17 Mayıs burç yorumları!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 17 Mayıs Cumartesi…Satürn günündeyiz…

Yay burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde boşlukta olacak. İyimser ve rahat enerjiler etkili olurken herhangi bir işe konsantre olmamız zorlaşabilir. Keyif aldığımız konulara yönelebilir, dinlenebiliriz.

Saat 11:12’ de Ay Oğlak burcuna geçince daha sorumlu ve ciddi enerjiler vermeye başlayacak. Günlük işlerimiz, görevlerimiz, aile ile ilgili konular günün geri kalan kısmında öne çıkabilir.

Ruhsal olarak karamsar ve melankolik hissetmemiz mümkün. İletişimlerimizde kendimizi ifade etmekte zorlanabilir, bazı kırgınlıklar yaşayabiliriz.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Dinlenmek için ayırmayı düşündüğünüz vakti ailevi sorumluluklarınız alabilir. Yoğunluktan dolayı yapmayı unuttuğunuz bir şeyle bugün ilgilenmeniz gerekebilir. Gecikmiş olabilirsiniz ama anlayışla karşılanacaktır.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Arkadaşlarınızdan çeşitli davetler alabilirsiniz. Ancak bugün, her zamankinden daha farklı planlar yapmış olabilirler. Kararsız kalmayın ve davetlerini kabul edin. Hoş sürprizler sizi bekliyor.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Harcama yapmadan önce, elinizdeki parayı nasıl daha iyi kullanabileceğinizi sorgulayın. Eğer ortak bir bütçeye dahil olacak harcamalarda bulunacaksanız, masrafların gerçekten gerekli olup olmadığını düşünmelisiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Sevdiğiniz kişi ile ciddi konuşabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süredir aklınızda beraberliğinizle ilgili oluşturduğunuz planları bu kişiye açıp fikrini alabilirsiniz. Uyuşamadığınız noktalar olursa fazla zorlamayın. Her şeyi zamana bırakın.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün dış etkenlerin müdahalesinden uzak olabilirsiniz. Sizi programınız dışına çıkartacak sürprizlerle karşılaşmanız pek mümkün değil. Ne yapmayı planladıysanız onunla ilgileneceksiniz. Eğlence isteğinizi biraz ertelemeniz gerekebilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Özel hayatınızda hoş bir hava yakalayabilirsiniz. İlişkileriniz son derece yumuşayacak ve iletişimleriniz yaratıcılığınızın da yardımıyla oldukça keyifli hale gelecektir. Sevdiklerinizin hoş sürprizleri ile karşılaşabilirsiniz. Çocuklar bugün mutluluk kaynağı olabilir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Ev yaşamının ön plana çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Akşam evinizde sevdiğiniz kişileri ağırlamanız mümkündür. Ebeveynleriniz ve yakın akrabalarınızla keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Anlık eğlence programlarının gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Dinlenirken gelen bir telefon ile apar topar sosyal bir faaliyete katılmaya gitmeniz mümkündür. Değişik kişilerle tanışabilir, değişik bir toplantıya dahil olabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Çeşitli istekleriniz dolayısıyla masraflarınızın artırabileceğiniz bir gündesiniz. Elinize hesapta olmayan bir para geçmiş olsa bile bunu hemen harcamadan önce tasarruf yapmayı düşünebilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz. Geleceğe iyimser bakacaksınız ve bu da yaşam enerjinizi artıracak. Kişisel bakımınız ve görünümünüzle ilgilenebilir, saç modeli ve giyiminizde bazı yenilikler yapabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Geçtiğimiz günlere kıyasla durgun olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sakin ev ortamınızda huzurlu saatler geçirmek en büyük isteğiniz olabilir. Arkanıza yaslanın ve zihninizi dinlendirin. Büyük düşüncelere ve planlara biraz ara verebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Boş olduğunuz vakitlerde kendinizi arkadaşlarınızın yanına atabilirsiniz. Sosyal yönünüzün güçleneceği bugün, sohbetleriniz de renklenecektir. Yakın çevrenizdeki insanlarla değerli paylaşımlarınız olabilir.

Astrolog Demet BALTACI

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.