17 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

17 Eylül 2015 Perşembe günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 17 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, Perşembe günümüz saat 09:54 Jüpiter-Neptün karşıtlık etkisinde başlıyor. Bu görünüm, çalışma veya günlük hayatınızda sağlıklı, verimli çalışmaya önem vererek,  inandığınız yolda inançla ilerlemenin önemini vurguluyor. Ancak bu ilerlemede, içi boş, fazal abartılmış, hayali ve uçuk proje ve planlara sapmamak lazım. Çünkü bu öyle bir görünüm ki, sizi bazen olmadık işlerin, bilgilerin peşinden koşarak vakit kaybetmenize neden olabilir. Disiplinli çalışmaya özen gösteriniz. Hayallerinizin gerçeklerle ne denli örtüştüğüne dikkat ediniz. Bunlara önem verirseniz başkalarına faydalı olabilecek hizmetlerde bulunabilirsiniz.

17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında Merkür-Terazi burcunda gerileyecek. Bu süreçte, ikili ilişkileri ele alış biçiminiz, evlilik, uzun süreli ciddi beraberliklerdeki tutum ve davranışların, iletişim anlamındaki durumunuzun gözden geçirilmesi yönünde önem taşımaktadır. Mutlaka karşı tarafı da dinlemelisiniz. İster olumlu ister olumsuz yönde olsun hep dengeyi muhafaza ederek düşünmeye çalışınız. Kısaca bu süreçte, ilişkinizi  gözden geçirmenizde, partnerin bu ilişkideki rolünü, beraberliğin sorunlarını mutlaka ele almak soğukkanlı olmak lazım. Bekar Koçlar da, bu tarihler arasında eğer yeni biriyle tanışırlarsa, gölgeli günleri dahil olmak üzere 16 Ekim tarihine kadar gözlemci olmakta yarar var. Kimdir, neyin nesidir, bir bakalım.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar,  Perşembe gününe,  saat 09:54 Jüpiter-Neptün karşıtlık etkisinde adım atıyoruz.  Bu görünüm, yeteneklerimizi geliştirme ve hayallerimizi gerçekleştirme yönünde bizi itekleyicidir. Ayrıca, aşk hayatımız, çocuklarımız, genel olarak yaşamımızın düzene kavuşturulmasında bize ilham gücü veren, projelerimizi hayata geçirmemizi sağlayan bir itki gücüdür. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta, neyin peşinden gittiğimizi bilmektir. Boş, ütopik, gerçekleşmesi imkansız olanla, hakikaten gerekli, doğru, yerinde ve uygulanması mümkün olanı birbirinden ayırt etmenizde yarar var. Abartmadan, dikkatli bir şekilde, disiplinli davranırsak, hem hedeflerimizi, hem sosyal yaşamımızı gerçekleştiririz  hem de başarılı seçimlerde bulunarak kendimizi ifade edebiliriz.

17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasındaki, Merkür-Terazi gerileme süresince çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde duracağız. Mali konular ve sağlıkla ilgili konular gözden geçirilecektir. Yarım kalan tedavileri veya  projeleri ele almak gereklidir. Para ve kazanç getirici işlerin tatminkarlığı üzerinde de durulmalıdır. Birlikte çalıştığımız insanlarla olan ilişkimizi gözden geçireceğiz. İşimizin şartlarına bakacağız. Sorunlarımız varsa, bunları kavga ederek değil ılımlı şekilde konuşarak, tekrar inceleyerek, iki taraflı düşünerek mercek altına almamız gerekiyor. Aceleci ve keskin kararlardan kaçınmamız gereken süreçteyiz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler,  Perşembe günümüz saat 09:54 Jüpiter-Neptün karşıtlık etkisinde başlayacak. Bu görünüm, ailevi yaşantımız, ülkemiz, toprağımız, evimizle ilgili konularda yaşanan zorlukları, pürüzleri, problemleri giderecek düzenlemelerde bulunma arzumuzun göstergesidir. Aynı zamanda iş hayatımız, kariyerimiz, toplumsal ilişkilerimize de gerçekçi bir gözle bakma zamanıdır. Her iki konuda da abartıdan kaçınmak, ne yönde ilerlediğimizi bilmek lazımdır. Gözlemleyeceğiz, dikkatli olacağız, sorumluluklarımızı bileceğiz. Boş, anlamsız, ütopik hayallerin peşinden koşmayacağız.

17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında etkili,  Merkür-Terazi gerilemesi, aşk hayatıyla ilgili konularda resme bakıyoruz. Karşınıza yeni biri çıkarsa öncelikle onu tanımaya özen gösterin. İlişkide bir takım problemler varsa hemen bir ayrılık kararı vermek ya da daha önceden verilen bir kararı değiştirmemek gerekir. Kısaca bu dönemde, aşk hayatınız, çocuklarla alakalı konular, yetenekleriniz, becerileriniz ve gerçekleştirmek istediklerinizi lütfen bir daha gözden geçiriniz. Bireysel ani kararlar vermeyiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, Perşembe günümüz önemli bir görünümle başlıyor. Saat 09:54 Jüpiter-Neptün karşıtlığı, çevre ilişkilerimiz, yakınlarımız, eğitim hayatımız, bilgilenme, oturduğumuz yer, fikirlerimiz, kısaca dış dünya ile olan her türlü bağlantımızın sağlıklı, verimli bir şekilde düzenlenmesi yönünde kuvvettir. Hayallerimize yön veren, yaşama bakış açımızı geliştiren destekleyici güçtür. Ancak dikkat etmemiz gereken noktalar da var. Olmayacak hayallerin, gerçekleşmesi imkansız işlerin peşinden koşmamak lazım. Attığımız adıma, söylediğimiz söze, izlediğimiz yola gerçekçi şekilde bakacağız. Sağlıklı, verimli olana yöneleceğiz. Disiplinli çalışacağız, araştıracağız, bilgileneceğiz, öğreneceğiz, gelişeceğiz. Başkalarına yardımcı olacağız. Böylece büyürüz, böylece gelişiriz ve kendimize düzgün bir yaşam kurabiliriz.

17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında  Merkür-Terazi burcunda gerileyecek. Bu dönemde, ailenizle ilgili konularda, birbirinize söz hakkı tanımak, kararları beraberce gözden geçirmek, dengeli hareket etmek gerekiyor. Amaç huzur ise, işte şimdi el ele, gönül gönüle düşünme vaktidir. Dışarıdaki stres ve iş sorunlarınızın yuvanızdaki ahengi bozmaması için, benim sıkıntım senin sıkıntın demek yerine, ortak problemimiz diyerek çözüme yakın olmak en faydalı yoldur. Yuvanızla ilgili düzenleme, güzelleştirme, tamir gibi işlerin bu zamanda yapılmasında sakınca yok. Ancak birdenbire ev değiştirmek, evden ayrılmak, kiralamak, satın almak gibi önemli kararların beklemede kalınarak yeniden ele alınmasında yarar görüyorum.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar,  Perşembe günümüze,  saat 09:54 Jüpiter-Neptün karşıtlık etkisinde merhaba diyoruz. Bu görünüm, kazanç elde etmek adına çalışıp çabalamanın, elimizdekinin kıymetini bilmenin, tevazu içinde yaşamanın, başkalarına muhtaç olmadan ayaklarımızın üzerinde durabilmenin önemini vurguluyor. Bunu yapabilmek için, bütçemizi doğru ve düzgün şekilde ayarlamamız gerektiğini işaret ediyor. Bazı insanlar iyi niyetinizi yanlış kullanmışlarsa ve siz bu yüzden zarar görmüşseniz, şimdiden sonra daha dikkatli seçimlerde bulunmalısınız. Dünyanın binbir türlü hali var diyerek, işinize gücünüze önem vermelisiniz. Attığınız adım, izlediğiniz yol size bugüne dek bir şey kazandırmadıysa, tekrar bir düşününüz. Yeteneklerinizi paraya dönüştürecek gerçekçi bir hedef belirleyiniz. Kendinize, kazandığınıza, kazanmak adına düşündüğünüz projelerinize, planlarınıza bir daha bakınız. Bunlar ne kadar gerçekçi, ne kadarı uygulanabilir, ne kazandırır, ne kaybettirir bunları tekrar ele alınız.

17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında etkili Merkür-Terazi gerilemesi,  çevre ilişkileri, çevre değişimleri, eğitim hayatı, yakınlarınızla alakalı meselelerin tekrar ele alınmasını gerektiren bir zaman aralığıdır. Yakın akrabalarla ilişkiler ve sosyal ilişkiler mercek altına alınmalıdır. İş girişimlerini ve yolculukları belirli bir tedbir içerisinde değerlendirmekte de fayda vardır. Geçmiş işlerle ilgili meseleler, hukuki konular üzerinde düşüneceğiz. Yeni girişimlerde ise, acele etmeden resme iyi bakacağız. Çevrenizle olan ilişkiler, kardeşlerinizle ilgili meseleler, eğitim, bilgilenme anlamındaki tüm kararların gözden geçirilmesinde fayda var. İlişkilerinizi güçlü tutunuz. Bencil davranmayınız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar,  saat 09:54 Jüpiter-Neptün karşıtlık etkisinde Perşembe günümüz başlayacak. Bu görünüm, sizin bizzat kendi hayatınız ve ilişki tercihlerinizle ilgili konulara gerçekçi bir şekilde bakmanızı sağlayan bir kuvvettir. Şu andaki mevcut yaşamanızda neler aksaklık gösteriyor, neler sizde hayal kırıklığı yaratıyor ve yoruyor. Şimdi bu görünüm etkisinde mutlaka akıllı olmak lazım. Hayali, hiçbir anlamı olmayan, gelir geçer bir hayatın içinde yer almak yerine, kendiniz için bir ideal, hedef, yol belirlemelisiniz. Bu yolda inançla, azimle, disiplinle ilerlediğinizde hem güçlenirsiniz hem sağlıklı ve verimli ilerlersiniz hem de ona göre ilişkinizi düzenlersiniz. Eğer yalnızsanız, bundan sonra yapacağınız tercihiniz, bu akılcı bakış açısıyla gayet düzgün olur. Hem gerçek aşkı yakalarsınız hem de yaşamınızı doğru bir şekilde kurmuş olursunuz. Böylece gereksiz ilişki ve seçimler nedeniyle zaman kaybetmemiş olursunuz.

17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında  Merkür-Terazi burcunda gerileyecek. Bu süreç, işimizden elde ettiğimiz gelir, çalışma ortamı, çevre ilişkilerimizi yeniden gözden geçireceğiz. İnsanların bize nazik ve ölçülü davranmaları için belirli bir mesafeyi koymakta yarar vardır. Kazanç anlamındaki ortaklıklar ve yatırımların mutlaka bilinçli bir şekilde ele alınması lazım. Riskli ortaklıklardan kaçınmalı, sağlam olan işbirliğinizi sürdürmeli ve hesaplarınızı, kararlarınızı bir daha gözden geçirmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler,  Perşembe günümüz,  saat 09:54 Jüpiter-Neptün karşıt görünüm etkisiyle başlıyor. Bu enerji, yaşamınızı düzgün, sağlıklı, verimli hale getirebilmeniz için fiziksel ve psikolojik anlamda bir restorasyondur. Hayalle gerçek olanı birbirinden ayırt edeceğiz. Eğri ile doğru arasındaki farkı her anlamda belirleyeceğiz. Bu iş hayatından özel yaşamımıza kadar geniş bir alanda etkilidir. Bir yanımız boşver gitsin, ne olacaksa olsun diyorsa bu sese kulak vererek hayatımızı düzenlememiz mümkün değildir. Diğer yanımız herşeyi eleştiriyor, çözüm bulmak yerine suçluyorsa, bu da doğru değildir. Bu görünümü doğru anlamda kullanmak için yapılması gereken, kendimize, attığımız adıma, durduğumuz noktaya, ideallerimize, hayatımıza gerçekçi bakabilmektir. Tarafsızlık gücünüze, mantığınıza şimdi ihtiyacınız var. İşinize sahip çıkınız, sağlığınıza önem veriniz. Zamanınızı doğru anlamda değerlendiriniz. Hedef belirleyiniz ve inançla o hedef için çabalayınız.

17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında burcunuzda gerileyecek Merkür, kişisel girişimleriniz ve yaşamı ele alış şekliniz son derece önemlidir. Burada adaletli, hakkaniyetli bir şekilde dışarıdan size doğru nezaketin olması gerekir. Aynı şekilde sizin de dışa karşı belirli bir dengelemeyi yapmanızda fayda vardır. Adil bir ilişki ve dengelerin yerli yerinde olduğu bir ortak yaşamın düzenlenmesi, bozulanların tamir edilmesi, yanlış olanın gözden geçirilmesi, anlaşmazlıkların çözüme kavuşmasını sağlayacak şekilde bakmak gerekiyor. Tabii ki ilişkinizin bunca yıllık grafiği de önemli. İnişler, sorunlar, fikirsel çatışmaların olduğu bir beraberlik epeyce yıpratıcıdır. Bu tarihler arasında makul ve mantıklı bir şekilde düşünmekte yarar vardır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler,  saat 09:54 Jüpiter-Neptün karşıt görünümüyle Perşembe gününe adım atacağız. Bu görünüm, ideallerinizi gerçekleştirmek adına inançla yol almanın, disiplinli çalışmanın, yararlı bir amaç için harekete geçmenin önemini vurguluyor. Bu hayat sizin. Rotada olan sizsiniz. O zaman gelin, gerçekçi bir şekilde yolunuzu belirleyin. Rüzgarda savrulan yapraklar gibi, nereye gideceğinizi bilmeden zaman kaybetmeyin. Eğer inandığınız bir yol, ideal, proje varsa, canla başla çalışın. Hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, azimli, planlı olun. Detaylara önem verin ki, bütünde sorun çıkarmasın. İşini bilen, yolunu bilen, hakikaten size güç katabilecek kişilerle arkadaşlık edin, ilişki kurun. Seçimlerinizi yaparken, bilinçli olun. Aşk, insanı yoldan çıkartır bazen. Gözümüzü boyar. Bazı insanlar, zamanımızı alır, bizi yorar. Biz, gözlerimizi açacağız. İlerisini düşüneceğiz. Anlık değil, ömürlük işlere, ilişkilere, hedeflere yöneleceğiz. O zaman bizi kimsenin üzmesine izin vermemiş oluruz.

17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında Merkür-Terazi burcunda gerileyecek. Bu süreçte, biraz geri plana çekilerek, ilişkilerin bize olan artı ve eksilerini ele alacağız. Gerçekçi bir şekilde mutlaka gözden geçirelim. Geri hareketler onarım süreçleridir. İş ilişkilerinizi, ortaklıklarınızı, girişimlerinizi, eğitimden ticarete kadar olan tüm konuları yeniden bir ele alınız. Ani kararlar vermeyiniz. Eğer sakin, adil, mantıklı düşünürseniz gayet olumlu tespitlerde bulunursunuz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar,  Perşembe günümüzün ilk ve önemli görünümü,  saat 09:54 Jüpiter-Neptün karşıtlığıdır.  Bu enerji, iş ve toplumsal yaşantımızda planlı, düzenli, programlı, canla başla çalışmanın, kendimizi, hedefimizi gerçekleştirmenin önemini vurguluyor. Hem dış dünyada hem ailemiz, evimiz, bastığımız toprakla ilgilil konularda,  hayalci davranmaktan, öylesine yaşamaktan, zaman kaybetmekten uzak durmamız gerektiğini hatırlatıyor. Amacımızı, hedefimizi belirlemeliyiz. Gereksiz zaman kayıplarının önüne geçmenin yolu, dikaktli ve detaylara önem vererek çalışmakla mümkündür. Eğer amacımız, gerçekten verimli bir yaşam sürmekse, gerekli ile gereksizi birbirinden ayırmalıyız. Öğrenmeyi, bilgilenmeyi, kendimizi geliştirmeyi önemsemeliyiz. Eğer böyle bilinçli olursak, hem iş hayatında yükseliriz hem de huzurlu bir dünya kurabiliriz.

17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında etkili Merkür-Terazi burcu geri hareketi, yeniden ilişkilerin, hedeflerin, ortaklıkların, yeniliklerin gözden geçirilmesi gerektiğini gösteriyor. Ekip çalışmaları, sosyal ilişkiler, boş zamanların değerlendirilmesi, becerileriniz, yenilikçi fikirleriniz, ürünlerinizin değerlendirilmesi, arkadaşlıklar gibi konuların da ele alınmasında yarar var. Bunlar gözden geçirildikten sonra, bir yön belirleriz, bir adım atabiliriz. Bu süreçte, toplumla birebir ilişkilerimizde, arkadaşlıklarımızda bir takım sorunlar oluşursa veya varsa, iki taraflı düşünmek gerekiyor. Sadece ben diyerek durumları ele alırsak, ilişkilerde sorun yaşanır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar,  saat 09:54 Jüpiter-Neptün karşıt görünümüyle Perşembe gününe adım atacağız. Bu enerji, sizin dünyaya bakış açınızı genişleten, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenizi sağlayan, yaşamın anlamını, önemini kavratan, farkındalık gücünüzü yükselten bir kuvvettir. İnancınızı güçlendirir, bilginizi büyütür. Siz de başkalarına destek olur, onları geliştirir, yol gösterirsiniz. Bugüne dek nasıl dersler gördük, kimlerle yollarımız kesişti, kimlerle ayrıldık. Bu tecrübeleri unutmayalım. Artık, yeni bir yol ayrımındayız. Geçmişi, hayal kırıklıklarını düşünüp zaman kaybetmeyelim. Amacımızı, yolumuzu, hedeflerimizi belirleyelim. Eksiklerimizi tamamlayalım, kendimize güvenelim, disiplinli çalışalım, gözlemci olalım, sorumluluklarımızı bilelim. Dünyaya açılmak, başka şehirler, ülkeler görmek, bilgelik kazanmak, çalışmak, keşfetmek, kendimizi yeniden bulmak vaktidir. Kimin ne yaptığından ziyade, biz ne yapmak istiyoruz. Başkalarını yargılamak yerine, biz hangi davanın peşindeyiz. Bunlar önemli. Hayallerimizi gerçek kılmak istiyorsak, bu noktalara dikkat etmeliyiz.

17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında Terazi burcunda gerileyecek Merkür, iş hayatımız, otorite konumundaki kişilerle ilişkimiz, arzularımız ve hedeflerimiz işte bütün bunları gözden geçireceğiz. Venüs bu bölgede, geri hareketi olumlu yönde destekliyor. Demek oluyor ki, düşündüğümüz yeniliklerde sabırlı olursak, gerginleşip kararlar vermezsek, dış dünyada ilişkilerimizi güçlü tutarsak her şey yoluna girer. Bu süreçte aklıselim olarak, iş ilişkileri ve kariyer hayatıyla ilgili konulara bakmak lazımdır. Şu anki mevcut işimizle ilgili meselelerde işverenle alışveriş gözden geçirilmeli, işin tatmin edip etmediğine bakılmalıdır. Bitirilmesi ve halledilmesi gereken işler varsa onlar bir sonuca erdirilmelidir. Yeni bir iş teklifi alırsak da durup bir resme bakalım.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, saat 09:54 Jüpiter-Neptün karşıt görünüm etkisinde Perşembe gününe merhaba diyoruz. Bu enerji, başkalarıyla olan finansal, iş, özel paylaşımlarımızı tekrar gözden geçirmek, eğri ile doğruyu, gerekli ile gereksizi birbirinden dikkatlice ayırmak vaktini işaret ediyor.  Hayali işler, projeler, yatırımlar, planlamalarla zarar etmek ve zaman kaybetmek  yerine, gerçek manada işbirliğinde bulunmak, çalışmak, akıllıca hesap kitap yapmanın önemini vurguluyor. Fazla mı açıldık, çok mu giderimiz var, adım attığımız iş kazandırmıyor bilakis kaybettiriyor mu? O zaman bunlara dur demeliyiz. Paramızı, aklımızı, işimizi sağlam ve tutarlı bir temele oturtmalıyız. Detayların farkında olmalıyız. İlerisi adına güven veren işlere yönelmeliyiz. Paramızı tutmayı, boş vermemeyi, kazanmak için doğru şekilde çalışmayı, düzenli olmayı bilmeliyiz. Yoksa boşa kürek sallarız, zarara uğrarız, birileri veya iyi niyetimiz nedeniyle kaybederiz. Seçim sizin dostlarım.

17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında Terazi burcuna gerileyecek Merkür,  bir yere yerleşmek, birisiyle beraber olmak, yolculuklar, arkadaşlıklar, bilgilenmek, güzel ile çirkin arasındaki ayrımı belirlemek, algılamak hepsi önemli. Ancak her şeyin bir ölçüsü, ayarı olmalı. İşte siz, bu tarihler arasında bütün bunları gözden geçireceksiniz. Bir kapıdan geçmek, bir köprüden karşı kıyıya ulaşmak gibi. Kısaca ayağımıza gelene, karşımıza çıkana iyice bakmak lazımdır. İnsanlarla olan ilişkiler, seviyeli dostluklar, bilgi ve tecrübeleri insanlara sunmanız yönünde şu anki duruma mutlaka bakılmalıdır. Çevre değişimi, akademik uzmanlık, ticaret, yüksek eğitim, yurt dışı ile alakalı konular yeniden incelenmelidir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 09:54 Jüpiter-Neptün karşıt görünüm etkisinde Perşembe gününü selamlıyoruz. Bu enerji, özellikle ilişki meselelerine dikkatli, bilinçli, gerçekçi bir şekilde bakmanın önemini vurguluyor. Bazen aşk insanı nasıl da esir alır. Bazen bir sevda peşinde nasıl da ömür harcanır.  Bunları biliyorsak, tecrübe ettiysek eğer, gerekli ile gereksizi, doğru ile yanlışı ayırt etmiş olmalıyız. Bu görünüm bize, hem ilişki tercihlerini, hem ideallerini, hem yaşamını tekrar bir gözden geçirip düzenlemelisin diyor. Olmayacak düşlerin peşinden koşmak yerine, gerçekten size mutluluk verecek, hayatınızı verimli şekilde dizayn etmenizi sağlayacak seçimlerde bulunmanızı söylüyor. Çünkü bu görünüm öyle bir etkidir ki, bir yandan neden hayatım böyle diye kendinizi, karşınızdakini eleştirirsiniz, diğer yandan akıntıya kapılan yaprak misali sürüklenirsiniz. Bunların olmaması için, gerçekçi bir şekilde yolunuzu belirlemelisiniz. Ne istediğinizi bilmelisiniz. İyi niyetinizin suistimal edilmemesi için, kime zaman harcadığınızı, neyin peşinden koştuğunuzu görmelisiniz. Böylece hem kendi hayatınızı hem de birlikte yaşayacağınız insanı doğru seçmiş olursunuz. Kendinizi kandırmayınız. Kimsenin de sizi kandırmasına izin vermeyiniz.

17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında Merkür Terazi burcunda gerileyecek. Bu süreçte, finansal meseleler üzerinde bütçenin şaşmaması gerekiyor. Beş liramız varken, on lira harcama yapılırsa durum tabii ki iç açı olmaz. Kaynaklarımızı nasıl kullanıyoruz, aldığımızı ne yapıyoruz, nelere harcıyoruz, nerelerden ne kazanıyoruz diyerek gözden geçirme zamanımızdır. Geri hareket onarım, yeniden ele alış ve tespitlerde bulunmak yönünde faydalıdır. Geri hareket süresince finansal ve iş ortaklıklarımızı da ele alacağız. Bizi tatmin etmeyen konuları gözden geçireceğiz. Yenilikten ziyade bulunulan durumu mercek altına almak gereklidir. Her gördüğümüze kanmamak, her durumu dünyanın sonu gibi görmemek lazımdır.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.