18 Eylül burç yorumları

Ay Merkür Karesi...Düşüncelerimiz Duygularımızın Etkisinde... Astrolog Demet Baltacı'dan 18 Eylül burç yorumları...

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

46649Bugün 18 Eylül Perşembe…Jüpiter günündeyiz…

Yengeç burcunda ilerleyen Ay olaylara duygusal yaklaşmamıza neden olabilir. Öğle saatlerinde Ay, Terazi burcundaki Merkür ile kare açı yapacak.

Duygularımız ve geçmişe ait kavramlar düşüncelerimizi etkileyebilir. Yakınlarımızla ilişkilerde fikir ayrılıkları ve bazı iletişim sorunları yaşayabiliriz. Objektif bakış açısından ayrılmamalıyız.

Akşam saatlerinden itibaren Ay, Başak burcundaki Güneş ile sextile açı yapacak. Duygu ve düşüncelerimizi dengelemek daha kolay olabilir. Karşı cinsle ilişkiler başarılı ilerleyebilir.

Ay 21:39’ dan itibaren boşlukta olacak.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Aile ilişkilerinin ön planda olacağı bugün özellikle annenizle olan iletişimlere dikkat etmelisiniz. Onun her sözünü eleştiri olarak algılayıp gereksiz tepkiler gösterebilirsiniz. Günlük işlerde biraz destek vermeniz ilişkinizi güçlendirebilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün önemli bir fırsattan haberdar olabilirsiniz ve bunu değerlendirmek için apar topar kısa bir seyahate çıkmanız gerekebilir. Bazı çalışma arkadaşlarınızla görüşme talebiniz de ana konulardan olabilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Kafanızı maddi konulara fazla takabilir, huzursuz olabilirsiniz. Keyif aldığınız konular ya da bir hobiniz için bütçenizde yer açmanız gerekebilir. Merak etmeyin; yetersiz kaldığınız noktada aileniz size destek olabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Günlük yaşamınızı sürdürdüğünüz mekanlarda kullandığınız iletişim cihazlarında bazı ani sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durum planladığınız günlük işlerinizi aksatsa da çabuk çözüm bulmanız mümkün. Kendinize güveniniz yüksek olacağı için maddi konularla ilgili önemli görüşmeler yapabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Maddi konularda kontrol dışı oluşabilecek bazı durumlar kafanızı karıştırabilir ve sizi tedirgin edebilir. Çok güvendiğiniz bir arkadaşınızın sözünde durmaması da ani bir şaşkınlık yaratabilir. Ticari faaliyetlerinizden beklediğiniz gelirlerin gelmesi moralinizi düzeltebilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Arkadaş veya iş çevrenizde yer alan bir bayanla yaşayabileceğiniz fikir ayrılıkları gündüz saatlerinde huzursuzluk verebilir. Ayrıntılar üzerinde çok fazla takılmayın. Akşam saatlerinde iç dünyanızı dengelemeniz, aklınızla kalbiniz arasında uyum yaratmanız mümkün olacaktır.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Genel olarak iç dünyanızda yaşadıklarınızı ve hissettiklerinizi kimseye belli etmek istemiyorsunuz. Ancak; bugün kuracağınız iletişimler sırasında, politik davranmayı bir kenara bırakabilirsiniz. Gerçek düşüncelerinizi açıkladığınızda çok şaşırdıklarını görebilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Yurt dışı bağlantılı işleriniz veya planladığınız seyahatte kontrol dışı bazı durumlarla karşılaşabilir, aksilikler yaşayabilirsiniz. İş çevreniz ve arkadaşlarınızdan birinin vereceği destekle kısa sürede çözüm bulmanız mümkün.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Üzerinde çalıştığınız projelerin maddi paylaşımları ile ilgili kısa süreli fikir ayrılıkları oluşabilir. Maddi beklentilerinizi uzun vadeye yaymanız daha doğru olabilir. Kariyer yaşamınızda üstlerinizin sizi desteklediğini hissetmek güveninizi arttıracak.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

İşbirliği içerisinde olduğunuz kişilerle iletişimlerde dikkatli olmalısınız. Bazı fikir ayrılıkları ile karşılaşabilirsiniz. Önemli olan herkesin aynı fikirde olması değil, ortak bir zeminde anlaşabilmesidir. Uzman kişilerin öğütleri yol gösterici olabilir. Hukuki süreçlerde olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Sağlığınıza biraz özen göstermelisiniz. Küçük ev kazaları veya sindirim problemleri günlük rutinlerinizi aksatabilir. İhmal ettiğiniz tedavileri ve kişisel bakımları yaptırmak için de günü değerlendirebilirsiniz. Düşündüğünüz sağlık sigortasına uygun şartlarda kavuşmanız mümkün.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Duygusal ilişki içerisinde olduğunuz kişilere bugün şüphe ile yaklaşabilir, gereksiz kuruntular yapabilirsiniz. Her sözün ve davranışın altında bir sebep aramayın. Bu durum gereksiz yere sizi huzursuz edecektir. Akşam saatlerinde partnerinizin ilgisi keyfinizi yerine getirebilir.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.