19 Ağustos burç yorumları

Merkür Neptün Karşıtlığı Yanılgılara Neden Olabilir...Astrolog Demet Baltacı'dan 19 Ağustos burç yorumları...

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
19 Ağustos burç yorumları
19 Ağustos burç yorumları

Bugün 19 Ağustos Salı…Nars günündeyiz…

Ay gün boyunca İkizler burcunda ilerleyecek. Hareketli, meraklı ve değişken enerjilerin etkisinde olabiliriz. Sabah saatlerinde Ay Uranüs sextile açısı yaratıcı ve orijinal birçok fikri aklımıza getirebilir.

Çevremizdeki kişilerle iletişimimiz artabilir, seyahat ve geziler yapabiliriz. Gün içerisinde sohbet ortamlarında daha fazla bulunabilir, ilginç haberler duyabiliriz.

Başak burcundaki Merkür, Balık burcundaki Neptün ile karşıt açı yapacak. Duygusal hassasiyet, sezgilerimiz ve sanatsal yaratıcılığımız artabilir. Ancak detay gerektiren işlerde dikkatli olmalıyız.

Bazı yanılgılar, karışıklıklar, iletişimlerde yanlış anlaşılmalar günlük işlerimizi etkileyebilir. İş, hizmet, çalışma, eğitim, sağlık, hijyen, yardımlaşma konularında daha duyarlı davranabiliriz.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Son derece eğleneceğiniz, neşeli bir gün geçirebilirsiniz. Hareketli ve canlı olacağınız, bu sayede de olumlu etkileri değerlendireceğiniz bugün, çevrenizin hiç beklenmedik sürprizleri ile de sevinç dolu olabilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün gerçeklemesini hiç beklemediğiniz olaylar ile maddi getirilerinizin ileriki günlerde artmaya başlaması muhtemeledir. Bazı girişimler yapmanız gerekirse çekinmeyin.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Dış dünyaya, yaşamın zevklerine ve eğlenceli yönlerine odaklanacağınız bir gün geçirmeniz mümkündür. Sevdiğiniz kişilerle birlikte eğlenmeniz veya kısa bir geziye çıkmak için planlamalar yapmanız günün ana konusu olabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün, kısa bir seyahat, gezi veya tatile çıkmak için son derece uygundur. Eğer bunu yapma imkanınız yoksa, kendinize yeni ilgi alanları yaratacak olan programlara katılmayı düşünebilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün dış dünyaya odaklanmanız gerekecektir. Çevrenizdeki kişilerle katılacağınız faaliyetler, sizi oldukça memnun edecek ve dinlendirecektir. Kalbiniz boşsa, hoşlanacağınız bir kişi ile tanışmanız da mümkündür.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün, aile büyüklerinin bazı isteklerine uymanız, onların önerdiği şekillerde davranmanız gerekebilir. Bazı nedenleri anlayamayabilirsiniz ama sabırlı olun, her şey yakında açıklanacaktır. Merak etmenizi gerektirecek bir durum yok.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Ani kararlarla gezi planları yapabilirsiniz. Bu planları gerçekleştirme şansını bulursanız, yanınıza sevdiğiniz birkaç insanı da alın. Son derece keyifli ve dinlendirici vakit geçireceksiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Ev bütçesini gözden geçirmek veya yeni bir harcama planı yapmak günün konuları arasında yer alabilir. Harcamalarınız artıyor gibi görünebilir ve buna çok vakit geçirmeden müdahale etmek isteyebilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bugün, sosyal hayatınızda eğlenceli, aşk hayatınızda da son derece romantik anlar geçirme fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu fırsatları değerlendirebilirseniz, bugünü, son zamanlarda geçirdiğiniz en keyifli günlerden biri haline getirebilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün bir spor merkezine kayıt olmak veya yeni bir diyet programına başlamak gibi girişimleriniz olabilir. Daha sağlıklı bir yaşama yönelebilirsiniz. Bunun canlılığınıza da olumlu etkisi olacaktır.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugünün en önemli etkisi, kendisini, aşk hayatınızda romantizm olarak gösterebilir. Birlikteliğinizin büyüsünün farkına varabilir, ilk günlerdeki heyecanı tekrar duyabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugünün ana konuları, sizin ev halkına veya onların size yapacağı beklenmedik, hoş sürprizler olabilir. Bu sürprizler daha çok maddi nitelikli olabilir ve parasal konularla ilgili önemli bir rahatlık halini yaşamınıza dahil edebilirler.

Astrolog Demet BALTACI

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.