16 Ekim 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

16 Ekim 2015 Cuma günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 16 Ekim  2015 burç yorumları

Ekim 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Cuma günümüz,  saat 06:36  Mars-Pluto görünümüyle başlıyor. Siz sorumluluklarınızın farkında olduğunuz sürece,  hedefinize ulaşmanız mümkündür diyor.  Hiç merak etmeyiniz. İşinizde ustalaşabilir, kendinizi güçlü bir şekilde dışarıya lanse edebilirsiniz. Kuşkunuz olmasın. Öğleye kadar yarım kalan işlerimizi bitirmekte yarar var.  Ne de olsa Ay-boşluk etkisi altındayız.

Saat 12:18 itibariyle Ay-Yay burcunda seyrine başlıyor. Olabildiğince cömert ve olabildiğince açık görüşlü ve bizimle aynı doğrultuda düşünmeyen kişilere bile gülümseyerek bakmaktan yanayız. Yolculuklar, yazışmalar, görüşmeler yapabiliriz.

Saat 17:06 Ay-Satürn kavuşumu, duygularımızı ciddileştiren, sorumluluklarımızı hatırlatan bir etkidir. Kendimizi güvende hissetmekte bir miktar zorlanabiliriz. İnsanların fikirlerimize, görüşlerimize saygı göstermesini isteriz.

Saat 22:14 Ay-Merkür görünümü, geçtiğimiz Eylül ayı başında  ilişkinizle ilgili konularda verilen kararların tekrar ele alınması anlamı taşır. Son duruma bir bakınız. Ona göre kararınızı veriniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Cuma gününe, saat 06:36  Mars-Pluto uyumlu etkisinde başlıyoruz. Sıkı çalışmanın ve yavaş yavaş işlerinizi yoluna koymanın göstergesi olan bu enerji, amacının farkında olan bireyin, yılmadan çalışması, kendinden emin olması halinde, başarılı olacağını vurgulamaktadır. Çünkü kendine güvenen insanın ulaşamayacağı zirve yoktur. Zamanla oturur her şey, olumlu düşünün ve dediğim gibi mücadeden vazgeçmeyin.

Saat 12:18 itibariyle, hayatın doğal ve güzel yanlarını hissetmemizi sağlayacak Ay-Yay burcu seyri başlıyor. Bu enerji sayesinde yaşamın kendi içindeki doğal döngülerini kabullenmeyi deneyimleyeceğiz. Jüpiter yönetimindeki Ay penceresinden aslında tüm yaşadıklarımızın  bizleri ne kadar olgunlaştırdığını düşünebiliriz.

Saat 17:06 Ay-Satürn kavuşumu finansal yönde daha ciddi düşünmemizi sağlayıcıdır. Öyle çok fazla rahat davranmayız. Kendimizi güvende hissetmek için, hem duygusal hem de maddi  anlamda başkalarıyla ilişkimizi düzgün tutmak zorunda kalırız. Bu bizi yorar ancak yapmadığımız takdirde daha fazla endişelendiğimizi fark ederiz.

Saat 22:14 Ay-Merkür görünümü, finansal meselelerin,  bankalarla alakalı işlerin ve çalışma hayatınızla ilgili konuların  özellikle Eylül ayı başından bu yana yaşananların tekrar ele alınması yönünde önem taşır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler  Cuma günümüzün ilk etkin görünümü, saat 06:36  Mars-Pluto arasında gerçekleşiyor. Ay-boşluk etkisi altında gerçekleştiği için, ev yaşamınızla ilgili değişimin, dönüşümün, olumlu yönde yapılacak gözden geçrmelerin, sizi kuşkularınızdan, sıkıntı ve kaygılarınızdan kurtarabileceğini gösteriyor. Yani köklü bir yenilik bütün sıkıntılarınızı alıp götürür. Yeter ki, geçmiş meseleleri deşmeyiniz ve durumunuzu titiz bir şekilde gözden geçiriniz. O zaman her şey yoluna girebilir.

Saat 12:18 itibariyle etkili olacak Ay-Yay burcu geçişi, hayatımızda yer alan kişilerin yaşamımızdaki yeri ve anlamını bütünlemesine gözden geçirmemizi sağlıyor. Sözgelimi ilişkinizin, partnerimizin  hayatınızdaki önemine bakmak lazım. Evet belki de birkaç noktada  birbirinizden ayrısınız. Ancak sevginiz sağlamsa, Ay-Yay geçişinde, bardağın  dolu tarafını görürsünüz. Eğer sorunlar varsa gözünüzde büyütebilirsiniz.

Saat 17:06 Ay-Satürn kavuşumu ilişkimizi hem ciddi şekilde ele almamızı hem de gerçekçi düşünmemizi gerektiriyor. Ne fazla iyimseriz ne de çok fazla zorlanmaktan hoşlanacağız. Evet beraberliğimize tabii ki önem veriyoruz. Fakat partnerin baskılayıcı tavrı bizi iki misli yorabilir.

Saat 22:14 Ay-Merkür görünümü, aşk hayatımız, evlilik, iş ortaklığı, çocuklarımızla alakalı konularda geçtiğimiz Eylül ayından bu yana olan gelişmeleri tekrar bir gözden geçirmekte yarar var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Cuma gününe, saat 06:36  itibariyle etkili  Mars-Pluto olumlu görünümüyle adım atıyoruz. Ay-Boşluk etkisi devam ediyor. Bu görünüm, partneriniz veya iş ortağınızla ortaklaşa hareket edebilmek için yapılması gereken düzenlemeleri işaret ediyor. Siz şu anki durumunuz, dağılmadan, sağlamlık çerçevesi içinde ele almanız halinde kangren haline gelmiş sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Saat 12:18 itibariyle etkili olacak Ay-Yay geçişi, eğer bir  karar aşamasında iseniz, diyelim ki, iş hayatınız veya finansal konularda, size tavsiyem abartmadan, üzerinde bir daha düşünmenizdir. Ne fazla iyi niyetli olalım ne de kendimizden taviz verelim.

Saat 17:06 Ay-Satürn kavuşumu, her şeye daha ciddi bakmayı sağlar. Görevlerimizi en iyi şekilde yapmaya çalışırız. Bizden kıdemce veya yaşça büyük kişilerin baskısıyla karşılaşabiliriz. Bizi yönetmeye kalkışmaları, neyi nasıl yapacağımızı söylemeleri sıkıcı  gelebilir.

Saat 22:14 Ay-Merkür görünümü, sağlık, çalışma hayatı, ailevi konular üzerinde geçtiğimiz Eylül ayından bu yana yaşanmış, düşünülmüş, ancak henüz netliğe kavuşmamış meselelerin tekrar ele alınmasını sağlıyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 06:36  Mars-Pluto arasında olumlu bir görünümle Cuma gününü selamlıyoruz. Aza kanaat etmek yerine refah yaşamaktan yanayız. Elinize bir olanak geçtiğinde yaşanmamış onca yılın acısını çıkarabilirsiniz. Gelir konusu çok önemli. Buna paralel olarak iş hayatınızın mutlaka iyileşmesi şart. Sağlığınız tabii ki önemli. Belki yaşınız gereği veya uzun zamandır bir problem sizi rahatsız ediyor. Bundan   tümüyle kurtulmak istiyorsunuz. Bunların yapılması  için para, sağlık sigortası veya işe ihtiyacınız olabilir.  Bu görünüm bütün bu meselelere odaklanmanızı sağlar.

Saat 12:18 itibariyle etkili olacak Ay-Yay burcu geçişiyle, zevk aldığımız, bize kendimizi iyi hissetirene yönelmek, yazışmak, konuşmak, seyahat etmek, dostlarla beraber olmak, sevdiklerimizi aramak gibi aktivitelerin işaretçisidir. Çocuklarımızla ilgileniriz. Ferahlarız. Üstümüzdeki ağırlıktan kurtuluruz. Moralimiz yükselir.

Saat 17:06 Ay-Satürn kavuşumu aşkı eğlenceli tarafından ziyade, daha ciddi şekilde ele almamızda etkili oluyor. Böyle olunca bir miktar tadımızı kaçırabilir. İster istemez, duygusal anlamda köşeli düşünürüz. Sorumluluk duyarız, gerçekçi olmaya çalışırız. Kafamızı bir şeyler karıştırıyorsa, onu halletmeden yüzümüz gülmez.

Saat 22:14 Ay-Merkür görünümü, aşk  hayatımız, çocuklarımız, yakın çevremizle ilgili konular üzerinde geçtiğimiz  Eylülden bu yana yaşananların,  yeniden ele alınması yönünde önemlidir. İleriye dönük bir şekilde hem maddi durumun hem de hedeflerimizle ilgili şimdi ne düşünüyoruz. Tekrar üzerinde düşüneceğiz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Cuma günümüz, saat 06:36  Mars-Pluto olumlu görünüm etkisinde başlıyor. Sizi, rahatlatıcı bu görünüm, kendinize  güvenmeniz halinde,  son aylarda yaşanan bazı sıkıntıları çözümleminizde yardımcıdır. Sakın ola endişeli düşünmeyiniz. Durumunuzu, bir değişim süreci olarak değerlendirip sakin olursanız çıkış yolu bulabilirsiniz. Beklediğiniz bir haber gelebilir.

Saat 12:18 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Günün geri kalanında, olumlu bir ruh hali bizi sarar. Moralimiz yükselir, canlanırız. Diyelim ki arkadaşlarınızı uzun süredir görmediniz. Bugün bir araya gelebilirsiniz. Dışarı çıkıp hava alabilirsiniz. İster dinlenin,  isterseniz günü aktif şekilde geçirecek bir plan yapınız.

Saat 17:06 Ay-Satürn kavuşumu ailemizle ilgili konularda sorumluluk çerçevesinde düşünmemizi sağlıyor. Kendimizi biraz denetim altına alınmış gibi hissedebiliriz. Evimizle alakalı konular, görevlerimiz, işler veya yapılması gerekenlerle ilgilenmek zorunda kalabiliriz. İç dünyamızda keyifli olmamızın önüne geçen koşullarla baş etmeye çalışmak yorucu gelebilir.

Saat 22:14 Ay-Merkür görünümü, evimiz, ailemiz ve parasal konular üzerinde geçtiğimiz Eylül ayından bu yana düşünülen işlerin, planların, gelişmelerin şimdi tekrar ele alınması yönünden önem taşıyor. Son duruma bir bakalım. Ona göre karar verelim.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 06:36  Mars-Pluto olumlu görünüm etkisinde Cuma günümüz başlıyor.  Aylardır süren endişeli bekleyişin ve ruhsal anlamda sizi baskılayan meselelerin son damla misali bardağı doldurduğunu gösteriyor. Ne olacaksa olsun, bundan daha iyidir diyebilirsiniz. Ben derim ki, sağlığınıza özen gösteriniz. İçinizde öfke biriktirmeyiniz. Merhamet, fedakarlık, özveri  gibi duygu hallerinizin ayarını iyi biliniz. Bazen bunları kullanan insanlar, can sıkar. Siz önemlisiniz, kendinize özen gösteriniz.

Saat 12:18 Ay-Yay burcu etkinliği altında, düşüncelerimizi  coşkulu ifadelerle dışa yansıtırız. Aktivitelerde bulunuruz. Haftasonu için bugünden planlar yaparız. Olumlu düşünürüz.

Saat 17:06 Ay-Satürn kavuşumu çevremizle olan ilişkimizi ciddiyetle ele almamızı sağlayacak. Öyle çok fazla iyimser veya sıkı fıkı bir samimiyet içinde olmayabiliriz. Kendimize göre önem verdiğimiz noktalar vardır. Buna saygı duyulmasını bekleriz.  İşimize, emeğimize değer verilsin isteriz.  Emir verilmesinden ziyade, nazik konuşulursa çok daha rahatlarız, verimli çalışırız.

Saat 22:14 Ay-Merkür görünümü, geçtiğimiz  Eylül ayından bu yana yakın çevremiz, kişisel anlamdaki girişimlerimiz, iş hayatımızla ilgili konular üzerinde tekrar düşünülmesi yönünde önem taşıyor.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Cuma gününe, saat 06:36  Mars-Pluto olumlu görünümüyle adım atacağız. Bu enerji, gücünüzü kanıtlamak arzunuzu işaret gösteriyor. Bir sistemin içinde olmak, birilerine hizmet etmek veya onların isteklere göre hareket etmek zorunluluğu sıkıcı gelse de, kapasitenizin üzerinde çalışarak hedefinize ulaşacağınızı biliniz.

Saat 12:18 itibariyle etkili olacak Ay-Yay burcu seyrinin, olumlu ve pozitif enerjisi, güven duygusunu yükseltir. Ufkunuzu genişletir,  iyimser düşünmenizi sağlar. Çevrenizdeki kişilerle olumlu bir iletişim kurabilirsiniz.

Saat 17:06 Ay-Satürn kavuşumu maddi kazancımız konusunda ciddi düşünmenin göstergesidir. Alacağımızla vereceğimiz arasında bir dengesizlik varsa, kendimizi bu saatlerde pek rahat hissetmeyiz. Yaptığımız işin getirisine bakarız. Bu kadar yorulduğuma değmeli diye düşünürüz. Paramızın hesabını bilerek hareket ederiz.

Saat 22:14 Ay-Merkür görünümü, Eylül ayından bu yana önem arzeden, parasal meseleler ve bizi içten içe üzen, yoran bir takım konuların tekrar ele alınması, gözden geçirilmesi yönünde önem taşıyor. Ayrıca arkadaşlıklar, bankalarla ilgili işler, borçlarımız ve eğitim-iş meselelerine bir daha eğilmemizi sağlıyor. Son duruma bir bakalım. Gerçekten emin olduğumuz kararları uygulayabiliriz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Cuma günümüzün ilk etkin görünümü, saat 06:36  Mars-Pluto arasında gerçekleşecek. Bu enerji, iş ve para konusunun sizin için şu aralar bir hayli önemli olduğunu gösteriyor. Ölünceye kadar arzu ettiğim hiç bir şeyi yaşamaktan vazgeçmeyeceğim diyebilirsiniz. Kendi yolunuzda ilerlemek istiyorsunuz. Belki şimdilerde zorlanıyorsunuz. Ancak daha etkili bir konumda olmak için bu zorlanma işinize yarayabilir. Sizi derinlikle düşünmeye teşvik edebilir.

Saat 12:18 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay etkisinde, kendinizi olumlu yönde ifade edersiniz.  Fiziksel açıdan canlanırsınız. Gayet aktif, güler yüzlü, nazik ve çekici olursunuz.  Günlük işlerinizi yaparken iyimser, sorunlar karşısında son derece pozitif ve her işin altından kalkabilecek kadar hızlı düşünebilirsiniz. Cesaretiniz yüksek olur.

Saat 17:06 Ay-Satürn kavuşumu üzerimizdeki sorumlulukların bazen gereğinden fazla yorucu olduğunu düşünmemize neden olur. Olumsuz bir durum olmasa da, kendimizi pek rahat hissetmeyiz. Ciddiye alınmak, saygı görmek isteriz. Öyle samimi ve içten davranmayabiliriz.

Saat 22:14 Ay-Merkür görünümü, hem iş hayatımızla ilgili hem de kişisel anlamdaki işlerimizle ilgilenmenin işaretçisidir. Geçtiğimiz Eylül ayından bu yana olan gelişmelere bir bakalım, üzerinde düşünelim. Son duruma bakalım.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Cuma günümüz, saat 06:36 Mars-Pluto arasındaki olumlu görünümle başlıyor. Uzun zamandır uğraştığınız veya şimdilerde hale yola koymak istediğiniz işleri bitirmeniz için size kuvvet olur. Hem titiz hem de kendinize duyduğunuz güvenle çalışırsınız. Aksaklıklar olsa dahi, bu size engel çıkartmaz.

Saat 12:18 itibariyle Ay-Yay burcunda seyrine başlayacak. Günün geri kalanında kendinize zaman ayırınız. Sizi mutlu edecek kişilerle bir araya geliniz. Yazışın, konuşun, ferahlayın. İç dünyanızın sınırları ardına kadar açık. Moralinizi yükselten aktivitelerde bulunun. İş yerinde bile olsanız, kısa kahve molaları kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Saat 17:06 Ay-Satürn kavuşumu, bize uymayan ancak kabullenmekte zorlandığımız bir takım meseleleri içe dönerek düşünmemizi sağlıyor. Kafamızın içinde sorular cevap bulmadan rahat etmemiz mümkün değil gibi. Aslına bakarsanız, biraz da biz kendi kendimize yükleniyoruz bu saatlerde. Öylesine kritik ediyoruz ki bir çok konuyu, biraz rahatlasak, şöyle sakinleşsek her şey düzelecek gibi. O zaman deneyelim lütfen.

Saat 22:14 Ay-Merkür görünümü, geçtiğimiz Eylül ayından  bu yana olan gelişmeleri, elimizde olmadan yaşanmış biz rahatsız etmiş konuları, iş hayatımızla ilgili meseleleri tekrar ele almamızı sağlıyor. Son duruma bir bakacağız. Ona göre bir karar verebiliriz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, saat 06:36  Mars-Pluto arasındaki olumlu görünümle Cuma günümüz başlıyor.  Bu enerji,  endişe ile hiçbir sorunun çözülmeyeceğini işaret ediyor. Sağlam ve hakikaten kalıcı olanın, sizinle olacağını söylüyor. Şu aralar ilişki ve  iş ortaklıklarında derin derin düşünüyorsunuz. Bir yandan mükemmel olan için mücadele veriyorsunuz, diğer yandan bir yol tespit etmeye çalışıyorsunuz. İşte bu görünüm size kuvvet, iç görü, güven aşıladığı için, her şeyi yoluna koyabilirsiniz.

Saat 12:18 Ay-Yay burcu geçişinin iyimser ışığı sizi canlandırır, pozitif düşünmeyi sağlar. Çevremizle iletişimde  bulunuruz. Canlarınız, tazeleniriz, yenileriz. Her zorluğun üstesinden gelebilecek gücü içimizde buluruz.

Saat 17:06 Ay-Satürn kavuşumu etrafımızdaki insanları ciddi şekilde gözlemlediğimiz  zamandır. Hem saygı görmek hem kıymetli bulunmak hem de yaptığımızın işin başarılı olmasını isteriz. Kendimize güvenirsek, bildiklerimizden emin olursak, insanların bizi dikkate alacaklarından şüpheniz olmasın.

Saat 22:14 Ay-Merkür görünümü, üzerinde düşünülen, girişimde bulunmak istenen işlerin, eğitim, ticaret gibi konuların tekrar ele alınmasını sağlıyor. Geçtiğimiz  Eylül ayından bu  yana olan gelişmelere bir bakalım. Şu anki durum nedir? Ona göre karar veririz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 06:36  Mars-Pluto olumlu görünümle Cuma gününe adım atacağız. Sizi yoran  hatta uğraştıran bazı kişi veya durumların ileride yoluna gireceğini işaret ediyor.  Şimdi ayrıntılı ve titiz çalışmanız gerekiyor. Belki de hiç olmadığı kadar bir çok meseleyle boğuşuyorsunuz. Ancak doğru hedef üzerindesiniz. Pes etmeyiniz. İlişki konusuna gelince, o alanda da zorlandınız ve hala devam ediyor olabilir. Siz ilerisi adına ümit etmek istediniz ancak karşınıza çıkan kişi veya hayatınızdaki insan, bir türlü derlenip toparlanmadı. Fakat bugün bu etki altında  en azından kendiniz için neyin gerekli olduğunu saptayabilirsiniz. Böylece tedirgin olmazsınız. Sorunlar ortaklaşa çözülmelidir.

Saat 12:18 itibariyle  Yay burcunda ilerleyecek Ay, iyimser düşünmemizi sağlıyor. Hayat kısa ve bu kadar kendimizi yormak, üzmek, endişelenmek niye düşünürüz.

Saat 17:06 Ay-Satürn kavuşumu, ciddiyet verir. Bizden yaşça büyük kişilerin daha anlayışlı davranmasını bekleriz.

Saat 22:14 Ay-Merkür görünümü, kariyer hayatımız, bankalarla alakalı işlerimiz, iş ortaklıklarımızın gözden geçirilmesi anlamında önem taşıyor. Geçtiğimiz  Eylül ayından bu yana düşündüğümüz veya halletmemiz gereken işler tekrar karşımıza çıkabilir. Son duruma bir bakarız. Ona göre kararımızı veririz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.