19 Ağustos 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

19 Ağustos 2015 Çarşamba günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 19 Ağustos  2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 02:30 Ay-Pluto zorlu görünüm etkisinde, Çarşamba gününe adım atıyoruz. Bu enerji, ilişkide kontrolü ele geçirme ve ne olursa olsun elde tutmak istediğinizi gösterir. Çok dikkatli olmalı ve gereksiz polemiklerden kaçınmalısınız. Baskın tavırlarınız sorunlara yol açmasın.

Saat 16:41 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, özgür hareket etmek, değişik bir şeyler yapmak istiyoruz. Ancak partnerimiz veya bazı kişilerle olan ilişkimizde dengeyi korumamız, nezaketli davranmamız gerekebilir.

Saat 16:49 Ay-Venüs olumlu görünümü, ilişkimizi güçlendiren bir etkidir. Aşkı gönlümüzde hissetmenin, ortaklaşa bir şeyler yapabilmenin işaretçisidir. Bu etki altında, mutlu oluruz, kendimizi iyi hissederiz.

Saat 19:44 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, özgür hareket etmek, serbest bir ilişki yaşamak, arkadaşlar edinmek, hayatın zevklerini tatma arzusu ve kimseye bağımlı olmama isteği anlamına gelir.  Denetim altına girmekten hoşlanmama ve ilişkilerde bağlayıcı unsurlardan kaçınma, farklı bir şeyler arzulama bir hayli etkilidir. Devam eden bir ilişkide eğer sorunlar varsa, bunlara tahammül göstermezsiniz. Bütün bu sayılanlar gösteriyor ki, ilişkilerde sıkılmak, yorulmak, birilerinin idaresi altına girmek istemeyeceğiz. Dilediğimiz gibi hayatımızı yaşamaktan yanayız. Sürprizlere açığız ve yeni arkadaşlıklar kurmaya eğilimliyiz. Bu enerjinin etkisi altında, hoş ve güzel sürprizlerle karşılaşabiliriz. Ancak unutmayalım ki Venüs geri hareket dönemindeyiz. Aşk hayatımızla ilgili konularda bilinçli düşünmeyi ihmal etmeyelim.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 02:30 Ay-Pluto görünüm etkisinde Çarşamba gününü karşılıyoruz. Bu enerji,  hem işlerimizi yoluna koymak hem de sıkıntılarımızdan, zorunluluklarımızdan kurtulmak istediğimizi işaret eder. Tedbirli olmamızda yarar var.

Saat 16:41 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, bir yandan kontrol edemediğimiz durumlarla uğraşabilir,  diğer yandan sağlık, iş hayatı ve bir takım konularda dengemizi muhafaza etmemiz gerekebilir.

Saat 16:49 Ay-Venüs olumlu görünümü, güzel bir ortamda, huzurlu ve paylaşıma açık bir yuvada yaşama arzumuzu işaret ediyor. Sanki içimizden bir ses, her şeyin yoluna mutlaka gireceğini söylüyor gibi. Bunu düşünmek bizi rahatlatacaktır.

Saat 19:44 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm ailemizi, bizi veya yakın bulduğumuz kişileri şaşırtma, sürprizler hazırlama, onlara farklı görünme arzumuzun işaretçisidir. Evimizde yapacağı değişimler veya bizzat kendimizle alakalı yenilikler yaparak ilgi uyandırmak isteyebiliriz. Amacımız, takdir toplamak, şaşırtmak ve ne kadar sıra dışı ve özel biri olduğumuzu göstermektir. Ancak faaliyetlerimizi gizlice yürütürüz. Kimsenin bilmesini istemeyiz. Bu görünüm,  sanatsal bir çalışmanın işaretçisi olabilir. Bir de şunu hatırlatmak isterim. Venüs geri hareket dönemindeyiz. Ailevi, ev hayatımızla ilgili konularda bilinçli düşünmekte yarar görüyorum.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 02:30 Ay-Pluto  görünüm etkisinde Çarşamba günümüz başladı. Bu enerji,  amacınıza ulaşmak ve ne olursa olsun elde etmek, gücünüzü kanıtlamak arzunuzu işaret ediyor. Etrafınızdaki insanlarla olan her türlü ilişkide dikkatli olunuz.

Saat 16:41 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, özgür hareket etmek isteğimizi işaret ediyor. Üzerimizde baskı kurabilecek hiçbir şeye izin vermeyeceğiz. Ancak aşk hayatımızla ilgili meselelerde veya birileriyle anlaşmak durumunda isek, nazik ve ölçülü olmak zorundayız.

Saat 16:49 Ay-Venüs olumlu görünümü, ilişkide huzurun, uyumun, paylaşımın simgesi. Bu sadece iki kişi arasında hissedilecek bir duyguyla sınırlı değildir. Etrafımızdaki insanlarla olumlu bağlantılar kurabiliriz.

Saat 19:44 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm rahatlatıcıdır. Hem söylediklerinizin anlaşılmasını hem de ulaşmak istediğiniz hedefe varmanızı destekleyicidir. Böylece stresten uzak durabilirsiniz. Hoş sürprizlerle karşılaşmanız, karşı cins üzerinde etkili olmanız, bir çok kişi tarafından elle tutulmanız mümkündür. Gayet aktif ve orijinal yöntemlerle her işin altından kolayca kalkarsınız. Tanıştığınız kişiler size yepyeni ortamlarda bulunma yönünde destek olabilirler. Amacınıza uygun şekilde kendinizi ispat edebilirsiniz. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bir de hatırlatmada bulunayım. Venüs geri hareket dönemindeyiz. Gelişimleri, biraz dikkatli, yenilikleri, değişimleri bilinçli şekilde gözden geçirmeyi unutmayalım.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

 

Sevgili Yengeçler saat 02:30 Ay-Pluto görünümüyle Çarşamba gününü karşılıyoruz. Bu enerji,  iç güvenliğiniz, ilişkiniz ve mesleki konuların üzerinizde bir hayli baskın olduğunu gösteriyor. Öyle ki, kendinizi kapana kısılmış gibi hissedebilirsiniz. Bu korkuların size bir faydası yok. Durumunuzu gerçekçi bir şekilde ele almalısınız.

Saat 16:41 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, iş hayatınızla alakalı konularda veya genel olarak sorumluluklarınız söz konusu olduğunda çabucak tepki verebilir, özgür olmak isteyebilirsiniz. Ancak bunun ayarını iyi yapmanızda fayda var.

Saat 16:49 Ay-Venüs olumlu görünümü, evimiz içindeki huzur ve paylaşımın önemini vurguluyor. Parasal konularda egomuz bir hayli güçlü. Çünkü gerçekten rahat yaşamanın bu sayede olacağını düşünüyoruz. Sevgiye, ilgiye, değerli bulunmaya, desteklenmeye ihtiyacımız var.

Saat 19:44 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, iş hayatınızla ilgili konularda prensiplerinize uygun ve istediğiniz şekilde çalışma arzunuzu işaret ediyor. İş ilişkilerini fazlasıyla önemsiyorsunuz. Size karşı tavır alınmasından, birilerinin örnek olarak gösterilmesinden hiç hoşlanmıyorsunuz. Bu yüzden de bazen hassas tepkilerde bulunuyorsunuz. Bu görünüm sizi, farklı yöntemlerle çalışma, yenilikte bulunma, kimsede olmayanı ortaya koyma anlamında fayda sağlayabilir. Böylece parasal açıdan arzu ettiğiniz çıkışı gerçekleştirebilirsiniz. Alınganlık yok tamam mı? bir de unutmayalım, Venüs geri hareket dönemindeyiz. Bugünlerde olan gelişmeleri dikkatli şekilde gözden geçirmekte yarar var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 02:30 Ay-Pluto arasındaki zorlayıcı görünümle Çarşamba günümüz başlıyor. Bu enerji, sizi baskı alır ve uymanız gereken mecburiyetleri, kuralları, sorumlulukları tekrar hatırlatır. Bu sizin gibi kral ve kraliçe ruhlar için çekilir durum değildir.

Saat 16:41 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, fikirlerinizi çabucak ve hızlı bir şekilde ifade etmek isteyebilirsiniz. Yeniliklere bir hayli açıksınız. Bazen sabırsız davranabilirsiniz. Çünkü başkalarına uymak istemezsiniz. Ancak yakın çevrenizde bulunan kişilerle iyi geçinmeniz gerekiyorsa özgür davranmanız pek kolay olmayabilir.

Saat 16:49 Ay-Venüs olumlu görünümü, bize yakın bir ilgiyle davranan kişilere karşı cömert davranmamızda etkili oluyor. Çevremizle barışığız. Etrafımızdakilerle paylaşımımız güçlü. İlişkide takdir edilmek, güzel sözler duymak hoşumuza gidecektir.

Saat 19:44 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm etkisinde, sürpriz gelişmeler, heyecanlandırıcı aktiviteler, yeni arkadaşlıklar, ilginç ve farklı aktivitelerde bulunabiliriz. Beklediğimiz haberleri almamız, buna göre yenilikleri uygulamamız kolaylaşıyor. Değişik yerler görmek, rutin bir hayattan uzak durmak niyetindeyiz. Belki de hesapta olmayan bir seyahate çıkabiliriz. Daha önce düşünmediğimiz ancak aklımızı bir anda çelen her şeye Evet diyebiliriz. Güzel ve bakımlı görünmek, ilgi uyandırmak arzumuz bir hayli yoğunlaşır. Değişik bilgiler edinmek, kendimizle birebir ilgilenmek, bir işi farklı bir şekilde yapmak hoşumuza gidebilir. Ancak unutmayalım, Venüs geri hareket dönemindeyiz. Her ne olursa olsun bugünlerde gelişmelere şöyle bir dikkatlice, bilinçlice bakmayı ihmal etmeyelim.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar  Çarşamba günümüzün ilk etkili enerjisi, saat 02:30 Ay-Pluto  görünümüdür. Bu enerji,  sanki korktuğunuz, kaygı duyduğunuz meselelerle karşılaşmanıza, yüzleşmenize sebep olur. Zaten biliyordum, bunların olacağı belliydi gibi cümleler sarfedersiniz. Oysaki bütün bunlar çözümlenmemiş problemlerin kendini hissettirmesidir. Siz üstünü kapattıkça onlar tekrar ortaya çıkmaktadır.

Saat 16:41 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, parasal veya ilişkinizle alakalı konularda ani kararlar  verebilirsiniz.  Borçlarınızdan kurtulmak veya birilerinden destek görmek için böyle davranırsanız, risk altına girebilirsiniz. Onun için, enine boyuna düşününüz.

Saat 16:49 Ay-Venüs görünümü, bir çok konuda henüz  mutlu ve doyumlu olmadığımızı işaret ediyor.  Aradığımız huzur ve paylaşım. Maddi konularda rahatlamak istiyoruz. Bunları düşünürken doğal olarak sevgimizi göstermek kolay olmuyor.

Saat 19:44 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm aslında sizin için gerekli olan bir uyarıdır. Bu uyarıyı doğru şekilde algılarsanız bu enerjinin sizi rahatlattığını farkedersiniz. Öncelikle ilişki-ortaklık-mali konular-cinsel yaşamınız-sağlığınızla ilgili konular üzerinde olumsuz düşünmemenizi tavsiye ediyorum. Her şeyi bu kadar incelemekle, sürekli endişelenmekle, şunu da yapayım, bunu da ayarlayayım, düzelteyim, keşke şöyle olsa, neden böyle değil diye sürekli düşünerek kendinize haksızlık etmiyor musunuz? Sonunda zaman geçiyor ve bir şekilde işler yoluna giriyor veya girecek. Ancak siz kendinize bu denli yüklendiğiniz için sıkılıyor, üzülüyor ve hayatın tadına varamıyorsunuz. Bugün şöyle bir kendinizi akışa bırakın. Dünyayı kurtarmak zorunda olmadığınızı biliniz. Bir de unutmayalım. Venüs geri harekette. O nedenle her durumu bilinçli şekilde gözden geçirmekte yarar var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 02:30 Ay-Pluto görünümüyle Çarşamba gününe adım atıyoruz. Bu enerji, yuvanız içinde, bulunduğunuz çevrede yaşanabilecek çekişmeleri körükler. Bir taraf özgürce konuşur diğer taraf baskın olmaya çalışır. Kim galip gelir derseniz, bu mücadelenin galibi aşktır. Eğer sevginiz tam ise sorunlar çözüme bağlanır. Eğer çoktandır çekişmeler yaşanıyorsa, ipler kopabilir. Aman sakin olalım lütfen.

Saat 16:41 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, partnerinizle aranızdaki her türlü meselenin karşılıklı haklarınızı,  özgürlüklerinizi dikkate alarak ele alınması gerekiyor. O siyah diyorsa, sizin de beyaz deme hakkınız var. Ancak bunun ayarını her iki kişinin de gözetmesi gerekiyor.

Saat 16:49 Ay-Venüs olumlu görünümü, sosyal paylaşımları güçlendiriyor. Arkadaşlarımızla bir arada olmak isteyeceğiz. Ayrıca özel yakınlaşmaların da göstergesi olarak sizleri canlandırıcıdır. İlişkide paylaşım ve denge bu saatlerde gayet kuvvetlidir.

Saat 19:44 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, ilişki konularında verilen sürpriz kararların işaretçisidir. Bitti dediğimiz bir beraberlik tekrar canlanabilir veya olmaz dediğimiz bir ilişkiye adım atılabilir. Burada esas olan, yenilik arzusu ve artık canımıza tak eden durgunluktan kurtulmak. Değişmek, her alanda yenilenmek, hayatın güzelliklerinin tadını çıkarmak istiyoruz. Kafamızın içinde oturup hesap kitap yapmak istemiyoruz. Gönlümüz nereye giderse biz de rotamızı oraya çevirmekten yanayız. Artık bağlayıcı, durgunluğa sevkedici veya bizi rahatsız edici bir ilişkiden yana değiliz. Bazılarımız bu enerjinin etkisi altında, belli bir akit olmadan birlikte yaşamaya karar verebilirler. Bu sıra dışı bir aşk veya farklı bir beraberlik anlamına gelebilir. Ancak Venüs geri hareket dönemindeyiz. Gelişmeleri bilinçli şekilde gözden geçirmemizde yarar var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler  Çarşamba günümüz saat 02:30 Ay-Pluto görünümüyle başlayacak. Bu enerji,  baskılardan kurtulmak ve en azından biraz olsun rahatlamak için, karşınıza çıkabilecek bir işi kabul edebilirsiniz. Aslında çözüm olmadığını siz de bilirsiniz. Fakat hayat şartları sizi zorlamaktadır. Eğer gerçekten bu girdaptan kurtulmak, sıkıntılardan kurtulmak istiyorsanız, uzun vadeli, güvenilir  ve sağlam olana yönelmelisiniz.

Saat 16:41 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, işiniz, sağlığınızla ilgili konuları  ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda yaşanabilecek problemleri tek başınıza değil, birlikte halledecek şekilde ele almak gerekiyor.  Bu belki size zor gelebilir. Ancak rahat etmek için bu şart gözüküyor.

Saat 16:49 Ay-Venüs olumlu görünümü, pek belli etmeseniz de, sevilmeye olan ihtiyacınızın göstergesidir. Bunu siz söylemeden sunabilecek kişi arıyorsunuz. İş güç derken, insan akşam saatlerinde biraz huzur bulmak, güzel bir şeyler duymak istiyor. Egosu yüksek insanları sevmiyorsunuz. Sizin aradığınız paylaşmak, uzlaşı ve diyalog. Bunu bulmak, hissetmek, yaşamak istiyorsunuz.

Saat 19:44 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, değişik usuller, teknikler, yöntemler öğrenerek işinizde başarılı olacağınızı hatırlatan ve kendinizi geliştirmeniz gerektiğini söyleyen uyarıcı bir enerjidir. Uyarıcı olması, olumsuz anlamda değildir. Sadece artık rutin bir yaşam yerine farklı arayışlarda bulunarak geleceğinizi çizebilirsiniz. Kimileri bu görünüm sayesinde yeni bir işe kavuşabilir, bazıları yeni bir alanda sesini duyurabilir. Bir kısmınız daha az yorulacağınız ancak yönetici kadrosunda yer alacağınız bir bölümü tercih edebilir. Burada önemli olan işinizde yenilikleri takip etmek ve sağlığımızı da ihmal etmeyelim olur mu? Çünkü Venüs geri hareket dönemindeyiz. Durumları bilinçli şekilde gözden geçirmemizde yarar var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 02:30 Ay-Pluto görünüm etkisinde Çarşamba gününü selamlıyoruz. Bu enerji her şeyi unutmak, yeniden hayata sarılmak, zayıflıklarınızdan kurtulmak arzunuzu işaret ediyor. Evet sizi rahatsız eden meseleler varsa bunları sakinlikle, aklınız başınızda düşünürseniz, kolayca aşabilirsiniz.

Saat 16:41 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, kendimizi farklı yollarla ifade etmek, aşkta hızlı davranmak, bildiğimiz gibi ilerlemek isteyeceğiz. Ancak bir yandan da, başkalarının görüşlerine kulak verirsek çok daha iyi olacaktır.

Saat 16:49 Ay-Venüs olumlu görünümünde, keyfiniz yerine gelir. Paylaşımların etkin bu saatte dostluklar kuvvetlenir, ilişki güzelleşir, sorunlar geride kalır. Bir güzel haber almak, ilgi görmek, sevilmek, takdir edilmek yönünde bu enerji emrinize amade olur.

Saat 19:44 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, biraz önce bahsettiğim değişim arzusunun her alanda etkili olmasını sağlıyor. Aşk hayatınızla ilgili konular, varsa çocuklarınızla ilgili meseleler üzerinde yenilik anlamında gelişmeler meydana gelebilir. Özgür bir birey olarak denetim altına alan her şeyden uzak durmak istersiniz. Arzularınız sizi uzak diyarlara, farklı yollara doğru çekebilir. Belki de hiç ummadığınız bir yerden gelecek haber bir anda yaşamınızı değiştirebilir. Umudunuzu koruduğunuz sürece ve azimle ilerlediğinizde göreceksiniz ki, imkansız diye bir şey yok hayatta. Bir sürpriz aşk, nicedir beklediğiniz bir yolculuk, geciktiğini düşündüğünüz bir terfi, tayin veya ödül, bir davanın sonuçlanması şeklinde bir gelişme yaşanabilir. Ancak unutmayalım ki, Venüs geri hareket dönemindeyiz. Her durumu bilinçli şekilde gözden geçirmemizde fayda var.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 02:30 Ay-Pluto görünüm etkisinde Çarşamba gününe adım atıyoruz. Bu enerji,  özellikle çevrenizdeki insanlar veya genel olarak dış dünyada ilişkilerinize özen göstermek mecburiyetinizi işaret etse de, siz gayet iradeli bir şekilde bunun ayarını yapabilirsiniz.

Saat 16:41 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi, evinizle ilgili değişimler, yenilikler, ailenizle alakalı faaliyetler hızlı bir şekilde hareket etmenize, kararlar almanıza neden olabilir. Bu değişimlerin iş hayatınıza, sorumluluklarınıza olan etkisini iyice hesap ediniz ve gözden geçiriniz.

Saat 16:49 Ay-Venüs olumlu görünüm etkisi altında, ailevi ve dış dünyadaki tüm ilişkilerinizde huzur ve uzlaşıya ihtiyaç duymaktasınız. Gururlusunuz. Belki de bu yüzden egonuzu önde tutuyorsunuz. Birileri sizi yanlış anlasa da, siz kendinizi iyi tanıyorsunuz. O yüzden kimseye taviz göstermiyorsunuz. Beni anlamak isteyen anlar, anlamıyorlarsa kendileri bilir diye düşünebilirsiniz.

Saat 19:44 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, heyecanlı gelişmeleri işaret etmekte. Bazı davaların sonuçlanması umduğumuz gibi bir sonuç alabilmemiz için bugün bazı kişilerle anlaşma yoluna gidebiliriz. Sözgelimi boşanma davalarında çocuğun velayeti ve nafaka şartlarının konuşulması, ev satışı, kiralama, vergi ve sigorta gibi konularda yeni gelişmeler yaşayabiliriz. Burada dikkat edeceğiniz husus, artık eskiden kurtulmak ve yeni için mücadele etmekten kaçınmamaktır. Şartlar zorlayıcı olabilir. Ancak hayatınızda yeni bir sayfanın açılması için, geçmiş yüklerinizden kurtulmanız şarttır. Unutmayalım Venüs geri hareket dönemindeyiz.  Banka kredileri veya alacak-verecek konularında geleceğinizi düşünerek akıllıca ilerleyiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 02:30 Ay-Pluto mücadeleci görünüm etkisinde Çarşamba günümüz başlayacak. Bu enerji, kendinizi ve inandığınız tüm değerleri savunmak ihtiyacınızı yükseltir. Tüm isteğiniz gücünüzü kanıtlayacak bir fırsat, bir şanstır. Bazı insanlara altın tepsiyle sunulanları, zorlukla elde etmek sizi yormaktadır. Böylesi özel ve farklı bir insanın sisteme boyun eğmesi yanlışlık, haksızlık diye içinizden geçirirsiniz.

Saat 16:41 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, kendinizi başkalarına orijinal bir şekilde, yaratıcı tarzda ifade edebilecek gücünüz yüksek. Ne istediğinizi biliyorsanız gayet hızlı biçimde ilerleyebilirsiniz. Ancak dış seslere, insanlara da kulaklarınızı kapatmayınız. Tarafsız davranmayı bildiğiniz sürece el üstünde tutabilirsiniz.

Saat 16:49 Ay-Venüs olumlu görünümü, akşamı keyiflendiren bir enerjidir. İlişkideki uyumu güçlendirir, paylaşımı destekleyicidir. Her iki kişi de, bir arada olmaktan zevk alırlar. İlk buluşma için  bu saat dilimi gayet uygun olup,  partnerinizle  hoşça vakit geçirmenizi sağlar.

Saat 19:44 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm biraz önce izah ettiğim enerjiye benzer özellikler taşıyor Yolculuklar, haberleşme ve atacağınız yeni adımlar hem ilişkimizle alakalı konuları yürürlüğe koymamızda hem de kendimizi daha güçlü hissetmemizde faydalı olabilir. Bazıları bu görünüm sayesinde sürpriz bir aşkın hayatlarını değiştirdiğini düşünebilir. Bir kısmımız bitti derken yeniden alevlenen bir aşkın peşinden koşabiliriz. Bir çoğumuz ilişkimizle alakalı sorunları son bir defa daha konuşmak üzere bir araya gelebiliriz. Hangi durum olursa olsun bir çıkış kapısı arıyoruz. Umutsuzluğu yok eden, hayata sarılmamızı sağlayan. İşte bu yüzden heyecanlıyız ve belki de gerilimliyiz. Ancak Venüs geri hareket dönemindeyiz. Ben derim ki, sakin olalım ve olumsuz düşünmeliyim. Bizim için hayırlısı ne ise o olsun diyerek güne adım atalım.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 02:30 Ay-Pluto görünümü ile Çarşamba gününü selamlıyoruz. Bu enerji, hedeflerinizi gerçekleştirmek için birilerine boyun eğmemeniz gerektiğini, isterseniz her türlü işin altından kalkarak güce kavuşacağınızı gösteriyor. Fedakarlık siz yapıyorsanız, tabii ki başkalarının da size karşı  aynı niyetle yanaşmasını beklemek hakkınızdır.

Saat 16:41 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, paranıza sahip çıkınız ve ne olursa olsun riskli harcamalardan uzak durunuz. Eğer birilerinden veya farklı yollarla elde edilecek bir destekle hareket edecekseniz, hesabınızı iyi bilmekte yarar var. On lira kazanıyorsak yirmi lira harcayamayız. O zaman alışverişlerimizde, dengeyi korumamız iyi olacaktır.

Saat 16:49 Ay-Venüs olumlu görünümü, her yönden destekleyici bir ortaklığa duyduğunuz ihtiyacın göstergesidir. Şu sıralarda ister istemez iş konuları kafanıza takılıyor. Tam olarak verimli çalışmakta zorluklar olabilir. Elinizden geldiğince hem ilişkilerinizde hem de bir çok konuda uzlaşıya açıksınız.

Saat 19:44 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünümün bir çok anlamı var. Her Balık aynı durumları yaşaması mümkün değil. Yaşanması muhtemel gelişmeleri olasılıklar dahilinde ele alalım. Birincisi, ilişkinizle alakalı bazı noktaların veya aranızdaki her türlü paylaşımın gözden geçirilmesi. İkincisi, iş hayatınızla ilgili yenilikte bulunma arzusu ve yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz bir işe başvurmak. Üçüncüsü, işinizle alakalı bir para meselesinin bugün halledilmesi. Dördüncüsü, sağlık konularındaki harcamalar. Beşincisi, bir diyete başlanması veya buna karar verilmesi. Altıncısı, estetik bir operasyon için randevu alımı veya doktorla görüşme. Yedincisi, fiziksel bir değişimde bulunmak, spora yazılmak veya cilt bakımı yaptırmak gibi. Bu örnekler çoğaltılabilir. Bu görünümün özünde değişim arzusu ve yenilenme ihtiyacı yer almaktadır diyerek özetleyebilirim. Ancak bir ufak hatırlatmada bulunayım. Venüs geri hareket dönemindeyiz. Yenilikleri, değişimleri belli bir esneklikle ve bilinçli şekilde gözden geçirmeyi ihmal etmeyelim.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.