16 Temmuz burç yorumları

Jüpiter Aslan Burcunda...Astrolog Demet Baltacı'dan 16 Temmuz burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 16 Temmuz Çarşamba…Merkür günündeyiz…

Balık burcunda ilerleyen Ay duygusal enerjimizi yükseltebilir. Çevremize karşı daha duyarlı olabilir,yardıma ihtiyacı olanlarla ilgilenebiliriz. Hayal gücümüz ve yaratıcılığımızı sanatsal çalışmalarda verimli olarak değerlendirmemiz mümkün.

Öğleden sonraki saatlerde ev, aile, yuva ve yakınlarımızla ilgili kavramlar bizim için daha belirleyici olabilir.

Bugün Jüpiter, Yengeç burcundan ayrılarak Aslan burcuna geçecek. Jüpiter 12 Ağustos 2015’e kadar Aslan burcunda kalacak. Bu dönemde ateş grubu Koç, Aslan, Kova ve Yay’lar Jüpiter’in şans ve fırsatlarından daha fazla yararlanabilirler. İkizler ve Terazi burçları da Jüpiter’in dostluğunu hissedebileceklerdir.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Genel olarak sessiz ve geri planda kalacağınız bir günde olsanız da geleceğe yönelik iyimser beklentileriniz artıyor. Heyecanınızı ve coşkunuzu kontrol ederek rutin işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Eve ait uğraştığınız konuları bir sonuca bağlamanın rahatlığını hissedebilirsiniz. Bugün Aslan burcuna geçen Jüpiter önümüzdeki dönemde yaşamdan aldığınız zevkleri arttırabilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Toplumsal konular ve sosyal projeler bugün ilgi alanınızda olabilir. Aktif görev aldığınız ortamlarda yer alabilir, iletişimlerinizi arttırabilirsiniz. Yaratıcı fikirleriniz ve vizyonunuz sizi daha özel hale getirebilir. Bugün Aslan burcuna geçen Jüpiter önümüzdeki dönemde ev ve aile ile ilgili konularda önemli fırsatlar verebilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Kariyer hayatınızdaki sorumluluklar günün büyük bölümünü kapsayabilir. Genel olarak sezgilerinizden doğru yararlanabileceğiniz ve sıcak ilişkiler kurabileceğiniz bir gündesiniz. Para ile ilgili bir konuyu da bugün netleştirebilirsiniz. Aslan burcuna geçen Jüpiter önümüzdeki dönemde yakın çevre ilişkilerinizi güçlendirerek, eğitim, seyahat fırsatları verebilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Seyahat ve gezi programınızı netleştirebilir, gerekli hazırlıkları yapabilirsiniz. Otomobilinizin bakımını yaptırmak, bilet ve rezervasyonlarla ilgilenmek, bavul hazırlamak günün konularından olabilir. Uzaklarda yaşayan yakınlarınızla haberleşebilirsiniz. Aslan burcuna geçen Jüpiter önümüzdeki dönemde kazançlarınızı arttıracak önemli maddi şanslar verebilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün yaşamın gizemli ve bilinmeyen yönleri size daha çekici gelebilir. Herhangi bir konuda araştırma yapabilir, sizin için sır olan konuları aydınlatabilirsiniz. Sezgileriniz de bugün yol gösterici olabilir. Burcunuza geçen Jüpiter önümüzdeki dönemde hayatınızın her alanında önemli şanslar verebilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

İşbirlikleri ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Daha başlamış bir ilişkinizde geleceğe yönelik ciddi düşünceler oluşmaya başlayabilir. Bu düşünceleri karşı tarafla paylaştığınızda sizi desteklediğini de görebilirsiniz. Bugün Aslan burcuna geçen Jüpiter önümüzdeki dönemde hayatınızdaki sorunları ortadan kaldırabileceğiniz önemli yardımlarda bulunabilir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Sağlığınız ve kişisel bakımınız ile ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızda üzerinde çalıştığınız bir projenin tamamlanması sizi oldukça rahatlatabilir. Yoğun temponuzdan ayrılıp dinlenmek için kısa bir mola verebilirsiniz. Bugün Aslan burcuna geçen Jüpiter önümüzdeki dönemde sosyal hayatınızı canlandırabilir. Gelecekle ilgili hedeflerinizi büyütebilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

16 Temmuz burç yorumları
16 Temmuz burç yorumları

Yaşam enerjiniz bugün çok yükselebilir ve yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatları değerlendirebilirsiniz. Oldukça çekicisiniz ve romantik ilişkilerinizde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Aslan burcuna geçen Jüpiter önümüzdeki dönemde kariyer hayatınızda önemli fırsatlar karşınıza çıkarabilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Aile üyeniz veya bir ebeveyninizin sağlık sorunu ile ilgilenebilir, bakımı için zaman ayırabilirsiniz. Dış dünyadan kendinizi biraz geri çekmek, çocukluğunuz ve geçmişiniz üzerine düşünmek duygularınızı canlandırabilir. Aslan burcuna geçen Jüpiter önümüzdeki dönemde eğitim, yurt dışı, medya, yayıncılık ve hukuksal alanlarda şanslarınızı arttırabilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Gün içerisinde kısa geziler yapabilir, yakınlarınızı ziyarete gidebilirsiniz. Bir akrabanızla aranızda var olan kırgınlığın giderilmesi için çaba göstermeniz mümkün. Empati yeteneğiniz başkalarının duygularını anlamanızı kolaylaştıracaktır. Bugün Aslan burcuna geçen Jüpiter önümüzdeki dönemde maddi sorunlarınızın çözümünde yardımcı olabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Sahip olduğunuz kişisel yeteneklerinizi kullanabileceğiniz olanaklarla karşılaşabilirsiniz. Maddi gelir getirebilecek girişimleri önceden hissetmeniz sizi daha avantajlı konuma getirebilir. Ürettiğiniz bir projenin hak ettiği değeri kazanması sizi sevindirebilir. Bugün Aslan burcuna geçen Jüpiter önümüzdeki dönemde sözleşmeli ilişkiler ve ortaklıklarda önemli fırsatlar verebilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün kendinize zaman ayırabilir, bedeninizle ilgilenebilirsiniz. Saç ve cilt bakımı yaptırabilir bazı imaj değişikliklerini deneyebilirsiniz. Bu durum sizi rahatlattığı gibi, özgüveninizi de arttıracaktır. Bugün Aslan burcuna geçen Jüpiter önümüzdeki dönemde günlük yaşamınız ve genel sağlığınızdaki sorunları çözmenize yardımcı olabilir.

Astrolog Demet BALTACI

BİLİNÇ OKULU

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.