18 Haziran burç yorumları

5.00 avg. rating (95% score) - 1 vote

18 Haziran 2015 Perşembe günü burç yorumları ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı iremsu’dan 18 Haziran burç yorumları…

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 04:43  Ay-Pluto görünümüyle, Perşembe gününü karşılıyoruz. Bu enerji, güven içinde yaşamak, huzuru yakalamak, güçlü olmak arzumuzun birebir işaretçisi olacak.

Saat 07:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, fikirlerimizi güçlü bir şekilde ifade ederken, farklı düşüncede olan kişilerle anlaşmak adına dinlemeyi de bilmenin önemini vurguluyor. Özellikle eşimiz, sevgilimiz, ortaklaşa iş yaptığımız insanlarla aramızdaki problemleri bu şekilde giderebiliriz. Gelişim yolumuz da bu noktalara dikkat etmekten geçiyor. Bu görünüm sayesinde ikili ilişkilerde doğru bir analizde bulunmamız kolaylaşıyor.

Saat 14:24 Ay-Uranüs görünümü,  meslek, özel hayat, ilişki ve kişisel konulardaki hassasiyetin göstergesi. Size karşı olan sistem, kişi veya durumlarla hem dış hem iç anlamda mücadeleye zorlanabilirsiniz. Haksızlıklara dayanamayan bir kişi olarak, birileriyle çatışabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Perşembe günümüz, saat 04:43  Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında başlıyor. İletişim ve  haberleşmede güvenliğinize önem vermenizde yarar var. İşlerinizi belli bir disiplin altında yapmanız ve karşınıza çıkabilecek engelleri hesaba katarak hareket etmenizi sağlar.

Saat 07:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, maddi konular üzerinde bir hayli düşünceli olduğumuzu ve bu alandaki sıkıntıları gidermek adına mücadele verdiğimizin göstergesidir. Kafamızın içinde kazanmak, sorunlarımızı gidermek amaçlı hesaplamalarda bulunuruz. Gelişmek adına, başkalarıyla olan  iletişimi güçlü tutmamız gerekiyor. Bu bizim için kazandırıcı olabilir.

Saat 14:24 Ay-Uranüs görünümü, iş hayatınız, sağlığınız, keşif ve bilgilenme, duygusal ve fiziksel durumunuzla alakalı konularda etkilidir. Duygusal yönde gerginlik yaratabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 04:43  Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında Perşembe gününü karşılıyoruz. Bu enerji, bir yandan kimseye muhtaç olmadan yaşamak için ekmeğinizi kazanmanız diğer yandan sabırlı, sistemli, sorumluluklarınızın farkında hareket etmeniz yönünde etkileyicidir.

Saat 07:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iletişim anlamında sizi bir hayli güçlendiricidir. Düşünceleriniz, bakış açınız ve karşı cinsle olan her türlü paylaşımınızda etkili olan kişisiniz. Her sözünüzle dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Bugün buluşmanızda geleceğe dönük konular üzerinde konuşabilir, anlaşabilirsiniz.

Saat 14:24 Ay-Uranüs görünümü,  finansal durum, kazanç, hedefleriniz, aşk hayatınız ile alakalı konularda bir hayli hassas düşünmeniz mümkündür. Kişi bir an önce rahat ve huzura kavuşmak için, güvende olmak adına büyük bir istek duyabilir. Değişim hevesiniz yüksektir. Ancak bazen  isteklerinizi  elde edemeyeceğinizi  düşünerek kaygılanabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 04:43  Ay-Pluto karşıtlığı, Perşembe günümüzün ilk etkili görünümüdür. Bir yandan kendinizi güven altına alma, ailenizi koruma veya ailevi meselelerle yakından ilgilenmenizi sağlarken diğer yandan ilişkinizle ilgili konularda kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir.

Saat 07:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, yüreğinizde bir yerlerde sizi rahatsız ve huzursuz eden meseleler olduğunu gösteriyor. Siz de bugün, bu meseleleri bir daha sakinlikle gözden geçiriniz. Sizin gelişim yolunuz, ailevi ve özel hayatınızla ilgili konularda olgun yaklaşımlarınıza bağlıdır. Evet işiniz zor ancak yapılması gereken bu. Anlayışlı olmak yine sizin yüce gönlünüze kalıyor.

Saat 14:24 Ay-Uranüs görünümü,  iş hayatınız, evliliğiniz veya uzun süreli ilişkiniz, geleceğinizle  alakalı konularda güven içinde yaşamak isteğinizi işaret ediyor.  İster istemez her durumu kontrol altına almaya çalışırsınız. Başkalarının sizi onaylamasından hoşlanırsınız. Buna karşı gelen olursa kendinizi reddedilmiş hissedersiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 04:43  Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında Perşembe gününe adım atarken, bazı meseleleri kafanıza takabilir, geçmişe bağımlı kalabilir, kendinizi üzebilirsiniz. Bir yandan geçmişte yaşanılanların üzerinizdeki izlerini silmeye çalışmak diğer yandan  hayatınızı verimli hale getirmek için mücadele vermek zor olabilir.

Saat 07:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, sosyal hayatta karşılaştığımız insanlar arkadaşlarımız ve yakınlarımızla  olan güçlü iletişimin, birbirimizi dinlemenin, paylaşımcı düşünmenin gayet faydalı olacağını işaret ediyor. Gelişim yolumuz, konuşmayı bilmek kadar başkalarının da fikirlerine gereken saygıyı göstermekten geçiyor.

Saat 14:24 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında,  hayatınıza renk getirecek sizi huzurlu kılabilecek değişimlerin bir an önce gerçekleşmesini istersiniz. Bir yanıyla hayata güvenir, şükredersiniz ancak bir yanınız beklemeye tahammüllünüz yoktur.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 04:43  Ay-Pluto karşıtlık etkisiyle Perşembe gününe merhaba diyeceğiz. Bir yandan güven içinde geleceğinizi çizmek diğer yandan aşk hayatınız, çocuklarınız veya bazı özel meselelerinizle ilgili konularda bir sorun varsa, bunları çözümleyecek gücü kendi içimizde bulabiliriz.

Saat 07:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatımız ve ailevi konularda iletişimi güçlü tutmanın ve paylaşımcı düşünmenin gelişim anlamında faydalı olacağını işaret ediyor. Farklı düşünebilirler, sizi zorlayabilirler. Ancak bu enerji altında, iki yönlü düşünerek durumları ele almakta yarar görüyorum.

Saat 14:24 Ay-Uranüs görünümü,  güven içinde yaşamak ve hedefinize varmak yönündeki arzularınızı işaret eder.   Bunlar oluştuğu takdirde kendinizi huzurlu hissedeceğinizi düşünürsünüz. Çevrenizdeki insanların sizi tasdik etmesinden yanasınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 04:43  Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında Perşembe gününü karşılıyoruz. Bir yandan güven içinde yaşama  arzusu, diğer yandan sorumlulukların baskısı bizi zorlayabilir. Hayat bize,  üstümüze düşenleri yapmamız gerektiği yolunda bir uyarıda bulunmaktadır.

Saat 07:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, uzak yolculuklara çıkmak, farklı fikirleri dinlemek, yeni insanlarla tanışmak, bilgilenmek anlamında gayet faydalı olacağını,  düşüncelerimizi başkalarıyla paylaşmanın da bir çok alanda  kazandırıcı olacağını işaret ediyor.

Saat 14:24 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında, ilişkiniz, girişimleriniz, aile hayatınız ve mesleki konularda hassasiyetiniz gayet yüksek. Bunların yerli yerine oturması,  sağlamlaştırılması gerektiğini düşünmektesiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 04:43  Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında Perşembe gününe adım atacağız. Bu enerji sayesinde, inandığınız her şey için mücadele edebilirsiniz. Bir yandan huzur ve güven sağlamak diğer taraftan güçlü bir şekilde kontrolünüzü elinizde tutmak için çaba sarfedersiniz.

Saat 07:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, aklımızı zorlayan, çoğu zaman bilincimizi bulandıran meseleler üzerinde, sakin ve bilinçli şekilde düşünmemiz gerektiğini söylüyor. Çünkü bazen, bizim istediğimiz yönde gelişmeyen şartlar ve durumlara gerginlikle tepkide bulunursak, maddi-manevi anlamda zorlanabiliriz. Kazançlı çıkmak için, zor da olsa bu olgunluk şart gözüküyor.

Saat 14:24 Ay-Uranüs görünümü,  uzun vadeli hedefleri belirleme, kişisel anlamda kendinizi güvende hissetme arzunuzu baskın hale getirir. Çoğu zaman dış dünyada kendini ispat etmek isteyen kişi, bazen duyguları veya karmaşık durumlar sebebiyle zorlanıyor. Bu zorlanmalarla baş etmeye çalıştıkça yoruluyor ve güçsüz kalıyor. Bu saatlerde dışa karşı tepkili davranabiliriz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Perşembe gününe, saat 04:43  Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında adım atıyoruz. Bu enerji, bir yandan ilişkinizi, ailenizi, eşinizi, evinizi, geleceğinizi  düşünürsünüz diğer yandan sorumluluklarınız sizi tedirgin edebilir.

Saat 07:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, partnerimizle iletişimimizde veya bize muhalif kişilerle olan irtibatımızda,  nezaketli davranmanın, paylaşımcı düşünmenin, uzlaşıdan yana olmanın önemini işaret ediyor. İyi bir diyalog, bir çok problemin üstesinden gelinmesinde faydalı olabilir. Görüşlere saygı duymak, dinlemeyi bilmek gerekiyor.

Saat 14:24 Ay-Uranüs görünümü,  finansal-kazanımlar-aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde güvenliğinizi bir hayli önemsediğinizi gösteriyor. Bir meydan okuma veya size karşı ters bir şey yapılması halinde doğal olarak sınırlarınızı korumak istersiniz.  Kararlarınızı kendiniz vermekten yanasınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Perşembe günümüzün ilk etkili görünümü, saat 04:43  Ay-Pluto karşıtlığıdır.  Bir yandan ilişkinizi, ailenizi, eşinizi, evinizi, geleceğinizi  düşünürsünüz diğer yandan sorumluluklarınız sizi yorar. Güvenli bir beraberlik istersiniz ve güçlü olmak. Ancak günün genelindeki enerjiler değerlerinizi koruma ve kollama yönünde sizi kuvvetlendiricidir.

Saat 07:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü etrafımızda gelişen olaylar hakkında bilinçli bir analiz yapmanın önemini işaret ediyor. Bazen, sırf birileriyle uyumlu olmak adına görüşlerimizden vazgeçmek ne kadar yanlış ise, ilişkilerimizde karşıt görüşte olan insanlarla çatışmanın gereksiz olacağını vurguluyor. Gelişim için, dinlemeyi bilmek, iyi bir analizde bulunmak için duruları bir daha gözden geçirmek yararlı olacaktır.

Saat 14:24 Ay-Uranüs görünümü, hem ilişkimiz hem yarınlarımızı garanti altına alabilme ve olumlu değişimleri uygulama arzumuzu gösteriyor. Ancak bu görünüm, dış dünyadaki haksızlıklara, yanlışlıklara, bazı kişilere, durumlara sabır göstermekte zorlanmamıza neden olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 04:43  Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında Perşembe günümüz başlıyor. Bu enerji, bir yandan hayatı ele alış biçiminiz ve güçlü olma arzunuz  diğer yandan şartlarınız tümüyle önemli hale gelir. Gücünüzü azaltan, sizi yorabilecek meseleler üzerinde öncelikle moral duygunuzu yüksek tutmanızda yarar vardır.

Saat 07:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, güven duygumuzun kelimelere yansıması, bilinçli hareket etmemiz, aklımızı kullanmamız ve dostluk ilişkilerimizde uzlaşıdan yana hareket etmemizi sağlıyor. Bu durum, bizim takdir edilmemizi, saygı görmemizi, sevilmemizi sağlıyor.

Saat 14:24 Ay-Uranüs görünümü, duygusal yaşamınız-bağlantılarınız ve çalışma hayatınızla ilgili konularda düzenleme ve işler hale getirme çabanızı işaret ediyor. Siz yenilikçi düşünen kişilersiniz. Bulunduğunuz ortamda zekanızla, duruşunuzla ve buluşlarınızla daima göz doldurursunuz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Perşembe günümüz, saat 04:43  Ay-Pluto karşıtlık etkisinde başlayacak. Bu enerji, bir yanıyla evimiz, ailemiz, sevdiklerimizle alakalı konulardaki hassasiyetimizi vurguluyor diğer yanıyla  aşk hayatımızla ilgili konulardaki duygusallığımızı baskın kılıyor.

Saat 07:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iletişimin ev sınırlarımız içinde etkin olduğunu gösteriyor. Hem fikirlerimizi açıklamaktan yanayız hem de koruduğumuz değerlerimizi kimsenin hafife almasını istemiyoruz. Ancak toplumsal anlamda paylaşımcı, uyumlu ve nazik olmanın da önemi gayet büyük. Bunlara dikkat edersek, iş hayatında ve ailemizle olan paylaşımımızda başarılı olabiliriz.

Saat 14:24 Ay-Uranüs görünümü,  kişisel arzu ve isteklerinizi elde etme-sosyal yaşamda ilgi görme,  idealleriniz ve parasal konularda ise güven içinde yaşama arzunuzu işaret ediyor.

 

Mübarek Ramazan-ı Şerifimizi kutlar, hayırlara, huzura, halden anlamaya, birbirimizi kucaklamaya vesile olmasını dilerim. Kalben Sevgilerimle,

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.