19 Ekim 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

19 Ekim 2015 Pazartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 19 Ekim  2015 burç yorumları

Ekim 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar yeni haftamız, saat 11:25 Ay-Neptün olumlu görünümüyle başlıyor. Böyle bir etki altında hayatın gizli ve bilinmeyen yönleri dikkatimizi çeker. Sezgi yoluyla algılama yüksektir. Kişi problemlerini, gözünde büyütmemeli ancak gerçekçi olmayı da bilmelidir.  Hayatını sağlam bir temel üzerinde inşa edebileceği durumlarla ilgilenmeli, başarısız ve yanlış seçimlerinden edindiği dersleri unutmamalıdır.

Saat 13:13 Ay-Merkür görünümü, iş hayatımız veya iş ortaklığımızla ilgili konularda yapılacak görüşmelerin işaretçisidir. Sorumluluklar üzerinde durulur ve karşı tarafın size karşı nazik davranması önemlidir. Özel hayatınızda da partnerinizle iletişimin ciddiyet ve uzlaşıya açık olmasında yarar vardır. Biraz gerginlik yaşanabilir.

Saat 15:37 Ay-Venüs olumlu görünüm enerjisini,  uzun vadeli amaçlarınızı gerçekleştirmek adına kendinize rehber edinebilirsiniz. Ailenizle problemleriniz varsa gerilimli, ateşli duygularınızı kontrol altına alarak mantıklı bir şekilde ayarlamalarda bulunabilirsiniz.

Saat 22:12  Ay-Pluto kavuşumu, sorumluluklarımızı işaret ediyor. Toplumsal ilişkilerde sabırlı ve disiplinli olmak gerekiyor. Evet, siz önemlisiniz ancak diğerlerinin de önemli olduğu bilinciyle hareket etmekte fayda var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 11:25 itibariyle Ay-Neptün olumlu görünümüyle yeni haftamız başlıyor. Bu enerji, sağlam ve tutarlı kişilerle ilişki kurmaya olan meylinizi güçlendirir. Hem kendinize hem de dost bildiğiniz insanlara olan ilginizin işaretçisidir. Uzun vadeli hedefler belirlemenizi sağlayan bu enerji, hayatınızı ve içinde bulunduğunuz durumu aklı başında değerlendirmenizde size yardımcıdır. Ummadığınız kişilerden destek görmenizi sağlayabilir.

Saat 13:13 Ay-Merkür görünümü, işimizi, sorumluluklarımızı kendi bilgimiz ve tecrübemiz doğrultusunda yapma arzumuzu işaret ediyor. Ancak iş hayatı zor,  insanlarla uğraşmak kolay değil. Doğal olarak anlayış bekliyoruz. Bizim de aynı şekilde işbirliğine, uzlaşıya açık olmamız gerekecek.

Saat 15:37 Ay-Venüs olumlu görünümü gerçek bir aşkın nasıl olması gerektiğini bir kez daha anlayabilir, eğer mutlu iseniz, huzurunuzun  iki misli arttığına şahit olabilirsiniz. Geleceğe güvenle bakma ihtiyacınızı  perçinleyici bu enerji, kaliteli bir yaşama olan tutkunuzu da yoğunlaştırıcıdır. Çevrenizdeki insanlarla olan her türlü temasınızda, size saygı duyulması, takdir edilmeniz, yaptıklarınızın övülmesi hoşunuza gidebilir.

Saat 22:12 Ay-Pluto kavuşumu, sorumluluklarının farkında, tutarlı ve sağlam olana yönelen sizler için bu enerji gayet olumlu. Elinizdekilerin kıymetini bildiğiniz için, hem sorumluluklarınızla başa çıkabilir hem de arzu ettiğiniz şekilde ilerleyebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler yeni haftanın ilk enerjisi, saat 11:25  Ay-Neptün olumlu görünümüdür.  Kendinizi geliştirmeniz, aklı başında hareket etmeniz halinde zorlukları kolaylıkla geride bırakacağınızı ve arzu ettiğiniz zirveye çıkacağınızı söylemektedir. Özellikle iş sahasında ve toplumsal yaşamda seçtiğiniz alanda başarılı olmanın kuralı budur. Zaten bu oluşum bahsettiğim şekilde ilerlemeniz için sizi desteklemektedir.

Saat 13:13 Ay-Merkür görünümü, maddi konuları işaret ederken sizi biraz düşündürebilir. Hem ödemeler hem alacaklar üzerinde durulur ve elinizdeki miktara göre ayarlamalar yapılır. Bu görünüm, bir hesap kitap yapma vaktidir.

Saat 15:37 Ay-Venüs olumlu görünümü, kendi derinliklerinizle olan güçlü temasın işaretçisidir. Kimi zaman abartılı tepkilerde bulunmak söz konusu olabilir. Çünkü kişi kendi bakış açısıyla olanı biteni yorumlamaktan yanadır.

Saat 22:12  Ay-Pluto kavuşumu, kendinizle yüzleşmeniz anlamında etkilidir. Kişi bu etki altında bazen kendini dış dünyadan uzaklaştırır bazen de sanki her şey yolundaymış gibi davranabilir. Hayatın doğal süreçleri içinde yaşadığı olayları kuşkuyla inceler. Böyle hissettiğinizde kendinizden asla uzaklaşmayınız. Çünkü siz, pes etmeyecek kadar akıllı ve bir çıkış yolu bulacak kadar mantıklı kişilersiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni haftamız saat 11:25 Ay-Neptün olumlu görünümüyle başlıyor. Bu görünüm, olayları büyütmeden asıl olana yönelmeniz gerektiğini göstermektedir. İnancınızı ayakta tuttuğunuz sürece, hem ilişkinizdeki paylaşım güçlenir hem de kafanızın içindeki sorulara cevap bulmanız kolaylaşır.

Saat 13:13 Ay-Merkür görünümü, ilişki meselelerinde biraz zorlayıcıdır. Karşı tarafın baskın tavırları, kendi isteklerini dayatması, zaman zaman mesafeli halleri, konuşmaları canımızı sıkabilir. Oysaki bizim arzumuz huzur, anlaşmak ve uzlaşıya açıklıktır. Bekar Yengeçler için bu durum, yalnızlığın bizi bir hayli düşündürdüğünü gösterir.

Saat 15:37 Ay-Venüs görünüm etkisi altında, maddi konular üzerinde düşünmeniz yerinde olur. Durumunuzu düşünmeden kimseye kefil olmamalı, alacaklarınız konusunda hassas davranmalı, sırf birileri zor durumda diye kendinizi risk altına alacak faaliyetlerden uzak durmalısınız.

Saat 22:12  Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, sevgilimizin duygu ve ihtiyaçlarımıza karşı daha hassas olması gerektiğini düşünüyoruz. Güven içinde olabilmemiz için sevdiğimiz kişinin bize olan yaklaşımı son derece önemli. Bu enerji, her durumu ciddiyetle ele almamızı sağlıyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 11:25 itibariyle Ay-Neptün olumlu görünümüyle yeni haftaya adım atıyoruz. Bu enerji, bilinmeyen konulara, soyut kavramlara olan ilginizi yükseltir. Hissedişleriniz oldukça derinleşir. Yaşadığınız tecrübelerin aslında gelişiminiz adına ne kadar önemli olduğunu anlamanız kolaylaşır. Burada dikkat edeceğiniz husus, arzularınızla inancınız arasında bir çatışmaya izin vermemenizdir. Bunun yolu, kendinizle gerçekçi bir şekilde yüzleşmenizle mümkün olur.

Saat 13:13 Ay-Merkür görünümü, bazı meselelere bir hayli kafamızı takmamızın işaretçisidir.  Bu sağlık, para, iş veya ilişkimizle ilgili konularda olabilir.  İyi bir plan yaparsak, dengeli düşünürsek, rahatlıkla üstesinden gelebiliriz.

Saat 15:37 Ay-Venüs görünüm etkisi altında sağlam ve güvenli yatırımlar anlamında gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz. Ne durumda olursanız olun, ekonomik şekilde hareket etmeye özen göstermenizde yarar var.

Saat 22:12 Ay-Pluto kavuşumu, hoşlanmadığımız işleri mutlaka yapmamız için bize baskıda bulunabilirler veya biz böyle hissedebiliriz. İstemediğiniz halde bazı işlerle uğraşmak zorunda kalabiliriz. Bu durum pek hoşumuza gitmeyebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, saat 11:25 Ay-Neptün olumlu görünümüyle yeni haftamız başlayacak. Bu görünüm özellikle karşı cinse olan ilginizi yükselticidir. Beraberlikte veya iş ortaklığınızla ilgili konularda kendinizi güçlü görme arzunuz yoğundur. İnancınıza uygun bir şekilde yaşamak istersiniz. Partnerinizin de aynı şekilde size destek çıkması, takdir etmesi, doğru ve güvenilir bir şekilde davranması sizin açınızdan son derece kıymetlidir.

Saat 13:13 Ay-Merkür görünümü, bir yandan aşkta ciddiyet arzumuzu, bir çok meseleyi sağlama almak arzumuzu, kafamızın içindeki sorulara cevap bulma ihtiyacımızı gösteriyor. Diğer yandan finansal konular üzerinde duracağız. Maddi ve manevi anlamda desteklenmek ve rahatlamak isteyeceğiz.

Saat 15:37 Ay-Venüs görünümü altında, maddi ve manevi değerleriniz konusunda gayet mantıklı bir şekilde düşünebilir, önem verdiğiniz her şeyi ve herkesi sahiplenip kollayabilirsiniz. Ay-Oğlak burcu enerjisi, bir Başak için sıkıntı oluşturmaz. O zaten hayatın gerçeklerinin gayet iyi farkında olduğu için ertesi gün yapacaklarını planlayabilir.

Saat 22:12 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, hayatın zevkli yanlarına bile ciddiyetle yanaşabiliriz. Bizi gerçekten güvende olduğumuza ikna edebilecek bir kişiyle aşk yaşamanın ne kadar özel olacağını düşünebiliriz. Kendimizi güçlü biri olarak göstermemiz gayet kolaydır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler yeni haftamız Saat 11:25 Ay-Neptün olumlu görünümüyle başlıyor. Bu çıkarlarınız konusunda hassas, uzun vadeli ve bencil düşünmenizi sağlayabilir. Ancak bu ölçüyü kaçırmadığınız müddetçe gayet doğaldır. Mantıklı olana yönelmek, kafanızın içindeki mükemmellik sınırını tekrar gözden geçirmek yararlı olur. Sorunlarınızı çözebilmek adına önünüzdeki alternatifleri bilinçli bir şekilde ele almanız halinde huzur bulmanız mümkündür.

Saat 13:13 Ay-Merkür görünümü, evimiz ve ailemizi ilgilendiren konular üzerinde düşünmemizi, işlerimizi yoluna koyabilmek arzumuzu işaret ediyor. Desteklenmeye, yüreklendirilmeye ihtiyacımız var. Sorumluluklarımız bizi biraz yorabilir.

Saat 15:37 Ay-Venüs olumlu görünüm etkisi altında, sakin düşünmeli, uzun vadeli amaçlarınızın bilincinde olarak, ne yapmanız gerektiğini akıllıca planlamalısınız.

Saat 22:12  Ay-Pluto kavuşum etkisi altında başkalarına güvenmekte temkinli davranabilirsiniz. Olur olmaz yere kimi zaman korkular, kaygılar duyabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde sanki pek rahat değilsinizdir. Kafanızın içinde her şeyi kurgular, mantıklı düşünmek isteseniz de, elinizde olmadan endişelenebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, yeni haftayı saat 11:25 Ay-Neptün olumlu görünümüyle karşılıyoruz. Bu görünüm, ilişkinizle alakalı konularda veya genel olarak aşk hayatınızla ilgili meselelerde yanlış değerlendirmede bulunmamak gerektiğini söylemektedir. İnatlaşmalardan kaçınmak şarttır. Hele hele karamsar düşünmek size bir yarar sağlamaz.

Saat 13:13 Ay-Merkür görünümü, ciddiyetle üzerinde durduğumuz mevzular, zihnimizi yorabilir. Gün içinde, her şeyi belli bir düzene koymak, işlerlik kazandırmak, sağlam hale getirmek kolay değildir. Bu  saatlerde hiçbir şey düşünmek istemeyiz.

Saat 15:37 Ay-Venüs görünümünde,  problemlerinizi mantıklı bir şekilde çözmeniz son derece önemlidir. Ailevi sorumluluklar üzerinizde baskınlık oluşturabilir. Problemlerinizin çoğu, sizi ve bizzat ailenizi yakından ilgilendirebilir.

Saat 22:12 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında kişi kendine ait sınırlarını korumaktan yana. Bazı ters giden durumları bile olgunlukla karşılayabilir veya böyle karşılaması doğru olur. Zaten hatasız ve önyargısız bir şekilde durum ve insanlara yanaşırsak biliniz ki, huzurunuz kaçmaz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar yeni haftamız, saat 11:25 Ay-Neptün olumlu görünümüyle başlıyor. Bu görünüm aile dirliğiniz, huzur ve güven içinde yaşamanız için birbirinizi incitmemeye özen göstermeniz gerektiğini söylemektedir. Kontrol edemediğiniz durumları kendinize dert etmek yerine, yapabilecekleriniz üzerinde düşünmeniz çok daha hayırlıdır. Aksi halde boş yere güven duygunuzu, inancınızı zedelemiş olursunuz. Sevgi, dostluk bağlarınızı lütfen güçlü tutunuz.

Saat 13:13 Ay-Merkür görünümü, maddi hesaplamalar anlamında önem taşıyor. Elimizdeki miktara göre işlerimizi halletmemiz gerekebilir. Kafamızın içindeki planları uygulamak isteriz. Ödenecekleri hallettikten sonra ihtiyaçlarımıza yöneliriz.

Saat 15:37 Ay-Venüs olumlu görünümü altında, etrafınızdaki kişileri kontrol etme ihtiyacınız yüksektir. Çünkü  yöntemlerinizin kabulünü ve  sözlerinizin onaylanmasını bekleyebilirsiniz.

Saat 22:12 Ay-Pluto kavuşumu, Yayların pek  hoşuna gitmeyebilir. Çünkü ciddiyet ve biraz da karamsarlık içerir. Ancak şu var ki, eğer bir kişi güven içinde yaşamak istiyorsa disiplinli olması gerektiğini bilmelidir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar yeni haftamız, saat 11:25 Ay-Neptün olumlu görünümüyle başlayacak. Bu iyileştirici bir gücün yanınızda olmanızı sağlar. Bu güç size şifa verir ve sorunlarınızı mantık yoluyla çözmenizi sağlar. İletişimdeki becerikliliğiniz bu görünüm sayesinde yükselir ve dış dünyada kendiniz için uygun olanı saptamanız kolaylaşır. Çevresel, eğitsel, yakın aile ilişkileri konusunda bugün kendinizi daha iyi hissetmeniz mümkündür. Size tavsiyem hangi konuda olursa olsun gerçek bilginin peşinden koşmaya çalışınız. Çünkü bu sizi başarıya ulaştırıcıdır.

Saat 13:13 Ay-Merkür görünümü, moralimizi yüksek tutmak, biraz rahatlamak, günün stresini üstümüzden atmak taraflısı olduğumuzu gösteriyor. Sıkıntı verici şeyler düşünmek istemeyeceğiz.

Saat 15:37 Ay-Venüs olumlu görünümü planlamalarda bulunmanız, detaylı düşünmeniz, risk faktörünü devre dışı bırakmadan hareket edebilmenizde rahatlatıcıdır. Böylece ertesi güne gayet akıllı bir şekilde adım atmanız mümkün olur.

Saat 22:12 Ay-Pluto kavuşumu, kendinize olan güven duygunuzu yükseltiyor. Olgun tavırlarınız, etrafınızı kucaklayışınız insanların sizin yanınızda rahatlamalarını sağlıyor. İşlerinizi planlayarak kolayca bitirebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 11:25 Ay-Neptün olumlu görünümü ile yeni haftaya adım atıyoruz. Bu görünüm maddi konularda gerçekçi ve doğru karar vermenizi sağlayıcıdır. Paranın öneminin farkında olacağınız bugün ilişkilerinizi tekrar bir gözden geçiriniz. Yenilik yapmak istiyorsanız öncelikle yeteneklerinizin ne olduğunu saptayınız. Sistemli yaşamanın size hakikaten faydası olacağını biliniz.

Saat 13:13 Ay-Merkür görünümü, bilinçaltınızda birikmiş bugün veya geçmişe ait meseleleri çözümlemek arzunuzu işaret ediyor. Bunları halletmeden kendi isteklerinize yönelmeniz, planlarınızı uygulamanız pek kolay değil. Düzenlemek, kestirip atmak, temizlemek, ayıklamak için bu enerji size destektir.

Saat 15:37 Ay-Venüs olumlu görünümü altında doğru bir planlamada bulunmanız gayet kolaydır. Kendinizi her alanda kanıtlayabilecek, azimle ilerleyebilecek ve organize edebilecek gücü sahipsiniz. Bu enerji, ertesi gün işlerinizi gayet güçlü bir inanç ve özgüven duygusuyla başlamanızı sağlayıcıdır.

Saat 22:12 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, kişi iç derinliklerinde kendine olan saygısını, inancını mutlaka ayakta tutmalı. Durumlar umduğumuz gibi gitmiyor diye karamsarlığa kapılmayınız. Bazen insan duygularını bastırabilir veya elinde olmayan durumlar onu yalnızlığa itebilir. Ancak kendine güvenli bir insan yaşanabilecek her türlü gelişme karşısında öz değer duygusunu yitirmeden mücadelesini sürdürebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar yeni haftamız, saat 11:25 Ay-Neptün olumlu görünümüyle başlıyor. Bu görünüm hem inancınızı güçlendirici hem de engellerin üstesinden gelebilmeniz adına şifalandırıcıdır. Önderlik ettiğiniz ve mücadelesini verdiğiniz her alanda hakikatlerin peşine düşmeniz gerektiğini hatırlatan bu olumlu enerji zorlukları geride bırakabilmenizi sağlayıcıdır. Ders verici acı tecrübeleri yaşadığınıza üzülmeyiniz. Çünkü bu yaşanılanlar sayesinde eğri ile doğruyu birbirinden ayırmayı öğrendiniz. Canınız yandı belki ama kendinizi korumayı sonunda başardıysanız o zaman sorun yok demektir.

Saat 13:13 Ay-Merkür görünümü, hem finansal konulardaki durumumuzu ele almak hem de bazı kişilerle bağlantıya geçerek, işlerimizi yoluna koymak arzumuzu işaret ediyor. Kafamızın içinde bir yandan para meseleleri diğer taraftan destek görmek ihtiyacımız yoğun.

Saat 15:37 Ay-Venüs arasındaki görünüm etkisi altında duygularınızı bilinçli bir şekilde yönlendirmeyi, hedefinizden asla uzaklaşmadan hareket etmeyi, kendinize olan öz saygınızı ön planda tutmayı unutmayınız. Eğer gerçekten canınızı sıkan bir durum varsa ve mutlaka konuşulması gerekiyorsa, bunu mümkünse ertelemeyiniz. Ancak tartışmaya neden olacak sözler sarf etmeyiniz, sarf edilmesine de izin vermeyiniz.

Saat 22:12 Ay-Pluto kavuşumu çevrenizde bulunan insanların sizin fikirlerinize, sunduklarınıza, duruşunuza saygı duymalarını sağlıyor. Siz kendi doğanıza uygun şekilde toplumsal kimliğinizi birleştirme çabası içindesiniz. Yolunuzda yenilgiler, belirsizlikler olsa dahi kendinize inanmaktan asla vazgeçmeyiniz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.