18 Temmuz Burç Yorumları

Venüs Yengeç Burcuna Geçiyor...Astrolog Demet Baltacı'dan 18 Temmuz burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 18 Temmuz Cuma…Venüs günündeyiz…

Koç burcunda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde Uranüs ile kavuşacak. Güne huzursuz ve gergin başlayabiliriz. Sabırsız ve cesur eylemlerde bulunabiliriz. Bu durum gereksiz riskler almamıza da neden olabilir.

Stres kaynaklı baş ağrısı, migren problemleri ortaya çıkabilir. Özellikle akşam ve gece saatlerinde Koç burcundaki Ay, Güneş ve Mars ile sert açı yaptığında ilişkilerde anlaşmazlıklar, çatışmalar, kaza ve sakarlıklarla karşılaşma oranı yükselebilir. Toplumsal kavramlarda çatışma, savaş, kaza, yangın vb. riskler artıyor. Daha dikkatli ve sakin olmaya çalışmalıyız.

Bugün Venüs İkizler burcundan ayrılarak Yengeç burcuna geçecek. Venüs 13 Ağustos’a Kadar Yengeç burcunda kalacak. Evlilik, aile ve yuva kavramları güçlenirken ilişkilerde duygulara ve güvenliğe önem verebiliriz.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün ön planda olacak ve beğeni toplayacaksınız. Yaşamınızın her alanında gelişme sağlayacak güce ve motivasyona sahipsiniz. Bunların sağladığı avantajı bugün sonuna kadar kullanmanız gerekiyor.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Düşünceleriniz arasında kısa bir gezi yapacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Zihninizi düzenleyip ileriki günlerde yapmak istediklerinizi bir plana oturtmanız günün ana konusu haline gelebilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Hayatınızın sosyal alanlarının ön plana çıkacağı bir gündesiniz. Karakterinizin sosyal yönü güçlenecek ve sizi sürekli evden uzakta olmaya zorlayacaktır. Eğlence faaliyetleri beklediğinizden keyifli ve renkli geçebilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Aile büyüklerinin isteklerini yerine getirmek için kendinize ayırdığınız zamandan fedakarlık edebilirsiniz. Bazı aile üyelerini karşınıza alıp konuşmanız veya bir problemleriyle ilgilenmeniz gerekiyor olabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün bazı ilginç kavramlardan haberdar olabilir ve insanlardan bunlarla ilgili bilgiler almaya çalışabilirsiniz. Öğrendikleriniz, önümüzdeki uzun bir dönem boyunca sizi etkileyebilirler.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Sosyal çevrenizdeki insanlar ve aile büyükleriniz, konsantrasyonunuzu vermiş olduğunuz ev hayatı ve ev bütçesi ile ilgili her konuda size destek olabilirler. Doğru hareketlerde bulunmanızı sağlayacak öneriler gelecektir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Herhangi bir yaşam alanında ortaklık kurduğunuz veya işbirliği yaptığınız kişilerle ilişkilerinizde bazı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Olaylara sadece sakin kalarak müdahale edebileceğinizi unutmayın.

18 Temmuz Burç Yorumları
18 Temmuz Burç Yorumları

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Sağlıkla ilgili uygulamalara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Küçük bir diş bakımı yaptırmak veya doktorla görüşerek yeni bir diyet programına başlamak günün ana konuları olabilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmelerin gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişinin size son derece özel sürprizleri olabilir. Romantik bir akşam geçirebilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Aile içi ilişkilerinin yoğunlaşacağı bir döneme girdiniz. Aile ziyaretleri ve uzaktaki akrabalarla uzun telefon görüşmeleri ana konular olabilirler. Akrabaların birbirlerine daha çok yaklaşmaları mümkündür.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Duygularınızda bazı dalgalanmalar olabilir. Siz zaten duygularla nasıl baş edileceğini bilen burçlardan birisiniz. Davranışlarınızda dengeli olmalı, duyguları hayatınıza fazla yansıtmamalısınız.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Parasal konuların günün ana temalarının temelini teşkil edeceği bir gündesiniz. Eviniz için yapılması gereken bir veya birkaç masrafla ilgili gelişmeler veya ev bütçesinin yeniden düzenlenmesi günün konuları olabilir.

Astrolog Demet BALTACI

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.