir şansa sahipsiniz. Sıcak, cömert ve parlayan bir yıldız gibisiniz. Yaşamı sevgiyle kucaklayarak,  her şeyi iyimser bir bakış açısıyla ele alabilirsiniz.  Güler yüzlü ve iyi huylu yaklaşımlarınızla problemlerin üstesinden gelebilir, sevdiğiniz kişinin gözbebeği olabilirsiniz. Duygularınız ve düşünceleriniz aynı doğrultuda olduğundan içinizden geldiği gibi davranabilirsiniz.Ayrıca bugün, kendinizi özel hissettirmekten hoşlanırsınız. Hayat yaşanmaya değer diye düşünürsünüz.

Saat 20:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü, hayata bakışımızı güzelleştiren, moralimizi yükselten ve bizi yakınlarımızla olan paylaşımlarımızda mutlu eden, geliştiren bir etkidir. Maddi konularda da destekleyici buluyorum.

Saat 22:36 Ay-Merkür olumlu görünümü sayesinde, inandıklarınızı bir başka insana ifade etmeniz ve bağlantıda bulunarak aksayan durumları çözüme kavuşturmanız mümkündür. Şu aralar partnerinize bir şeyleri onaylatmak veya başkalarına kabul ettirmek istiyorsanız,  bu enerji sizi destekleyicidir. Belki size katılmıyormuş gibi durabilirler. Ancak reddetmeleri pek mümkün değildir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Cuma günümüz, saat 09:22 itibariyle gün boyu Aslan burcunda ilerleyecek Ay etkisindedir. Bir değişim düşünüyorsanız lütfen acele etmeden enine boyuna inceleyiniz. Ay sonuna doğru Venüs-Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Arzu ettiğiniz yönde  mali destekler rahatlatıcı olacaktır.

Saat 20:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü, akşam saatlerinde,  başkalarıyla her türlü paylaşımı güzelleştiren, bizi huzurlu kılan bir etkidir. Parasal konulardaki işlerimizin belli bir plan dahilinde akışını sağlar. Ailevi ilişkimizi, yuvamız içindeki huzuru sağlayan olumlu, geliştirici bir etkisi vardır.

Saat 22:36 Ay-Merkür arasındaki hoş etkileşim, zamana ve ortama göre kendimizi şöyle akışa bırakabilirsek pürüzlerin düzeleceğini, canımızın pek fazla sıkılmayacağını gösteriyor. Sağlık, iş ve parasal konularda içimizi ısıtan gelişmeler yaşanabilir. En azından start vereceğimiz konularda umudumuz yükselebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 09:22 itibariyle karşıt burcunuz Aslanda ilerleyecek Ay,  aşk ve kendinizi ifade konularında aktif olmanızı sağlayacak enerjiler  altındasınız. Bir yanınız sıcak ve cömert, sevgi dolu olmasına rağmen, bir yanınız yine de özgür kalmaktan yanadır. Dış dünyada güler yüzlü, neşeli ve ışık saçan görüntünüzle insanları kendinize çekebilirsiniz. Aşk ilişkinizde spontan davranışlarınızla gönlünüzün çektiğini yaşamaktan yanasınızdır.  Duygularınızı geleneklere uymayan tarzda, tarafsız olarak ifade edebilirsiniz. Aşkı doyasıya tutkulu bir şekilde yaşamaktan yanasınız. Adım attığınız konularda  olumlu sonuçlar yaşama olasılığınız yüksek.

Saat 20:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özel hayatımız, ailevi ilişkilerimiz, huzur duygumuz üzerinde birleştirici bir etkisi var. Yüreğimizin içindeki korku ve endişelerin, baskıların ancak sevgiyle giderileceğini biliyoruz. Bu güce ihtiyacımız var. Bu görünümün bu yöndeki yararını söylemeliyim. Evet kendimizi  bu saatlerde daha iyi hissedeceğiz.

Saat 22:36 Ay-Merkür olumlu görünümü, gecenin ilerleyen saatlerinde, hem güçlü bir biçimde kendimizi ifade etmemizi  hem de her konuda yeni çıkış yolları bulmamızı sağlayıcıdır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Cuma günümüz, saat 09:22 itibariyle etkili Ay-Aslan burcu seyriyle başlayacak ve gün boyu etkili olacaktır. İç dünyanızda,  büyümeniz ve gelişmeniz adına iyimser düşünmenizi sağlayan enerjilerle dolusunuz. Yeniliklere hevesli olmanızı sağlayan bu enerji, büyük düşünmenizi,  çabucak algılamanızı sağlayıcıdır. Sizi herhangi bir konuda dağılmaktan kurtarır ve gereksiz detaylara takılmak yerine bütünü fark etmenizde yardımcı olur.

Saat 20:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sağlıklı bir paylaşımın önemi ilişkilerimizde bir hayli fazla. Biz sevilmek, sevmekten yanayız. Pürüzlerin ortadan kalkmasını istiyoruz. Arzu ettiğimiz maddi ve manevi güce kavuşmayı diliyoruz.

Saat 22:36 itibariyle Ay-Merkür arasındaki olumlu görünüm, güçlü bir insanın desteğine, takdir edilmeye, anlaşmaya, paylaşmaya olan ihtiyacınızı yükseltiyor. Güvendiğiniz kişilerle durumunuzu konuşurken,  sizi zayıf görmelerini değil, anlamalarını  istiyorsunuz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.