19 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

19 Eylül 2015 Cumartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 19 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 06:31 itibariyle Ay-Yay burcunda seyrine başlıyor. Olabildiğince cömert ve olabildiğince açık görüşlü ve bizimle aynı doğrultuda düşünmeyen kişilere bile gülümseyerek bakmaktan yanayız. Jüpiter yönetimindeki Ay, hayata pozitif açıdan bakabilmenin işaretidir.  İkiyüzlülükten, ayrımcılıktan uzak durmak istiyoruz.  Kimi zaman çok bilmiş gibi davranabiliriz bazen de sevgi olgusu içinde dünyayı kucaklayabiliriz. Maddi alemin tasası, hırsından ziyade inancımızı ön planda tutarak ilerlemekten yanayız.

Saat 06:40 Ay-Satürn kavuşumu, duygularımızı ciddileştiren, sorumluluklarımızı hatırlatan bir etkidir. Kendimizi güvende hissetmekte bir miktar zorlanabiliriz. İnsanların fikirlerimize, görüşlerimize saygı göstermesini isteriz.

Saat 21:52 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, hem yenilikçi bakış açımız hem de huzur içinde bir gün geçirme arzumuzu işaret ediyor. Hangisi baskın olacak diye sorabilirsiniz. Bunun cevabı, sizin hayatı ele alış biçiminize göre değişebilir. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta, hayallerimizin gerçeklik sınırları içinde ele alınmasıdır.

Saat 23:02 Ay-Jüpiter görünümü, bir yanıyla özgürce yaşama arzumuzun işaretçisi olurken,  diğer yanıyla bir çok meseleyi kritik etmemize neden olabilir. Fiziksel sağlığımızı önemsememiz, kilo kontrolümüzü mutlaka sağlamamız gerekir. Çünkü bunlara önem vermediğimizde rahat etmemiz mümkün olmaz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Cumartesi günümüz saat 06:31 itibariyle, hayatın doğal ve güzel yanlarını hissetmemizi sağlayacak Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji sayesinde yaşamın kendi içindeki doğal döngülerini kabullenmeyi deneyimleyeceğiz. Kabullenmek deyince insanın aklına nedense hep zorlu olaylar geliyor. Sözgelimi ayrılıklar, yokluklar, yoksunluklar, yarım kalmış hikayeler, nasıl olduğunu anlamadan geçen yıllar, maddi kayıplar gibi. İşte bu kayıplara Jüpiter yönetimindeki Ay penceresinden baktığımızda aslında bizleri ne kadar da olgunlaştırdığını düşünebiliriz. Kendimize özgü değer yargılarımızı, ihtiyaçlarımızı, neyi ne  kadar istediğimizi hemen hemen biliyoruz. Ancak bunlara ulaşma anlamında haklı olarak sabırsızız.

Saat 06:40 Ay-Satürn kavuşumu finansal yönde daha ciddi düşünmemizi sağlayıcıdır. Öyle çok fazla rahat davranmayız. Kendimizi güvende hissetmek için, hem duygusal hem de maddi  anlamda başkalarıyla ilişkimizi düzgün tutmak zorunda kalırız. Bu bizi yorar ancak yapmadığımız takdirde daha fazla endişelendiğimizi fark ederiz.

Saat 21:52 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, İlişkilerimizde  çıkarlarımıza uygun şekilde hareket edebiliriz. Yanılmak ve sonradan pişmanlık duymak istemeyeceğiz.

Saat 23:02 Ay-Jüpiter görünümü, maddi ve manevi anlamda zenginleşmek, gelişmek, büyümek  ve bu sayede rahat etmek arzumuzu  belirgin hale getiriyor. Bu enerj gezmekten, keşfetmekten hoşlandığımızın göstergesi. Bilmek, öğrenmek isteyeceğiz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Cumartesi günümüz, Ay-Yay burcu geçişiyle  başlıyor. Saat 06:31 itibariyle etkili olacak bu enerji, hayatımızda yer alan kişilerin yaşamımızdaki yeri ve anlamını bütünlemesine gözden geçirmemizi sağlıyor. Yani olan bitenlerin üzerinde durmak yerine, partnerimizin  hayatımızdaki önemini kavramak. Evet belki de birkaç noktada  birbirinizden ayrısınız. Ancak sevgi duygunuz tam. O zaman Yay burcunda ilerleyen Ay etkisi altında onu olduğu haliyle kabule hazırsınızdır. Lakin diyelim ki, ha koptu ha kopacak bir ilişki yaşamaktasınız. Size göre bu ilişkinin ne tadı var ne tuzu. O zaman bu enerji altında bardağı dolu tarafını görmeye çalışabilirsiniz.

Saat 06:40 Ay-Satürn kavuşumu ilişkimizi hem ciddi şekilde ele almamızı hem de gerçekçi düşünmemizi gerektiriyor. Ne fazla iyimseriz ne de çok fazla zorlanmaktan hoşlanacağız. Evet beraberliğimize tabii ki önem veriyoruz. Fakat partnerin baskılayıcı tavrı bizi iki misli yorabilir.

Saat 21:52 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, işimiz ve ilişkimizle alakalı konular üzerinde sağlıklı bir karar vermek için gözden geçirmelerde bulunmanın önemi büyüktür.

Saat 23:02 Ay-Jüpiter görünümü, başta ailemiz olmak üzere iş veya özel ilişkimizle alakalı konuları incememizin işaretçisidir. Huzur ve güvenlik adına düşünürüz. Açık ve net, samimiyetin, hoşgörünün olduğu bir dünyada yaşamak isteriz. Bu olgular hayatımızda yoksa, huzursuz oluruz. İnce eleriz, sık dokuruz. Bu kendimizi rahat hissetmek ihtiyacımızın göstergesidir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Jüpiter denetimindeki Ay-Yay burcu seyri, saat 06:31 itibariyle etkilidir.  Bizi sınırlayabilecek her şeyden uzak durmak isteyeceğiz. Yengeç gibi kabuğu içinde güvenli yaşamaktan hoşlanan kişiler için bu ne de güzel bir rahatlamadır. Ancak ayrıntılara girmeden, durumları bir bütün çerçevesi içinde görmeyi kabul etmeyi unutmamalıdırlar. Günlük aktivitenin sizler açısından bir başka güzel tarafı, kendinizi bir adım atmaya ve yeni bir karar almaya hazır hissetmenizdir. Bu karar aşamasında dikkatiniz bütünüyle kendinize yönelebilir. İş hayatındaki durumunuz, ilişkinizin yaşamınızdaki önemi, belki yalnızlığınıza bulacağınız bir çözüm veya sağlığınızla alakalı kararlarınız. Hangisi olursa olsun Jüpiter denetimindeki Ay günlerinde en önemli olgu kendimizi güçlü hissetmek arzusudur.

Saat 06:40 Ay-Satürn kavuşumu, ciddiyetin işaretçisidir. Hiçbir şeyi hafife alamayız, görevlerimizi en iyi şekilde yapmaya çalışırız. Bizden kıdemce veya yaşça büyük kişilerin baskısıyla karşılaşabiliriz. Bizi yönetmeye kalkışmaları, neyi nasıl yapacağımızı söylemeleri duygusal anlamda yorucu gelebilir. Daha sakin ve ılımlı düşünmeye çalışalım.

Saat 21:52 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, bir yandan inanç aşılayan bu görünüm diğer yandan çalışma hayatımız ve gündelik tempo içindeki tüm aktivitelerimizde bize hız kazandıracaktır.

Saat 23:02 Ay-Jüpiter görünümü, çevremizle olan bağlantılarımızın, seçiciliğimizin, tercihlerimizi doğru yapmak arzumuzun göstergesidir. Bizi bağlayan, denetim altına alan, yoran ve zorlayan meselelerden uzak durmayı isteriz. Bazen de fazlasıyla endişeli düşünürüz. Temizlik ve sağlık konularını önemseriz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Cumartesi günümüz saat 06:31 itibariyle etkili olacak Ay-Yay burcu geçişiyle başlıyor. Bugün, hayata çocuk gözlerle bakabilmeyi başarmak var.  Zevk alınan ne varsa denemek, bilmediklerimizi ise deneyerek öğrenmek vardır. İşte bu bakış açısı sizin için biçilmiş bir kaftandır ve üzerinize oldukça iyi oturur. Kim ne söylemiş veya kim ne düşünmüşün derdine düşmek yerine, sizin ne istediğiniz önemlidir. Belki bazı anlarda çok bilmiş biri gibi davrandığınızı farkedersiniz bazen de derin bir hoşgörülülükle insanları kucaklarsınız. Bu tamamen size kalmıştır.

Saat 06:40 Ay-Satürn kavuşumu aşkı eğlenceli tarafından ziyade, daha ciddi şekilde ele almamızda etkili oluyor. Böyle olunca bir miktar tadımızı kaçırabilir. İster istemez, duygusal anlamda köşeli düşünürüz. Sorumluluk duyarız, gerçekçi olmaya çalışırız. Kafamızı bir şeyler karıştırıyorsa, onu halletmeden yüzümüz gülmez.

Saat 21:52 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, aşk hayatımız ve güzel olan her şeyin zevkine varma yönünde etkileyicidir.  Ancak özel hayatımızda bizi rahatsız eden konular varsa, bunları da düşünmeden edemeyiz.

Saat 23:02 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, para kazanmak, üretmek, büyütmek arzumuz bir hayli yoğun. Bir yanımız özgür olmak istiyor. Çünkü hayatın güzelliklerini yaşamaktan yanayız. Ancak rahat edebilmemiz için,  işimize, gücümüze önem vermemiz lazım. Ne gibi işler düşünebiliriz, neler yapabiliriz, bunları ele almalıyız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 06:31 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Pozitif bir şekilde  güne uyanır. Moralimiz yükselir, canlanırız. Diyelim ki arkadaşlarınızı uzun süredir görmediniz. Bugün bir araya gelebilirsiniz. Dışarı çıkıp hava alabilirsiniz. İster dinlenin,  isterseniz günü aktif şekilde geçirecek bir plan yapınız.

Saat 06:40 Ay-Satürn kavuşumu ailemizle ilgili konularda sorumluluk çerçevesinde düşünmemizi sağlıyor. Kendimizi biraz denetim altına alınmış gibi hissedebiliriz. Evimizle alakalı konular, görevlerimiz, işler veya yapılması gerekenlerle ilgilenmek zorunda kalabiliriz. İç dünyamızda keyifli olmamızın önüne geçen koşullarla baş etmeye çalışmak yorucu gelebilir.

Saat 21:52 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, ilişkimiz, ailevi ve özel meselelerin biraz endişeli, önyargılı şekilde ele alınmasına neden olabilir.

Saat 23:02 Ay-Jüpiter görünümü, en iyi, en verimli, en sağlıklı olana ulaşma arzumuzun işaretçisidir. Ailevi konulardan, ev yerleşimiyle ilgili meselelere kadar geniş bir alanda düşüneceğiz. Bizi baskı altına alan hiçbir şeyden hoşlanmayız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 06:31 Ay-Yay burcu etkinliği altında Cumartesi günümüz  başlıyor. Bir fikri abartılı bir şekilde dile dökmek, coşkulu ifadeler kullanarak ilgiyi üzerinize çekmek bugün kolaydır.  Rahatlamak arzunuzun yoğun olduğu gün içinde  aktivitede bulunabilirsiniz. Olumlu düşünebilirsiniz. Sosyal ilişkilerinize önem verebilir, çocuklarınızla veya partnerinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Saat 06:40 Ay-Satürn kavuşumu çevremizle olan ilişkimizi ciddi kriterler anlamında ele almamızı sağlayacak. Öyle çok fazla iyimser veya sıkı fıkı bir samimiyet içinde olmayabiliriz. Kendimize göre önem verdiğimiz noktalar vardır. Buna saygı duyulmasını bekleriz.  İşimize, emeğimize değer verilsin isteriz.  Emir verilmesinden ziyade, nazik konuşulursa çok daha rahatlarız, verimli çalışırız.

Saat 21:52 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, karar vermekte zorlanmanıza neden oluyor.  Özellikle iş hayatı, sağlık, evimiz ve ailemizi ilgilendiren meseleler üzerinde dikkatlice duralım.

Saat 23:02 Ay-Jüpiter görünümü, kendimizi, hayatımızı, yaşantımızı, çevremizi gözlemleyeceğiz. Bazı kişilerle anlaşmanın, bir araya gelmenin ne kadar zor olduğunu düşünebiliriz. Detaylara bir hayli önem veririz. Bazen de gereğinden fazla endişeli düşünürüz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Cumartesi günümüz saat 06:31 itibariyle etkili olacak Ay-Yay burcu seyrinin, olumlu ve pozitif enerjisiyle başlıyor.  Kendinize olan güven duygunuz ve iyimserliğiniz yükselir.  Ufkunuzu genişletici, iç dünyanızı pozitif düşünceyle aydınlatıcı böyle bir günde isterseniz bol bol dinlenin dilerseniz dışarı çıkıp arkadaşlarınızla bir araya gelin.  Cömert yaklaşımlar, diğer insanların da yararına olacak şekilde çalışmalar anlamında  favori bir gün olduğunu söyleyebilirim. Olgun tavırlarımız, çevrenizdeki  kişilerle olan tüm etkileşimlerinizde size yarar sağlayıcıdır. Spor yapabilirsiniz. Fakat harcamalara dikkat edin.

Saat 06:40 Ay-Satürn kavuşumu maddi kazancımız konusunda ciddi düşünmenin göstergesidir. Alacağımızla vereceğimiz arasında bir dengesizlik varsa, kendimizi bu saatlerde pek rahat hissetmeyiz. Yaptığımız işin getirisine bakarız. Bu kadar yorulduğuma değmeli diye düşünürüz. Paramızın hesabını bilerek hareket ederiz.

Saat 21:52 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, aşk hayatımızı ilgilendiren meseleler yüzünden bazen de parasal konuları kafamıza takabileceğimizi gösteriyor. Gözümüze pek uyku girmemiş olabilir.

Saat 23:02 Ay-Jüpiter görünümü, maddi konularda harcamalar, işlerimiz, planlarımız üzerinde dururuz. Elimizdeki miktarın yetersizliği söz konusu ise, endişeleniriz. İsteklerimizi elde etmek isteriz. Kısıtlanmaktan hoşlanmayız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar  saat 06:31 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay, moraliniz yüksek bir şekilde güne uyanmanızı sağlayacak. Dış dünyadaki insanlarla olan ilişkiniz, kendinizi olumlu yönden ifade edişiniz, eğilimleriniz, tavırlarınız üzerinde destekleyici olan Ay etkisi altıda,  fiziksel açıdan canlı, gayet aktif, güler yüzlü, nazik ve oldukça çekici hale gelebilirsiniz. Günlük işlerinizi yaparken iyimser, sorunlar karşısında son derece pozitif ve her işin altından kalkabilecek kadar hızlı düşünebilir ve her işinizi kolayca bitirebilirsiniz. Enerjinizle birlikte yükselen yaşama sevinciniz size her konuda cesaret verebilir.

Saat 06:40 Ay-Satürn kavuşumu üzerimizdeki sorumlulukların bazen gereğinden fazla yorucu olduğunu düşünmemize neden olur. Olumsuz bir durum olmasa da, kendimizi pek rahat hissetmeyiz. Ciddiye alınmak, saygı görmek isteriz. Öyle samimi ve içten davranmayabiliriz.

Saat 21:52 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, hafızamızda yer etmiş bazı olaylar ve  kişiler nedeniyle kendimizi pek rahat hissetmeyebiliriz.

Saat 23:02 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, özgür olmak isteğimiz yoğun. Bu özgürlüğü işimizle alakalı konularda da düşüneceğiz. Gelişim, büyüme ve zenginleşmeyi sağlayan projelere, işlere yöneleceğiz. Bu konular üzerinde düşüneceğiz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Cumartesi günümüz,  saat 06:31 Ay-Yay burcu seyri ile başlayacak. Bu enerjinin bizleri rahatlatıcı etkinliği hepimiz için hareketlilik, iyimserlik anlamına geliyor.  Jüpiter yönetiminde olan Ay, gün boyu  problemlerimizi değil, kendimizi mutlu etmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Bedensel ve zihinsel açıdan  sınırlanmak yerine  sınırsız ve sonsuz olanı düşleyebiliriz. Sıkıntılarımız olsa dahi, bunların bizi hayattan uzaklaştırmasına izin vermemek adına yollar keşfedebiliriz. Ne fark eder, öyle ya da böyle hayat devam ediyor, önümüze bakalım tarzında düşünebiliriz veya düşünmeye çalışmamız yararlı olabilir. Gerçek manada bizi selamete kavuşturacak duygunun moral gücümüz olduğunu anlayabiliriz.

Saat 06:40 Ay-Satürn kavuşumu, bize uymayan ancak kabullenmekte zorlandığımız bir takım meseleleri içe dönerek düşünmemizi sağlıyor. Kafamızın içinde sorular cevap bulmadan rahat etmemiz mümkün değil gibi. Aslına bakarsanız, biraz da biz kendi kendimize yükleniyoruz bu saatlerde. Öylesine kritik ediyoruz ki bir çok konuyu, biraz rahatlasak, şöyle sakinleşsek her şey düzelecek gibi. O zaman deneyelim lütfen.

Saat 21:52 Ay-Neptün mücadeleci görünümünde, bir yandan huzur bulmak istiyoruz diğer yandan hayallerimizi gerçekleştirmek. Eğer günümüz pek istediğimiz şekilde geçmemişse, bu saatlerde biraz sıkılabiliriz.

Saat 23:02 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, hayatımızı gözden geçiririz. Nelere ihtiyacımız olduğunu, bunları nasıl elde edeceğimizi düşünürüz. Bilgilenmek, araştırmak yönünde etkili olan bu enerji, karşımıza çıkabilecek tekliflerin, fırsatların göstergesidir. Yeniliklere açık olmak gerekiyor. Bu yönde şansımız yüksek. Yeter ki, endişeli olmayalım. Kendimize güvenelim.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Cumartesi günümüz saat 06:31 Ay-Yay burcu geçişinin iyimser pırıltıları altında başlıyor. Günü  farklı şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz.  Açık kalplilikle iletişimde bulunacağınız bugün, iyi niyetle her zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Hevesliliğiniz, diğer insanlara iyi bir örnek olmanızı sağlayabilir.

Saat 06:40 Ay-Satürn kavuşumu etrafımızdaki insanları ciddi şekilde gözlemlediğimiz  zamandır. Hem saygı görmek hem kıymetli bulunmak hem de yaptığımızın işin başarılı olmasını isteriz. Kendimize güvenirsek, bildiklerimizden emin olursak, insanların bizi dikkate alacaklarından şüpheniz olmasın.

Saat 21:52 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, maddi konular üzerinde  düşünmemizi sağlıyor.  Ödenecekler, alacaklar üzerinde bütçemizi gözden geçirebiliriz.

Saat 23:02 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, ortaklaşa yapılacak işler, projeler veya kişisel anlamdaki girişimlerimiz üzerinde düşünmemizi sağlıyor. Her ayrıntıyı önemseyeceğiz. Aslında isteğimiz özgür olmak. Fakat gerekiyorsa, başkalarından da destek isteyebiliriz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 06:31 itibariyle  Yay burcunda ilerleyecek Ay, iyimser düşünmemizi destekliyor. Ancak bu her  şeyi iyi tarafından görerek kendimizi kandırma anlamında değildir.  Bir söz vardır. –Hayat bazen küçük ve eğlenceli şeylerden ibarettir der.  İşte bu küçük şeyler, hayatın rutin sorumlulukları içinde yapmayı unuttuğumuz veyahut yaparsak birilerinin bizi komik bulacağı sevimli aktiviteler olabilir.

Saat 06:40 Ay-Satürn kavuşumu, ciddiyet verir. Bizden yaşça büyük kişilerin daha anlayışlı davranmasını bekleriz.

Saat 21:52 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, kararlarımızı dikkatli bir şekilde ele almamız gerekiyor. Biraz heyecanlıyız, biraz da huzursuz. İş hayatımız ve kişisel anlamdaki durumumuzu gözden geçireceğiz.

Saat 23:02 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, başkalarıyla aramızda ne gibi bir bağımız var, bunlar üzerinde duracağız. Yararlı olanı istiyoruz. Verimli olanı istiyoruz.  Neden ince eleyip sık dokuyoruz? Çünkü artık aklımız başımızda. Bir şeyin faydası ve zararını ölçüp tartabilecek tecrübeye sahibiz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.