18 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

18 Temmuz 2015 Cumartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 18 Temmuz 2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, bayramın ikinci gününü, saat 08:55 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle karşılıyoruz. Bu enerji sayesinde, yenilikçi görüşlerinizle, pozitif halinizle etrafınıza örnek olursunuz.  Dünyaya meydan okuyabilecek kadar güven duygunuz yükselir. Yeni fikirlere, yeni tanışmalara, heyecanlara açıksınızdır. Etrafınızdaki insanları rahatlıkla etkileyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla konuşmak, sohbet etmek, yazışmak hoşunuza gidebilir.

Saat 17:50 Ay-Jüpiter kavuşumu, güven duygumuzu, yaşam sevincimizi yükseltiyor. Etrafımızdaki dünya ile öylesine kuvvetli bir ilişki kuruyoruz ki, yan yana geldiğimiz insanlar bizimle olmaktan keyif duyuyorlar. Koçlar zaten doğal insanlardır. İçlerinden geldiği gibi hareket ederler. İşte bu görünüm, bu doğal ifadenin dışa yansıması olarak gayet olumludur.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 08:55 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle, bayramın ikinci gününü karşılıyoruz. Bu enerji altında, değişim ve yeniliklere açık olmak,  güzeldir ancak uzun süreli etkili olması için temelinin güçlü olması gerekir.

Saat 17:50 Ay-Jüpiter kavuşumu, dış dünyadan ziyade, kendi evimiz sınırları içinde mutlu olma, kendimizi ifade etme, sevdiklerimi ağırlama ve güzellikleri yaşama arzumuzu yükselticidir. Bu bazen yeni bir eve taşınma, yolculuk, insanlarda ilgi görme isteğimizin de göstergesidir. Ailenizle olan paylaşımların da işaretçisi olan bu görünüm, güven duygunuzu özellikle eviniz sınırları içinde yükselticidir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler bayramın ikinci günü, saat 08:55 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle başlayacak. Özel ve olumlu yanlarınızı ortaya  koymak, isteklerinizi elde etmek, günü keyifli bir şekilde geçirmek  adına sizi kuvvetlendiricidir. Ruhunuzun zenginlikleri dışa yansıtmanız için teşvik edicidir. Kendinizi daha çok düşünür, daha fazla mutlu etmeye çalışabilirsiniz.

Saat 17:50 Ay-Jüpiter kavuşumu, kısa seyirli bir yolculuk, sevdiklerinizle bir araya gelmek, güzel bir zaman geçirmek yönünde destekleyicidir. Etrafımızdaki insanları etkilemek, dikkatlerini üzerimize çekmek isteriz. Bunda da gayet başarılı oluruz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler bayramın ikinci günü, saat 08:55 Ay-Uranüs olumlu etkisi altında başlayacak. Bu yeniliklere, değişime duyduğumuz ihtiyacı vurguluyor. Öyle bir mucize istersiniz ki, bugüne dek yaşanan her şeyi size unuttursun ve yepyeni bir hayat başlasın. Belli mi olur dostlarım,  hayalinizde canlandırdığınız yaşamın gerçekleşmeyeceğini kim söyleyebilir ki?

Saat 17:50 itibariyle etkili olan Ay-Jüpiter kavuşumu, parasal açıdan kendinizi güçlü gösterme, zengin durma, kimseye halinizi vaktinizi bildirmeme, şöyle bir inançla dik duruş sergileme yönünde bir yansımadır. Belki sıkıntılarınız vardır fakat bunu kimsenin bilmesini istemezsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 08:55 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle bayramın ikinci gününü karşılayacağız. Bu enerji, özgür olmak arzumuzu işaretleyecek.   Dikkat çekme isteği, kendini ifade edebilme yeteneği, alkış ve onaylanma arzumuz da aynı şeklide yoğundur.

Saat 17:50 itibariyle etkili Ay-Jüpiter kavuşumu, neşelenmeniz, canlanmanız, aktif bir şekilde günü değerlendirmenizde güçlü bir destek veriyor. Yolculukların da işaretçisi olan bu görünüm altında yeni bir şeyler yapmak, beğenilmek, ilgi görmekten bir hayli mutlu olabilirsiniz. Etrafınızda güzellikler yaratabilir, siz de bunların keyfine varabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, bayramın ikinci gününü, saat 08:55 Ay-Uranüs olumlu etkisiyle karşılıyoruz. Bu enerji, bir yanıyla yalnız kalmak isteğimizi diğer yanıyla farklı bir şeyler yaparak rahatlama arzumuzu işaret ediyor.

Saat 17:50 Ay-Jüpiter kavuşumu, bir yanıyla duyarlılığımızı yükseltse de, en fazla etkili olduğu alan güven duygumuzdur. Hayatın zorluklarıyla baş edebilmek için, kendimize özen göstermemiz gerektiğini düşünürüz. Kimse bizim, zayıf yönlerimizi bilsin istemeyiz. Bu enerji size güçlükleri aşabilmenin, kendinize inanmakla mümkün olacağını söylüyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler bayramın ikinci gününe,  saat 08:55 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle başlıyoruz.   Fazla çaba sarf etmeden  diğer insanlar üzerinde bir hayli etkili olabilirsiniz. Birilerinin sizi önemsediğini, söylediklerinizi dikkate alacaklarını söyleyebiliriz.

Saat 17:50 Ay-Jüpiter kavuşumu, sizi dış dünyada ışıklandırıcıdır. Başkaları ne kadar özel biri olduğunuzu düşünürler ve buna birebir şahit olurlar. Kısa sürece bir yolculuk gayet keyifli şekilde geçer. Güven duygunuz bilhassa yüksektir. Kendinizden eminsinizdir. Bu görünüşünüze de yansır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler,  saat 08:55 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle, bayramın ikinci gününe merhaba diyoruz. Bu enerjiyle,  farkedilme arzunuz, birileri tarafından kıymetli bulunma ihtiyacınız yükselir.

Saat 17:50 Ay-Jüpiter kavuşum etkisi,  kendinizi güçlü göstermek ve hiçbir zorluğun sizi ezip geçmesine izin vermemek arzunuzu işaret ediyor. Üstünüzdeki sorumluluklar bir hayli yorucu olsa da, siz başarılı olabilecek kadar güçlüsünüz. Hiç tedirgin olmayın. Her güçlükte mutlaka bir hayırdır vardır dostlarım.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 08:55 Ay-Uranüs olumlu etkisiyle bayramın ikinci gününe adım atıyoruz. Değişiklik, yenilik yapmak arzumuz yükselecek. Farklı bir şeyler yaparak zamanımızı geçireceğiz.

Saat 17:50 Ay-Jüpiter kavuşum etkisi, insanın kendine olan güven duygusunu ve sosyal ilişkilerinde popülerliğini  yükselticidir. Dikkatleri üzerinizde toplayacak kadar  güçlü bir duruşunuz vardır. Kısa yolculuklar, haberleşme, arkadaşlıklar, gezmek bu enerjinin desteklediği aktivitelerdir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar bayramın ikinci günü, saat 08:55 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle başlıyor. Biraz duygusal düşünebiliriz. Eskiye ait arkadaşlıklarımızı, geçirdiğimiz bayramları hatırlarız. Dostluklar, kardeşlik, barış ve huzur duygusunu gönlümüzde hissetmek isteriz.

Saat 17:50 Ay-Jüpiter kavuşumu, her ne kadar iyi niyetli olsak da,  çıkarlarımızı korumamız  gerektiğini işaret ediyor.  Kimseden kimseye fayda yok diye içimizden geçireceğiz. Her ne olursa olsun, ayaklarımın üzerinde durmalı, kimseye taviz vermemeliyim diye düşüneceğiz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 08:55 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle bayramın ikinci gününü karşılıyoruz. Güzellikler dileyeceğiz, aktif olmak isteyeceğiz ve yeniliklere açık bir gönülle evet diyeceğiz. Ne de olsa, güzel bir tatil ve bunu en iyi şekilde değerlendirmekte yarar var.

Saat 17:50 Ay-Jüpiter kavuşumu  etkisi,  bizim güçlü, inançlı, yeri geldiğinde yanımızda durarak bize destek verecek insanlara olan ihtiyacımızı işaret ediyor. Özellikle ilişki meselelerinde bu daha fazla öne çıkıyor. Kimi Kovalar için birlikte yapılan bir seyahatin işaretçisi olurken, bazı Kovalar için yeni bir ilişkinin startı anlamına da gelebilir. Çoşku verir, heyacanlandırır. Sosyal ilişkiler bu saatlerde kuvvetlidir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 08:55 Ay-Uranüs görünüm etkisiyle bayramın ikinci gününe adım atıyoruz. Doğal olarak küslüklerin son bulmasını, sevginin her dem gönlümüzde çiçek açmasını diliyoruz. Böyle günlerde eskiyi hatırlamak, yeniyi kucaklamak, etrafımızda olumlu güzellikler görmek isteriz. İşte bu görünüm de, bu isteğin işaretçisi olabilir.

Saat 17:50 Ay-Jüpiter kavuşumu, yaşadığımız zorluklara rağmen,  kendimize güvenmenin, inanmanın ne kadar önemli olacağını hatırlatıyor. Bizi ışıklandırıyor ve yüreğimizi ısıtıyor. Egomuzu güçlendirici bir etkisi olsa da, yeri geldiğinde titiz bir analizde bulunmayı  biliriz. Çevremizdeki insanların eleştirel tutumlarından hoşlanmayız. Böyle durumlarda kararlı bir duruşla tepkimizi gösterebiliriz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.