16 Haziran burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

16 Haziran 2015 Salı günü burç yorumları ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı iremsu’dan 16 Haziran burç yorumları…

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Salı günümüzü, saat 17:06 itibariyle İkizler burcunda oluşacak Yeniayın güçlü etkileri altında karşılıyoruz. Bu Yeniay, zihin faaliyetlerinizi aktif bir şekilde hızlandırıcı, çevreniz üzerinde hareketlerinizle, sözel ve yazı yoluyla ifadenizi yükseltici ve etkili olmanızı sağlayıcıdır. Ben bu Yeniayın kurnazlık işaretlerini taşıdığını söylemeliyim. Öyle ki, aklınıza bir şeyi koymaya görün, ne yapar eder onu elde edebilirsiniz. Eğitimde çabuk öğrenme, iş hayatında her türlü bilgi, veri veya belgeye ulaşabilme, girişimlerde öne çıkma, ticarette uyanık olma şeklinde yansımaları bulunmaktadır.

Bu Yeniayın Mars ile kavuşumu, her türlü koşullar altında amaca ulaşmak adına harekete geçmenin işaretçisidir. Uranüs ile olumlu görünümü, sürpriz yeniliklerin simgesidir. Jüpiter ile olumlu görünümü, hayatın keyifli yanlarını hissetmenizde, yeni biriyle tanışmanızda destekçinizdir. Bu Yeniay, yeni bir çevreye taşınmanızın, bir yolculuğa çıkmanın, işlerinizi çabucak sonuçlandırmanın da göstergesidir. Ancak bu kadar olumlu yanlarına rağmen, trafik kurallarınıza mutlaka uyunuz. Konuşurken, yazışırken, birileriyle bağlantı kurarken, söylediklerinize dikkat ediniz. Attığınız adımın farkında, enine boyuna düşünmeyi de ihmal etmeden bu olumlu Yeniayı değerlendiriniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 17:06 itibariyle İkizler burcunda oluşacak Yeniayın güçlü etkileri altında Salı gününe merhaba diyeceğiz. Kazanç elde etme anlamında oldukça hızlandırıcıdır. Yeni alanlar, yeni yöntemler, yeni bilgiler edinerek tüm becerilerinizi ortaya koyabilecek aktif bir enerjiye sahip olduğunuzu söylemeliyim. Sizin için maddi açıdan rahat bir yaşam sürmek, kazanmak ve kazandığınızla arzu ettiğiniz paraya kavuşmak bu Yeniayın yansımaları altında mümkündür. Boğalar için maddi ve manevi anlamda güvence her zaman kıymetli olmuştur.

Bu Yeniayın Mars ile kavuşumu, size para kazanmak yönünde hareketlilik, hedef ve bu hedefin üzerine giderek elde etmek yönünde fırsatlar sunar. Merkürün de İkizler burcunda oluşuyla, bağlantılar kurmak, görüşmelerde bulunmak mümkündür. Yeniayın Uranüs ile görünümü, yeni bir şeyler yapma arzunuzu körükleyecektir. Jüpiter ile görünümü, ev satın alımı, kiralanması, satışı gibi konuların, başka bir yere taşınmanın, yolculukların da göstergesidir. Karşınıza çıkan bir iş, bir fırsat veya yolculuklar nedeniyle pek evde oturmazsınız. Olumlu buluyorum. Ancak tabii ki gelen parayı tutmak, uygun şekilde değerlendirmek, harcamalara dikkat etmek, israftan uzak durmakta fayda var.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Salı günümüz, saat 17:06 itibariyle burcunuzda oluşacak olumlu Yeniay etkisi  altında başlıyor. Sizler açısından oldukça heyecan verici, aktif yansımaları işaret etmektedir. Merak ettiğiniz konularda bilgilenmeniz, girişimde bulunmanız,  öğrenmek istediğiniz alanlarda en kısa yoldan sonuca ulaşmanız, her yeniliğin peşinden aktif bir şekilde gitmeniz, her türlü ortamda kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmeniz yönünde hızlılık kazandırıcıdır. Bir şeyi öğrenmek, öğrendiğinizi çabucak başkalarına aktarmak, hemen düşünüp hemen uygulamak bu Yeniayın özünde yer alıyor. Kararlarını en kısa sürede verebildiğiniz böyle bir etki altında hakikaten sizi durdurmak mümkün değil diyebilirim.

Yeniayın Jüpiter ile olumlu görünümü, yolculukları, eğitim veya ticari konulardaki başarıyı simgeliyor. Uranüs ile görünümü ise, karşınıza çıkabilecek yeni fırsatların işaretçisi olacaktır. Sözleriniz, hareketleriniz, inandıklarınız tümüyle bu Yeniayda dışarıya yansıyor. Girişim anlamında sizi cesaret kazandıran bu güçlü oluşumun tabii ki dikkat edilmesi gereken gölge yanlarını da belirtmek isterim. Lütfen enerjinizi doğru amaç, hedef üzerinde dikkatlice, acele etmeden, bilinçli bir şekilde odaklamaya çalışınız. Öyle bir Yeniay ki, her şeye meraklı bir şekilde atlayıp, kararlar alıp sonra sabırsız davranıp dağılabilirsiniz. Ne yapmak istediğinizi bilin ki, bu Yeniayda doğru bir adım atmış, başarılı bir sonuç almanız mümkün olsun.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 17:06 itibariyle İkizler burcunda doğacak Yeniayı, sizler açısından biraz temkinli karşılıyorum. Çünkü oluştuğu yaşam evinde kişinin kendini, hedeflerini, durumunu, dağılmadan, gerçekçi bir şekilde belirlemesi gerekiyor. Ben kendimi şu alanda, şu konuda, şu hedefe odaklıyorum ve bunu başarmak için bilinçli bir şekilde ilerleyeceğim kendimi hazırlayacağım demelisiniz. Çünkü Yeniayın Uranüs ile görünümü, iş hayatınızla ilgili konularda trendleri takip etmek, farklı bir şeyler tasarlamak, eskimiş olanları atıp, yeniye yer açmak anlamında size hız kazandırıcıdır. Ancak ne istediğimizi bilmek de önemlidir. Ben bir de, iş ilişkilerinize dikkat etmenizden yanayım. Kimin dost kimin düşman olduğunu bilmiyoruz. Sırrımızı veririz, kötü niyetli kişiler bunu kullanmaya çalışırlar. Fiziksel ve bedensel sağlığımız da önemli.

Bu Yeniayın Mars ile olan görünümü de, bir yanıyla aktif olmaya çalışırken, diğer taraftan bir durumu tam anlamadan, dinlemeden tepki göstermenize neden olabilir. Benim sizlere tavsiyem, bu Yeniayda, sakin, aklı başında, yeni hedefler belirleyerek, bilgilenmeye, araştırmaya dönük çalışarak bu aktif enerjinizi doğru manada kullanmanız ve yeteneklerinizi ortaya koyarak kazancınızı arttırmanızdır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Salı günümüz, saat 17:06 itibariyle İkizler burcunda doğacak Yeniay olumlu tesirleri altında başlıyor. Bu oldukça aktif bir Yeniaydır ve görünümleri de bir hayli yüksek enerjinin göstergesidir. İnsanları kolaylıkla ikna edebilmenizde yardımcı olduğu için, önümüzdeki iki haftalık süreçte hedefinize ulaşacak şekilde bilgilenmenizde, araştırmanızda, aktif bir şekilde ilerlemenizde size hız kazandırır. İdeallerinizi gerçekleştirmeniz, toplumsal hayatta kendinizi tanıtarak insanların dikkatini çekmeniz kolaylaşır. Bu dikkat çekicilik, iletişimin her alanında göze çarpar.

Projelerinizi sunmak için, görüşmeler yaparsınız, yolculuklara çıkarsınız, gruplar içinde yer alabilirsiniz, sizinle aynı görüşte olan kişilerle yan yana gelerek ekip halinde çalışabilirsiniz. Yeniayın görünümleri hedefe ulaşmak, bilgilenmek, araştırmak, veri toplamak, bunları değerlendirmek yönünde de olumludur. Yeni arkadaşlıklar, sürprizlerle karşılaşmak yönünde de faydalıdır. Ancak bir konuda size tavsiyem, yaptığınız işin, gittiğiniz yolun bilinçli şekilde takipçisi olmanız, sorumluluklarınızın farkında olarak, kararlılık göstermenizdir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 17:06 itibariyle İkizler burcunda oluşacak Yeniay etkisi altında günü karşılayacağız. Bu aktif Yeniay, iş hayatında yeni bilgiler edinme, kendinizi geliştirme anlamında olumludur. Eğer amacınız hızlıca yükselmek,  iyi bir iş bulmak, aktif olmak, bulunduğunuz yerde adınızdan söz ettirmek, başkalarının dikkati çekmek, atağa geçmek ise, bu Yeniay biçilmiş İş ortamına çabucak alışırsınız. Genelde serbest işler için bu Yeniayın daha etkili olduğunu söylemeliyim. Emir altında olmak pek işimize gelmeyebilir. Veri toplama, haber alma, haberi dışa iletme, sözgelimi medya, yayıncılık, iletişim, haberleşme, reklamcılık gibi meslek sahipleri için bu Yeniay, başarılı işler çıkarmanızı sağlar. Bir ürünün insanlara tanıtılması ve onun hemen kısa sürede beğenilmesi mümkündür. Tabii ki Başaklar için, kalıcı olan işler önemlidir. Bu yüzden de mükemmel olana ulaşmak için sabırla çalışırlar. Ancak vakit kaybettikleri ve fırsatları kaçırdıkları da olur.

İşte bu Yeniayın pek sabırlı yanı yok. Hemen harekete geç, işi bitir, yenilikçi düşün diyen bir ışığı var. Başkalarıyla mali ortaklıklarda ben yine de dikkatli olunması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bir anda hoşa giden bir şey, sonrasında problem oluşturabilir. Yeni bir karar vereceklerin dağılmadan, iyice odaklanmayı, enine boyuna düşünmeleri iyi olur.  Çünkü Yeniayın Mars ile kavuşumu, arkanızdan biri kovalıyormuş gibi sizi hızlandırır. Bazıları bu Yeniayda,  işi bırakıp arzu ettikleri bir başka yere geçiş yapabilirler. Kimileri terfi veya tayin edilebilirler. Bu türden yenilikler şaşırtıcı olmayacaktır. Bunlara da hazırlıklı olalım. Yeniay iş yoğunluğunu yükseltebilir. Yolculuklar, bağlantılar, görüşmeler, toplantılar, yazışmalar, tanıtımlar, pazarlama türündeki işler bu Yeniayın bir hayli etkili olacağını gösteriyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Salı gününe,  saat 17:06 itibariyle İkizler burcunda oluşacak Yeniayın olumlu etkileriyle uyanıyoruz. Bu Yeniay öylesine aktif ve öylesine sürpriz gelişmelerin işaretçisi ki, insanın yerinde duramamasına şaşırmamak lazım. Öyle uzun uzun düşünmelere pek zaman yok gibi. Her bir yeniliğin peşinden bir çocuk misali koşup, o yeniliği hayatımıza uygulamaktan yanayız. Yolculuklar bir hayli yoğun. Yeni insanlarla tanışmak, yeni yerler görmek, keşfetmek ve tadını çıkarmak.

İşte bütün bunlar Yeniayın özünde yer alıyor. Öğrenmek ancak öyle ağır ağır değil, bilakis en hızlı şekilde gerçekleşiyor. Yaşamın ağır, aksak, zorlu yolları, derslerinden ziyade, en kısa yoldan ulaşılan zirve bizim için önemli olan. Bu Yeniay, hevesli kılacak sizleri, bu Yeniay en çocuk yanlarımızı öne çıkartacak, bu Yeniay her ne olursa olsun beklemeye tahammülümüz olmadığını hissettirecek. Hele bir de amacımız varsa, bir arzumuz, elde etmek istediğimiz bir şeyler varsa, gidecek, onu elde edecek, tadını çıkartacak sonra geri dönüp, iyi ki yaşamışım, iyi ki görmüşüm dememizi sağlayacak. Yüksek eğitim için başarılı bir sonuç, ticarette çabuk kazanç, aşkta hızlı yol almak, uzaklara açılmak, hiçbir şeyin bizi oyalamasına izin vermemek bu Yeniayın özünde yer alacak.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Salı günümüz saat 17:06 itibariyle İkizler burcunda oluşacak Yeniay etkisi altında başlayacak. Bu Yeniayın tüm görünümleri başkalarıyla alakalı iş veya maddi anlamdaki bölüşümlerde çıkarlarımızı zekice kollamamızı sağlayacak. Şu kişiyle ilişkimizin bana olan katkısı nedir, ne olabilir, neler kazandırır, neler kaybettirir diye düşüneceğiz. Bir yandan derinlikli şekilde ele alınması gereken bu meseleler, bu İkizler Yeniayında çabucak gözden geçirme, işini  halletme, isteklerini elde etme tarzında durumlara neden olabilir. Bu tarz yaklaşım siz-eşiniz-iş ortağınız veya başkaları tarafından aynı şekilde ele alınabilir. Çünkü bu yeniayda çalışma hayatınız, kariyerinizle ilgili konular da önem taşıdığı için, kazanacağım bir işim olsun, yükselmemi sağlayacak olanaklara sahip olayım, kafam rahat etsin, problem falan kaldıracak halim yok diye düşüneceğiz. Hani derler ya, kaz gelen yerden tavuğu esirgeme misali. Biraz hoş gibi durmayabilir. Ancak işini bilmek de bazen gerekir.

Benim minik tavsiyelerim olacak size bu Yeniay ile ilgili. Menfaate dayalı her ilişkinin bir gün geldiğinde insanı zor duruma sokabileceğini unutmayalım. Bir gün gelir bir şeyler bittiğinde, yollar ayrıldığında sudan çıkmış balık misali çırpınırız. Bazen de bilirsiniz, işin içine çıkarlar girdi mi, herkes kendi payına düşeni almaya çalışır. Ne dostluk, ne sevgi ne de başka bir şeyin hatırı kalmaz.  Onun içindir ki, her şeyin ne siz ne başkasını ölçüyü kaçırmayın. Kredi kartı harcamalarına, kredi alımlarına, ortaklık ilişkilerine, miras paylaşımlarına,  borçlanmalara dikkat edin. Aceleye getirmeyin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 17:06 itibariyle İkizler burcunda oluşacak Yeniay etkisi altında Salı günümüz başlıyor. Karşı cinsle olan ilişkimiz merkezimiz haline gelecek. Yeniayın görünümlerine baktığımızda heveslendirici, çok yönlü hareket etmeyi sağlayıcı, hayatı en keyifli yanlarıyla hissetmemizde etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. Kolaylıkla ilişki kurmak, sosyalleşmek, yeni biriyle tanışmak, heveslilik, öyle fazla problem falan çekmemek, ne olursa olsun aktif olmak bu Yeniayın özünde var. Devam eden ilişkileri canlandırıcı bu Yeniay, başlayacak yeni ilişkilerin de startını veriyor. Öylesine kolay tanışıyoruz ve çabucak kaynaşıyoruz ki, kimdir, neyin nesidir, doğru mudur, yanlış mıdır, her an gözümüzden kaçabilir. Bir anda jet hızıyla biri hayatımıza girebilir. Bir anda ilişkideki bir problem yolları ayırabilir.

Bu Yeniayın, bir çocuğun çok istediği bir oyuncağa sahip olduğunda duyduğu sevinç gibidir. Ancak daha sonra bıkıp bir kenara koyabilir. Onun içindir ki, bastığımız yeri bilmek, yaptığımızın sorumluluğunu da almak gerekir. Bu dönemde ilişkilerde üzerinde duracağımız en önemli husus, yüzeysel davranışlardan kaçınmak, hayatın bir oyun olmadığını, saygı, sevgi, güven üçlüsünün ilişkilerde her zaman önemsemek gerektiğini bilmektir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 17:06 itibariyle İkizler burcunda oluşacak Yeniayın güçlü etkileri altında Salı gününe merhaba diyeceğiz. Çalışma hayatımız, ailemiz, evimiz, başkalarıyla olan bölüşümlerimiz yönünde önem taşıyor. İhtiyaçlarımızın ne olduğunun farkında olmak, onları elde etmek amaçlı çalışmak, çaba sarf etmek demekse, bizim de bu Yeniayda, aklımızı başımıza toplayıp, dağılmadan, yüzeysel düşünmeden anlamlı işlere, uğraşılara, gelişmeye, bilgilenmeye yönelmemiz lazım. Bu Yeniay, bir hayli aktif, hızlandırıcı, çabuk öğrenmeyi sağlayıcı ancak bir yanıyla da, çabuk sıkılmanın işaretçisidir. Bir anda verilen kararla işe girmek, şartları göz ardı etmek yine bir anda işten ayrılmak, bir projeye başlamak, ancak sistemli çalışılmadığında pes etmek. Bunlara dikkat etmek gerekiyor.

Ancak şu var ki, oğlakların ne kadar dayanıklı, sabırlı, disiplinli burç mensupları olduğunu biliyoruz. O nedenle de bu Yeniayın gölge yanlarının farkında olacaklardır. Bir başka önemli yanı, bu süredeki yoğunluğun artışıyla, sizlerin birden fazla işle uğraşmak zorunda kalmanız da mümkündür. Hadi şunu da yapayım, hadi bunu da başarayım derken, bir bakmışız ki, sağlığımız risk altına girmiş. O zaman bu Yeniayda, gücümüzü aşabilecek işlerden de kaçınmak gerekiyor. Hem faydalı hem de dikkatli olunması gereken yanlarıyla bu Yeniayın, kendinizi geliştirme, menfaatlerinizi düşünme, ailevi konularla ilgilenme, stresten uzak durma, kolayca iletişim kurma, projelerinizi bitirme, iş sorunlarınızı, sağlığınızla ilgilenme yönündeki tüm işlerinizi kolayca bitirmenizde ışık olmasını dilerim.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Salı günümüzü, saat 17:06 itibariyle İkizler burcunda oluşacak Yeniayın olumlu tesirleriyle karşılıyoruz. Bu Yeniay, siz Kovaların, gerek aşkta, gerek ciddi ilişkilerde ve gerekse hayatın eğlenceli yanlarında aktif kılacaktır.  Bu öyle bir Yeniay ki tüm görünümleri heveslendirici, iletişimin kolay bir şekilde akışını sağlayıcı, yenilikleri de çabucak hayatınıza dahil edici. Kovalar zaten sıra dışı düşünebilin, sosyal ilişkileri güçlü, aktif olmaktan hoşlanan yapıda kişiler. Onun içindir ki, bu Yeniayın tüm enerjisini olumlu şekilde değerlendirecek burçlardan biri olarak, öyle durup beklemek, olur mu olmaz mı diye düşünmek size göre değil. Birini beğendiniz mi, iletişime geçip yan yana gelmeniz uzun sürmez. Diyelim ilişkiniz var, birlikte hoşça vakit geçirmek için gerekli ne varsa onu değerlendirirsiniz. Tatile çıkmak gibi. Can sıkıntısı diye bir şey bu Yeniayda yok.

Çünkü öyle hareketlisiniz ki, her an bir başka karar alıp hoşunuza gidecek bir şeyler yapabilirsiniz. Yıldırım aşkı derler ya, işte bu Yeniay böyle bir etki yaratabilir. Hemen aşık olmak, hatta evlenmeye kalkışmak gibi. Yeniay için minik uyarılarım da olacak tabii ki. Aceleyle verilen kararların, düşünülenlerin daha sonra kalıcı olmayışı. Böyle bir gölge yanı olduğunu bilirsek, hangi konuda olursa olsun daha dikkatli davranırız. Ben yine de genel olarak bu Yeniayın önümüzdeki bir aylık süreçte size getirdiği hareketlilik moralinizi yükseltmede, eğlenceli bir dönem geçirmenizde destekleyici olacağını söyleyebilirim.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Salı günümüz saat 17:06 itibariyle İkizler burcunda oluşacak Yeniay etkisiyle başlıyor. Balık için yeni bir yere taşınma, ailenizle alakalı konular, haberleşme, yolculuk, iletişim yönünde hareketlenmeyi sağlayacak. Kimileri için tayin, bazıları için kiralama, ofis açma, evinizi kiraya verme, satın almak için girişimde bulunma gibi yansımaları da mevcuttur. Evdeki değişim bir kısmınız için bir hayli yorucu olabilir. Uygun şartlarda olmasına, daha sonra sorun çıkarmamasına dikkat etmek gerekir.

Kimileri evlilik veya boşanma nedeniyle evden ayrılabilip, yeni bir dünya kurabilir. Evin içinde sözel iletişim bir hayli yoğundur. Yazlığa gitmek, tatile çıkmak, iş değişikliği nedeniyle ev bulmak, aileye yeni bir üyenin katılması, miras taksimi yoluyla bir evin bölüşümü gibi konular da yine bu Yeniay ile öne çıkabilir. Bilgilenmek, araştırmak, üzerinde düşünmek çok önemli. Öyle her aklımıza geleni de yapmayalım. Bir planlama, düzenleme, bütçemize göre ayarlama, iş durumumuza göre göden geçirmede bulunalım. Bir hayli hızlandırıcı görünümlere sahip olduğu için, bu Yeniayın pek bir sabrı yok dostlarım. Öyle bir sürpriz yaşanır ki, elimiz ayağımız birbirine dolaşır. Bunu bilerek, hazırlıklı olmayı da ihmal etmeyelim.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.