18 Kasım 2015 Burç Yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

18 Kasım 2015 Çarşamba günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 18 Kasım 2015 burç yorumları…

Kasım 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 03:59 itibariyle Ay-Venüs arasında olumlu bir görünümle Çarşamba gününe adım atıyoruz. Bu enerji bugün partnerinizle ortaklaşa hareket etmenizi sağlıyor.

Saat 15:55 itibariyle etkili olacak Ay-Uranüs olumlu görünümü, gayet hızlı bir şekilde hareket ederek hem bireysel hem de grup aktivitelerinde başarılı olmanızda yardımcınızdır. Özgür olduğunuzda, size karışılmadığında rahat edersiniz.

Gün boyu Kova burcunda ilerleyecek Ay, problemlere son derece pratik ve akılcı bir şekilde yaklaşmamızı sağlayacaktır.  Bulduğumuz çıkış yolları hakikaten ilgi çekicidir.   Ancak herhangi bir engelle karşılaştığınızda hiç pes etmeyiniz. Çünkü her engel, kişiyi daha fazla cesaret aşılayıcıdır. İnancınızı koruyunuz. Bazen rutin hayatın neden olduğu baskılar durdurucu olsa da, biz kendimize inanıyorsak hiçbir şey bizi yolumuzdan çeviremez.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Çarşamba günümüz saat 03:59 Ay-Venüs arasındaki olumlu görünümü ile başlıyor. Bu görünüm altında gün boyu nazik olmak ve ilişkilere özen göstermek lazım.

Saat 15:55 Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünümü, bir yanıyla yenilik hevesi veriyor, diğer taraftan dış dünyada birçok şeyin sizin istediğiniz gibi olmayışı nedeniyle gerginlik yaratıyor. Şöyle biraz rahat bırakın kendinizi. Bırakın ki, stres altında kalmayın.

Gün boyu Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Dostlarınızla ve diğer insanlarla iyi ilişkiler kurma arzunuz gayet ön planda. Partnerinizle paylaşımınızda dostça konuşmak, bazı meseleleri halletmeye çalışmak gayet faydalı olur. Eğer siz kendinizi sağlıklı bir şekilde ifade etmeyi başarırsanız problemlerinizi mantıklı bir şekilde çözmeniz de kolay olabilir. İçinde bulunduğunuz durum ne olursa olsun, gereksiz yere kuruntulu davranmaktansa anlaşmaya veya konuşmaya hazır bir kişi profili çizmek günü gayet hoş bir şekilde geçirmeniz açısından yararlı olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 03:59 itibariyle Ay-Venüs arasındaki olumlu görünümle Çarşamba gününe  adım atıyoruz. Aşkta gerilimi azaltıcı, dış dünyada orijinal çalışmalarınızı sergilemenizde yardımcı bu enerji sosyal ilişkilerinizi güçlendiricidir.

Saat 15:55 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünümü, her insanla gayet rahatlıkla iletişimde ve bağlantılarda bulunmanızı sağlayıcıdır. Yenilikçi fikirlerinizle adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Günün tümünde Kova burcunda ilerleyecek Ay, her türlü baskıya karşı çıkmak, kendi yolunuzu çizmek, ideallerinize sahip çıkmak, dünyadan, ülkenizden bahsetmek, hayatın eğlenceli oyunlu yanlarından konuşmak sizi keyiflendirir. Sosyal ilişkilerinizin çoğunluğunda dostlarınız baş sırayı alabilir. Her kesimden insanla sözel olarak anlaşmanız mümkündür. Din, dil, kültür, ülke farkı gözetmeksiniz herkesi kucaklayabilirsiniz. Yeter ki karşınızdaki kişi iyi niyetli olsun, dürüst davransın ve arkadan vurmasın. Bütün bunlar keyifli bir gün geçirmeniz için yeterlidir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 03:59 Ay-Venüs arasındaki olumlu görünümüyle Çarşamba gününe adım atıyoruz. Bu görünüm rahatınıza olan düşkünlüğün işaretçisi, ayrıca sivri dilli olmak yerine güzellikle bir çok problemin halledilmesini sağlıyor. Bu görünüm kişinin monotonluktan pek hoşlanmadığını gösteriyor.

Saat 15:55 Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünüm etkisi altında, kredi veya borç alarak rahatlamak istiyorsanız, bunu çok iyi düşünün lütfen. Aceleyle karar vermeyiniz.

Günün geri kalanında Kova burcunda ilerleyecek Ay, teknolojik konularda bilgilenme hevesiniz, dış dünya ile temasınız gün boyunca ön plandadır. İletişim kurmak sizin için gayet değerlidir. Yeni şeyler keşfetmek ve öğrenmek peşinde olursunuz. Çevrenizdeki dünya ile ilgili her şeyi keşfetmek arzunuz yoğunlaşır. Okumayı ve düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmayı arzularsınız. Hazırcevap haliniz gözlerden kaçmaz, iyi bir öğretici ve konuşmacı olarak çevrenizde dikkat çekersiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 03:59 itibariyle Ay-Venüs arasındaki olumlu görünümle Çarşamba günümüz başlıyor. İlişkinizi daha farklı bir pencereden ele alarak, yeniliklerde bulunarak güçlendirebilirsiniz. Bu bir kavuşmanın veya iletişimde bulunmanın işaretçisi olabilir. En azından birbirinize yönelmenizi sağlayıcıdır. Estetik duyguları öne çıkarır, paylaşımı güçlendirir.

Saat 15:55 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünümü, ilişkilerde yenilikçi düşünmenin ve partnerinizle arkadaşlık çerçevesi içinde bağlantı kurmanın işaretçisidir. Bir tanışmanın da göstergesi olabilir.

Günün geri kalanında Kova burcunda ilerleyecek Ay, içinde bulunduğunuz hayat şartları, problemleriniz hakkında hassasiyet gösterebilirsiniz. Kırgın olduğunuz bazı insanlar ve sizde yer etmiş önemli olaylar üzerinde düşünme gereği duyabilirsiniz. Bu etki altında özgürlük duygunuz, hayatın zorluklarından kaçış isteğiniz ruhsal anlamda kendinizi toplum içinde bir birey olarak hissetme isteğiniz ön plandadır. Ne olursa olsun duyguların sizi esir almasına veya gerçeklerden uzaklaştırmasına izin vermemeye çalışmanız en doğrusudur.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 03:59 itibariyle Ay-Venüs arasında olumlu bir görünüm meydana gelecek. Çarşamba gününe böyle bir etki altında adım atıyoruz. Bu enerji, aşırıya kaçmadan hem arkadaşça paylaşımlarda bulunmanızı hem de parasal konularda tarafsız bir şekilde durumunuzu gözden geçirmeniz anlamında gayet olumludur.

Saat 15:55 itibariyle Ay-Uranüs arasında olumlu bir görünümü gerçekleşiyor. Bu enerji, kendinizi geliştirmenin, bilgilenmenin ve yenilikçi düşünmenin göstergesidir.

Kova burcunda gün boyu ilerleyecek Ay, sizin doğrularınızla diğerlerinin bakış açısı arasındaki fark kimi gerginliğe neden olabilir.  Böyle durumlarda sabırlı olmak tabii ki kolay değil. Ancak çatışarak günü keyifsiz geçirmektense, her zamanki gibi mantıklı düşünmekte fayda var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 03:59 Ay-Venüs arasındaki olumlu görünümle Çarşamba günümüz başlayacak. Bu enerji, sizi dışa dönük kılıyor. Sosyal yaşamda faaliyetlerde bulunmanızı, sanatsal bir estetik duygusuyla hareket etmenizi ve  keyifli paylaşımlarla günü değerlendirmenizde yardımcı olacak.

Saat 15:55 Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünümü, toplumsal konularda, çocuğunuzla ilgili meselelerde ve aşkta özgürce kararlarınızı vermenizi sağlar.

Gün boyunca Kova burcunda ilerleyecek Ay, sınırlar içinde sınırsızlığı keşfetme arzumuzun göstergesidir. Dünya farklı bir yer olmalı, saçma sapan kurallarla çevrili olmamalı, hayata madem bir kez geliniyor, o zaman gönlümüzce yaşanmalı tarzında düşünmeyi sağlıyor.  Özgürlük ihtiyacının yükselmesi gayet doğaldır. Dışarıdan bakıldığında her an isyan etmeye hazır haliniz ancak dostlarınızla bir aradayken çok daha farklıdır. Çünkü orada paylaşım vardır. Paylaşım ise tek başınıza olmaktan çok daha fazla sizi rahatlatabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Çarşamba gününe, saat 03:59 Ay-Venüs olumlu görünümüyle merhaba diyoruz. Bu enerji, hiç kimsenin hayatına, ilişkisine benzemeyen çok farklı bir yaşamı ve aşkı özlediğimizin göstergesidir. Renkler, sesler, huzur ve dinginlik bizi rahatlatabilir.

Saat 15:55 Ay-Uranüs olumlu görünümü oluşuyor. Bu enerji etkisi altında özgür hareket etmek ve yaşamımızı düzene koymak gerektiğini düşüneceğiz.

Ay-Kova burcu ilerleyişi gün boyu devam edecek. Partneriniz ve siz,  birbirinizin farklı düşüncelerine saygı duymanızda yarar var. Ortak düşünebilme olgunluğu kolay değildir. Ancak denememizde yarar var. İşte bunu başarabilen çiftler gün boyu lezzetli paylaşımlarda bulunabilirler. Soğukkanlı düşünmenin, olayları büyütmeden akışına bırakmanın pes etme anlamına gelmediğini her iki tarafın da bilmesi gereken bugün, amacınız ilişkinizi sürdürmekse problemleri  arkadaşça çözmeye çalışmak, dürüst yaklaşımlarda bulunmak en güzelidir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 03:59 Ay-Venüs arasındaki olumlu görünümle güne adım atacağız. Bu enerji sizi rahatlatıcı bir görünümdür. Sosyalleştirir, canlandırır ve en azından şöyle bir toparlanmanızı sağlar. İlişkilerde de işinize yarar.

Saat 15:55 Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünümü, sizi harekete geçirici bağlantılarda bulunmanızı sağlayıcıdır. İnternet üzerinden yazışmalar, yenilikleri hızlıca ele almak mümkün gözüküyor.

Gün boyu Kova burcunda ilerleyecek Ay, fikirlerinizi kimsenin onayına bağımlı olmadan özgürce sunmaktan yanısınız. Bu size doğal bir çekicilik kazandırabilir. Bu farklılık önce yakın çevrenizdeki daha sonra da yabancısı olduğunuz ortamlarda dahi kolaylıkla fark edilebilir. Kendi değerinizin anlaşılması adına dış dünyada etkin olmaya çalışırken, kafanızın içinde ilginç fikirler ve yöntemler belirebilir. Bu düşüncelerin kimi başkaları tarafından benimsenmese de yine de dikkate değer görülmesi gururunuzu okşayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüz, saat 03:59 Ay-Venüs arasındaki olumlu görünümle başlayacak. Bu enerji, duyarlı, nazik bir şekilde bize yanaşılması ve duygularımıza saygı gösterilmesi arzumuzun işaretçisidir.

Saat 15:55 Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünümü, hangi konuda olursa olsun kısıtlanmaktan pek hoşlanmadığınızın göstergesidir. Bir yandan güvenli olanı elde tutmak diğer yandan farklı bir şeyler yaparak hayatınızı renklendirme ihtiyacınız yoğundur.

Gün boyu etkili olacak Ay-Kova burcu geçişi, ister bir projenin bizzat yaratıcısı siz olun,  isterseniz birilerinin hazırladığı projeye dahil olun fark etmez. Farklı seçenekleri iş veya özel yaşamınızda ele alarak, şu anki mevcut meselelerinizi kolayca çözüme bağlayabilirsiniz.  Bazılarınız karşı cins üzerinde etkili olmak ve  güçlü çekiciliğinizle ilgi uyandırmak isteyebilir. Nitekim ışıl ışıl parlayan gözleriniz, her istediğinizi sevgilinize kabul ettirebilmenizi sağlayabilir. Parasal harcamalar güne damgasını vuracağa benziyor. Hoşunuza giden bir şeyi fiyatı hiç fark etmez alırsınız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 03:59 itibariyle Ay-Venüs arasındaki olumlu görünümle güne adım atacağız. Bu enerji, destekleyicidir. Günün stresinin üzerinizdeki etkisini biraz olsun hafifletir.

Saat 15:55 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünümü, medya önünde veya bulunduğunuz ortamda ilgiyi üzerinize çekecek tarzda konuşmanızı, fikirlerinizi iletmenizde yardımcı olur. Sosyal faaliyetler, internet üzerinden paylaşımlarda bulunmak hoşunuza gidecek.

Gün boyunca Ay, burcunuzda ilerleyecek. Kendinizle barışık olmanızı ve sosyal yaşamda el üstünde tutulmanızı sağlayacak. Yenilikler konusunda bugün oldukça heveslisiniz. Haksızlıklara karşı bilginizle, deneyimlerinizle ve duruşunuzla boyun eğmediğinizi gösterebilirsiniz. Giyim tarzınız bugün rahat hareket edebilmenizi sağlayıcı şekildedir. Bir yönünüzle hemen dikkati çekebilirsiniz. Bugün partnerinizle ortak noktalar üzerinde buluşmak, birlikte keşif yapmak, bilinmeyenleri araştırmak hoşunuza gidebilir. İlişkiniz yoksa genel olarak farklı imaja sahip ancak bilgi anlamında üstün kişilerle ilgi duyabilirsiniz. Amacınız hayatınıza heyecan ve renk getirmektir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Çarşamba günümüz, saat 03:59 Ay-Venüs arasındaki olumlu görünümle başlayacak. Bu enerji, duyarlı dünyamızı bir parça olsun rahatlatıyor sanki. Ancak biz böyle kısa değil, uzun soluklu ve kalıcı bir refahlık istiyoruz.

Saat 15:55 Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünümü, sezgilerinizi aktif hale getirir ve empatide bulunmanızı sağlar. Başkalarından ne kadar farklı bir kişi olduğunuzu ifade etmekten hoşlanırsınız. Ancak dedikodulara karşı dikkatli olunuz. Kiminle konuşacağınızı iyi biliniz.

Ay-Kova burcu geçişi gün boyu devam edecek. İşin içinden çıkamadığınız konularda biriyle dertleşme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak ne gariptir ki, gerçekten derdinizi anlayabilecek tarafsız düşünebilecek insan sayısı azdır. Nice dostluklar kimi zaman gereksiz meseleler yüzünden sona ermiş bazı dostluklar  ise araya giren yıllar nedeniyle sona ermiş. İşte bu nedenle konuşmanın da bir anlamı olmadığını düşünürsünüz. Bir de, asıl özgürlük nedir diye bugün kendinize sorarsınız. Başkaları yüzünden mi, yoksa biz mi kendimizi zincirliyoruz.  Anlarız ki, farkında olmadan bir şeylerin bağımlısı oluyoruz. O zaman farklı bir yerden bakmak için ne duruyoruz?

Astroloji Danışmanı iremSU

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.