17 Kasım 2015 Burç Yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

17 Kasım 2015 Salı günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 17 Kasım 2015 burç yorumları…

Kasım 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Salı günümüz saat 09:24 Ay-Kova burcu seyriyle başlıyor. Geleneksel olanın dışına çıkma arzunuzun yüksek olduğu böyle bir enerji altında, sıra dışı düşünmek, fikirlerinizi ifade etmek arzusu yoğundur. Özgürlük ihtiyacı fazlasıyla ön plandadır.

Saat 14:23 Ay-Mars görünümü, sosyal ilişkileri canlandırıcı, arkadaşlık ve özel ilişkinizi kuvvetlendirici bir yansımadır.

Saat 16:53 Güneş-Merkür kavuşumu, yapıcı, gerçekçi ve elle tutulur olan ilişkilere, iş ortaklıklarına ihtiyacınız var. Karışık, dolaşık işler ve ilişkiler bir fayda sağlamadığı gibi, gelişiminizi engelleyen krizlere neden olabilir.  Siz gelişimi, büyümeyi hedef almalısınız.  İçinde bulunduğunuz durumu şöyle bir gözden geçirin. Temel ihtiyaçlarınızı, uyumlu ve sağlıklı bir şekilde elde edebileceğiniz beraberliklere yöneliniz. Riskten uzak durunuz ve gelişmeye önem veriniz.  Zamanla bütün engeller aşılır. Deneyimler yaşanır, kişi edinmesi gereken tecrübeye kavuşur.

Saat 20:10 Ay-Satürn görünümü, sizin hem arkadaşlarınızla olan paylaşımınız hem de hayatı gözlem gücünüzün yüksek olduğunu gösteriyor. Yaşadığınız toplumun ihtiyaçlarını, eksiklerinin farkında olarak, bunların daha düzgün hale gelmesini isteyebilirsiniz. Baskılara boyun eğmezsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 09:24 itibariyle etkili olacak Ay-Kova burcu seyri altında Salı gününe uyanıyoruz. Bu enerji altında sizi akıl verilmesinden hoşlanmazsınız. Yenilik arzunuz ve kendinizi güvence altına alma isteğiniz yüksektir. Bazen istediğiniz gibi hareket edememenin tedirginliği duyarsınız. Toplumsal olayların yarattığı gerilimden uzak durmaya çalışırsınız. Çünkü huzursuz olmak istemezsiniz.

Saat 14:23 Ay-Mars görünümü, iş hayatınızla ilgili konularda yenilikçi düşünmenizi, işbirliğinde bulunmanızı sağlayıcıdır.

Saat 16:53 Güneş-Merkür kavuşumu, ilişkinizi derinlikli olarak ele almak ve uyumu bozabilecek meselelerden uzak durmak,  akıllıca düşünmek zamanıdır. Sadakat, sabır, sağlamlık ve verimlilik olgularının ilişki içinde mutlaka ön planda tutulması gerekir.  Güçlü ortaklıklara vesile olabilir, güçlü ilişkilere zemin hazırlayabilir. Bir yenilenme ve dönüşüm etkisidir. Bundan sonrasında ilişkiler  farklı bir yöne kayabilir.

Saat 20:10 Ay-Satürn görünümü, iş hayatında hiç kimseye ihtiyacınız yokmuş gibi bir tavır içinde olabilirsiniz. Çünkü sizi hafife almalarından hoşlanmazsınız. Ancak maddi ve manevi anlamda ilişkiniz olan kişilerle bağınızı güçlü tutmak zorunda olduğunuzu bilmelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Salı gününe, saat 09:24 Ay-Kova burcu geçişiyle adım atıyoruz. Sizin ölçülerinize uymayan bir durumla karşılaştığınızda fikrinizi çekinmeden söylersiniz.  İdeallerinize göre hareket edersiniz. Çevrenizdeki gelişmeleri yenilikçi bir bakış açısıyla ele alırsınız. Denetim altına alınmaktan, kurallardan, yasaklardan hoşlanmazsınız.

Saat 14:23 Ay-Mars görünümü, yenilikçi fikirlerinizle etrafınızdaki insanları kolaylıkla etki altına alabilirsiniz. Aşkta şansınız yükseliyor.

Saat 16:53 Güneş-Merkür kavuşumu, çalışma hayatınız, sağlığınız, gücünüzü istikrarlı bir şekilde yetenekli olduğunuz bir alanda ifade edebilmeniz, her şeyden önce kendinize özen göstermeniz gerekiyor.  Çünkü sağlıksız bir insanın başarılı olması mümkün değildir. Kendinizi yenilemeniz gerektiğini, sürekli olarak takıntılı, saplantılı düşünmenin insana zarar vereceğini bilmelisiniz.  Yeteneklerinizi geliştirmeniz, başkalarıyla ortaklaşa çalışmayı denemeniz, yanlış giden ilişki ve ortaklıkları da sona erdirmeniz yönünde bu kavuşum gayet önemlidir.

Saat 20:10 Ay-Satürn görünümü, insanları tanımak, yolculuklar yapmak, farklı güzellikler keşfetmek arzumuzun yoğun olduğunu gösteriyor. Bir ilişkide denetlenmeye, zorlanmaya gelemiyoruz. Önce kafama hitap etmeli, dünya görüşünü bilmeliyim diye düşünürsünüz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 09:24 itibariyle Ay-Kova burcunda seyrine başlayacak. Özel bir ilişkide veya iş ortaklığında çıkarlarımızı korumamız, uzlaşıdan yana olmamız gerekecek.  İşimize gelmeyen durumlar olduğunda, göze göz bakış açısıyla problemleri çözemeyiz. Gerekli olduğunda esnek düşünmekte yarar var.

Saat 14:23 Ay-Mars görünümü, mali konularda ve ailenizi ilgilendiren meselelerde çözüme katkısı olacak fikirlere ihtiyacınız var. Aceleci hareket etmemek lazım.

Saat 16:53 Güneş-Merkür kavuşumu, aşk hayatımızdan, genel yaşantımıza kadar her bir meselenin, derinlemesine gözden geçirilmesi halidir. Aşırı uçlarda ve aşkın derinliklerinde kaybolmadan aşkı hissetmek mümkün müdür? Yıkıcı arzular yerine, ortaklaşa bir hayatın güzelliği için el ele vermek daha iyi değil midir? Bunu başarabilen çiftlere ne ala.

Saat 20:10 Ay-Satürn görünümü, duygusal olarak kendinizi tam anlamıyla özgür hissetmiyorsunuz. Başkalarının da sizi anlamadığını, anlamasının dahi mümkün olmadığını düşünebilirsiniz. Bu durum sizi yoruyor ve üzüyor. Ancak kimseyi değiştiremeyeceğinizi de biliyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Salı günümüz saat 09:24 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde geçecek. Bizden farklı görüş yapısında olan kişilere tahammül gücümüz düşük olabilir. Özgür olmak isteriz. Hiç, kimsenin üzerimizde denetim kurmasından, şunu şöyle yapmalısın demesinden hoşlanmayız. Canımızı sıkan meseleleri kendi bildiğimiz tarzda çözmek isteriz.

Saat 14:23 Ay-Mars görünümü, iş ortaklığı ve ikili ilişkilerde uyumlu ve paylaşımcı hareket edebilirsiniz.

Saat 16:53 Güneş-Merkür kavuşumu, eviniz ve ailenizi ilgilendiren konular üzerinde derinlikli gözden geçirmelerin işaretçisidir. Bazen bir sona erişi, yeni bir başlangıcın işaretçisidir. Bazılarınız evinizde bir onarımı başlatabilirsiniz. Eskimiş, işlemeyen, tamir gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Ailenin güçlenmesi adına bu kavuşum gayet olumludur. Ancak oradaki bir sorunun takıntı haline getirilmesi, çözüm bulunacağına sürekli irdelenmesi  pek hoş olmaz.

Saat 20:10 Ay-Satürn görünümü, ilişkinizle ilgili konularda partnerin mesafeli tutumu veya kendine dönük halleri sizi bazen yoruyor. Sizin istediğiniz sıcaklık ve yakınlık arzusu. Bunu bulamadığınızda kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Salı gününe, saat 09:24 Ay-Kova burcu seyriyle adım atarken, tarafsız ve objektif düşünmek lazım. Özellikle ilişkiniz ve idealleriniz söz konusu olduğunda en ufak bir tersliğe sabır göstermeniz kolay olmaz. Çünkü artık beklemekten sıkılmış durumdasınız. Önünüzü görmek ve yeni bir şeyler yapmaktan yanasınız.

Saat 14:23 Ay-Mars görünümü, çalışma hayatınızla ilgili konularda özgün fikirlerinizi kazanç getirici ortaklıklara yönlendirebilirsiniz.

Saat 16:53 Güneş-Merkür kavuşumu, ister eğitim, ister iş konularında size en uygun seçeneğin belirlenmesinde yardımcıdır. Siz çevrenizle bütünleşmelisiniz. Sezgileriniz muazzam derecede yüksek.  Hatta bazılarınız,  başkalarına yol gösterici bir meslek sahibi olabilirsiniz. Şunu unutmayınız, siz kendinizden sorumlu olduğunuz kadar, yapacağınız seçimlerden de sorumlusunuz. Dürüst olduğunuz müddetçe kazanan siz olursunuz.

Saat 20:10 Ay-Satürn görünümü, bir çok meselenin, mecburiyetlerin, iş hayatının veya başka nedenlerin özgürlüğünüzü kısıtladığını düşünebilirsiniz. Asıl isteğiniz, huzurlu bir yaşam ve eviniz içinde paylaşımın düzgün olması. Fakat bu tek taraflı halledilecek bir şey değil. Birlikte yaşadığınız insanların da buna katkısı gerekecek.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Salı günüme, Ay-Kova burcu seyriyle başlamaktasınız. Saat 09:24 itibariyle etkili olacak bu enerji, hayatın keyifli ve güzel yanlarının biraz olsun tadını çıkarmak, özgür olmak ihtiyacınızın göstergesidir. Rahatlamak istiyorsunuz. Denetim altına alındığınızı hissettiğiniz an tepkinizi ortaya koymak istersiniz.

Saat 14:23 Ay-Mars görünümü, aşkta şansınızı yükselten bu enerji keyfinizi yerine getiricidir, paylaşımları güçlendirir.

Saat 16:53 Güneş-Merkür kavuşumu, kazanç anlamında her türlü mevzuda derinlemesine düşünmemiz gerekiyor. Güç sahibi olmak, kendi ekmeğinize sahip çıkmak istiyorsanız bu kavuşum sizi destekleyicidir. Bir mülkün satışı, restorasyonu, elden çıkarılması, yenilenmesi, değiştirilmesi gibi işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Gereksiz şeylere para harcamayınız. Hesabınızı iyi bilin. Geleceğe yatırım yapın.

Saat 20:10 Ay-Satürn görünümü, ancak çok sevdiğiniz, kafanızın yattığı kişilerle irtibatta bulunmak istediğinizi gösteriyor. Çocuğunuz varsa onunla, sevgilinizle, yakın bir arkadaşınızla duygularınızı paylaşırsınız. Siz, genelde sıkboğaz edilmekten hoşlanmıyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 09:24 itibariyle etkili olacak Ay-Kova burcu seyri, kendi iç dünyamız ve evimiz sınırları içindeki özgürlük arzumuzun işaretçisi. Hayatın zorlukları dışarıda sizi yoruyor. Bu nedenle de kalıcı bir çözüm bulup rahatlamaktan yanasınız. Aslına bakarsanız şu aralar en çok ihtiyacınız olan şey, hayata güven duymak, belirsizlikten kurtulmak ve huzur bulmak. Bunların ne kadar kıymetli olduğunu son zamanlarda anlamış durumdasınız.

Saat 14:23 Ay-Mars görünümü, ailevi ilişkilerde çözüme katkıda bulunmak ve olgun yaklaşımlar içinde davranmakta yarar var.

Saat 16:53 Güneş-Merkür kavuşumu burcunuzda oluşacak. Mücadeleci ve aklı başında ilerlemeniz yönünde etkilidir. Hayattan beklentilerinizi ciddi anlamda belirlemeniz ve hangi yönde ilerlemeniz gerektiğini bilmenizi sağlar. Eğitim veya iş hayatınızla ilgili konulara önem vermenizi sağlar. Yeni bir işe adım atabilirsiniz. Kendiniz için yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Saat 20:10 Ay-Satürn görünümü, parasal konularda hesabınızı biliyorsunuz. Ancak yine de tam anlamıyla güvendeyim diyemiyorsunuz. Çünkü dünyanın hali belli olmuyor. İnsan hakikaten garanti altında olmak istiyor. Şöyle bir düşündüğünüzde sizi içten içe rahatsız eden meseleler var. Hiçbir yere tam olarak ait olmadığınızı bile düşünebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 09:24 itibariyle özgürce yaşama arzumuzun işaretçisi olan Ay-Kova burcu seyri başlıyor. Bu sizlerin çok sevdiği bir enerjidir. Çevrenizle olan her türlü temasınızda yenilikçi bir bakış açısı hakimdir. Herkes için güzel bir dünya özlemi duyarsınız. Gönüllü katılımlarda bulunursunuz. Arkadaşlarınız, aynı fikirde olduğunuz yakınlarınızla sohbet etmekten zevk alırsınız.

Saat 14:23 Ay-Mars görünümü gayet olumludur. Hem çevrenizle ilişkilerinizi güçlendirici, hem de amacınıza uygun hareket etmenizi sağlayıcıdır. Fikirleriniz son derece beğenilir.

Saat 16:53 Güneş-Merkür kavuşumu, sizi ruhsal anlamda derinliklerinizle temas ettiriyor.

Siz kendinizle yüzleşmeye açık olduğunuz  sürece  önce kendinizi kazanacaksınız. Sonrasında doğru seçimlerde bulunacaksınız. Nasıl bir beraberlik yaşıyorsunuz ve sizin için anlamı nedir? Dürüst  bir şekilde gözden geçirmeniz gerekecek. Bu kavuşum bir  dönüşüm, dayanıklılığınızı ölçme, hayata karşı duruşunuzun farkında olma yönünde gayet kıymetlidir.

Saat 20:10 Ay-Satürn görünümü, yakın çevrenizde bulunan kişilerle ilişkinizi dostane şekilde yürütmeye çalışacaksınız. Ancak bu yine de mesafe bırakmayacaksınız anlamına gelmiyor. Gerektiğinde bireyliğinizi korursunuz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 09:24 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde günü karşılıyoruz. Maddi konularda hesabı bilmekte yarar görüyorum. Özellikle kredi kartlarına yüklenmeyelim. Tarafsız düşünmeye çalışalım. Duygular bugün pek sıcak olmasa da, arkadaşlık olgusu bir hayli yoğun. Eğer beraberlikte sorunlar varsa, bunu objektif bir şekilde ele alalım. Alış-Satış gibi parasal alışverişlerde piyasanın durumuna iyice bakalım.

Saat 14:23 Ay-Mars görünümü, mali konularda ve iş ilişkilerinde belli bir tolerans göstermenizde yarar var. Kazanç konularında yenilikçi ve yapıcı tarzda düşününüz.

Saat 16:53 Güneş-Merkür kavuşumu, amacınızı belirleme, işlerinizi tekrar bir gözden geçirme, ilişkilerinize dikkat etme, sorumluluklarınızın farkında olarak düzenlemelerde bulunma anlamında etkileyicidir. Yeni bir fırsatla karşılaşmanız, yeni bir iş teklifini değerlendirmeniz, eğitim ve iş hayatınızla alakalı yeni bir çevreye girmeniz mümkündür.

Saat 20:10 Ay-Satürn görünümü, maddi konularda insanları kendi yararı adına kullanan kişilerden hoşlanmıyorsunuz. Sizin en sevmediğiniz davranış biçimi budur. Dürüstlüğü seviyorsunuz. Bazen hiç kimseyle konuşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Çünkü güvenilecek insan fazla yok diye içinizden geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Salı günümüz saat 09:24 itibariyle özgür, tarafsız, dostça yaklaşımların işaretçisi olan Ay etkisi altında başlıyor. Burcunuzda ilerlediği için tabii ki sizleri olumlu yönde etkilemekte. Toplumsal ilişkilerden özel hayata kadar geniş bir alanda yenilik arzumuz bir hayli yoğun. Bu enerji size çekicilik kazandırıyor. Bugün hangi konuda olursa olsun dayatmalardan hoşlanmayacağız.

Saat 14:23 Ay-Mars görünümü gayet olumludur. Yenilikçi ve parlak fikirlerinizle her türlü konuda başarılı olabilirsiniz.

Saat 16:53 Güneş-Merkür kavuşumu, mesleki veya toplumsa ilişkileri gözden geçirme, hedefinize kilitlenme ve başarma azmi verir. Kendinize güvenmelisiniz.  Mesleki hayatı  çok önemli. Toplum içindeki yeriniz önemli. Tabii ki yaşınız önemli. Bazılarınız emekliye ayrılmayı, bazıların iş kurmayı, kimileri yetenekli oldukları alanda güce kavuşmayı isteyecekler. O zaman buyurun. Siz de kendiniz için bir ideal belirleyin ve onu gerçekleştirmek için azimle ilerleyin.

Saat 20:10 Ay-Satürn görünümü, mesafeli ancak dostane, kendinizde ödün vermeden ilerlemek ve insanlarla temasta bulunmaktan yanasınız. İşiniz veya hedefiniz ne ise, ona göre paylaşımda bulunmak taraflısı olacaksınız. Ne fazla sıcak ne de çok soğuk. Gerektiği kadar iyidir diye düşünüyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Salı gününe, saat 09:24 Ay-Kova burcu geçişiyle uyanıyoruz. Arkadaşlık ve sosyal çevrenizle alakalı konularda etkili olan bu yansıma, geçmişte yaşanan bazı olayların tekrar önünüze çıkması anlamı da taşıyabilir. Bir sorunu çözüme kavuşturma olanağı bulursunuz.

Saat 14:23 Ay-Mars görünümü, başkalarıyla ortaklaşa finansal ilişkilerinizde çözüme katkıda bulunacak fikirlere ihtiyacınız var. Aceleci kararlar vermeyiniz.

Saat 16:53 Güneş-Merkür kavuşumu, gelişim büyüme ve yeniliklerin gözden geçirildiği, derinlikli olarak analiz edildiği zamandır. Hangi alanda ilerlemek istiyorsanız o alanla ilgili araştırmanızı mutlaka yapınız. Bu sizin  doğru bir yolda ilerlemenizi, bulunduğunuz çevrede sesinizi duyurmanızı, gelişmenizi sağlayıcıdır. Azim ve kararlılık önemli.

Saat 20:10 Ay-Satürn görünümü, bazı kişilerle aranızdaki sorunların düzelebileceğine, onların gerçekten iyi niyetli olduklarına inanmıyorsunuz. Bazen iyi niyetinizin gereksiz olduğunun artık farkındasınız. Benden uzak olsun, insansa başımın tacı olsun diye düşüneceksiniz.

Astroloji Danışmanı iremSU

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.