17 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

17 Temmuz 2015 Cuma günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 17 Temmuz 2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar bayramın ilk  gününü, Ay-Aslan burcu geçişiyle karşılayacağız. Hayatı sevgiyle kucaklamanızı destekleyicidir.  Hani bir söz vardır bilirsiniz.  Açık ve samimi bir dille konuşan ve davrananlara  genel olarak -içi dışı bir olan insan deriz. İşte bu enerji, başkalarının sizin hakkınızda güzel sözler sarfetmelerini, sizi sevecen bulmalarını sağlayıcıdır. Esprili konuşmalarınızla, girişkenliğinizle ve parlak ışığınızla etkilemeyeceğiniz kişi yoktur diyebiliriz. İnsanlar sizinle konuşmaktan zevk alırlar. İyimser canlılığınızla bulunduğunuz ortamı aydınlatabilirsiniz. Her şey yolunda gidecektir sözünü gün boyu sık sık tekrarlayınız. Çünkü bu söz, en zor problemleri bile kolaylıkla çözebilmenizde size ışıktır.

Gün boyu yaratıcı kabiliyetiniz iş başındadır. İster sanat ister aşk ister yetenekleriniz yoluyla dikkatleri üzerinize kolaylıkla toplayabilirsiniz. Eğer bir şeyi yapmayı kafanıza koyduysanız bunu mutlaka yerine getirirsiniz, hem de başarılı bir şekilde. Doğuştan lider ruhlu sizler için bugünkü enerjiniz, ateşli ve tutkulu bir şekilde aşkla bütünleşmenizi sağlar. Sevildiğinizi, önemsendiğinizi bilmek gururunuzu öylesine okşar ki, bunu hissettiğinizde çok daha cömert çok daha sevgi dolu davranabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Ay-Aslan burcu geçişiyle bayramın ilk gününe adım atıyoruz. Bu enerji hayallerinizi gerçekleştirme arzunuzu iki misli yükseltiyor. Sözgelimi kaliteli bir hayat sürmek, huzurlu bir evde yaşamak, güvenli bir işte çalışmak sizin için son derece önemli.  Bugün  dikkatlerin üzerinizde toplanması, sizden övgüyle söz edilmesi fazlasıyla hoşunuza gider. Aile hayatınızla ilgili konularda hakimiyeti elde tutan taraf olmayı, en azından kendi kararlarınızı kendiniz vermeyi arzularsınız. Bu enerji, genel olarak anne veya babanızın sizin dünyanızdaki yeri ve önemini sorgulamanızı sağlar. Eviniz sizin için son derece değerlidir. Huzur duygusunu ve emniyet arzunuzu en çok bu alanda hissetmek istersiniz.

Size göre aile kavramı gayet kıymetlidir. Dışarıda yaşanan tüm karmaşalar, kapınızın eşiğinden adım attığınızda kaybolup gitmelidir. Orası sizin huzur limanınızdır. Bugün, aşk,  kendinizi yaratıcı bir biçimde ortaya koymanızı sağlar. Yaşanmış zorlu tecrübeler olsa dahi, aşka  kapılarınız açıktır. Onun besleyici, büyütücü ve hayata bağlayıcı olan özelliğiyle tüm sorunlarınızın üstesinden geleceğinize yürekten inanırsınız.  Bugünkü enerjiniz güçlü yanlarınızı keşfetmenizde size yardımcı ve rehberdir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Ay-Aslan burcu geçişi bayramın ilk gününün,  etkili enerjisidir. İletişimsel olarak kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebileceğiniz, çevrenizle becerikli bir şekilde bağlantılar kurabileceğiniz bir gündesiniz. Size yardımcı olan bu güçlü ışık, kendi kendinizin efendisi olmanızı sağlıyor. Bu güven duygusunun altı hiç de boş değil. Gerçekten siz popülerliğinizle herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Hangi konuda güçlü ve hangi alanda zayıfsınız bunun farkında olarak  doğru girişimlerde bulunabilirsiniz.  Gerek iş hayatında,  gerek çevrenizle olan irtibatınızda  ve gerekse ev sınırlarınız  içinde kendinden emin tavırlarınızla ilgiyi üzerinize kolaylıkla çekebilirsiniz.

Kullandığınız sözcükler ne kadar zeki, enerjik, hevesli ve iyimser biri olduğunuzun göstergesidir. Duygularınızı dile getirmenin kolay olduğu bir gündeyiz. Sevmek ve sevilmek istiyoruz. Olumlu düşünmeye ve hayatı güzel yanlarıyla hissetmeye gayret ediyoruz. Bugün özel görüşmelerde özgüven duygumuz, bize bazı kapıları açmamızda kuvvet olabilir. Karşımıza çıkabilecek fırsatları değerlendirme anlamında gücümüz gayet yüksek. Dağılmadan işlerimizi yapabilmek, yapıcı ve direkt yaklaşım tarzımızla başkalarıyla kucaklaşmak, anlaşmak anlamında Ay-Aslan burcu seyri günün olumlu geçmesinde size yardımcıdır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Ay-Aslan burcu geçiş etkinliğinde bayramın ilk günü başlıyor. Parayla alakalı yaşam evinizde seyreden Ay, kazanımların önemini vurgulamakta. Sizi en fazla rahatsız eden şey, beklenmedik harcamalar ve yaptığınız işe göre elde ettiğiniz gelirin azlığı olabilir.  İşte bu nedenle Yengeçler güvence konusunda daima  titiz düşünürler. Bu enerji altında kimseyle kıyaslanmak istemediğiniz için, en ufak bir eleştiriye dahi tahammülünüz yoktur.

Sizin beklentilerinizle dış dünyanın size sundukları arasındaki dengesizlik sizi yıldırabilir. Siz desteklenmek, takdir edilmek ve hakkınız olanı almaktan yanasınız.  Giderin, gelirden fazla olduğu bir durumda hayatın lezzetini çıkarmanın mümkün olmayacağını biliyorsunuz. Ay-Aslan burcu geçiş günlerinde para konusunda kişi güven içinde önünü görmek istiyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar bayramın ilk  gününe, Ay-Aslan burcu geçişiyle  başlıyoruz. Bu enerjinin sizler için anlamı liderliğinizi kabul ettirmek,  öne atılmak ve başarılı olmaktır. Ayın parlak ışığı altında insanları kolayca etkiniz altına alabilirsiniz. Bir yandan sözel gücünüzle diğer taraftan tavırlarınızla dikkatler bir şekilde sizin üzerinizde toplanır.  Rakip tanımadan istediğiniz kulvarda öne geçebilirsiniz. Amacınız zirvede kalmak ve üstünlük sağlamaktır. Bunun için her türlü mücadeleye hazırsınızdır.  Başkalarının gittiği yoldan gitmek, denenmişi denemek size göre değildir. Farkınızın apaçık şekilde görülmesini istersiniz.

Güçlü dürtüleriniz size yoldaştır ve sizin olduğunuz yerde bir başkasının hüküm sürmesi mümkün değildir. Bugünkü enerjiniz,  ideallerinizi gerçekleştirmek ve yakın çevrenizden ziyade henüz sizi tanımayan kişiler üzerinde etkili olma isteğinizi körükleyebilir. Siz kalıbınıza sığmadığınız için, bulunduğunuz alanın size yeterli gelmediğini düşünebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla ilişki kurmak, kendinizi tanıtmak ve etkili olmak başlıca isteğinizdir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar bayramın ilk  günü, Ay-Aslan burcu geçişiyle  başlayacak. Bu enerjinin sizler için anlamı özellikle karar vermeniz gereken konularda düşünmek anlamındadır. Kafanızın içindeki en önemli düşünce, dış dünyada kendinizi göstermek ve ispat etmektir.  Bugün size ters bir şey söylendiğinde tepki gösterebilirsiniz. Çünkü kimsenin sizin üzerinizde hakimiyet kurmasından hoşlanmazsınız.  İçinizde kopan fırtınaları kimseye sezdirmek niyetinde değilsiniz. Sırlarınızı korumak isteyişiniz, birilerinin merakını çekse de, açık vermek niyetinde değilsiniz.  Kendi içinizde nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini düşünüyorsunuz.

Öyle bir aşk arzuluyorsunuz ki, karşınızdaki kişi kararlı olmalı. Bir öyle bir böyle hareket etmemeli. Sevilmek ihtiyacınız yoğun. Ama bunu direkt olarak talep etmekten yana değilsiniz. Eğer gerçekten size değer veriyorsa, seviyorsa bunu kararlılığıyla gösterebilmeli, taşların altına elini sokabilmeli diye düşünmektesiniz.  Artık sorulara kendi başınıza cevap bulmak istemiyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Ay-Aslan burcu geçişiyle  bayramın ilk gününe merhaba diyeceğiz. Sosyal ilişkilerinizde canlanma ve kendinizi en olumlu şekilde ifade etme gücü kazanmak demektir. Yeni insanlarla tanışma ve yaratıcı özelliklerinizle adınızdan söz ettirme anlamında bugün şansınız oldukça yüksek. Girdiğiniz ortamlarda duruşunuz, kendinize olan güven duygunuz bugün yine sizi diğerlerinden farklı kılıyor.

Eğer son günlerde partnerinizle aranızda  görüş farklılığının yarattığı bir takım sorunlar oluşmuşsa   bugün bunları kolayca  halledebilirsiniz. İlişkisinde gayet mutlu ve doyumu yakalamış olanlarınız için günün gayet keyifli geçeceğini söyleyebiliriz. Huzur bulmak ve rahatlamak, ilgi görmek ve takdir edilmek üzerinde önemle duracağınız olgular.  Ay-Aslan burcu geçişi bunları size hiçbir çaba sarfetmeden edinmenizde ışık olabilir.  Bugün aşk sizi bir gölge gibi takip edebilir. Etrafınızda size bakan gözleri gördüğünüzde hiç şaşırmayın. Herhangi bir konuda karar vermeniz gerekiyorsa, Ay-Aslan burcu seyri en doğru seçeneği bulmanızda yardımcınızdır. Bundan şüpheniz olmasın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler bayramın ilk günü, Ay-Aslan burcu geçişiyle  başlıyor. Başkalarıyla olan paylaşımlarınızda bireysel açıdan kendinizi ön planda tutma eğiliminizi güçlendiricidir. Bu ister maddi isterse manevi konularda olsun farketmez. Kafanız ve yüreğinizin içindekileri bir şekilde göstermekten yanasınız.  Gün boyu sıcak ve cömert tavırlarınızla ilgi çekmeniz mümkündür. Sahip olduğunuz, değer verdiğiniz  herkesi ve  her şeyi koruma altına alma çabanız görülmeye değerdir doğrusu. Ancak  ilişkinizde sorunlar varsa, kendinizi haklı görme eğiliminizi kontrol etmekte yarar var.

Ay-Aslan burcu geçişinde, sevginizi gösterme biçiminiz hayli ateşlidir. Aynı şekilde ilgi görmekten hoşlanırsınız. Dış görünümünüze fazlasıyla önem verirsiniz. Kafanızın içinde planladığınız işlerin hiçbir güçlükle karşılaşmadan uygulamak istersiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Ay-Aslan burcu geçişiyle  bayramın ilk gününü karşılıyoruz. Sevecen tavırlarınız, yardımseverliğiniz çevrenizle olumlu bağlantılar kurabilmenizde size yardımcıdır. Gerek psikolojik gerekse fiziksel anlamda enerjiniz  gayet yüksektir. Kimseye hesap vermeksizin gününüzü değerlendirebilirsiniz. Lüks ve gösterişli, sıra dışı her şeye ilgi duyabilirsiniz. Sizin isteğiniz,  güzelliklerin keyfini çıkarmak, değişik hazların tadına varmak ve tabii ki özgür olmaktır.

Yanlış anlaşılmalara fırsat vermeden, fikirlerinizi açık  ve net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Dış ortamlarda gözler üzerinize çevirilidir.  Sizin gibi aktif ve pozitif düşünen birinin bulunduğu ortamda başkaları tarafından bu denli beğenilmesi doğaldır. Çünkü siz çok özelsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Ay-Aslan burcu geçişiyle bayramın ilk gününe adım atacağız. Güçlü olmak için paraya, hayattan keyif almak için tutkulu bir aşka ve başarılı olmak için daha fazla kazanmaya istekliyiz bugün.  Gün içinde kimin ne düşündüğünden ziyade sizin ne hissettiğiniz olgusu gayet önemlidir.  Bu nedenle kimsenin üzerinizde baskı kurmasına izin vermeyebilir ve gerektiğinde oldukça sıra dışı tepkilerde bulunabilirsiniz. Bilirsiniz ten uyuşması, bir ilişkinin olmazsa olmazıdır. Ay-Aslan burcu geçişinde, onunla aranızdaki bütünleşmenin özünde ne yattığını, beraberliğinizin sizin yaşamınızdaki önemini  düşünebilirsiniz.

Gün boyu enerjiniz,  aileniz ve duygusal yaşamınız açısından yeni yapılacak düzenlemeler için maddi güce duyduğunuz ihtiyacın altını bir kez daha çizmektedir. Kimileriniz büyükleriyle,  kimileriniz birlikte olduğunuz kişiyle, bazılarınız ise hayatın birebir kendisiyle mücadele ederken takdir edilmek ve desteklenmekten yanasınız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Ay-Aslan burcu geçişiyle  bayramın ilk gününe merhaba diyoruz. İlişkinizle alakalı konular üzerine  daha fazla eğilebilirsiniz. Size göre partneriniz fikirlerinize saygı göstermeli,  ortak kararlar alırken danışmalı, ihtiyaçlar  söz konusu olduğunda  kendisi gibi sizi de düşünebilmelidir.

Eğer siz bir Kova kadını iseniz gün boyu, dikkatleri üzerinize çekmekten hoşlanırsınız. Çünkü kendinize olan güven duygunuz oldukça yüksektir. Zayıf karakterli biriyle ilişki yaşamanız söz konusu bile değildir. Ayrıca kendinizi ezdirmeyeceğiniz gayet açıktır. Eğer bu satırları okuyan Kova burcu erkeği iseniz, kendinize duyduğunuz güven ve gururlu duruşunuzla  partnerinizi etkilemeniz kolaydır. Ancak unutmayalım ki, karşıt burcunuzdan geçen Ay günlerinde biraz daha dikkatli olmakta, elden geldiğince dengeyi korumakta yarar vardır. Malum bugün bayram, aile olgusu sizin için çok önemli. Eğer sevdiklerinizden uzakta iseniz hasretiniz artabilir. Bu nedenli hassas olmanızı doğal karşılamak gerekiyor.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Ay-Aslan burcu geçişiyle  bayramın ilk gününü selamlıyoruz. Sizler için bu enerji,  kendinizi  dış dünyada güçlü bir şekilde ifade  edebilme ve görevinizi en iyi şekilde yerine getirme arzusu  demektir. Eğer sizi üzen ve tedirgin eden durumlar varsa gerektiğinde fikrinizi söylemekten kaçınmazsınız. Hayal dünyanızın  o renkli ve göz alıcı güzelliklerinde kaybolmak, özgürce kendinizi ifade etmek ve öğrendiğiniz deneyimleri sergilemek niyeti bir çoğunuzda etkilidir.  Mantık yerine duygularınızı kullanmayı tercih ederek, monotonluktan uzak durarak gününüzü değerlendirmek istersiniz.

Ay-Aslan burcu geçişi altında ego son derece ön plandadır. Kişi işi veya yaşamı gereği başkalarına hizmette bulunurken, takdir görmek ister. Sıradan bir kişi muamelesi yapılırsa şevki kırılır. Kolay kolay kimseden yardım talep etmez. Gururu buna manidir. Ne yapacağını söyleyen hatta bunu zorla kabul ettirmeye çalışan kişileri itici bulabilir.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.