17 Ekim günlük burç yorumları

Terazi Burcundaki Gezegenlerle İlişkiler Gözlem Altında! Astrolog İrem Su'dan Terazi Burcundaki Gezegenlerle İlişkiler Gözlem Altında! Astrolog İrem SU'dan 17 Ekim günlük burç yorumları...

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 17 Ekim Cuma…Venüs günündeyiz…

Gün boyu Aslan burcunda ilerleyecek olan Ay yaratıcı ve özgüvenli enerjilerle dışa dönük hareketli bir gün geçirmemize imkan verebilir. Bugün kişisel olarak daha fazla ön planda olabilir; iş veya özel hayatımızda yeteneklerimizi gösterebiliriz. Aşk, çocuklar, hobiler, eğlence ve organizasyonlar için uygun bir gündeyiz.

Terazi burcunda ilerleyen Güneş, Venüs, Merkür birleşimi estetik ve sanatsal değerleri ön plana çıkarırken, bu alanda başarılı ve verimli uygulamalar da yapılabilir. İlişkiler ve ortaklıklar ile ilgili fırsatlar karşımıza çıkabilir. Teklif alabilir, ilişkilerimizle ilgili kararlar verebiliriz. İlişkilerdeki bazı sorunları gözden geçirip; konuşup, anlaşmak, denge ve uyum sağlamak da mümkün.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

y-Aslan burcu geçiş etkinliğinde Cuma günümüz başlıyor. Bu enerji, cesaretlendirici ve duygularınızı hevesli bir şekilde ifade edebilmenizi sağlayıcıdır. Direkt olarak tepki verirsiniz ve eylemlerinizde kararlısınızdır. İhtiyaçlarınızı elde etme yönünde bir adım geri atmazsınız.

Saat 04:49 Merkür-Mars görünümü, geçtiğimiz 20 Eylül tarihinden bu yana ilişkinizle ilgili konularda düşündüğünüz meselelerin tekrar bir gözden geçirilmesi anlamında önem taşıyor. Problemleriniz varsa, bunları şimdi bir daha ele alınız. Son bir ay içinde yeni bir ilişkiye adım atmış olanlar, birbirinizi tanımaya devam ediniz. Ortak hedefleriniz var mı, iletişimsel olarak anlaşıyor musunuz bunlara bir bakınız.

Saat 17:57 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yenilikçi görüşlerinizle, pozitif halinizle etrafınıza örnek olursunuz.  Dünyaya meydan okuyabilecek kadar güven duygunuz yükselir. Etrafınızdaki insanlara, -Hey ben buradayım ve her yeni fikre açığım diyerek onları etkileyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla konuşmak, sohbet etmek, yazışmak hoşunuza gidebilir.

Saat 20:57 Merkür-Venüs kavuşumu, ilişkinizdeki sevgi birliğini güçlendirici bir etkidir. Ancak son bir aylık süre içinde olan bitenlerin de tekrar ele alınması, güzelce konuşulması anlamında önem taşıyor. Anlaşmazlıklar varsa, bunları gidermek adına ortaklaşa düşünmekte yarar var. Bekar Koçlar, eğer yeni bir ilişkiye adım atıyorsanız, ben derim ki 4 Kasım tarihine kadar birbirinizi iyice tanıyınız. Acele etmeyiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Cuma günümüz, Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde geçecek. Evimiz alanı içinde liderlik gücümüz bir hayli yükseliyor.  Dışarıda ise, özgürce kararlarımızı uygulamak isteyeceğiz. Güçlü bir ifade duygusu ve özgüven bu enerjinin özünde yer alıyor.

Saat 04:49 Merkür-Mars görünümü, çalışma hayatınızla ilgili konularda geçtiğimiz 20 Eylül tarihinden bu yana yaşananlara bir bakmak yönünde önem taşıyor. Diyelim ki, iş sorunlarınız var, borçlarınız var, sıkıntılarınız var ve siz işten ayrılmayı düşünüyorsunuz. Ben derim ki, lütfen bugün oturup bir düşünün. Önünüzdeki seçenekleri tekrar gözden geçiriniz. Alternatifiniz yoksa, işten ayrılmayınız. Sağlık anlamında şikayetleri olanlar bugün kontrollerinizi yaptırmanızda yarar var. Genel anlamıyla baktığımızda bu görünüm, bulunduğunuz ortamda, günlük temponuzda hedeflerinizi ele alma, işlerinizi düzenleme, eksikleriniz var mı diye bakmak açısından gayet kıymetlidir. Yeni işe başlayanlar sizler de, 4 Kasım tarihine kadar alışma dönemindesiniz. Aceleci düşünmeyiniz.

Saat 17:57 Ay-Uranüs olumlu görünümü, şu anda durduğunuz noktanın farkında olarak bilinçli bir şekilde hareket etmektir. Değişimler güzeldir ancak uzun süreli etkili olması için temelinin güçlü olması gerekir.

Saat 20:57 Merkür-Venüs kavuşumu, iş ortamındaki ilişkilerimiz, yaratıcı çalışmalar, planlar ve projelerimiz anlamında kıymetli olup,  özellikle yarım kalan işlerin bitirilmesi, ilişkilerin düzenlenmesi, yeni yapılacak işlerin ele alınması, güzelliğiniz, bakımınız, sağlığınız yönünde kendinize özen göstermeniz anlamında kıymetlidir. Geçtiğimiz 20 Eylül tarihinden bu yana olan işlerin gözden geçirilmesi açısından da kıymetlidir. Sanatsal çalışmalar için bu görünüm olumludur. Eserlerinizi, projelerinizi daha şevkle ele alırsınız.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde Cuma gününe uyanıyoruz. Bu enerji, sözlerinizi  ustaca kullanmanızı,  düşüncelerinizi belli bir konu üzerinde başarıyla odaklamanızı sağlayacak.  Hızlıca işlerimizi yoluna koymak ve kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek isteyeceğiz.

Saat 04:49 Merkür-Mars görünümü,  aşk hayatınızla ilgili konularda veya evlilik, çocuklarınızla ilgili meseleler üzerinde düşünmenin işaretçisidir. Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa, bugün gönül birliğinde bulunarak problemlerinizi ortaklaşa gözden geçirebiliriniz. Geçtiğimiz 20 Eylül tarihinde bir ilişkiye başlamış olanlar, şimdi ne durumdasınız. Mutluysanız ve ani bir evlilik kararı alıyorsanız, ben derim ki 4 Kasım tarihine kadar bir daha düşününüz. Ayrılmış olanlar veya düşünenler, sizler de ani karar vermeyiniz. 20 Eylül civarı günlerde ayrılanlar ve şimdi barışmayı düşünenler, sizler de  tekrar yaşananlara bir bakınız lütfen. Bu görünüm iletişimde bulunmak, ortak hedefler belirlemek, el birliği ile hareket etmek, ilerisi adına şu anki duruma bakmak yönünde önem taşıyor. Bunu yapanlar hem aşkta hem evlilikte doğru yön tayininde bulunacaklar demektir.

Saat 17:57 Ay-Uranüs olumlu görünümü, farkınızı ortaya koymak, isteklerinizi elde etmek, günü keyifli bir şekilde geçirmek  adına sizi kuvvetlendiricidir. Ruhunuzun zenginlikleri dışa yansıtmanız için teşvik edicidir. Kendinizi daha çok düşünür, daha fazla mutlu etmeye çalışabilirsiniz.

Saat 20:57 Merkür-Venüs kavuşumu, aşkla güzelleşmek, ilişkiyi düzenlemek, taraflar arasında muhabbeti gönül gönüle sürdürmek anlamında önem taşıyor. Merkür geri harekette olduğu için hem 20 Eylülden bu yana olanlara bir bakacağız hem de şu anki durumu güzelce ele alacağız. Kısaca  geçmişe bir bakış, geleceğe doğru bir akış anlamında bu görünüm rahatlatıcı ve pürüzleri giderici bir yansımadır.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Cuma günümüz,  Ay-Aslan burcu seyir etkinliği altındadır. Bu enerji,  aradığınız güveni iç dünyanızın derinliklerinde hissetmeniz mümkündür.

Saat 04:49 Merkür-Mars görünümü, evimiz-ailemizi ilgilendiren konular üzerinde düşünmek, iş şartlarımıza bir bakmak, sağlığımızla ilgilenmek yönünde önem taşıyor. Burada önemli olan, 20 Eylül tarihinden bu yana yaşananları ele almak, gözden geçirmektir. Diyelim ki yeni bir eve taşınmak istiyorsunuz veya bir ofis açmayı düşünüyorsunuz. Mevcut iş şartlarınız, geliriniz buna müsait mi bunları  mutlaka ailece oturup ele almak lazım. Ortaklaşa düşünmek en güzelidir. Aile içi ilişkilerin düzenlenmesi, hoş bir hale getirilmesi, problemler varsa bunların gözden geçirilmesi anlamında bu görünüm gayet olumludur. Şu sıralarda bir anlaşmazlık yaşıyorsanız, kafanız bir şeylere takılı ise, sakin olunuz. Ani kararlar vermeyiniz. 4 Kasım tarihine kadar bir düşününüz. O tarih sonrası netleşir, ona göre bir yol izlersiniz.

Saat 17:57 Ay-Uranüs olumlu etkisi olumlu yönde değişime olan ihtiyacın simgesidir. Öyle bir mucize istersiniz ki, bugüne dek yaşanan her şeyi size unuttursun ve yepyeni bir hayat başlasın. Belli mi olur dostlarım,  hayalinizde canlandırdığınız yaşamın gerçekleşmeyeceğini kim söyleyebilir ki?

Saat 20:57 Merkür-Venüs kavuşumu, ev içindeki huzurun sağlanması, aileyle ilgili konuların görüşülmesi, sevgiyle ortalaşa düşünülerek hareket edilmesi yönünde olumludur. Ancak ani kararlar verilmemesi, birbirinizle güzelce konuşulması, kiralama, onarım, bakım, taşınma, satın alma yönündeki işlerin şöyle bir düşünülmesi, tekrar gözden geçirilmesi anlamında kıymetlidir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Burcunuz üzerinde ilerleyen Ay etki altında Cuma gününe merhaba diyorsunuz. Bu enerji, liderlik yönünüzü güçlendiricidir. Eğer bir arzunuz, ihtiyacınız varsa, bunu mutlaka elde etmek adına harekete geçersiniz. Duygularınız bir hayli ateşlidir. Sizi takdir etmeleri, güçlü bulmaları, sözünüzü dinlemelerini istersiniz. Bu enerji, pırıltılı yaşama, kendinizi kanıtlama, kimliğinizi ifade edebilme yönünde bir hayli etkilidir.

Saat 04:49 Merkür-Mars görünümü, çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizi, eğitim, iş girişimlerinizi, bir yere taşınma, taşındığınız bir yere alışma, seyahatleriniz gibi meselelerin ele alınması yönünde gayet olumludur. Hem geçtiğimiz 20 Eylül tarihinden bu yana olan bitene bakarız hem de ilerisi adına düşündüklerimizi bir daha gözden geçiririz. Bu enerji, ortaklaşa düşünmek, el birliğinde bulunmak, anlaşmaya varmak, eksikleri gözden geçirmek, kendimizi yaratıcı tarzda ifade etmek ve de hedeflerimizi, projelerimizi ele almakta yönünde kıymetlidir. Eğer bir şeyler şu aralar, durgunsa, sorun çıkartıyorsa, hemen üzülmeyin. 4 Kasım tarihine kadar bunlar yerli yerine oturur veyahut siz o tarihteki duruma göre bir yol çizersiniz. Yeni tanışmalar, iş görüşmeleri v.b konularda da aceleci olmayalım. Şartlara bir bakalım.

Saat 17:57 Ay-Uranüs olumlu etkisi özgürlük duygusunu yüreğinizin derinliklerinde hissettiricidir. Bu güç sayesinde  önünüzde duran engelleri aşabilirsiniz. Dikkat çekme isteği, kendini ifade edebilme yeteneği, alkış ve onaylanma arzusunun yükseldiği böyle bir günde davranışlarınızla, duruşunuzla ne kadar açık ve doğal bir insan olduğunuzu hissettirirsiniz.

Saat 20:57 Merkür-Venüs kavuşumu, iletişimi güzelleştiren, daha önce karar verilmiş işleri tekrar ele almak yönünde önemlidir. Etrafınızdaki insanlarla hoş bir şekilde anlaşmaya varmanızı, sevgiyle yol almanızı, ortaklaşa düşünmenizi sağlayıcıdır. Henüz yeni karşınıza çıkmış fırsatlar, yapılan görüşmeler, yeni tanışılmış kişiler, çevresel meseleler ve de aşk hayatınızla ilgili konularda da ben bilinçli düşünülmesi yönünde olumlu buluyorum.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Cuma günümüz,  Ay-Aslan burcu seyri ile başlıyor. Bu enerji altında, ne olursa olsun hayattan keyif almak isteyeceğiz.  Dikkatleri üzerimize çekmek niyetindeyiz. Boş muhabbetlerden pek hoşlanmayacağız.

Saat 04:49 Merkür-Mars görünümü,  maddiyat ve evinizle alakalı konular üzerinde hem 20 Eylül tarihinden bu yana olanları şöyle bir gözden geçirmek hem de durumunuzu tekrar bir ele almak anlamında önem taşıyor. Bütçemizin düzenlenmesi, gelir-gider dengesinin sağlanması, artı ve eksilerine göre alışverişlerin yapılması, ihtiyaçların bilinçli şekilde olmasına gayret edelim. Bu görünüm, iş görüşmeleri, kazanç anlamındaki işlerin de ilerisi adına düşünülmesi, ortaklaşa düşünülmesinde anlamında önem taşıyor. Bugünlerde eğer, bir mali veya ailevi sorununuz varsa, hemen olumsuz düşünmeyiniz. Elbirliğiyle çözmeyi deneyiniz.

Saat 17:57 Ay-Uranüs olumlu etkisi en azından ilişkinin selameti açısından her iki tarafın da arkadaşça konuşmanızı gerektiricidir. Yersiz ve abartılı olan tavırlar geri dönüşümü olmayan sıkıntılara yol açabileceğinden dikkatli olmakta yarar vardır.

Saat 20:57 Merkür-Venüs kavuşumu, kazanç anlamında 20 Eylül civarı günlerde konuştuğunuz, düşündüğünüz işlerin tekrar ele alınmasını, artı ve eksileriyle gözden geçirilmesini sağlıyor. Tek taraflı değil, durumları ortaklaşa düşünerek ele alırsak gayet olumlu olur. Maddi açıdan önümüzü göremiyorsak, hemen söz vermeyelim. Bu görünüm, eski bir alacağın tahsili anlamına da gelebilir. Eğer bir şeyler satın almak istiyorsak, enine boyuna düşünülmesinde yarar var.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Cuma günümüz, Ay-Aslan burcu geçişiyle başlıyor. Bu enerji günün tümünde  ön planda olacaktır. Bu sayede,  kişiliğinizi ve yaratıcı olan güçlerinizi ortaya koyabilmeniz mümkün. Yani sizi ışıklandırıyor ve doğru yolu keşfetmeniz için rehberlik ediyor.

Saat 04:49 Merkür-Mars görünümü, dış dünya ile olan tüm ilişkileriniz, yolculuklar, görüşmeler, sanatsal faaliyetler, girişimler anlamında geçtiğimiz 20 Eylül tarihinden bu yana olan gelişmelerin ele alınması yönünde olumludur. Şu andaki mevcut durumun iyileştirilmesi, daha güzel hale getirilmesi, problemler varsa eğer çözümlenmesi yönünde ortaklaşa düşünülmesini de sağlayan kıymetli bir fırsattır. Yaratıcı yeteneklerinizi dışa sunmanızda, kendinizi geliştirmeniz, nezaketle hareket etmeniz, proje ve planlarınızla ilgili eksikleri tamamlama yönünde de olumlu görüyorum.

Saat 17:57 Ay-Uranüs olumlu etkisi fazla çaba sarfetmeden  diğer insanlar üzerinde kolaylıkla hakimiyetinizi kurabilmenizde yardımcıdır. Birilerinin sizi önemsediğini, söylediklerinizi mutlaka dikkate alacaklarını düşünebilirsiniz.

Saat 20:57 Merkür-Venüs kavuşumu, olumlu yönde insanlarla kaynaşmanızda, sevgiyle yol almanızda, geçtiğimiz 20 Eylülden bu yana düşündüklerinizi gözden geçirmenizde yardımcıdır. Bu görünüm, sevgi birliğinin hayatınızdaki önemini vurgularken, dış dünyada sizi güçlendiren, güzelleştiren bir yansımadır. Geçmişle bugün arasındaki farkı net olarak görmenizde size kuvvet vericidir. Burcunuzda oluşan bu kavuşumun, her türlü ilişkide, işinizde, planlarınızda, projelerinizde, sanatsal işlerinizde, hukuki konularda, ortaklaşa meselelerde anlaşma sağlanması, eğer pürüzler varsa bunların ılımlı şekilde ele alınarak çözümlenmesinde de yardımcı olacaktır. Yeni iş girişimlerinde tabii ki düşüneceğiz, ilişkilerde de karşımızdaki kişiyi iyice tanımaya gayret edeceğiz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde Cuma gününe merhaba diyeceğiz. Dış dünyanın üzerimizdeki etkisi bir hayli yüksek olabilir.  Biz de buna karşılık olarak, kendimizi göstermek, ifade etmek yoluyla tepkimizi koyarız.

Saat 04:49 Merkür-Mars görünümü,  geçtiğimiz 20 Eylül tarihinden bu yana olanlara bir bakmakta yarar görüyorum. Eğer hesapta olmayan bir ilişki sorunu yaşandıysa, bir şeyleri gizli saklı yürütülüyor ve sizi tatmin etmiyorsa, beraberliğinizde veya mali konularda sıkışıklık varsa tabii ki bugün oturup üzerinde düşünmek gayet yararlı olur. Mevcut durumlar için olumsuz düşünmeyelim. Çünkü 4 Kasım tarihinde, bugünkü sıkışıkları düzene kavuşturabilecek fırsatlar karşınıza çıkabilir. Benim size tavsiyem hangi konuda olursa olsun, bilinçli bir şekilde onu ele almanız, mercek tutarak incelemenizdir. Paranıza sahip çıkmanız yerinde olur.

Saat 17:57 Ay-Uranüs olumlu etkisi farkedilme arzunuz, birileri tarafından kıymetli bulunma ihtiyacınız yükselir. O an birisi sırtınızı sıvazlasa veya iyi ki varsın dese kendinizi huzurlu hissedersiniz.

Saat 20:57 Merkür-Venüs kavuşumu, ister iş ister özel olsun ilişkilerinizi mutlaka bir gözden geçiriniz. Sözgelimi 20 Eylül tarihinden bu yana yaşananlara bir bakmak gayet yararlıdır. Diyelim ki, ilişkinizde sorunlar var, bir mesele yüzünden bir türlü anlaşamadınız veya öyle bir durum oldu ki, işin içinden çıkmakta, karar vermekte zorlanıyorsunuz. Üzülmeyiniz. 4 Kasım tarihine kadar sakin olunuz. Olayların gelişimi farklı bir seyre dönüşebilir, düzeltebilirsiniz veya gerçeği net olarak bu tarihe yakın günlerde görebilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Cuma gününe, Ay-Aslan burcu geçişinin parlak ışığı altında başlayacağız. Kendimizi dış dünyada göstermek isteyeceğiz. Bütün arzu ve emellerimizi elde etmek adına hareket edeceğiz. Enerjimiz yüksek olduğu için, insanları etkileme gücümüz de gayet yoğun olacaktır.

Saat 04:49 Merkür-Mars görünümü, işiniz veya özel yaşamınızla ilgili konularda görüşmelerde bulunacağınız kişilerle ortaklaşa düşünülmesinde önem taşıyor. Eğer 20 Eylül tarihinden bu yana adım atılmış projeleriniz varsa bunların bugün geldiği noktaya bir bakalım. Düzenleme gerekiyorsa, bunları halledelim. Diyelim ki, bugünlerde bir girişimde bulunmak istiyorsunuz. Böyle bir durumda mutlaka enine boyuna düşünelim. Karşımıza bir fırsat çıkarsa, hemen kabul etmeden önce, eksi veya artılarıyla ele alalım. Ekip halinde yapılan işlerde, herkesin yararına olacak şekilde ortaklaşa düşünelim. Yeni arkadaşlıklar, yeni ortaklıklar kurulması anlamında da önemli olan bu görünüm, temkinli hareket etmenin, birbirinizi tanımanın önemli olacağını gösteriyor. Problemli ortaklıkların da, 4 Kasım tarihine kadar bir daha ele alınmasında, üzerinde düşünülmesinde yarar görüyorum.

Saat 17:57 Ay-Uranüs olumlu etkisi hakimiyet duygunuz yükselişe geçer.  Bu görünümün etkisiyle  -Hayat devam ediyor ve gün gelir  yaralar sarılır diyerek umutlu ve kendinize güvenli bir şekilde düşünebilirsiniz.

Saat 20:57 Merkür-Venüs kavuşumu, anlaşmayı mümkün kılıyor. İlişkilerin kurulmasında, sanatla alakalı konuların güzelleşmesinde, insanlarla bir araya gelinmesinde, ortaklaşa düşünülmesinde yardımcı oluyor. Yeni tanışmaları da işaret ediyor. Ancak bu kişi veya kişilerle ilişkimize zaman tanımak gerekiyor. Kimdir, neyin nesidir bir bakalım. Grup çalışmaları için olumlu olan bir görünüm geçmişte olanlara bakmak, yenilikler için opsiyonlu düşünmek, bir araya gelip konuşmak yönünden olumlu bir hava yaratıyor. Bugünlerde yapılan görüşmelerin 4 Kasım tarihine kadar tam olarak yerli yerine oturmasının mümkün olduğunu işaret ediyor.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Ay-Aslan burcu geçişiyle Cuma gününe uyanırken bu enerji,  başkalarıyla aranızdaki farklılıkların üzerinde durmak yerine, kendinize özen göstermeniz gerektiğinin altını çiziyor.

Saat 04:49 Merkür-Mars görünümü,  iş ilişkilerimizin gözden geçirilmesi, hedeflerimizi gerçekleştirme yönünde biraz daha zamanı önemsememiz gerektiğini işaret ediyor. 20 Eylül tarihinden bu yana olanlara bir bakalım. Bir durgunluk söz konusuysa bu durum 4 Kasım tarihinde açılabilir. Bunun için biraz sabırlı olmak lazım. İş ortaklılarında da, karşı tarafla aramızdaki birlik ve beraberlik olgusuna bir bakalım. Sorunlar varsa, sakince ele alalım. İş girişimlerimiz, görüşmelerimizde de, şartlara bakmak, sadece kendi bakış açımız değil, diğer tarafın da durumunu gözetmek gerekiyor. İşten ayrılmayı düşünüyorsak hemen karar vermeyelim. Bir konum değişikliği bekliyor ancak bir türlü gerçekleşmiyorsa, olumsuz düşünmeyelim. Çünkü bu konularda dediğim gibi, 4 Kasım tarihi belirleyici olacaktır. Yeni projeler, planlar da, içten içe ilerleyebilir. Bunları dert etmeyin. Beklenmedik durumlar oluşursa, olan biteni mantıklı bir şekilde ele alırsanız, çıkış yolu bulabilirsiniz.

Saat 17:57 Ay-Uranüs olumlu etkisi gelecekle alakalı konularda bir hayli hırslı düşünmemizi sağlar. Arkadaşlıklarımızı, bugüne dek yaşadıklarımızı düşünürüz. Ancak iç dünyamızda kimseye pek güvenimiz yoktur.

Saat 20:57 Merkür-Venüs kavuşumu iş ilişkilerinde iletişimin kıymetli olduğunu işaret ediyor. Hem politik tarzda konuşmak, hem mantıklı olmak, adil ve barışçıl tarzda irtibatta bulunmak yararlıdır. Bu görünüm sizin için gayet olumludur. Sadece yavaş bir seyir gösterirse bunu sorun etmeyin. İçin için pişen yemek gibi düşünün. Bu da işlerin lezzetli olacağının, gelişeceğinin işaretçisi olabilir. Sabırlı olmak lazım.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Aslan burcunda seyrini sürdüren  Ay, karşı cins üzerindeki etkinliğimizi olumlu yönde güçlendiriyor. Cuma günü boyunca, bize yönelen gözlerle temas etmek ve fikir alışverişinde bulunmak kolay.

Saat 04:49 Merkür-Mars görünümü, geçtiğimiz 20 Eylül tarihinden bu yana, eğitim-iş-seyahat-görüşme-sanatsal işler-yurtdışıyla ilgili projelerin, planların tekrar gözden geçirilmesi anlamında önem taşıyor. Eğer pürüzsüz yürüyorsa sorun yok. İşlerinize dört elle sarılabilirsiniz. Eğer ortaklaşa bir iş ise ve hala taraflar olarak tam bir ilerleme sağlanmıyorsa, o zaman oturup nerede sorunlar var bakmak lazım. Diyelim ki, bugünlerde bir iş üzerinde düşünüyorsunuz ve ne yönde karar vereyim bilemiyorsunuz. O zaman lütfen artı ve eksileriyle bir daha gözden geçiriniz. Vaktiniz varsa, bunları 4 Kasım tarihinde tekrar ele alıp yürürlüğe koymakta yarar var. Bu görünüm, hedef belirleme, yön tayin etme anlamında hem  geçmişi gözden geçirmek hem de ilerisi adına düşünmek açısından olumludur.

Saat 17:57 Ay-Uranüs olumlu etkisi kısa süreli bir hoşlanmanın, etkilenmenin işareti. Özellikle bekar Kovalar için bir hayli heyecanlandırıcı olabilir. Uzun sürer mi? Ay etkisi altında bunu bekleyemeyiz. Fakat heyecanlandırıcı olabilir.

Saat 20:57 Merkür-Venüs kavuşumu, güzel paylaşımların, ortaklaşa paylaşımların, olan biten her ne varsa tekrar üzerinde konuşulması, düşünülmesi, bir araya gelinmesi yönünde olumludur. İnsanlarla olan ilişkinizi, ortaklarınızla aranızdaki her türlü alışverişi faydalı yönde geliştirir. Ancak ani kararlar, söz vermelerden kaçınılmasında yarar görüyorum. Düşünelim, inceleyelim olur mu?

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Cuma günümüz,  Ay-Aslan burcu geçiş etkinliğinde başlıyor. Duygularımızı ifade ediş biçimimiz zaman zaman fevri olabilir. Gördüğümüz aksaklıkları titizlikle gözlem altına alırız ve bunların mutlaka düzeltilmesi gerektiğini düşünürüz.

Saat 04:49 Merkür-Mars görünümü,  özellikle iş ortaklıklarında maddi ve manevi anlamdaki paylaşımın yeniden gözden geçirilmesi yönünde önem taşıyor. Kariyer yaşantınız veya toplum içindeki konumunuz yönünden yapılacak incelemelerin önemi çok kıymetli. Eğer 20 Eylülden bu yana bu konularda bir sorun yaşanmışsa şimdi bunların ele alınması gerekecek. Eğer bir miras, hisseli para bölüşümü, bir borcun ödenmesi, kredi çekilmesi gibi durumunuz varsa, bunların da bilinçli bir şekilde ele alınılması gerekiyor. Adil düşünmek kadar ani kararlardan kaçınmak önemlidir. Özellikle kredi çekme, yatırımlar konusunda hesabı bilmek lazım. Bir ortaklıkla ilgili karar verilecekse veya ortaklık bitirilecekse, şöyle bir geçmişe bakmak ondan sonra bir daha gözden geçirmekte yarar var.

Saat 17:57 Ay-Uranüs olumlu etkisi bazı kişileri yüreğinizin içinde affedebilir ve sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Eğer yanlış ilişki ve hatalı  kararlarınız  nedeniyle  kendinize kızıyorsanız o zaman lütfen sakin olunuz. Çünkü yaşam yolunda doğrular gibi yanlışlar da yapmaya hakkımız var. Mükemmel olmak zorunda değiliz. Bunu unutmayalım.

Saat 20:57 Merkür-Venüs kavuşumu, yeni iş ortaklıklarının veya eski işbirlikleriyle  ilgili meselelerin üzerinde durulması yönünde önem taşıyor. Sözgelimi, geçmişe  ait konuların adil bir şekilde ele alınmasında fayda görüyorum. Barışçıl konuşalım ancak hakkımız olanı da bilelim lütfen.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.