16 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

16 Eylül 2015 Çarşamba günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 16 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Çarşamba gününe, saat 18:42 olana dek etkili Ay-Boşluk ilerleyişiyle adım atmaktayız. İkili ilişkiler, rekabet veya başkalarının bize olan yaklaşımları, onlarla olan temasımız önemli hale gelecektir. Bu süre içinde ortaklaşa konularda dengeyi muhafaza etmekte yarar var. Aklınıza bir çok şey takılabilir.  Belki çalışan veya evde yaşayan bir kişisiniz. Ne yöne gidiyorum, gönlüme göre bir hayat kurabilecek miyim? böyle bir hayatın içinde  geleceğim  nokta nedir? Bazılarınız  kendisine hiç uymayan bir çevrede yaşamını sürdürüyor olabilir. Hayata yeni atılmakta olan genç kardeşlerimiz düzgün  bir iş bulacaklar mı? veyahut evlenmeyi düşünenler, bugünkü şartlar altında ellerine geçebilecek parayla geçinebilecekler mi? Bütün bu sorular boşluk süresince kafamızı kurcalayıp durur.  Ancak cesaretinizi lütfen kaybetmeyiniz. Hayat o kadar güzel sürprizlerle dolu ki, bunların sizi bulmayacağını kim söyleyebilir ki?

Saat 18:42 itibariyle, Ay-Akrep burcunda seyrine başlayacak. Değişim ve yenilenme isteği fazlasıyla ön plandadır. Bunu bize sağlayacak, bir partnerin desteği veya bir iş ortağının varlığına ihtiyaç duyabiliriz. Bir miras, kredi v.b gelir yoluya  güçlenmek isteriz. Hayat şartları bir hayli zor. Tek başına bu yükün altından kalkmak sizi bunaltıyor olabilir. Ancak işin bir başka yanı, kimseye taviz vermek niyetinde değilsinizdir. İstersiniz ki, bir destek görün ancak bedelini ödemeyin. Tabii ki bu öyle kolay bir şey değil. Akşam saatlerinde bütün bu olasılıklar aklımızdan şöyle bir geçebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar,  saat 18:42 olana dek devam edecek Ay-Boşluk etkisi, başkalarına anlayışlı davranmamızı, dengeli ve uyumlu bir şekilde hareket etmemizi gerektiren durumlarla karşılaşabiliriz. Böyle hallerde ne kendinizden çok şey vererek üzülmeli ne de sorunları görmezden gelerek üstünü kapatmalıyız. Maddi ve manevi anlamda içinde bulunduğunuz durumu sakin bir şekilde gözden geçirelim.  Bir yandan hayata tüm gücünüzle tutunurken diğer taraftan her şeyden uzak kalmak, özgür olmak isteği sizi bir hayli zorlayabilir. Bazı soru işaretleri, belirsizlikler, sağlık ve iş konuları  sizi yorabilir. Ancak unutmayalım ki, size siz lazımsınız. Lütfen kendinize iyi davranınız.

Saat 18:42 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, ilişkide güç ve kontrolün sizden yana olmasını istersiniz. Ne aileniz ne de başka birinin sizi yönlendirmesine izin vermezsiniz.  Birileri bu tavrınızdan pek hoşlanmayabilir. Ancak, bir adım dahi  geri atmazsınız. Size göre hayatınızla alakalı kararlar veya  izlemek istediğiniz yol doğrudur ve başkalarının ne söylediği önemli değildir. Bunların ardındaki neden,  ipleri başkalarına teslim etmemek arzunuzdur. Bu yüzden inatçı davranıyor olabilirsiniz. Zaten Ay-Akrep burcu geçişinin,  -Eğilme bükülme inatla bildiğini sürdür diyen sesi akşam saatlerinde bir hayli yükselebilir. İlişkilerde esnek düşünmeye çalışmakta yarar var.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 18:42 olana dek etkili, Ay-Boşluk ilerleyişiyle güne başlamaktayız. Bu zaman dilimi, ilişkinizin  sizde hangi duyguları, hisleri ve gerçekleri uyandırdığı üzerinde düşünebilirsiniz. Bazen ortaklaşa hareket etmek zor olur.  Ancak bu ilişki sizin için önem arzediyorsa bir şekilde dengeyi sağlamaya çalışırsınız.  Sorumlulukların eşit biçimde dağılımı paylaşımın önemi bu saatlerde belirgindir. İlişkinizle alakalı konularda acil kararlar alınmamalıdır. Ayrıca  parasal konularda soğukkanlı ve bilinçli davranmanın önemi büyük. Tedbirli bir şekilde hareket etmekte yarar var.

Saat 18:42 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Arzularınız güçleniyor,  dokunmak, tatmak, hissetmek gibi, zevk verici, ruhunuzu okşayıcı hoşluklara önem verirsiniz.  Verdiğiniz kararlar veya içinde bulunduğunuz durumla ilgili,   sakin bir şekilde tekrar düşünmeli, bunları yürürlüğe sokmadan önce herhangi bir eksik var mı yoksa hala aynı düşüncede misiniz tekrar ele almalısınız.  Belki  şimdi farklı düşünüyorsunuz veya farklı bir yöntem uygulayarak sonuca gitmek istiyorsunuz. Bütün bu durumları gözden geçirmek ve derinlemesine düşünmek açısından bu enerji size yardımcı olabilir. Ancak çok fazla hırslı davranmak, baskın olmaya çalışmak, sadece kendinizden yana düşünmek yanlıştır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, saat 18:42 olana dek devam edecek Ay-Boşluk etkisi altında Çarşamba günümüz başlayacak. Bu zaman dilimi içinde,  huzurlu olmak istiyorsak,  politik davranmamız, uyumlu olmamız gerekecek. Eviniz, ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda belli bir baskı söz konusu olabilir. Alıştığınız düzenden koparak kendinize yeni bir düzen kurmak ve bunda başarılı olmak istersiniz.   Bu saatler arasında, üzerinizde denetim uygulamaya  çalışan kişilerle aranızda bir takım sorunlar yaşanabilir. İnatlaşmalardan kaçınmakta yarar var. Akıllı bir iletişim, size karşı olanları dize getirmeniz anlamında yararlıdır.

Saat 18:42 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, aşk hayatınızla ilgili konularda arzularınız, istekleriniz  ön plandadır. Karşı cinsin dikkatini çekmeniz kolaydır. Sadece etrafınıza şöyle bir baktığınızda, sizi ilgiyle izleyen gözleri farkedebilirsiniz. Haklı olduğunuzu düşündüğünüz konularda, ya hep  ya hiç diyecek kadar cesur olursunuz. Aslında bu bakış açısı, herkesin yardımına koşan, sürekli birilerini dinleyen ancak bir türlü iyilikleri anlaşılmayan Yengeçler için olumludur.  Bazen insanın kendini düşünmesi, kötü niyetli  insanlara cevap olabilir.  Akşam saatlerinde,  yaşamın renkli eğlenceli, tutkulu yanlarının keyfini çıkarmaktan yana olursunuz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, Çarşamba günümüz, saat 18:42 olana dek devam edecek Ay-Boşluk etkisinde başlıyor. Bu zaman diliminde,  yer değiştirme ve nakil yoluyla başka bir ortamda çalışmak yaşamak gibi konular üzerinde ciddiyetle düşünmenin işaretçisidir. Ancak olan resme bakmak gerekir, karar değişikliğinde bulunulmamalıdır. Boşluk süresince, yarım kalan işlerinizi bitirebilirsiniz. İşbirliğine açık olmanızda yarar var. Böylece huzursuzluktan uzak durursunuz. Yakın çevrenizdeki bazı kişilere yardımcı olmanız gerekebilir.

Saat 18:42 itibariyle Ay-Akrep burcuna geçiş yapacak. İlişkinizin sağlıklı bir şekilde yürümesi, problemlerinizin çözülmesi adına elbirliğinde bulunmak yararlıdır. Ailevi veya özel meselelerde, herkesin bir içsel  sorgulamada bulunması gerekir. Böylece sorunlar çözüme kavuşur. Zaten  derinlemesine düşünme hali, akşam saatlerinde etkili olacaktır.  Görünürde olanlardan ziyade, gizlide kalmış, üstü kapatılmış mevzular tekrar hatırlanabilir. Baskın olmaya çalışmak, kontrolün sürekli elimizde olmasını istemek yerine, başkalarına da söz hakkı tanımak yararlıdır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, Çarşamba gününe, saat 18:42 olana dek devam edecek, Ay-Boşluk etkisinde merhaba diyoruz. Bu uzun saatler içinde,  hayatınızda neyin değerli olduğunu düşünebilirsiniz.  Eş veya ortak ilişkileri yoluyla maddi gelir elde eden birisiyseniz bunun sizi kısıtlayıp kısıtlamadığı üzerinde düşünebilirsiniz. Maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yeni bir karar almak bu saatlerde yanlıştır. Boşluk süresince, anlaşmazlıkları çözmenin veya insanlarla anlaşabilmenin yolu, politik davranmaktan geçiyor.

Saat 18:42 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Yakın çevrenizle olan her türlü iletişiminizde yapıcı tarzda hareket etmeniz ve hayata olumsuz, kuşkulu ve kuruntulu bakmamanızı bilhassa öneriyorum. Çünkü bu enerji,  bazı konularda şüpheye düşmenize neden olabilir. Bu enerji, aşk hayatınızla konularda da, kendi bildiğiniz yolda ilerlemekten yana olduğunuzun göstergesidir. Size göre karşınızdaki kişiyle bir bütünlük oluşturabilmek için öncelikle  kendinizi güvende hissetmeniz lazımdır. Tabi ki bu haklı bir istektir. Her insan düzgün doğru bir ilişki  yaşamak isteyebilir. Bunda bir sorun yok gibi. Lakin güzel bir ilişkiyi sadece kuruntu ve kuşkularınız var diye  bozmak, irdelemek gayet yanlıştır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Çarşamba günümüz, saat 18:42 olana dek etkili, Ay-Boşluk ilerleyişiyle başlıyor. Bu uzun saatler içinde,  ortaklaşa hareket etmek, elbirliğinde bulunmak, politik düşünmekte  yarar var. Sinirlerinize hakim olduğunuz sürece, her sorunun altından kalkabilirsiniz. Önemli kişilerle bağlantılarınızda dikkatli olunuz. Bir takım konularda bazı haberler kulağınıza gelebilir. Ancak bunlar ne derece doğru, iyice bir öğrenmekte yarar var.

Saat 18:42 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, kazanma tutkunuzu, başarılı olma isteğinizi ve güce kavuşma ihtiyacınızı işaret ediyor. Ailemizin güvenliği, geleceğimizi garanti altına alma isteğimiz bir hayli yükselişte. Sizi üzen, anlamayan, sevginizi suistimal eden insanlara en iyi yanıtın ancak finansal anlamda güce sahip olmakla  verileceğinin farkındasınız. Standart bir iş, sıradan bir ilişki, boş ve anlamsız uğraşılardan yılmış durumdasınız. Ay-Akrep geçişi, kazanma arzusudur. Her konuda üste çıkmak isteğimizi körükler. Bu parasal konularda, ilişkilerde genelde hissedilen duygudur. Tabii ki dozunu bu saatlerde iyi ayarlamakta yarar var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 18:42 olana dek etkili Ay-Boşluk ilerleyişiyle Çarşamba gününe uyanıyoruz. Bu zaman diliminde,  kimseye anlayış göstermek zorunda değilim diye düşünebilirsiniz. Eğer partneriniz bu ilişkide rahat davranıyor ve problemleri görmezden geliyorsa tabii ki öğleden sonranız pek huzurlu geçmeyebilir. Siz de bütün sıkıntınızı ya içinize atarsınız veyahut tümüyle kendinizi işe vererek unutmaya çalışırsınız. Ancak bütün bunların çözüm olmadığını bilirsiniz.

Saat 18:42 itibariyle burcunuz üzerinde etkili olacak Ay, bir dedektif gibi her şeyi araştırmanızı, didiklemenizi sağlar. Hem birlikte olduğunuz insanı hem de kendinizi derinlikli olarak düşünürsünüz. Biz kimiz ve hangi yöne doğru gitmeliyiz sorusuna cevap ararsınız.  Fikirleriniz bugün bu enerji sayesinde güç ve kontrol kurmaya yönelik olsa da bunun altında yatan en önemli sebep içinde bulunduğunuz durumu net olarak saptamaktır. Ay-Akrep geçişi size zengin bir iç görü kazandırarak kendinizi ve ihtiyaçlarınızı yeniden saptamanız adına akşam saatleri itibariyle yol göstericidir.  Gücünüzü nasıl kullanacağınız, sizin bileceğiniz bir şeydir. Ancak esnek düşünmek yararlı olur.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, Çarşamba günümüz, saat 18:42 olana dek devam edecek Ay-Boşluk etkisinde başlıyor. Bu süre içinde,  gerçekçi olanla olmayan hedeflerinizi birbirinden ayırmak için şöyle bir düşünmekte yarar var. Kimlerle arkadaşlık etmektesiniz, kimlerle yolun sonuna geldiniz veya kimlerle iş birliğinde bulunmak gelişiminiz açısından önem taşıyor, bunlar üzerinde bir daha düşününüz. Ancak bu düşünmek, acil kararlar almak anlamına gelmesin.

Saat 18:42 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Eğer gücünüzü göstermek adına, birilerine baskı kurmaya kalkışırsanız, doğaldır ki anlaşmazlık yaşanır. Bu enerjinin etkisinde insan, iki yönlü düşünebilir. Bir yanıyla affetmeye hazırdır, diğer yanıyla öç almayı düşünebilir. Kimsenin kendisini ezmesine müsaade etmez. Ancak kendisi bunu düşünebilir. Oysaki değerlerimizi korumanın ve kollamanın yolu, gücümüzü doğru yönlendirmekle mümkündür. Derinlikli düşünerek, durumu analiz etmemiz yerinde olur. Ne kimsenin kurbanıyız ne de birilerinin yargıcıyız. Huzurumuz için, gerçekçi ve bilinçli olmalıyız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, Çarşamba günümüz,  saat 18:42 olana dek devam edecek Ay-Boşluk etkisinde başlıyor. Kimimiz ilişkimiz ve  iş hayatımız,  bazılarımız evimizle alakalı konularda her şeyin yerli yerinde, dengeli ve adil olması gerektiğini düşüneceğiz.  Ancak acele kararlar vermeyeceğiz. Sorunların üstünü örtmeyeceğiz. Çözüm yolları bulmaya çalışacağız. Zaten doğrusu da budur.  Yenilikler için uygun bir bütçe mutlaka şart bunu unutmayınız. Boşluk saatleri içinde, bitirilmesi gereken işlerinize öncelik veriniz. Çevrenizde bulunan kişilerle politik tarzda iletişimde bulunmak, anlaşmaya çalışmak gayet yararlıdır.

Saat 18:42 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, çevrenizde bulunanları etkileme, gücünüzü ispatlama, kontrol altına alma gibi tepkilere yol açabilir. Oysaki bu enerjiden doğru manada istifade etmek için, başkalarının da görüşlerini dinlemek gerekir. Nabza göre şerbet vermek lazım. Gerektiğinde bu şarttır. Ayrıca derinlikli bir analizde bulunmak, sorunların çözümünde faydalıdır. Sözgelimi,  partnerinizle anlaşmazlıkları, aranızdaki farklılıklara saygı duyarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Çarşamba gününe, saat 18:42 olana dek boşlukta ilerleyecek Ay etkisinde başlıyoruz. Ayın hiçbir gezegenle görünümü yok. Bu uzun saatler boyunca,  planlarınızı mantık süzgecinden geçirmekte yarar var. Sorumluluklar önemli.  Acil kararlardan kaçınınız. Siz hayatınızı düzene sokmak istiyorsanız, önce buna kendinizden başlamalısınız. Çevrenizle olan ilişkinizde politik şekilde hareket etmekte yarar var. Elinizden geldiğince nazik davranınız. Yardımcı olmaya çalışınız.

Saat 18:42 itibariyle Ay-Akrep burcunda seyrine başlıyor. Akşam saatlerinde, şöyle bir düşünelim. Yaşadığımız dünya ve çevremizde gelişen olaylara, nasıl bakmaktasınız?  Tepkili mi yoksa toleranslı mı?  her şeyi fazlaca yüzeysel mi ele alıyorsunuz veya  kendinizi mi hep haklı görmektesiniz?  Belki de siz sabırlı davranmıyor aklınıza geleni yapıyor bu yüzden stres mi  yaşıyorsunuz. Çünkü bir Kova her konuda çabucak hareket edebilecek zeka gücüne sahip. Haksızlıklara gelemiyor. Ancak şartların da farkında olmak lazım.  Hele bu, hayati bir konuda ise kesinlikle dikkatli olmak, olayları fazla kuruntulu ve kuşkulu olarak ele almamak lazımdır. Ne kadar güçlü veya haklı olsanız da şöyle bir durup nefes almak mantıklı bir sonuç elde etmenizde yararlı olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Çarşamba günümüz, saat 18:42 olana dek devam edecek Ay-Boşluk etkisinde başlıyor. Bu süreç,  duygusal ilişkilerinizin yapılandırılması ve ortak ilişkide bulunduğunuz kişi veya kişilerle alakalı her türlü meselenin dikkatle gözden geçirilmesi anlamı taşır.  Maddi konular yine gündem maddenizin ilk sıralarında yer alabilir. Boşluk süresince, tüm ilişkilerinizde dengeyi muhafaza ediniz. Hatta gerektiğinde politik tarzda hareket etmenin yararı büyüktür. Ay-Terazi boşluk günlerinde, uyumlu davranmaya belli bir mesafeyi korumaya çalışan kişiler pek sorun yaşamazlar.

Saat 18:42 itibariyle Ay-Akrep burcunda seyrine başlıyor. Güçlü olmak, başarmak, ipi göğüsleyen taraf olmak istiyoruz. Bu her konuda böyle. Bir Balık için bu enerji tabii ki yararlıdır. Akşam saatlerinde cesaretiniz yükselir. Eğer bir sorun varsa ve birileri yanlış yapıyorsa, tepkinizi gösterirsiniz. Fiziksel anlamda çekici yönlerinizle, duruşunuzla, fikirlerinizle ve kendinize olan güveninizle dikkat çekersiniz. Ayrıca, ilişkinizi, hedeflerinizi, mali durumunuzu gözden geçirirsiniz. Kiminle hangi tür yakınlık içindesiniz, kimlere ihtiyaç duymaktasınız veya hangi kararlarınızı tek başınıza uygulamanız zor olabilir bunlar üzerinde durabilir, çözüm bulmaya çalışabilirsiniz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.