16 Kasım 2015 Burç Yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

16 Kasım 2015 Pazartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 16 Kasım 2015 burç yorumları…

Kasım 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar yeni haftamız saat 03:38 Ay-Pluto kavuşumuyla başlayacak. İşimize, sorumluklarımıza önem vereceğiz. Daha dikkatli ve derinlemesine düşünmeden, iyi incelemeden kararlar vermeyeceğiz. Özellikle ilişkilerde, iş ortaklıklarında anlayışlı olmamızda yarar var.

Saat 10:10 Ay-Uranüs zorlu görünümü, zorunlu olmak yerine  özgürce hareket etmek arzumuzu işaret ediyor. Baskı altında kalırsak pek anlayışlı davranmayabiliriz.

Saat 13:45 Ay-Jüpiter görünümü, sorumlulukların farkında olarak, işlerinizi dikkatle yapmanın göstergesidir. İyi niyetli düşünmeye gayret edersiniz. Bazı meseleler sizi yorar, düşündürür. Ancak siz üstünüze düşen bir şey varsa, insanlara gönülden yardımcı olursunuz.

Saat 21:58 Ay-Merkür olumlu görünümü, eğri ile doğruyu birbirinden ayırmanız, akıllıca düşünmeniz, adil olmanız gerektiğini hatırlatıyor. Hani olur da bazı gelişmeler, haberler hoşunuza gitmezse biraz durup bekleyin ve durumu bir gözden geçirin.

Saat 22:53 – 17 Kasım saat 09:24 arasında Ay boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde kendinizi baskı altında hissedersiniz. Sanki dış dünya sürekli olarak üzerinize geliyor gibi sanırsınız. Kendinize fazla yüklenmeden, şöyle sakince ne gibi problemler var? Bunları bilinçli bir şekilde gözden geçiriniz. Bu kafidir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar yeni haftaya saat 03:38 Ay-Pluto kavuşumuyla adım atıyoruz. Bu enerji,  tutarlı ve sağlam olanı tercih eden sizler açısından gayet olumlu. Elinizdekilerin kıymetini bildiğiniz için, hem sorumluluklarınızla başa çıkabilir hem de arzu ettiğiniz şekilde ilerleyebilirsiniz.

Saat 10:10 Ay-Uranüs zorlu görünümü, çıkarlarınızı her ne pahasına olursa olsun korumak istersiniz.

Saat 13:45 Ay-Jüpiter görünümü, doğru ve kalıcı bilgilenmeye verilen önemin göstergesidir. Her durumu dikkatli bir şekilde analiz edersiniz. İşi şansa bırakmazsınız. Ciddi ve tutarlı olana yönelirsiniz. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda da durum budur. Her şey düzgün olsun, verimli gelişsin diye elinizden geleni yaparsınız.

Saat 21:58 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisi altında kişi artık olan bitene seyirci kalmak yerine içinde birikenleri ortaya koyarak elde etmekten yanadır.

Saat 22:53 – 17 Kasım saat 09:24 arası Ay boşlukta ilerleyecektir. İş hayatınız veya sağlığınızla ilgili konularda hassas davranabilirsiniz. Birilerine ayak uydurmak, onları idare etmek zorunda kalabilirsiniz. Bazılarınız durup dururken bir şeyleri kafanıza takabilirsiniz. Ancak boşluk zamanlarında olumsuz duygulara elden geldiğince izin vermeyelim. Çünkü endişe denilen olgu, insanı bir başka kişinin veya bir durumun esir almasına izin vermemiz olur ki, bu çok yanlıştır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler yeni haftamız saat 03:38 Ay-Pluto kavuşumuyla başlarken, olayları derinlemesine ele almanızı sağlar. Eğer durum, gücünüzü ve kontrolünüzü kaybetmenize neden oluyorsa mutlaka bir çözüm yolu bulmanızda yarar vardır.

Saat 10:10 Ay-Uranüs zorlu görünümü, sürekli birilerini idare etmekten, anlayış göstermekten yorulursunuz.

Saat 13:45 Ay-Jüpiter görünümü, ciddi ve oldukça hesabi şekilde meseleleri ele almanızı sağlıyor. Güvenlik, sağlamlık, istikrar ilkeleri çerçevesinde düşünmektesiniz. Paranızı nereye yatırdığınız, kimlerle iş yaptığınız, ailenizin durumu, geleceğinizle ilgili konularda bir hayli titiz düşünebilirsiniz.

Saat 21:58 Ay-Merkür olumlu görünümü, kendinizi geliştirmek, yenileştirmek ve aktif bir şekilde yaşamınızı düzenlemek isteğinizi işaret ediyor. Belirsizlikler canınızı sıksa da, ümidinizi kaybetmemeniz gerektiğini işaret ediyor.

Saat 22:53 – 17 Kasım saat 09:24 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Boşluk süresince, hisseli paralar, iş ortaklarıyla aranızdaki paylaşımlar, partnerinizin ruhsal veya iş sorunları zorlayıcı olabilir. Dengesiz ve tutarsız hareketler, sürekli endişeli tepkiler canınızı sıkabilir. Olayları tersinden almak yerine, birbirinize yardımcı olmakta yarar vardır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 03:38 Ay-Pluto kavuşumuyla yeni haftamız adım atıyoruz. Bu enerji, ilişkinizin hayatınızdaki baskınlığını, partnerinizden sevgi ve destek görmenin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Bazı engelleri birlikte aşmak durumundasınız.

Saat 10:10 Ay-Uranüs zorlu görünümü, çıkarlarınızı her ne pahasına olursa olsun korumak isteğinizi gösteriyor.

Saat 13:45 Ay-Jüpiter görünümü, partnerinizin iyi niyetini, cömertliğini hissetmek istediğinizi gösteriyor. Sözlerine, tavırlarına bir hayli dikkat ediyorsunuz. Çünkü yanılmak, üzülmek istemiyorsunuz. Bu görünüm, bu anlamda sizi rahatlatıcı gelişmeleri işaret ediyor.

Saat 21:58 Ay-Merkür olumlu görünümü, bildiklerinizi mutlaka ortaya koyma arzunuzu gösteriyor. Bu yüzden hırslanabilirsiniz. Çünkü durmanız halinde birileri gelip yerinizi alacak gibi sanırsınız. Zihinsel anlamda bir hayli derinlikli düşünürsünüz. Sezgileriniz öylesine yoğundur ki, bir olayın perde arkasında olanları bile hissedersiniz.

Saat 22:53 – 17 Kasım saat 09:24 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süreç içinde yuvanızın, gönül dünyanızın güvenliği ve huzurunu düşünerek olumsuz durumları daha fazla büyütmemekte, bu süreyi sakin bir şekilde değerlendirmekte, mantıklı hareket etmekte yarar var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 03:38 Ay-Pluto kavuşumuyla yeni haftamız başlayacak. Bu enerji,  yaşadıklarımızı unutmadığımızı, aldığımız dersleri gönlümüze yazdığımızı, yorulduğumuzu ancak yine de ayakta durmayı bildiğimizi gösteriyor. Gün boyunca işlerimizi sağlam bir şekilde yapmaya gayret edelim.

Saat 10:10 Ay-Uranüs zorlu görünümü, farklı bir şeyler yapmak, baskı altına alınmaktan hoşlanmadığımızı gösteriyor.

Saat 13:45 Ay-Jüpiter görünümü, sağlığınız başta olmak üzere, mali konular üzerinde dikkatlice durmanın işaretçisidir. Titizlikle planlarınızı yaparsınız. Hesabınızı bilirsiniz ve bütçenize uygun şekilde hareket edersiniz.

Saat 21:58 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisi altında hem ilişkinizle alakalı hem de mesleki konularda hızlı ve son derece yenilikçi tarzda düşünürsünüz. Eğer size karşı çıkan olursa, inatlaşabilirsiniz.

Saat 22:53 – 17 Kasım saat 09:24 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde, önemsediğiniz meseleleri gözden geçirebilir, yarım kalan işlerinizi bitirebilirsiniz. Bazı kişilerin küçük dürücü hareketleri gözünüze batabilir. Kendinizi feda etmeden, kimsenin sizi devre dışı bırakmasına izin vermeden emin bir duruşla hareket etmeye çalışınız. Boşluk saatleri içinde yapacağımız konuşmalara, irtibatta bulunduğumuz insanlara dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar yeni haftamız, saat 03:38 Ay-Pluto kavuşumuyla başlarken, ilişkilerimizde yeri geldiğinde, esnek düşünmekte zorlanabiliriz. Çünkü biz de güven arıyoruz, biz de destek görmek istiyoruz. Bu enerji en azından güne başlarken sizi kuvvet veriyor. Aşkta tutkularınızı güçlendiriyor. Çocuklarınız varsa onlar üzerindeki etkinizi yükseltiyor.

Saat 10:10 Ay-Uranüs zorlu görünümü, değişik tarzda yaşamak, hiç kimseye hesap vermeden dilediğiniz gibi kararlar vermek, sorumluluklardan uzak durmak arzunuzun simgesidir.

Saat 13:45 Ay-Jüpiter görünümü, attığımız adımın, verdiğimiz kararın doğruluğundan emin olmamızı sağlıyor. Her ayrıntıyı önemsiyoruz. Amacımız hakikaten verimli, sağlıklı, başarılı olacağımız işlere yönelmek. Aşkta da bu yüzden daha dikkatliyiz. Gözlem gücümüz yüksek ve ne istediğimizi gayet iyi belirleyecek gücümüz var.

Saat 21:58 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisi altında inandığınız yolda ilerlemek taraflısı olduğunuz için, bir işin olurunu veya olmazını bilmek istersiniz. Çünkü boş yere zaman kaybetmekten hoşlanmazsınız.

Saat 22:53 – 17 Kasım saat 09:24 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde, hayatla bütünlük oluşturmak adına kendinize zaman ayırınız. Biraz rahat olunuz. Sürekli endişe, ince elemeler sık dokumalar bir yere kadar. Etrafınızdaki güzelliklere bir bakınız. Ne kadar özel ve kıymetli olduğunuzu hatırlayınız. Bu size birilerinin söylemesi gerekmiyor. Gerekirse, siz kendinize söyleyiniz. Bu güven duygusu hayatı kucaklamanızda yardımcı olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 03:38 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında yeni haftamız başlayacak. İlişkinizi, aile hayatınızı, gücünüzü ispat etme, kendinizi kabul ettirme ve ev içinde, ailemizle ilgili konularda hakimiyeti elinizde tutma arzunuz yükselebilir. Derinlikli bir şekilde durumunuzu gözden geçirebilirsiniz.

Saat 10:10 Ay-Uranüs zorlu görünüm altında, hayata bir kere geliyorum, sürekli bir şeyleri idare etmek, düşünmek zorunda kalmak ne sıkıcı diye içinizden geçirebilirsiniz.

Saat 13:45 Ay-Jüpiter görünümü, bazı durumlar zorlayıcı olsa bile, her şeyin düzeleceğine dair inancımızı koruyoruz. Kafamızı bulandıran, gönlümüzü sıkıştıran meseleler var. Fakat bunları biraz da olumlu bir niyetle ele alabilecek gücümüz bu saatte yükseliyor.

Saat 21:58 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisi altında kişi geleceğini en doğru anlamda çizebilmek için akıllı düşünür ve gözden geçirmeden rahat etmez.

Saat 22:53 – 17 Kasım saat 09:24 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Boşluk etkisi altında, güven olgusu bizi türlü şekilde yoklar, test eder. Başkalarıyla ilgilenmemiz, evimizi derleyip toparlamamız, ailemize önem vermemiz, işimizi başarılı bir şekilde yapmamız beklenir. Zorunlulukları zevke dönüştürmenin anahtarı, yapabileceğiniz kadarına önem vermektir. Daha fazlasına değil.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 03:38 Ay-Pluto kavuşumuyla yeni haftaya merhaba diyoruz. Ben bu enerjiyi sizler açısından gayet olumlu buluyorum. Herhangi bir konuda derinlikli düşündüğünüzde tahminleriniz gayet doğru çıkar. Bir insana şöyle bir baktığınızda, onun kim olduğunu gayet iyi sezinlersiniz. Düşüncelerinizi dışa karşı pek belli etmezsiniz. Ancak başkaların aklından geçenleri okursunuz.

Saat 10:10 Ay-Uranüs zorlu görünümü, sizi denetim altına alan kişi ve durumlardan bir hayli sıkıldığınızın işaretçisi.

Saat 13:45 Ay-Jüpiter görünümü, sorumluluklarımızı hafife almadan, işlerimizi düzgün bir şekilde yerli yerine koyabiliriz. Bu saatlerde gücümüz yükseliyor. El attığımız işler kendiliğinden yoluna girebilir. Dostlarımızdan destek göreceğiz.

Saat 21:58 Ay-Merkür görünüm etkisi altında gelişmeleri, aldığımız duyumları akıllıca gözden geçirebiliriz. Ancak pire için yorgan yakmayalım.

Saat 22:53 – 17 Kasım saat 09:24 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde genel olarak insanları gayet iyi dinlemeye çalışınız. Böylece onları çok daha iyi gözlemlemiş olursunuz. İşinizin püf noktalarını öğrenmekte yarar var. Yolculuk kararı almak bu saatlerde sakıncalıdır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 03:38 itibariyle etkili olacak, Ay-Pluto kavuşumuyla yeni haftaya adım atıyoruz. Bu enerji, uzun vadeli düşünmenizde yardımcıdır. Özellikle maddi anlamda bir hayli güçlü olmak istiyoruz. Bu enerji, paranın ne kadar önemli bir olgu olduğunu hatırlatıyor. Kazanmaktan yanayız. Derinlikli düşüneceğiz ve bir hayli tutkuluyuz güne başlarken. İstediğimizi elde etmekten yanayız.

Saat 10:10 Ay-Uranüs zorlu görünümü, hem maddi hem de manevi anlamda riskten uzak durmaya çalışmanızı sağlıyor.

Saat 13:45 Ay-Jüpiter görünümü, maddi ve iş hayatımızla ilgili konularda titiz düşünmemizi sağlarken,  hiçbir şeyin hafife alınmaması gerektiğini vurguluyor. Eğer gerçekten başarılı olmak istiyorsak, attığımız adımlara dikkat etmeliyiz.

Saat 21:58 Ay-Merkür olumlu görünümü, bizi maddi konularda yanılmamak için, dikkatlice hesaplamalarda bulunmamız gerektiğinin göstergesi. Bu son iki enerji de, mali konuları bir hayli vurgulayıcı olduğu için, derinlemesine ele alacağız.

Saat 22:53 – 17 Kasım saat 09:24 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Boşluk süresince, yaptığınız işleri dikkatli bir şekilde gözden geçirmeniz iyi olacaktır. Parasal ve iş ile alakalı konularda ve duygusal meselelerde mantıklı hareket etmemiz faydalıdır. Zaten Ay-Oğlak burcu geçişleri bu konuda tedbirli davranmanızı sağlayıcıdır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar yeni haftamız, saat 03:38 Ay-Pluto kavuşumuyla adım atarken tabii ki güne olumlu bir adım atıyorsunuz. Kendinizi her konuda lider, güçlü ve derin düşünebilen bir kişi olarak hissedersiniz. Zihniniz gayet açıktır ve gerekli olduğunda her türlü duruma müdahalede bulunarak ne kadar güçlü bir kişi olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Saat 10:10 Ay-Uranüs zorlu görünümü, parasal konuların düzenlenmesi, planlamalarda bulunulması yönünde etkilidir.

Saat 13:45 Ay-Jüpiter görünümü, bize kuvvet veren, umutlanmamızı sağlayan, olumlu hislerle hayatı kucaklamamıza vesile olan bir etki. Her işimizde bize kolaylık getiriyor. İyi niyetimizin karşılığı olan güzellikleri bize sunuyor.

Saat 21:58 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisi altında ortak kazançlar yani başkaları kaynaklı gelirleriniz konusunda mutlaka hesabınızı iyi yapmanız lazımdır. Bir an önce çıkarlarınız doğrultusunda kararlar almak isterken ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz.

Saat 22:53 – 17 Kasım saat 09:24 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Boşluk süresince özellikle kişisel ve mesleki konularda gözden geçirmelerde bulunmak yararlı olur. Eğer bir işiniz istediğiniz biçimde gerçekleşmezse, bunu başarısızlık olarak yorumlamayınız. Ayrıca olumsuz durumlardan kendinizi sorumlu tutmayınız. Biraz rahat olmanızda yarar var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 03:38 Ay-Pluto kavuşumuyla yeni haftamızı selamlıyoruz. Bu enerji gün boyunca birçok mesele üzerinde derinlikli düşünmenizi sağlıyor. Zorlandığınız konularda başarılı olmak için, önce gücünüzü toplamanız, biraz çıkarlarınızı düşünmeniz gerektiğini bilmeniz lazım. Siz farklı bir açıdan bakıyorsunuz, böyle çıkar nedir bilmezsiniz. Ancak bu enerji, hakkın olanı da almayı bilmelisin diyor.

Saat 10:10 Ay-Uranüs zorlu görünümü sizler açısından günün bir hayli aktif geçeceğini ve ancak zorlamalardan hiç hoşlanmayacağınızı gösteriyor.

Saat 13:45 Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatımız veya özel yaşantımızı ilgilendiren konuları ciddiyetle ele almamızı sağlıyor. Aslında bazı şeyler kafamızı karıştırıyor. Nasıl yapmalı, halletmeli diye düşünürken aşırı titizlenebiliriz.

Saat 21:58 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisi altında insan ufkunu genişletmek, bazı durumları aşabilmek ve isteklerinin peşinden gitmek için aceleci davranabilir. Tanıştığı yabancılar, aldığı bir takım haberler, karşına çıkan fırsatlar konusunda hiç düşünmeden hareket etmeye meyilli olur.

Saat 22:53 – 17 Kasım saat 09:24 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Boşluk süresince zihnimizin gereksiz bilgi ve koşullanmalarla dolmasına izin vermeyelim. Birileri tuhaf bulacak diye, bizi mutlu edecek olandan uzaklaşmayalım. Unutmayalım ki, kişinin kendisiyle olan barışıklığını hiçbir kitap ve öğretici sağlamaz. Tam tersine kişinin kendisi kazanır. O zaman rahat olalım.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 03:38 Ay-Pluto kavuşumuyla yeni haftamız başlayacak. Bu enerji sizi güçlendiricidir. Hem duygusal anlamda derinlikli düşünmeyi sağlar hem de problemli durumları çözümlemenizde yardımcı olur.

Saat 10:10 Ay-Uranüs zorlu görünümü, maddi konularda bir hayli hırslandığınızı gösteriyor. Artık,  yok  ay sonu,  yok aybaşı diye düşünmek istemiyorsunuz.

Saat 13:45 Ay-Jüpiter görünümü, ciddi ve oldukça planlı bir şekilde hareket etmemizi sağlıyor. Özellikle ilişki ve iş ortaklıklarında bir hayli titiz düşünebiliriz. İlerisi adına garanti bekleriz. Duygularımız mesafelidir. Sözler değil, icraat bizim için kıymetlidir.

Saat 21:58 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisi altında kişi, hayallerini gerçekleştirmek isteyen şövalye gibi davranabilir. Ne pahasına olursa olsun onların peşinden gidecek ve elde edecektir. O denli kendine inanır.

Saat 22:53 – 17 Kasım saat 09:24 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde  işlerinizi yerli yerine koymakta zorluklar yaşanabilir. Bu zorlukların altında yatan nedenler bazen sizin bakış açınızdan kaynaklanabilir veya durumun hassasiyeti böyle düşünmenize yol açabilir. Konu her ne ise, öncelikle dikkat edilmesi gereken nokta, neyin üzerinde yürüdüğünüzü bilmenizdir. Bazen aklımızın onaylamadığını, yüreğimiz ister. Fakat gönlümüz tatmin olmaz. Bunun için şöyle bir etraflıca incelmemekte yarar var.

Astroloji Danışmanı iremSU

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.